2014-03-30

Jesteś tutaj

Pilot Pkt
Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Darecki-Starry 1.54  PLCzeszka Województwo dolnośląskie, Polska Brak skrzydła przeglądaj
2 Grzegorz Ziółkowski 1.56  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Sigma 7 26 przeglądaj
3 Adam Miszczak 1.63  PLCzeszka Województwo dolnośląskie, Polska Nemo 2 S przeglądaj
4 Darecki-Starry 1.64  PLCzeszka Województwo dolnośląskie, Polska Brak skrzydła przeglądaj
5 Darecki-Starry 1.72  PLCzeszka Ostroszowice, Polska Brak skrzydła przeglądaj
6 Darek Parczewski 1.81  PLDaćbogi Mroczki, Polska Chili 2 M przeglądaj
7 Robert Ciupka 1.95  PLCiecień Wiśniowa, Polska Mentor S przeglądaj
8 Mariusz Ignaciuk 1.98  PLDomaszowice Kielce, Polska Vox 27 przeglądaj
9 Piotr Czopor 2.22  PLŁężany krośnieński, Polska Chili 3 XS przeglądaj
10 Krzysztof Szmuc 2.33  PLŁężany krośnieński, Polska Sport 4 M przeglądaj
11 Rafał Zagórny 2.37  PLŁęki Kościelne Władysławów, Polska Buzz z4 ML przeglądaj
12 Piotr Czopor 2.39  PLŁężany krośnieński, Polska Chili 3 XS przeglądaj
13 Grzegorz Jamróz 2.41  PLCiecień Wierzbanowa, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
14 Piotr Czopor 2.42  PLŁężany krośnieński, Polska Chili 3 XS przeglądaj
15 Krzysiek Litkowski 2.55  PLNowe Przyny-Okęcie Twarda Góra, Polska Buzz M przeglądaj
16 Michał Janowski 2.69  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Summit Xc 2 Sm przeglądaj
17 Pawel Wrobel 2.75  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Pioneer M przeglądaj
18 Darek Parczewski 2.80  PLDaćbogi Daćbogi, Polska Chili M przeglądaj
19 Wojciech Raś 2.89  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Sigma 8 25 przeglądaj
20 Maciej Bucho 3.14  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Mentor 3 M przeglądaj
21 Darek Parczewski 3.16  PLDaćbogi Daćbogi, Polska Chili 2 M przeglądaj
22 Krzysiek Litkowski 3.50  PLNowe Przyny-Okęcie świecki, Polska Buzz M przeglądaj
23 Zofia Radzicka 3.59  PLŻar Porąbka, Polska Chili 2 Xs przeglądaj
24 Krzysztof Siemczyk 3.61  PLTereszpol-Zygmunty Tereszpol-Zygmunty, Polska Mystic 3 M przeglądaj
25 Jakub Rożek 3.64  PLŻar Porąbka, Polska Chili 2 M przeglądaj
26 Piotr Lemańczyk 3.71  PLBorsk Borsk, Polska Mistral 4 26 przeglądaj
27 Jeż Leszek 3.75  PLŁęki Kościelne Władysławów, Polska Optic 26 przeglądaj
28 Michał Kosakowski 3.82  PLMichałków Michałków, Polska Rush 2 L przeglądaj
29 Michał Romanow 3.82  PLŁężany krośnieński, Polska Eden 3 26 przeglądaj
30 Mariusz Cybiak 3.92  PL Oleśnica Spalice, Polska Mentor 2 M przeglądaj
31 Krzysztof Siemczyk 3.94  PLTereszpol-Zygmunty Szozdy, Polska Mystic 3 M przeglądaj
32 Krzysztof Szmuc 4.02  PLŁężany krośnieński, Polska Sport 4 M przeglądaj
33 Tomasz Klima 4.04  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Ellus 4 L przeglądaj
34 Tomasz Zieliński 4.23  PL Oleśnica Spalice, Polska Dragon 2 Xl przeglądaj
35 Łukasz Serafin
4.28  PL Oleśnica Spalice, Polska Ellus 3 M przeglądaj
