2014-06-08

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Grzegorz Szafrański 225.06  ITAntholz Olang, Włochy Coden 25.5 przeglądaj
2 Adam Grzech
218.97  ITAntholz Rasen-Antholz, Włochy Delta 2 L przeglądaj
3 Paweł Kampczyk 154.76  CH Fiesch Fiesch, Szwajcaria Mentor 2 L przeglądaj
4 Wojciech Chyla 128.15  ITSpeikboden Mareo, Włochy Optic 28 przeglądaj
5 Michał Piotrowski 125.64  ATEmberger Alm Greifenburg, Austria Delta M przeglądaj
6 Dariusz Perenc 121.22  ATEmberger Alm Greifenburg, Austria lotnia miękka bezmasztowa przeglądaj
7 KRZYSZTOF MAKOWSKI 112.91  ATEmberger Alm Greifenburg, Austria Delta 2 ML przeglądaj
8 Tomek Jabłoński 105.87  ATEmberger Alm Greifenburg, Austria Rook M przeglądaj
9 Michał Walkiewicz 92.69  ATEmberger Alm Greifenburg, Austria Mentor 3 M przeglądaj
10 Maciej Płonczyński 89.18  ATEmberger Alm Greifenburg, Austria Aspen 4 28 przeglądaj
11 Witosław Girjat 83.70  ITAntholz Sankt Jakob in Defereggen, Austria Delta 2 L przeglądaj
12 marcin minkiewicz 82.45  SIKobala Gabrje, Słowenia Swift 2 L przeglądaj
13 Zbyszek Jagodziński 81.86  CZCerna Hora Kamienna Góra, Polska Cayenne M przeglądaj
14 Kamil Stępień 79.12  ATEmberger Alm Greifenburg, Austria Ellus 2 L przeglądaj
15 Michal Grabos 75.83  SIKobala Gabrje, Słowenia Rush 4 L przeglądaj
16 marek mastalerz 73.40  SIKobala Gabrje, Słowenia VOLT SM przeglądaj
17 Przemek Licznerski 72.13  SIKobala Volarje, Słowenia Coden 25.5 przeglądaj
18 Paweł Chrząszcz 71.93  SIKobala Kamno, Słowenia Icepeak 6 23 przeglądaj
19 Mariusz Strzelczyk 71.66  SIKobala Nimis, Włochy Delta 2 ML przeglądaj
20 Mateusz Styrczula 71.08  SIKobala Gabrje, Słowenia Hook 3 25 przeglądaj
21 Grzegorz Fabijaniak 70.39  SIKobala Tolmin, Słowenia Avax Xc 2 28 przeglądaj
22 Marcin Bortkiewicz
70.29  SIKobala Tolmin, Słowenia Mentor 3 L przeglądaj
23 Piotr Mieszczak 70.28  SIKobala Tolmin, Słowenia Enzo M przeglądaj
24 Mariusz Witlański 69.98  SIKobala Gabrje, Słowenia U sport 2 S przeglądaj
25 Mariusz Wiśniowski
69.91  SIKobala Tolmin, Słowenia Enzo S przeglądaj
26 Michał Dudziński 69.88  SIKobala Idrsko, Słowenia Mantra 4 Ml przeglądaj
27 Paweł Kumorek 69.85  SIKobala Tolmin, Słowenia Icepeak 6 21 przeglądaj
28 Sławek Kędziak 69.82  SIKobala Gabrje, Słowenia Delta S przeglądaj
29 Jacek Profus
69.40  SIKobala Gabrje, Słowenia Coden 25.5 przeglądaj
30 Marek 69.33  PLPyskowice Pyskowice, Polska Thrust Hp M przeglądaj
31 Maro
69.28  SIKobala Tolmin, Słowenia Icepeak 7 Pro 24 przeglądaj
32 Górski Jacek 69.14  SIKobala Tolmin, Słowenia Delta 2 L przeglądaj
33 Tomasz Janikowski 68.85  SIKobala Dolje, Słowenia Element 2 M przeglądaj
34 Kuba Sto 68.56  SIKobala Volarje, Słowenia Queen M przeglądaj
35 Piotr Kośmider 68.52  SIKobala Tolmin, Słowenia Omega 8 25 przeglądaj
36 Grzegorz Fiema 68.51  SIKobala Volarje, Słowenia Synergy 5 M przeglądaj
37 kszyh 68.49  SIKobala Kamno, Słowenia Artik 2 27 przeglądaj
38 Lukasz Sieminski 68.36  SIKobala Libušnje, Słowenia Mentor 2 M przeglądaj
