2015-06-04

Jesteś tutaj

Pilot Pkt
Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Michał Grudniewski 0.15  PLKrajno-Zagórze kielecki, Polska Tequila 2 L przeglądaj
2 Michał Grudniewski 0.17  PLKrajno-Zagórze kielecki, Polska Tequila 2 L przeglądaj
3 Paweł Chlastawa 0.83  PLSławice Szlacheckie Pojałowice, Polska Brak skrzydła przeglądaj
4 Seba 0.84  PLUnisław Unisław, Polska Ajos 2 M przeglądaj
5 Krzysztof Pedrycz 0.95  PLKrajno-Zagórze kielecki, Polska Mantra 3 M przeglądaj
6 Krzysztof Pedrycz 1.05  PLKrajno-Zagórze kielecki, Polska Mantra 3 M przeglądaj
7 Adam Miszczak 1.26  PLCzeszka Ostroszowice, Polska Rook S przeglądaj
8 Paweł Chlastawa 1.30  PLSławice Szlacheckie Pojałowice, Polska Brak skrzydła przeglądaj
9 Mateusz Petrów 1.45  PLDzikowiec Boguszów-Gorce, Polska Hook 3 27 przeglądaj
10 Jakub Błądek 1.54  PLDzikowiec Boguszów-Gorce, Polska Tequila 4 S przeglądaj
11 Rafał Harchala 1.60  PLDzikowiec Boguszów-Gorce, Polska U Cross L przeglądaj
12 Janusz Zaorski
2.32  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Rook M przeglądaj
13 Łukasz Brach 2.44  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Sigma 8 29 przeglądaj
14 Paweł Wysocki (szybki) 2.68  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
15 Andrzej Brzozowski 2.69  SILijak Ozeljan, Słowenia Dudek Universal 28 przeglądaj
16 Jakub Błądek 2.84  PLDzikowiec wałbrzyski, Polska Tequila 4 S przeglądaj
17 Marzena Majewska 2.99  PLŻar Porąbka, Polska Mamboo M przeglądaj
18 Mariusz Strzelczyk 3.14  PLDzikowiec Boguszów-Gorce, Polska Delta 2 ML przeglądaj
19 Rafał Harchala 3.20  PLDzikowiec Boguszów-Gorce, Polska U Cross L przeglądaj
20 Krzysiek Ciach 3.25  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Ellus 4 L przeglądaj
21 Robert Bryłka 3.34  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Mentor 3 S przeglądaj
22 Tomasz Mindzio 3.53  PLŻar Porąbka, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
23 Andrzej Suszyński 3.55  PLŻar Porąbka, Polska Fides 2 Evo M przeglądaj
24 Jakub Błądek 3.63  PLDzikowiec wałbrzyski, Polska Tequila 4 S przeglądaj
25 Marcin Białobłocki 3.72  PLDzikowiec Mieroszów, Polska Duett M przeglądaj
26 Marcin Białobłocki 3.74  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Duett M przeglądaj
27 Edward Waksmundzki 3.80  PLŁapsze Niżne Dursztyn, Polska Boomerang 5 L przeglądaj
28 Marcin Białobłocki 3.83  PLDzikowiec Boguszów-Gorce, Polska Duett M przeglądaj
29 Marcin Bortkiewicz
3.95  SILijak Šmihel, Słowenia Mentor 3 L przeglądaj
30 Jerzy Krajewski 4.14  PLDzikowiec Boguszów-Gorce, Polska Chili 2 L przeglądaj
31 Łukasz Serafin
4.18  PLDzikowiec Boguszów-Gorce, Polska Summit XC3 S przeglądaj
32 Piter 4.21  PLBorsk Borsk, Polska Pluto 2 M przeglądaj
33 Ralf 4.22  PLŻar Porąbka, Polska Sigma 7 31 przeglądaj
34 Dawid Duniec 4.24  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Rush 2 L przeglądaj
35 Andrzej Piwowar 4.36  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Delta 2 ML przeglądaj
36 Maciej Bąk 4.75  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Chili 3 S przeglądaj
37 Urszula Rzepecka 4.90  CZJavorovy Třinec, Czechy Mistral 7 XS przeglądaj
38 Anna Piskozub 5.41  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Tequila Xxs przeglądaj
39 Radosław Budniak 5.41  ITPieve D'alpago Garna, Włochy Mentor 3 S przeglądaj
40 Michał Cieślik 5.48  PLDzikowiec Mieroszów, Polska Synergy 5 L przeglądaj
41 Krzycha
5.65  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Astral 7 28 przeglądaj
42 Kinga Brzeszcz 5.73  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Arcus 6 22 przeglądaj
43 Mariusz Cybiak 5.95  PLDzikowiec Boguszów-Gorce, Polska Mentor 2 M przeglądaj
44 Marek Jagoda 6.04  PLŁapsze Niżne Dursztyn, Polska Peak 2 24 przeglądaj
45 Hadek 6.16  ITPieve D'alpago Pieve D'alpago, Włochy Ellus 2 S przeglądaj
46 Szymon Struś 6.43  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Rush 3 M przeglądaj
