2014-06-06

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Pawel Faron
197.42  ITAntholz Badia, Włochy Queen M przeglądaj
2 Niziolek Robert 150.80  SILajnar Dolenja vas, Słowenia Delta 2 ML przeglądaj
3 Michał Gierlach 127.51  SILajnar Čepovan, Słowenia Enzo 2 M przeglądaj
4 Witosław Girjat 115.19  ITAntholz Rasun di Sopra, Włochy Delta 2 L przeglądaj
5 Dariusz Perenc 109.71  SIKobala Tolmin, Słowenia lotnia miękka bezmasztowa przeglądaj
6 Adam Grzech
107.30  PL Oleśnica Bogusławice, Polska Delta 2 L przeglądaj
7 marek mastalerz 102.55  SIKobala Tolmin, Słowenia VOLT SM przeglądaj
8 Artur Kulas 102.29  SIKobala Gabrje, Słowenia Rush 4 ML przeglądaj
9 Grzegorz Mac 101.15  SIKobala Tolmin, Słowenia Hook 3 25 przeglądaj
10 Jola Leoniak 99.76  SIKobala Gabrje, Słowenia Hook 3 23 przeglądaj
11 Tomek Jabłoński 99.74  SIKoseč Gabrje, Słowenia Rook M przeglądaj
12 Kuba Sto 99.56  SIKobala Gabrje, Słowenia Queen M przeglądaj
13 marcin minkiewicz 98.19  SIKobala Gabrje, Słowenia Swift 2 L przeglądaj
14 Magdalena Pawlak 97.70  SIKobala Poljubinj, Słowenia Hook 3 23 przeglądaj
15 Przemysław Czerwiński 94.57  SIKobala Gabrje, Słowenia Mistral 7 XL przeglądaj
16 Tomek Piwonski 94.52  SIKobala Gabrje, Słowenia Eden 4 30 przeglądaj
17 Przemek Licznerski 92.75  ITGemona - Mt.Cuarnan Gemona del Friuli, Włochy Coden 25.5 przeglądaj
18 Tomasz Janikowski 92.69  ITGemona - Mt.Cuarnan Gemona del Friuli, Włochy Enzo M przeglądaj
19 Mariusz Kopacki 91.60  SIKobala Gabrje, Słowenia Hook 3 27 przeglądaj
20 Cezary Karol Szymkiewicz 87.75  ITGemona - Mt.Cuarnan Attimis, Włochy Delta 2 XL przeglądaj
21 Piotr Zakrzewski
86.24  PL Oleśnica Świercze, Polska Chili 3 XS przeglądaj
22 Mateusz Styrczula 81.87  SIKobala Gabrje, Słowenia Hook 3 25 przeglądaj
23 Michal Grabos 81.83  SIKobala Poljubinj, Słowenia Rush 4 L przeglądaj
24 Waldemar Janiszewski 78.65  ITAntholz Anterselva di Mezzo, Włochy Queen L przeglądaj
25 Paweł Chrząszcz 76.94  SILajnar Cergneu Inferiore, Włochy Icepeak 23 przeglądaj
26 Sebastian Zowada 71.23  PL Oleśnica Pakoszów, Polska Delta 2 L przeglądaj
27 Krzysztof Żelisko
66.94  SIKobala Tolmin, Słowenia Delta 2 MS przeglądaj
28 Jacek Profus
63.87  ITGemona - Mt.Cuarnan Buia, Włochy Coden 25.5 przeglądaj
29 Anna Zezula 61.53  SIKobala Gabrje, Słowenia Mentor 2 Xs przeglądaj
30 Gall Anonim
61.30  CZCerna Hora Wałbrzych, Polska Peak 2 26 przeglądaj
31 piotr'sky'antoniak 58.73  CZCerna Hora Świebodzice, Polska Brak skrzydła przeglądaj
32 Krzysztof Martyna 58.64  CZCerna Hora Raszów, Polska Chili 3 M przeglądaj
33 Krzysztof Caputa 53.92  ITAntholz Unterpeischlach, Austria Cayenne 4 M przeglądaj
34 Arkadiusz Ślusarczyk
48.83  SILijak Razdrto, Słowenia Arcus 7 26 przeglądaj
35 KRZYSZTOF MAKOWSKI 40.40  CZCerna Hora Police nad Metují, Czechy Delta 2 ML przeglądaj
36 Maciej Cieślik 37.17  CZCerna Hora Województwo dolnośląskie, Polska Artik 3 27 przeglądaj
37 Jerzy Byrdziak 34.75  ITAntholz Rasen-Antholz, Włochy Queen L przeglądaj