39 Waldemar Janiszewski 68.33  SIKobala Zadlaz-Žabče, Słowenia Queen L przeglądaj
40 Krzysztof Krężel 68.20  ATEmberger Alm Heiligenblut, Austria Mentor 3 S przeglądaj
41 Filip Porzucek 67.61  SIKobala Tolmin, Słowenia Rush 4 ML przeglądaj
42 Krzysztof Żelisko
67.51  SIKobala Gabrje, Słowenia Delta 2 MS przeglądaj
43 Jola Bryzek 66.66  SIKobala Tolmin, Słowenia Mistral 7 XS przeglądaj
44 Jan Matoga 64.60  SIKobala Gabrje, Słowenia Sigma 7 28 przeglądaj
45 Cezary Karol Szymkiewicz 63.74  SIKobala Tolmin, Słowenia Delta 2 XL przeglądaj
46 Przemo Szmigielski 62.64  SIKobala Gabrje, Słowenia Chili 3 M przeglądaj
47 Piotr Góźdź 62.53  SIKobala Gabrje, Słowenia Optic 31 przeglądaj
48 Jarosław Hadaczek 56.76  ATEmberger Alm Gemeinde Rangersdorf, Austria Rush 3 M przeglądaj
49 Krzysztof Schmidt 54.25  SIKobala Ladra, Słowenia Delta 2 L przeglądaj
50 Krzysztof Martyna 53.77  CZCerna Hora Mysłów, Polska Chili 3 M przeglądaj
51 Dominika Kasieczko 52.52  SIKobala Kobarid, Słowenia Delta 2 MS przeglądaj
52 Benedykt Kroplewski 52.51  SIKobala Smast, Słowenia Artik 3 27 przeglądaj
53 Grzegorz Jamróz 51.63  PLŚnieżnica Poronin, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
54 Krzysztof Caputa 51.56  SIKobala Ladra, Słowenia Cayenne 4 M przeglądaj
55 czazal 50.83  PLpucki Starzyno, Polska Synthesis 29 przeglądaj
56 Jerzy Byrdziak 49.25  SIKobala Staro Selo, Słowenia Queen L przeglądaj
57 Przemysław Czerwiński 48.69  SIKobala Sužid, Słowenia Mistral 7 XL przeglądaj
58 Damian Szemainda 48.22  SIKobala Staro Selo, Słowenia Delta L przeglądaj
59 Walter Wojciechowski 47.47  SIKobala Kobarid, Słowenia Mistral 7 S przeglądaj
60 Anna Zezula 47.01  SIKobala Ladra, Słowenia Mentor 2 Xs przeglądaj
61 Krzycha
46.83  SIKobala Staro Selo, Słowenia Astral 7 28 przeglądaj
62 tomasz skrabek 46.64  PLMała Kopa Kowary, Polska Ultima 6 Xl przeglądaj
63 Paweł Sułtan Warzybok 46.62  SIKobala Staro Selo, Słowenia Colt 31 przeglądaj
64 Mikołaj Kocot 46.23  SIKobala Staro Selo, Słowenia Mentor 2 Xs przeglądaj
65 radosław orłowski 45.95  SIKobala Trnovo ob Soči, Słowenia Astral 7 24 przeglądaj
66 Krzysztof Muzzy Wejdman 45.91  SIKobala Kobarid, Słowenia Ellus 5 XL przeglądaj
67 Grzegorz Walaszek /walery/ 45.60  PLSkrzyczne Kysucký Lieskovec, Słowacja Mantra 4 L przeglądaj
68 Mateusz Siatka 42.35  PLŚnieżnica Łapsze Wyżne, Polska Astral 4 24 przeglądaj
69 Jakub Czyż kwscore 42.15  CZCerna Hora Mniszków, Polska Nevada 2012 28 przeglądaj
70 Mateusz Bątorek 29.01  SIKobala Sužid, Słowenia Rise M przeglądaj
71 Marcin Duszyński 27.69  SIKobala Gabrje, Słowenia Nemo 2 M przeglądaj
72 Jarosław Józik 27.66  PLSkrzyczne Ujsoły, Polska Cayenne 4 XS przeglądaj
73 Krzysztof Mazur 25.80  PLŚnieżnica Poręba Wielka, Polska Tracer Tr2 S przeglądaj
74 Janusz Wojtyniak 25.02  PLMała Kopa Kamienna Góra, Polska Peak 2 28 przeglądaj
75 Łukasz Czyżewski 24.56  PLSkrzyczne Zwardoń, Polska Cayenne 2 L przeglądaj
