2018-07-22

Jesteś tutaj

Pilot
Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Adam Butwin 1.42  PLKRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski słupski, Polska Epic ML przeglądaj
2 Adam Butwin 1.39  PLKRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski słupski, Polska Epic ML przeglądaj
3 Adam Rogowski 2.26  PLŻar Porąbka, Polska Infinity 3 M przeglądaj
4 Alicja Siermantowska 4.25  PLŻar Porąbka, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
5 Andrzej Binkowski 20.95  PLŚwiebodzice Świebodzice, Polska lotnia sztywna przeglądaj
6 Andrzej Binkowski 5.01  PLŚwiebodzice Świebodzice, Polska lotnia sztywna przeglądaj
7 Andrzej Chorab 20.44  PLWolowa Góra Lubawka, Polska Cayenne 4 XL przeglądaj
8 AnT
85.10  PLFajsławice Józefówka, Polska Mentor 4 S przeglądaj
9 Bogdan Jasiński 9.07  PLPiła Piła, Polska Orca 41 przeglądaj
10 Bogdan Kozłowski 13.87  PLKlin (Andrzejówka) wałbrzyski, Polska Golden 3 30 przeglądaj
11 Bogdan Kozłowski 0.50  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Golden 3 30 przeglądaj
12 Bogdan Kozłowski 8.72  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Golden 3 30 przeglądaj
13 Borys Chojnacki 1.15  DEHerdorf Herdorf, Niemcy Volt 2 Superlight SM przeglądaj
14 Dawid Król 21.88  PLDzikowiec Boguszów-Gorce, Polska King M przeglądaj
15 Dawid Król 73.52  PLDzikowiec Międzylesie, Polska King M przeglądaj
16 Dawid Olszowy 2.68  PLMała Czantoria Ustroń, Polska Sprint 3 S przeglądaj
17 Dominik Kapica
3.17  PL Pińczów Pińczów, Polska Queen 2 ML przeglądaj
18 Dominika Kasieczko 62.33  PT Vilar de Barrio, Hiszpania ZENO S przeglądaj
19 Grzegorz Pawłowski 3.62  PLDzikowiec wałbrzyski, Polska Ellus 4 L przeglądaj
20 Grzegorz Sprawka 85.31  PLFajsławice Obrocz, Polska Artik 3 27 przeglądaj
21 Grzegorz Świdziński 16.03  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Artik 3 29 przeglądaj
22 Henryk Boruta 19.01  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Artik L przeglądaj
23 Igor Popik 165.92  PLbielski Parczew, Polska Summit XC4 M przeglądaj
24 Ilona Knapik 27.80  PLFajsławice krasnostawski, Polska Hook 4 23 przeglądaj
25 Iwo Banaś 72.77  PLPiła Grzybowo, Polska Iota 2 23 przeglądaj
26 Jacek Miłowski 45.88  PLDzikowiec Nowa Ruda, Polska Cure ML przeglądaj
27 Jakub Mamelka 1.25  GBSelsley Common Stroud, Wielka Brytania Nova Ion 3 M przeglądaj
28 Jakub Mamelka 0.53  GBSelsley Common Stroud, Wielka Brytania Nova Ion 3 M przeglądaj
29 Jakub Mendys 2.01  PL Pińczów Pińczów, Polska Optic 26 przeglądaj
30 Jakub Mendys 3.32  PL Pińczów Pińczów, Polska Optic 26 przeglądaj
31 Jakub Mendys 1.81  PL Pińczów Pińczów, Polska Optic 26 przeglądaj
32 Jakub Mendys 2.16  PL Pińczów Pińczów, Polska Optic 26 przeglądaj
33 Jarosław Karsznia 7.14  PLBorsk Karsin, Polska Nemo 2 L przeglądaj
34 Jerzy Krajewski 20.03  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Chili 3 M przeglądaj
35 Joanna Kocot
4.64  PL Pińczów Pińczów, Polska Explorer XS przeglądaj