36 Zbyszek Dobosz 4.28  PLMichałków Michałków, Polska Tequila 2 M przeglądaj
37 Łukasz Serafin
4.47  PL Oleśnica Spalice, Polska Ellus 3 M przeglądaj
38 Tomasz Zieliński 4.50  PL Oleśnica Spalice, Polska Dragon 2 Xl przeglądaj
39 Zbigniew Kozłowski 4.63  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Chinook 2 28 przeglądaj
40 Tomasz Zieliński 4.93  PL Oleśnica Spalice, Polska Dragon 2 Xl przeglądaj
41 Grzegorz Jamróz 4.97  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
42 Igor Popik 4.98  PLŁęki Kościelne Władysławów, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
43 Tomasz Zieliński 5.02  PL Oleśnica Spalice, Polska Dragon 2 Xl przeglądaj
44 Tomasz Zieliński 5.08  PL Oleśnica Spalice, Polska Dragon 2 Xl przeglądaj
45 Jeż Leszek 5.18  PLŁęki Kościelne Władysławów, Polska Optic 26 przeglądaj
46 Paweł Bielański 5.29  PLŻar Porąbka, Polska Arcus 6 28 przeglądaj
47 Maciej Dylski 5.31  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Sigma 7 28 przeglądaj
48 Katarzyna Trzeciak 5.33  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Muse 3 24 przeglądaj
49 Grzegorz Florczak 5.33  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Buzz M przeglądaj
50 Kasia Wołek 5.38  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Kantega XC 2 S przeglądaj
51 Michał Walkiewicz 5.70  PLMichałków Michałków, Polska Mentor 3 M przeglądaj
52 Robert Jacenko 5.82  ITRocca Massima Giulianello, Włochy Kantega S przeglądaj
53 Paweł Kośmider 5.89  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Epsilon 6 26 przeglądaj
54 Arkadiusz Zygmunt 6.16  PLMała Czantoria Ustroń, Polska Scenic 2 - przeglądaj
55 Wojciech Mazurek 6.48  CZJavorovy Trzyniec, Czechy Cayenne 4 XL przeglądaj
56 Dorota Borucka 6.54  PLŚnieżnica limanowski, Polska U Fly S przeglądaj
57 Mrowiec Kamil 6.59  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Cayenne 4 XL przeglądaj
58 Rysiek Gomółka 6.63  PLŚnieżnica Dobra, Polska Rush 3 M przeglądaj
59 marek mastalerz 6.71  PLŁęki Kościelne Władysławów, Polska VOLT SM przeglądaj
60 Piotr Klimkiewicz 6.81  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Delta L przeglądaj
61 Bieri 7.09  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Sigma 7 26 przeglądaj
62 Aleksander Zielinski 7.65  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mystic 3 L przeglądaj
63 Krzysiek Pelcner 7.82  CZCerna Hora Rudník, Czechy Optic 26 przeglądaj
64 Krzysztof Orłowski 8.37  PLSzrenica Szklarska Poręba, Polska Omega 8 29 przeglądaj
65 Mariusz Ignaciuk 8.65  PLDomaszowice Domaszowice, Polska Vox 27 przeglądaj
66 Marcin Żuwała 8.82  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Factor 2 M przeglądaj
67 Jan Matoga 8.88  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Sigma 7 28 przeglądaj
68 Ryszard Hutyra 8.98  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Omega 8 27 przeglądaj
69 Darek Miękuszewski 9.04  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Astral 6 26 przeglądaj
