I Mistrzostwa Podkarpacia wygrał Arkadiusz Sabat

Jesteś tutaj

XC Portal

info@xcportal.pl

Pilot Prowing Team Arkadiusz Sabat z Leska zwyciężył w 1 Mistrzostwach Podkarpacia w paralotniarstwie. Drugie miejsce zajął jego kolega z teamu Mariusz Witlański, a trzecie - Marek Samojeden z zespołu Cumulus24. W rywalizacji rozgrywanej według platformy XC Portal w terminie od 1 kwietnia do 30 września 2014, wzięło udział  54 paralotniarzy.

Kategorię FUN, w której udział wzięło 22 paralotniarzy wygrał Andrzej Krajewski z zespołu Cumulus24, który w klasyfikacji generalnej mistrzostw zajął wysokie 9 miejsce,  tuż zanim na drugim stopniu podium uplasował się Dariusz Culak z Sanoka z zespołu Bies Team, a na trzecim miejscu rywalizację zakończył Waldemar Wójcik – Prowing Team.

Gratulujemy!

Zawody odbyły się dzięki współpracy z XC Portal, Pelczar Paragliding, Prowing Team, Bieszczadzka Grupa GOPR, Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne, Gmina Ustrzyki Dolne, Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej, Dankros – SzukalSki, GUTEK, Politechnika Rzeszowska.