36 Karol Murawiec 53.73  PLGdańsk Gdańsk, Polska Report'air 28 przeglądaj
37 Karol Murawiec 25.95  PLRębielcz Pszczółki, Polska Report'air 28 przeglądaj
38 Karol Prokorym 69.72  PLBorsk kościerski, Polska Cayenne 5 XS przeglądaj
39 Kasper Pawłowski 11.02  PLKonopki Dunaj, Polska Tequila 4 S przeglądaj
40 Kaśka G. 7.80  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Epic S przeglądaj
41 Kazimierz Anielak 3.10  PLbielski bielski, Polska Astral 6 26 przeglądaj
42 Kazimierz Anielak 6.67  PLbielski bielski, Polska Astral 6 26 przeglądaj
43 Konrad Konaszewski 3.37  PLŚwieszyno koszaliński, Polska CHILI 4 L przeglądaj
44 Konrad Wybult 15.47  PLBorowa Solniki Wielkie, Polska Pawn M przeglądaj
45 Krzysztof Gaik
76.74  PLDzikowiec Helvíkovice, Czechy Chili 3 M przeglądaj
46 KRZYSZTOF MAKOWSKI 35.71  PLDzikowiec Martínkovice, Czechy Cayenne 5 XS przeglądaj
47 Krzysztof Martyna 20.30  PLWolowa Góra Podgórzyn, Polska King M przeglądaj
48 Krzysztof Schmidt 64.98  PT San Miguel, Hiszpania Enzo 3 L przeglądaj
49 Lukasz Sieminski 81.91  PLKonopki mławski, Polska Mentor 5 M przeglądaj
50 Maciej Bąk 51.32  PLPiła czarnkowsko-trzcianecki, Polska CHILI 4 S przeglądaj
51 Marcin G. 22.16  PLPiła Piła, Polska Delta 2 MS przeglądaj
52 Marcin Szczęsny 31.47  PLPiła Czarnków, Polska Buzz Z5 L przeglądaj
53 Marcin Ząbek 4.10  PLLaszki Charytany, Polska BGD BASE M przeglądaj
54 Marcin Żuwała 4.13  PLŻar Porąbka, Polska Crossalps 26.5 przeglądaj
55 Marek Miłowski 57.50  PLDzikowiec Kłodzko, Polska Delta 3 ML przeglądaj
56 Marek Oniszko 115.61  NOListulmarken Flå, Norwegia Delta 2 L przeglądaj
57 Mariusz Grzywacz 2.67  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Alpha 5 26 przeglądaj
58 Mariusz Grzywacz 10.38  PLKlin (Andrzejówka) wałbrzyski, Polska Alpha 5 26 przeglądaj
59 Mariusz Grzywacz 1.73  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Alpha 5 26 przeglądaj
60 Mariusz Karaban 14.88  PLBorsk kościerski, Polska Mentor 4 M przeglądaj
61 Mariusz Kuzka 3.34  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Chili M przeglądaj
62 Mariusz Kuzka 3.74  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Chili M przeglądaj
63 Mariusz Wiśniowski
64.69  PT San Miguel, Hiszpania Enzo 3 S przeglądaj
64 Mateusz Petrów 45.18  PLKlin (Andrzejówka) Borová, Czechy Ikuma 27 przeglądaj
65 Mateusz Szewc 33.43  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Peak 25 przeglądaj
66 Małgorzata Myk 4.21  PLBorsk kościerski, Polska Tequila 4 S przeglądaj
67 Michal Radzicki 17.41  PLŻar Bielsko-Biała, Polska Cure ML przeglądaj
68 Michał Marzec 12.88  FRGréolières Gréolières, Francja Base Light ML przeglądaj
69 Michał Szmyt 4.48  PLWolowa Góra Kowary, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
70 Michał Szyc 6.52  PLbielski Godzieby, Polska Hook 2 25 przeglądaj
71 Mirek Olkowicz 20.54  PLKlin (Andrzejówka) Dworki, Polska Mentor 3 M przeglądaj