70 Szczepan Gałuszka 9.67  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mantra 3 M przeglądaj
71 Marcin Fornal 9.88  PLFajsławice Łopiennik Nadrzeczny, Polska Mentor 3 S przeglądaj
72 Michał Skalniak 9.91  PLŚnieżnica Łętowe, Polska Zephyr M przeglądaj
73 Michal Radzicki 10.64  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Astral 7 26 przeglądaj
74 Artur Kulas 10.65  CZCerna Hora Lánov, Czechy Nemo 2 L przeglądaj
75 Mateusz Styrczula 10.69  CZCerna Hora Rudník, Czechy Hook 3 25 przeglądaj
76 Mateusz Siatka 10.80  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Astral 4 24 przeglądaj
77 Krzysztof Kajda 10.82  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Dragon 2 S przeglądaj
78 Ryszard Zdęba 10.94  CZCerna Hora Rudník, Czechy Chili M przeglądaj
79 Tomasz Belke-Uziałko 10.95  PLBorsk Borsk, Polska Rook S przeglądaj
80 Piotr Lemańczyk 11.87  PLBorsk Odry, Polska Mistral 4 26 przeglądaj
81 Krzysztof Ziętara 12.32  PLŚnieżnica Łętowe, Polska Rush 2 M przeglądaj
82 Janusz Pałka 12.74  PLŚnieżnica Półrzeczki, Polska Mentor 2 S przeglądaj
83 Jola Leoniak 13.75  CZCerna Hora Rudník, Czechy Hook 3 23 przeglądaj
84 Monika Makowska 14.36  PLBorsk Karsin, Polska Comet Xs przeglądaj
85 Piotr Klimek 14.93  PLŻar Żywiec, Polska Marvel 27 przeglądaj
86 Stanisław Sagan 14.97  PLFajsławice krasnostawski, Polska Mentor 2 M przeglądaj
87 Sebastian Tota 15.59  PLŚnieżnica Lubomierz, Polska Spider M przeglądaj
88 GRZERO 15.94  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
89 Benedykt Kroplewski 16.39  CZCerna Hora Malá Úpa, Czechy Artik 3 27 przeglądaj
90 Łukasz Czyżewski 16.54  CZSkalka Ostrawica, Czechy Cayenne 2 L przeglądaj
91 Łukasz Prokop 16.61  PLFajsławice Krasnystaw, Polska UP Trango XC 2 M przeglądaj
92 Tadeusz Mistarz 16.64  PLŚnieżnica Konina, Polska Astral 6 26 przeglądaj
93 Tomek Krupski 16.89  CZCerna Hora Strážné, Czechy Triton 22 przeglądaj
94 Daniel Kędzierski 17.40  CZSkalka Kunčice pod Ondřejníkem, Czechy Aspen 3 26 przeglądaj
95 Maciej Gąsiorek 17.55  PLŻar Żywiec, Polska Trango Xc M przeglądaj
96 Krzysztof Bytomski 17.65  PLnyski nyski, Polska Revolution 26 przeglądaj
97 Heniek Marian 17.68  PLŻar Gilowice, Polska Evolution X 24 przeglądaj
98 Maciej Bucho 18.29  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Mentor 3 M przeglądaj
99 eltomek 18.49  SILijak Lokavec, Słowenia Tequila 2 S przeglądaj
100 Michał Kocot 18.77  PLŚnieżnica Półrzeczki, Polska Boomerang X M przeglądaj
101 Jac S 19.17  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Ion 23 przeglądaj
102 Grzegorz Mac 19.55  CZCerna Hora Rudník, Czechy Hook 3 25 przeglądaj
103 Dawid Śliwa 20.88  PLŻar Pewel Ślemieńska, Polska Mystic 3 M przeglądaj
104 Krzysztof Bytomski 20.93  PLnyski nyski, Polska Revolution 26 przeglądaj
105 Maciej Cieślik 21.92  CZCerna Hora Trutnov, Czechy Artik 3 27 przeglądaj
106 Grzegorz Burczak 22.45  PLŻar Jeleśnia, Polska Delta Xl przeglądaj