76 Urszula Rzepecka 24.41  SIKobala Gabrje, Słowenia Arcus 7 24 przeglądaj
77 Rafał Zagórny 22.27  ATEmberger Alm Hauzendorf, Austria Buzz z4 ML przeglądaj
78 Fernando Martins 21.59  PL Pińczów Pińczów, Polska lotnia miękka masztowa przeglądaj
79 Wojciech Kocot
20.72  SIKobala Koseč, Słowenia Optic 26 przeglądaj
80 Kuba Miękuszewski 20.34  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Scorpion 4 27 przeglądaj
81 Manuela Warzybok
19.86  SIKobala Kobarid, Słowenia Optic 26 przeglądaj
82 Maciej Cieślik 19.55  CZCerna Hora Rudník, Czechy Artik 3 27 przeglądaj
83 Robert Jacenko 19.01  PLMała Kopa Karpacz, Polska Kantega S przeglądaj
84 Arkadiusz Zygmunt 18.71  PLSkrzyczne Bielsko-Biała, Polska Mystic 3 M przeglądaj
85 Darek Miękuszewski 18.36  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Astral 6 26 przeglądaj
86 Robert Bryłka 18.29  PLŁęki Kościelne Rząśno, Polska Mentor 3 S przeglądaj
87 Marek Oniszko 18.03  PLNowa Wola Ostrów Lubelski, Polska Delta 2 L przeglądaj
88 Gall Anonim
17.70  CZCerna Hora Trutnov, Czechy Peak 2 26 przeglądaj
89 Radosław Mastalerz 17.58  SIKobala Gabrje, Słowenia Cayenne 4 M przeglądaj
90 bora72 17.48  PLpucki pucki, Polska Nucleon 29 przeglądaj
91 Michał Olszewski 15.94  PL Pińczów Pińczów, Polska lotnia miękka bezmasztowa przeglądaj
92 Kasia Bryłka 15.78  ATEmberger Alm Oberdrauburg, Austria Sigma 7 23 przeglądaj
93 GRZERO 15.75  PLŚnieżnica Wilczyce, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
94 Marcin Pysz 15.73  PLSkrzyczne żywiecki, Polska Blacklight M przeglądaj
95 Ryszard Hutyra 15.64  PLSkrzyczne żywiecki, Polska Omega 8 27 przeglądaj
96 Marcin Żuwała 15.55  PLŻar żywiecki, Polska Factor 2 M przeglądaj
97 Ryszard Zdęba 14.57  CZCerna Hora Mladé Buky, Czechy Chili M przeglądaj
98 Jarek Balicki
13.58  CZCerna Hora Mladé Buky, Czechy Sprint M przeglądaj
99 Przemysław Baran 13.35  SIKobala Gabrje, Słowenia Mentor 2 M przeglądaj
100 Robert Ignasiak 13.26  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Cayenne 2 M przeglądaj
101 Dominik Kapica
12.63  PLSkrzyczne Ostre, Polska Accura 2 90 przeglądaj
102 Piotrek Neugebauer 12.47  PLSkrzyczne Twardorzeczka, Polska Obsession 2 S przeglądaj
103 Michał Kocot 12.37  PLŚnieżnica Łostówka, Polska Boomerang X M przeglądaj
104 Grzegorz Szymiczek 11.05  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Mistral 6 26 przeglądaj
105 Jakub Zduńczyk 10.99  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Rush 3 L przeglądaj
106 Wojciech Gierak 10.94  CZCerna Hora Rudník, Czechy Synergy 4 Xl przeglądaj
107 Janusz Pałka 10.82  PLŚnieżnica Łostówka, Polska Mentor 2 S przeglądaj
108 Grzegorz Ziółkowski 10.42  PLŚnieżnica Gruszowiec, Polska Sigma 7 26 przeglądaj
109 Marcin Gierak 10.32  CZCerna Hora Rudník, Czechy Cayenne 2 L przeglądaj
110 Mikołaj Walczyk 10.31  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Epsilon 6 26 przeglądaj
111 Krzysztof Kajda 10.19  PLSkrzyczne Buczkowice, Polska Dragon 2 S przeglądaj
