2014-09-29

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Fernando Martins 55.94  SILijak Vipava, Słowenia lotnia miękka masztowa przeglądaj
2 Mateusz Styrczula 46.74  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Hook 3 25 przeglądaj
3 Zbigniew Kunas 40.28  SIStol Municipality of Kobarid, Słowenia Ion 2 M przeglądaj
4 Grzegorz Studziński 32.88  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Mystic 3 M przeglądaj
5 Grzegorz Czaplik 31.76  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Aspen 4 26 przeglądaj
6 Jarek Gołembiewski 29.39  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Hook 2 27 przeglądaj
7 Dariusz Perenc 29.12  SILijak Vipava, Słowenia lotnia miękka bezmasztowa przeglądaj
8 Cezary Karol Szymkiewicz 28.43  ITLokomotive Canazei, Włochy Delta 2 XL przeglądaj
9 Małgośka Sulkowska 26.10  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Hook 3 23 przeglądaj
10 Heniek Marian 25.28  SIKobala Poljubinj, Słowenia Evolution X 24 przeglądaj
11 Dawid Śliwa 23.39  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Mystic 3 M przeglądaj
12 Krzysztof Bytomski 22.91  PLSady Sady, Polska Revolution 26 przeglądaj
13 Joanna Jasek 22.65  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Rush 3 S przeglądaj
14 Agnieszka Lyko 19.35  SIKobala Municipality of Kobarid, Słowenia Nemo 2 M przeglądaj
15 Maciej Hanusiak 19.15  SIKobala Municipality of Kobarid, Słowenia Nemo 2 M przeglądaj
16 Dominik Kapica
18.39  IT Col Rodella Canazei, Włochy Accura 2 90 przeglądaj
17 Tomasz Konieczny 18.31  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Scorpion 4 29 przeglądaj
18 Krzysztof Bytomski 17.70  PLSady Sady, Polska Revolution 26 przeglądaj
19 Sebastian Kontowicz 17.23  IT Col Rodella Canazei, Włochy Rook M przeglądaj
20 Tomasz Trębiński
16.97  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Chili 3 M przeglądaj
21 Mariusz Strzelczyk 14.42  IT Col Rodella Canazei, Włochy Delta 2 ML przeglądaj
22 Grzegorz Mac 14.18  IT Col Rodella Canazei, Włochy Hook 3 25 przeglądaj
23 Krzysztof Krężel 14.04  IT Col Rodella Canazei, Włochy Mentor 3 S przeglądaj
24 Szymon Struś 12.41  IT Col Rodella Canazei, Włochy Rush 3 M przeglądaj
25 Jarek Balicki
10.87  ITLokomotive Canazei, Włochy Sprint M przeglądaj
26 Górski Jacek 10.28  ITLokomotive Canazei, Włochy Delta 2 L przeglądaj
27 Sebastian Bachorz 10.10  ITLokomotive Canazei, Włochy Sigma 8 27 przeglądaj
28 Magdalena Pawlak 10.05  ITBassano Crespano del Grappa, Włochy Hook 3 23 przeglądaj
29 Grzegorz Sączawa 9.41  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Kantega 2 M przeglądaj
30 Piotr Żoła 9.04  IT Col Rodella Canazei, Włochy Arcus 7 28 przeglądaj
31 Mariusz Strzelczyk 8.97  IT Col Rodella Canazei, Włochy Delta 2 ML przeglądaj
32 Mirosław Mendelewski 8.82  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Golden 4 30 przeglądaj
33 Agata Kowalska 8.62  ITLokomotive Canazei, Włochy Hook 3 23 przeglądaj
34 Wacław Warda 8.23  PLDziały Korczyna, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
35 AnT
8.15  IT Col Rodella Canazei, Włochy Rush 4 ML przeglądaj
36 Andrzej Januchta 7.84  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Triton 22 przeglądaj
37 Michał Walkiewicz 7.60  IT Col Rodella Canazei, Włochy Mentor 3 M przeglądaj
38 Paweł Szczepanek 5.97  PLGarb Pińczowski Skowronno Dolne, Polska Peak 2 24 przeglądaj
39 Alan Lisowiec 5.32  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Peak 27 przeglądaj
40 Dariusz Boszczyk 4.88  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Poison 2 L przeglądaj
41 Michał Skalski 4.81  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Sport 4 L przeglądaj
42 Arkadiusz Garbacz 4.70  FRLe Cougulet Saint-André-les-Alpes, Francja Rush 4 XL przeglądaj
43 Krzysztof Szmuc 4.42  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Sport 4 M przeglądaj
44 Damian suski 4.39  NOSundvollen Krokkleiva, Norwegia Artik 2 27 przeglądaj
45 Jarosław Osmólski 4.34  SKLendak Lendak, Słowacja Vega 2 S przeglądaj
46 Magdalena Pawlak 4.20  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Hook 3 23 przeglądaj
47 Grzegorz Mikolajewski 3.99  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Golden 4 28 przeglądaj
48 Dariusz Culak 3.70  PLBezmiechowa leski, Polska Rise L przeglądaj
49 Wojciech Gierak 3.56  PL Mieroszów Kowalowa, Polska Synergy 4 Xl przeglądaj
50 Kuchta Jarosław 3.51  PL Mieroszów Kowalowa, Polska Mantra 2 M przeglądaj
51 Krzysztof Siemczyk 3.18  PLlubelskie zamojski, Polska Mystic 3 M przeglądaj
52 Bartosz Rożeński 3.10  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Falcon 2009 27 przeglądaj
53 Mariusz Maj 3.10  PLPodobin Podobin, Polska Artik 3 25 przeglądaj
54 Marcin Gierak 3.01  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Cayenne 2 L przeglądaj
55 Ryszard Pszenny 2.62  PLBezmiechowa leski, Polska Discovery 4 29 przeglądaj
56 Andrzej Domaradzki 1.96  PLBezmiechowa leski, Polska Kantega S przeglądaj
57 Wojciech Gierak 0.95  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Synergy 4 Xl przeglądaj
58 Przemysław Baran 0.88  PLBachórzec Kosztowa, Polska Mamboo S przeglądaj
59 Wojciech Gierak 0.77  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Synergy 4 Xl przeglądaj
60 Robert Skalski 0.63  CZOdry Odry, Czechy Sigma 7 31 przeglądaj