2017-10-16

Jesteś tutaj

Pilot Pkt
Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 RomekS 0.27  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Optic 28 przeglądaj
2 Andrzej Binkowski 0.68  PL Mieroszów Mieroszów, Polska lotnia sztywna przeglądaj
3 GrzegoSz 1.18  SKStranik Žilina, Słowacja Vista 2 M przeglądaj
4 Orłowski Adrian 1.18  PLBezmiechowa leski, Polska U Cross L przeglądaj
5 Tomasz Halka 1.39  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mistral 7 XS przeglądaj
6 GrzegoSz 1.65  SKStranik Žilina, Słowacja Vista 2 M przeglądaj
7 Łukasz Janda 1.85  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Geronimo L przeglądaj
8 Piotr Musiał 2.12  CZKozakov Radostná pod Kozákovem, Czechy Ion 4 M przeglądaj
9 Jacek Streich 2.23  SKKamenicky hrad Kamenica, Słowacja Mentor 3 L przeglądaj
10 PAWLAK 2.31  PLlubelskie zamojski, Polska Factor 2 L przeglądaj
11 Andrzej Binkowski 2.34  PL Mieroszów Mieroszów, Polska lotnia sztywna przeglądaj
12 Tomasz Perczak 2.34  PLPodobin Podobin, Polska Rush 3 M przeglądaj
13 Daniel Ogiński 2.67  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Brak skrzydła przeglądaj
14 dawid kopiczko 2.68  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Chili 3 L przeglądaj
15 Daniel Ogiński 3.09  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Brak skrzydła przeglądaj
16 Daniel Ogiński 3.11  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Brak skrzydła przeglądaj
17 RomekS 3.30  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Optic 28 przeglądaj
18 WojtasFX 3.38  IT Col Rodella Canazei, Włochy Knight L przeglądaj
19 Arek Kubach 3.73  ESAlgodonales Algodonales, Hiszpania Golden 4 26 przeglądaj
20 Karol Murawiec 3.73  PLRębielcz gdański, Polska Plus 30 przeglądaj
21 Bartłomiej Galanty 3.95  PLPodobin Mszana Górna, Polska Mantra 3 S przeglądaj
22 RomekS 3.99  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Optic 28 przeglądaj
23 Łukasz Janda 4.19  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Geronimo L przeglądaj
24 Łukasz Bartkiewicz 5.29  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Delta M przeglądaj
25 Marek Basiak 5.38  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Mantra 4 S przeglądaj
26 Rafał Zagórny 5.56  ESAlgodonales Algodonales, Hiszpania Buzz z4 ML przeglądaj
27 bartek wrzesniowski 5.71  ATAndelsbuch Bezau, Austria Atlas M przeglądaj
28 Michał Olejniczak 5.73  ESAlgodonales Algodonales, Hiszpania Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
29 Michał Olejniczak 5.83  ESAlgodonales Algodonales, Hiszpania Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
30 Jarosław Warzecha 5.95  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Cayenne 4 M przeglądaj
31 bartek wrzesniowski 6.10  ATAndelsbuch Bezau, Austria Atlas M przeglądaj
32 Marcin Kempny 6.30  ITLokomotive Canazei, Włochy Delta 2 ML przeglądaj
33 dariusz swierczynski 6.91  NOGjettum Snarøya, Norwegia Ion 4 L przeglądaj
34 Artur Barczynski 7.01  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Delta 2 ML przeglądaj
35 Andrzej Januchta 7.22  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Sigma 8 29 przeglądaj
36 Zbyszek Deka 7.53  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Delta 2 ML przeglądaj
37 Andrzej Galica 7.82  ITLokomotive Canazei, Włochy Golden 4 28 przeglądaj
38 Tomasz Czaplicki 9.17  BARepublika Srpska Trebinje, Bośnia i Hercegowina Sigma 8 25 przeglądaj
39 Jakub Mendys 9.83  ESAlgodonales Algodonales, Hiszpania Optic 26 przeglądaj
40 Michal Glinski 10.88  ITLokomotive Campitello di Fassa, Włochy Cure L przeglądaj
41 Kaśka G. 11.54  INBilling Suja, Indie Epic S przeglądaj
42 Arek Kubach 12.56  ESAlgodonales Algodonales, Hiszpania Golden 4 26 przeglądaj
43 Łukasz Czyżewski 13.49  ITLokomotive Canazei, Włochy Cayenne 4 XL przeglądaj
44 Krzysiek Ciach 14.09  ITLokomotive Canazei, Włochy Mentor 4 M przeglądaj
45 Jakub Mendys 14.42  ESAlgodonales Algodonales, Hiszpania Optic 26 przeglądaj
46 Piotr Staszak 18.04  IT Col Rodella Campitello di Fassa, Włochy Cayenne 4 S przeglądaj
47 Sebastian Szewieczek 18.64  ITLokomotive Campitello di Fassa, Włochy Astral 6 26 przeglądaj
48 Adrian Jastrzębski 19.66  ESAlgodonales Algodonales, Hiszpania Hook 3 25 przeglądaj
49 Mariusz Strzelczyk 20.14  ITLokomotive Canazei, Włochy Carrera M przeglądaj
50 Ryszard Jakiel 20.59  ITLokomotive Campitello di Fassa, Włochy Delta 2 ML przeglądaj
51 Rafał Zagórny 22.29  ESAlgodonales Algodonales, Hiszpania Buzz z4 ML przeglądaj
52 Marcin Bortlik 27.92  ITLokomotive La Valle, Włochy Alpina L przeglądaj
53 Marek Królikowski 28.00  ITLokomotive Canazei, Włochy Delta 2 L przeglądaj
54 Jarosław Józik 32.29  ITLokomotive Badia, Włochy Cayenne 4 XS przeglądaj
55 Marek Dmochowski 36.18  IT Col Rodella Moena, Włochy Hook 3 23 przeglądaj
56 Wojciech Chyla 39.34  IT Col Rodella Campitello di Fassa, Włochy Optic 28 przeglądaj
57 Marcin Białobłocki 48.05  ITLokomotive Campitello di Fassa, Włochy Queen M przeglądaj
58 Tomek Piwonski 86.61  INBilling Suja, Indie Delta 3 L przeglądaj
59 Arkadiusz Garbacz 87.06  INBilling Suja, Indie Elan 33 przeglądaj
60 Tomek Krupski 148.00  INBilling Gunehr, Indie Cure ML przeglądaj
61 Dawid Król 187.25  INBilling Gunehr, Indie King M przeglądaj