107 Marek Jura 23.08  AUStanwell Park Stanwell Park, Australia Mystic 3 M przeglądaj
108 Klaudia Bulgakow 23.90  RESaint-Paul Saint-Paul, Reunion Icepeak 6 21 przeglądaj
109 Krzysztof Siwek 24.03  PLŚnieżnica Zalesie, Polska Vega 2 M przeglądaj
110 Dariusz Chrobak 24.05  PLŚnieżnica Konina, Polska Optic 26 przeglądaj
111 Krzysztof Schmidt 24.40  CZJavorovy Ostrawica, Czechy Delta 2 L przeglądaj
112 Grzegorz Fabijaniak 24.84  PLŻar Żywiec, Polska Avax Xc 2 28 przeglądaj
113 Kuba Jasek 26.14  ITBassano Romano d'Ezzelino, Włochy Zephyr S przeglądaj
114 Michał Dziedzic 26.97  PLŚnieżnica Zagorzyn, Polska Sigma 7 28 przeglądaj
115 Marcin Fujak 28.39  PLŻar Sopotnia Wielka, Polska Avax Xc 3 24 przeglądaj
116 Przemysław Czerwiński 28.56  ITBassano Romano d'Ezzelino, Włochy Mistral 7 XL przeglądaj
117 Artur Barczynski 29.08  CZCerna Hora Trutnov, Czechy Delta 2 ML przeglądaj
118 Witosław Girjat 29.53  PLŻar Krzyżowa, Polska Delta 2 L przeglądaj
119 Krzysztof Muzzy Wejdman 29.74  PLŚnieżnica Ochotnica Górna, Polska Ellus 2 Xl przeglądaj
120 Gall Anonim
30.50  CZCerna Hora Rudník, Czechy Peak 2 26 przeglądaj
121 Marian Braś 30.71  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Mentor S przeglądaj
122 Piotr Stolarczyk 32.74  PLŻar Cisiec, Polska Mystic 3 ML przeglądaj
123 Jarosław Józik 33.12  PLŻar Przyborów, Polska Cayenne 4 XS przeglądaj
124 Mariusz Wiśniowski
34.24  PLŻar Sucha Beskidzka, Polska Enzo S przeglądaj
125 Kuba Miękuszewski 35.30  PLŻar suski, Polska Scorpion 4 27 przeglądaj
126 Bogusław Zdrowak 35.41  PLŻar Węgierska Górka, Polska Icepeak Xp 24 przeglądaj
127 Adam Banaś 36.80  PLBorsk Mermet, Polska Golden 3 24 przeglądaj
128 Paweł Witkowski 38.61  PLŻar Zawoja, Polska Icepeak 6 26 przeglądaj
129 Robert Szczur 41.22  ITBassano Crespano del Grappa, Włochy Hook 2 27 przeglądaj
130 Grzegorz Fiema 41.48  PLŚnieżnica Kluszkowce, Polska Synergy 5 M przeglądaj
131 Marcin Bortkiewicz
42.13  CZCerna Hora Lánov, Czechy Mentor 3 L przeglądaj
132 Maro
42.31  PLŻar Zawoja, Polska Coden 25.5 przeglądaj
133 Jarek Kampinowski 46.04  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Mantra 4 S przeglądaj
134 Szymon Struś 49.60  SILijak Ajdovščina, Słowenia Rush 3 M przeglądaj
135 Górski Jacek 53.22  SILijak Vipava, Słowenia Delta 2 L przeglądaj
136 Maciej Ziętara
53.60  PLŚnieżnica Nowy Targ, Polska VOLT SM przeglądaj
137 Kuba Sto 54.41  SILijak Vipava, Słowenia Queen M przeglądaj
138 kszyh 54.70  SILijak Budanje, Słowenia Artik 2 27 przeglądaj
139 Tomek Kowalczyk 55.55  CZCerna Hora Rudník, Czechy Mantra 4 L przeglądaj
140 Paweł Czepiel 60.42  SILijak Dolga Poljana, Słowenia Delta 2 ML przeglądaj
141 Piotr Mieszczak 66.91  PLŻar żywiecki, Polska Enzo M przeglądaj
142 Grzegorz Walaszek /walery/ 71.40  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Mantra 4 L przeglądaj
143 Rafał Kubica 86.97  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Evolution X 24 przeglądaj