112 Kamil Dziarek 10.01  PLStepniczka Stepniczka, Polska Aspen 2 26 przeglądaj
113 Piotrek Murzyn 9.80  CZCerna Hora Černý Důl, Czechy Comet L przeglądaj
114 Jac S 9.66  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Ion 23 przeglądaj
115 Łukasz Kołodziejczak 9.46  PLŻar Okrajnik, Polska Mistral 3 24 przeglądaj
116 Marek Samojeden 8.79  PLTurbia Stalowa Wola, Polska Omega 7 28 przeglądaj
117 Piotr Klimek 8.52  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Marvel 27 przeglądaj
118 Tomasz Król 8.45  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Ion 27 przeglądaj
119 Zbigniew Kozłowski 8.10  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Chinook 2 28 przeglądaj
120 Piotr Czekaj 8.02  PL Oleśnica Sokołowice, Polska Optic 26 przeglądaj
121 Paweł Kosmala 8.02  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Sigma 7 26 przeglądaj
122 Ryszard Jakiel 7.86  CZCerna Hora Rudník, Czechy Hook L przeglądaj
123 Mariusz Cybiak 7.82  CZCerna Hora Janské Lázně, Czechy Mentor 2 M przeglądaj
124 Robert Szczur 7.78  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Hook 2 27 przeglądaj
125 leszek krzysztofiak 7.46  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Mentor 2 M przeglądaj
126 Kasia Wołek 7.44  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Kantega XC 2 S przeglądaj
127 Dorota Borucka 7.43  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska U Fly S przeglądaj
128 Paweł Kośmider 7.36  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Epsilon 6 26 przeglądaj
129 Szymon Struś 7.35  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Rush 3 M przeglądaj
130 Gonzo 7.21  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Chili 3 M przeglądaj
131 JACEK PAŁKA 7.03  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Rush 3 M przeglądaj
132 Piotr Malaca 6.78  CZCerna Hora Jańskie Łaźnie, Czechy Mentor 3 L przeglądaj
133 Wojciech Wesołowski 6.72  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Delta M przeglądaj
134 Krzysiek Róg 6.67  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
135 Krzysztof Klepek 6.59  PLWetlina Województwo podkarpackie, Polska Rush M przeglądaj
136 Kuchta Jarosław 6.54  CZCerna Hora Rudník, Czechy Mantra 2 M przeglądaj
137 Tomasz Nowak 6.52  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Mentor 2 L przeglądaj
138 Daniel Cholewa 6.30  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Pluto M przeglądaj
139 Krzysiek Tokarz 6.17  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Mistral 3 24 przeglądaj
140 Mateusz Szweda 5.99  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Ellus 3 L przeglądaj
141 Daniel Stradczuk 5.80  PLŁęki Kościelne Szewce Nagórne, Polska Dudek Universal 25.5 przeglądaj
142 Bieri 5.67  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Sigma 7 26 przeglądaj
143 Rafał Zagórny 5.67  ATEmberger Alm Greifenburg, Austria Buzz z4 ML przeglądaj