38 Darek Chomik 33.39  PLLaszki Laszki, Polska Peak 2 24 przeglądaj
39 Marek 32.82  PLPyskowice Pyskowice, Polska Thrust Hp M przeglądaj
40 Ryszard Zdęba 32.33  CZCerna Hora Bernartice, Czechy Chili M przeglądaj
41 Piotr Nowakowski 28.31  CZCerna Hora Rudník, Czechy U sport M przeglądaj
42 Łukasz Czyżewski 26.18  CZJavorovy Ustroń, Polska Cayenne 2 L przeglądaj
43 Marcin Duszyński 25.54  SILijak Vitovlje, Słowenia Nemo 2 M przeglądaj
44 Hubert Białas 23.92  PL Oleśnica Lubska, Polska Ellus 3 L przeglądaj
45 Zbyszek Dobosz 22.93  PL Oleśnica Jakubowice, Polska Tequila 2 M przeglądaj
46 Dominik Kapica
21.88  CZJavorovy Czadca, Słowacja Accura 2 90 przeglądaj
47 Sebastian Zowada 20.82  PL Oleśnica namysłowski, Polska Delta 2 L przeglądaj
48 Łukasz Serafin
17.90  PL Oleśnica Miłowice, Polska Ellus 3 M przeglądaj
49 Andrzej Piwowar 12.47  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Pure L przeglądaj
50 Krzysztof Orłowski 12.43  CZCerna Hora Malá Úpa, Czechy Omega 8 29 przeglądaj
51 Mateusz Siatka 10.74  PLŚnieżnica Wiśniowa, Polska Astral 4 24 przeglądaj
52 Manuela Warzybok
8.18  SIKobala Gabrje, Słowenia Vox 27 przeglądaj
53 Jarosław Osmólski 8.07  CZJavorovy Třinec, Czechy Vega 2 S przeglądaj
54 Dawid Śliwa 6.93  PLSkrzyczne bielski, Polska Mystic 3 M przeglądaj
55 Mariusz Maj 6.83  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Artik 3 25 przeglądaj
56 GRZERO 6.77  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
57 Krzysiek Róg 6.34  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
58 Jerzy Gajda 5.90  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Delta M przeglądaj
59 Marian Szampera 5.70  CZKamenec Loučná nad Desnou, Czechy Addict 2 L przeglądaj
60 Daniel Stradczuk 5.67  PLŁęki Kościelne Pęcławice, Polska Dudek Universal 25.5 przeglądaj
61 Łukasz Serafin
5.62  PL Oleśnica Bogusławice, Polska Ellus 3 M przeglądaj
62 Marek Perkowski 5.48  PL Oleśnica Cieśle, Polska Tequila 3 M przeglądaj
63 Arkadiusz Ślusarczyk
5.39  SILijak Šmihel, Słowenia Arcus 7 26 przeglądaj
64 Marek Perkowski 4.65  PL Oleśnica Bogusławice, Polska Tequila 3 M przeglądaj
65 Marcin Noga 4.32  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Mentor M przeglądaj
66 Mateusz Styrczula 4.14  SILajnar Zgornja Sorica, Słowenia Hook 3 25 przeglądaj
67 Krzysztof Cieślinski
3.67  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Golden 4 28 przeglądaj
68 Marcin Duszyński 3.61  SILijak Loke, Słowenia Nemo 2 M przeglądaj
69 Łukasz Brach 3.58  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Brak skrzydła przeglądaj
70 Grzegorz Sączawa 2.34  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Kantega 2 M przeglądaj
71 Grzegorz Sączawa 2.09  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Kantega 2 M przeglądaj
72 Krzysztof Szmuc 2.09  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Sport 4 M przeglądaj
73 lotnik 2.02  PLŻar Porąbka, Polska Mentor 2 M przeglądaj
74 Darecki-Starry 1.71  PLCzeszka Województwo dolnośląskie, Polska Cayenne 3 M przeglądaj