47 Ryszard Zdęba 6.55  PLDzikowiec Boguszów-Gorce, Polska Mistral 7 L przeglądaj
48 Łukasz Brach 6.56  PLWapno Mszana, Polska Sigma 8 29 przeglądaj
49 Dorota Borucka 6.72  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Hook 3 23 przeglądaj
50 Kuba Jasek 6.76  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Scorpion 4 27 przeglądaj
51 Krzysztof Kajda 6.80  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Dragon 2 S przeglądaj
52 Marcin Spinacz 6.92  PLŻelisławiec gryfiński, Polska Buzz Z3 Ml przeglądaj
53 Zenon Karolewicz 7.01  ATKössen Gemeinde Kössen, Austria Trango Xc Sm przeglądaj
54 Joanna Jasek 7.06  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Rush 3 S przeglądaj
55 Paweł Kośmider 7.09  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Epsilon 6 26 przeglądaj
56 Sławek Gut 7.28  PLDzikowiec Boguszów-Gorce, Polska Optic 28 przeglądaj
57 Jarosław Warzecha 7.28  CZJavorovy Třinec, Czechy Tequila M przeglądaj
58 Tomasz Pyś 7.52  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Eden 3 26 przeglądaj
59 Ralf 7.53  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Sigma 7 31 przeglądaj
60 Dominik Kapica
7.59  CZJavorovy Třinec, Czechy Accura 2 90 przeglądaj
61 Darek Klimas 7.74  PLSzczebel małopolskie, Polska Eden 5 26 przeglądaj
62 Jan Struś 7.82  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Kali 27 przeglądaj
63 Michał Skalniak 7.84  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Mistral 6 26 przeglądaj
64 Jarosław Pawelczuk 7.95  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Chili S przeglądaj
65 Katarzyna Trzeciak 7.98  ITMonte Grappa Borso del Grappa, Włochy Muse 3 24 przeglądaj
66 Kamil Dziarek 8.03  PLŻelisławiec gryfiński, Polska Aspen 2 26 przeglądaj
67 Jakub Rydel 8.09  FRPonnay Talloires, Francja Atlas M przeglądaj
68 Marek Jania 8.16  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Pluto 2 M przeglądaj
69 Krzysztof Muzzy Wejdman 8.25  PLŚnieżnica Wilczyce, Polska Ellus 5 XL przeglądaj
70 Waldemar Kwaśniewski 8.30  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Sigma 7 28 przeglądaj
71 Aleksander Mierzwiński 8.53  PLKrynica Morska Krynica Morska, Polska Epsilon 6 23 przeglądaj
72 Piotr Ciesielski 8.68  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Kali 25 przeglądaj
73 Jarosław Osmólski 8.80  CZJavorovy Třinec, Czechy Vega 2 S przeglądaj
74 Grzegorz Sprawka 8.83  PLFajsławice Łopiennik Nadrzeczny, Polska Mentor 2 M przeglądaj
75 Łukasz Sarzyński 9.07  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Rise L przeglądaj
76 Krzysztof Martyna 9.21  PLMała Kopa Karpacz, Polska Lotus L przeglądaj
77 Tomasz Nowak 9.29  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Mentor 2 L przeglądaj
78 Grzegorz Wierzba 9.38  PLŚnieżnica Dobra, Polska Falcon 2009 26 przeglądaj
79 Radosław Budniak 9.52  ITPieve D'alpago Garna, Włochy Mentor 3 S przeglądaj
80 Krzysiek Ciach 9.77  ITMt Avena Teven, Włochy Ellus 4 L przeglądaj
81 Dariusz Fiebrich 9.80  CZJavorovy Třinec, Czechy Aspen 4 24 przeglądaj
82 Aleksander Jurczyk 9.91  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Pluto 2 L przeglądaj
83 Krzysztof Martyna 9.97  PLWolowa Góra Karpacz, Polska Lotus L przeglądaj
84 Szczepan Pawluszek 9.99  PLSkrzyczne Buczkowice, Polska Aspen 4 26 przeglądaj
85 Marek Miłowski 10.18  PLDzikowiec Boguszów-Gorce, Polska Sigma 7 28 przeglądaj
86 Konrad Stefański 10.24  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Ion 2 M przeglądaj
87 Darek Miękuszewski 10.43  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Mystic 3 ML przeglądaj
88 Janusz Zaorski
10.59  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Rook M przeglądaj
89 Dawid Duniec 10.64  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Rush 2 L przeglądaj
90 Maciej Bąk 10.85  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Chili 3 S przeglądaj