144 Stanisław Chruściel 5.57  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Astral 6 26 przeglądaj
145 Piotrek Murzyn 5.57  CZCerna Hora Rudník, Czechy Comet L przeglądaj
146 Daniel Stradczuk 5.43  PLŁęki Kościelne Łęki Kościelne, Polska Dudek Universal 25.5 przeglądaj
147 Wojciech Wojciechowski 5.39  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Plus 30 przeglądaj
148 Katarzyna Trzeciak 5.38  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Muse 3 24 przeglądaj
149 Mariusz Cybiak 5.25  CZCerna Hora Rudník, Czechy Mentor 2 M przeglądaj
150 Bieri 5.24  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Sigma 7 26 przeglądaj
151 Tomasz Klima 5.23  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Ellus 4 L przeglądaj
152 Piotr Klimkiewicz 5.23  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Delta L przeglądaj
153 Stanisław Sagan 5.13  PLNowa Wola Wólka Zawieprzycka, Polska Mentor 2 M przeglądaj
154 Piotr Klimkiewicz 5.01  PLŚnieżnica limanowski, Polska Delta L przeglądaj
155 Piotrek Murzyn 4.65  CZCerna Hora Rudník, Czechy Comet L przeglądaj
156 Piotrek Murzyn 4.63  CZCerna Hora Rudník, Czechy Comet L przeglądaj
157 Tomasz Zieliński 4.62  PL Oleśnica Spalice, Polska Dragon 2 Xl przeglądaj
158 Marcin Duszyński 4.57  SIKobala Poljubinj, Słowenia Nemo 2 M przeglądaj
159 Marcin Noga 4.27  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Mentor M przeglądaj
160 Krzysztof Cieślinski
4.26  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Golden 4 28 przeglądaj
161 Tomasz Zieliński 3.98  PL Oleśnica Bogusławice, Polska Dragon 2 Xl przeglądaj
162 Krzysztof Świdziński 3.96  PLŻar Porąbka, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
163 Michał Janowski 3.90  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Queen M przeglądaj
164 Tomek Kocot 3.83  PLŻar Porąbka, Polska Tequila 3 L przeglądaj
165 Wojciech Wojciechowski 3.80  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Plus 30 przeglądaj
166 karol 3.46  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Ellus 3 L przeglądaj
167 Marcin Noga 3.42  PLSkrzętla Skrzętla-Rojówka, Polska Mentor M przeglądaj
168 Tomasz Pyś 3.35  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Eden 3 26 przeglądaj
169 Daniel Cholewa 3.26  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Pluto M przeglądaj
170 Robert Ciupka 3.23  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Mentor S przeglądaj
171 Jeż Leszek 2.74  PLMichałków Lewków, Polska Optic 26 przeglądaj
172 Paweł Myszak 2.71  PLŻar Porąbka, Polska Chili 2 M przeglądaj
173 Paweł Myszak 2.36  PLŻar Porąbka, Polska Chili 2 M przeglądaj
174 Radoslaw Stachowiak 2.15  SESjöbo Vollsjö, Szwecja Buzz Z S przeglądaj
175 Radoslaw Stachowiak 2.14  SESjöbo Vollsjö, Szwecja Buzz Z S przeglądaj
176 Radoslaw Stachowiak 1.96  SESjöbo Vollsjö, Szwecja Buzz Z S przeglądaj
177 Paweł Chlastawa 1.90  PLSoblówka Soblówka, Polska Brak skrzydła przeglądaj
178 Darecki-Starry 1.61  PL Żmij Jugów, Polska Cayenne 3 M przeglądaj