72 Mirek Olkowicz 8.74  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 3 M przeglądaj
73 Mirek Olkowicz 19.59  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 3 M przeglądaj
74 Monika Makowska 12.39  PLBorsk Karsin, Polska Delta 3 S przeglądaj
75 Pawel Bedynski 62.30  PLFajsławice Kocudza Trzecia, Polska Cayenne 5 M przeglądaj
76 Paweł Biedka 43.73  PLbielski siemiatycki, Polska Colt 2 27 przeglądaj
77 Piotr Gorczyca 2.08  PLBorowa Długołęka, Polska Pioneer3 L przeglądaj
78 Piotr Malaca 12.36  PLPiła Piła, Polska Mentor 3 L przeglądaj
79 Rafał Samsonowicz 10.18  PLSobieski moniecki, Polska Mentor 4 S przeglądaj
80 RapinskiJ 65.40  PLKlin (Andrzejówka) Blešno, Czechy Mentor 5 M przeglądaj
81 Robert Osiński 23.15  PL Inowrocław Inowrocław, Polska Nucleon 27 przeglądaj
82 Roman Augustynowicz 35.94  PLBorsk Cisewie, Polska Cayenne 5 M przeglądaj
83 RomekS 4.33  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Optic 28 przeglądaj
84 RomekS 0.80  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Optic 28 przeglądaj
85 Ryszard Froń 32.06  PLBorsk Wybudowania Dąbrowskie, Polska Iota 2 27 przeglądaj
86 Ryszard Froń 4.78  PLBorsk kościerski, Polska Iota 2 27 przeglądaj
87 Sebastian Treter 68.07  PL Pińczów Brzesko, Polska Chili 3 S przeglądaj
88 Święty 26.83  PLBorsk Studzienice, Polska Nexus S przeglądaj
89 Szczepan Pawluszek 53.15  PL Pińczów Niegosławice, Polska Delta L przeglądaj
90 Szymon 14.34  PLPoznański Poznański, Polska Epsilon 8 27 przeglądaj
91 Szymon 4.15  PLPoznański Poznański, Polska Epsilon 8 27 przeglądaj
92 Tomasz Mariański 103.19  PLSobieski bielski, Polska Optic 26 przeglądaj
93 Tomasz Sermak 8.27  PLŻar Porąbka, Polska Icepeak 7 Pro 23 przeglądaj
94 tomasz skrabek 77.97  PLWolowa Góra kłodzki, Polska Kantega XC 2 L przeglądaj
95 Tomasz Zieliński 3.93  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Hook 3 29 przeglądaj
96 Tomek Wirski 20.65  PL Pińczów Skorocice, Polska Aspen 2 28 przeglądaj
97 Urszula Chodorow 5.60  PLbielski Falki, Polska Dudek Nemo XX 23 przeglądaj
98 Urszula Chodorow 10.68  PLbielski bielski, Polska Dudek Nemo XX 23 przeglądaj
99 Urszula Rzepecka 5.97  PLbielski bielski, Polska Mentor 4 XS przeglądaj
100 Witold Aksamit 11.54  DKLemvig Lemvig, Dania Buzz Z3 Ml przeglądaj
101 WojtasFX 44.21  PLbielski Hornowo, Polska Knight L przeglądaj
102 Wojciech Dreszler 5.51  PLBorsk kościerski, Polska Golden 3 28 przeglądaj
103 Wojciech Fornalik 18.89  PLPiła Nietuszkowo, Polska Buzz Z Ml przeglądaj
104 Wojtek Bykowski 73.84  PLBorsk chojnicki, Polska Mantra 6 ML przeglądaj
105 Łukasz Brach 31.79  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Sigma 8 29 przeglądaj
106 Łukasz Kołodziejczak 32.52  PLKonopki mławski, Polska Mentor 4 XS przeglądaj
107 Łukasz Prokop 254.56  PLbielski Szczebrzeszyn, Polska Iota 2 25 przeglądaj
108 Łukasz Soboń 15.79  PLFajsławice Zosin, Polska Golden 3 26 przeglądaj
109 Łukasz Soboń 40.91  PLFajsławice zamojski, Polska Golden 3 26 przeglądaj