91 Kuchta Jarosław 11.18  PLDzikowiec wałbrzyski, Polska Evolution X 24 przeglądaj
92 Jan Rentowski
11.30  ATKössen Kössen, Austria Summit XC3 L przeglądaj
93 Zbyszek Jagodziński 11.34  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Cayenne M przeglądaj
94 Michał Dziedzic 11.46  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Sigma 7 28 przeglądaj
95 Krzysztof Gaik
11.61  PLDzikowiec Rybnica Leśna, Polska Chili 3 M przeglądaj
96 Paweł Bielański 11.63  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mentor 2 M przeglądaj
97 Krzysztof Krężel 11.69  PLKonopki Lipa, Polska Mentor 3 S przeglądaj
98 Gonzo 11.93  PLŻar Porąbka, Polska Chili 3 M przeglądaj
99 Robert Szczur 12.29  ITMonte Grappa Borso del Grappa, Włochy Hook 2 27 przeglądaj
100 Robert Jacenko 12.61  CZBílý Potok Hejnice, Czechy Sigma 7 31 przeglądaj
101 Piotr Klimek 12.68  PLŚnieżnica Łostówka, Polska Marvel 27 przeglądaj
102 Robert Wincencik
12.82  PLSkrzyczne Godziszka, Polska Aspen 4 26 przeglądaj
103 Zenon Karolewicz 13.28  ATKössen Kössen, Austria Trango Xc Sm przeglądaj
104 Łukasz Kołodziejczak 13.41  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Golden 3 24 przeglądaj
105 Marcin Spinacz 13.87  PLŻelisławiec pyrzycki, Polska Buzz Z3 Ml przeglądaj
106 Marcin Duszyński 13.88  ATKössen Kössen, Austria Optic 24 przeglądaj
107 Mariusz Strzelczyk 14.09  PLDzikowiec Boguszów-Gorce, Polska Delta 2 ML przeglądaj
108 Bogusław Zdrowak 14.10  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Icepeak 6 24 przeglądaj
109 Kuchta Jarosław 14.51  PLDzikowiec Borówno, Polska Evolution X 24 przeglądaj
110 Dawid Król 14.59  PLDzikowiec Boguszów-Gorce, Polska Delta L przeglądaj
111 Lutosław Bogusz 14.73  CZJavorovy Třinec, Czechy Mentor 2 S przeglądaj
112 Dariusz Fiebrich 14.77  CZJavorovy Komorní Lhotka, Czechy Aspen 4 24 przeglądaj
113 Dawid Król 14.82  PLDzikowiec Unisław Śląski, Polska Delta L przeglądaj
114 Magda Kośmider 15.09  ITMonte Panarotta Barco, Włochy Tequila 4 S przeglądaj
115 Tomasz Szczepański 15.22  ITMeduno - Monte Valinis Travesio, Włochy Aspen 5 26 przeglądaj
116 Jarek Jx TRYFLY.EU 15.34  PLPiekary Śląskie Bobrowniki, Polska Synthesis 25 przeglądaj
117 Joanna Kocot
15.75  CZJavorovy Třinec, Czechy Optic 22 przeglądaj
118 Grzegorz Sprawka 15.87  PLFajsławice Krasnystaw, Polska Mentor 2 M przeglądaj
119 Kinga Kubica 15.90  PLSkrzyczne Cisiec, Polska Scooter XS przeglądaj
120 Łukasz Serafin
16.27  PLDzikowiec wałbrzyski, Polska Summit XC3 S przeglądaj
121 Paweł Wysocki (szybki) 16.70  PLDzikowiec Rybnica Leśna, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
122 Jarosław Józik 17.24  PLŻar Żywiec, Polska Cayenne 4 XS przeglądaj
123 Arkadiusz Ślusarczyk
17.29  PLŻar Żywiec, Polska Mentor 4 S przeglądaj
124 Marek Perkowski 17.30  PLSkrzyczne Milówka, Polska Delta 2 L przeglądaj
125 lotnik 17.31  PLŻar Żywiec, Polska Mentor 2 M przeglądaj
126 Janusz Wojtyniak 17.95  PLDzikowiec wałbrzyski, Polska Artik L przeglądaj
127 Piotr Chrol 18.87  PLRunów Urszulin, Polska Brak skrzydła przeglądaj
128 Tomek Machałowski 19.58  ITMeduno - Monte Valinis Travesio, Włochy U sport 2 S przeglądaj
129 Mrowiec Kamil 19.60  PLŻar Świnna, Polska Cayenne 4 XL przeglądaj
130 Regina Kosek 20.44  FRPonnay Doussard, Francja Tequila 4 S przeglądaj
131 Marek Miłowski 20.55  PLDzikowiec Rybnica Leśna, Polska Sigma 7 28 przeglądaj
132 Kamil Stępień 23.16  ITMeduno - Monte Valinis Travesio, Włochy Mentor 4 M przeglądaj
133 Gienek 24.78  PLFajsławice krasnostawski, Polska Koyot 2 24 przeglądaj
134 Tomek Zięba 26.43  PLŻelisławiec Pyrzyce, Polska Vega 4 M przeglądaj
135 Piotr Kośmider 27.08  ITMonte Panarotta Barco, Włochy Omega 8 25 przeglądaj
136 Przemo Szmigielski 27.33  PLLeszno - Strzyżewice Bojanowo, Polska Chili 3 M przeglądaj
137 radekf1981 27.94  PLbiałostocki Łubniki, Polska Vega 2 L przeglądaj
138 Marcin Duszyński 28.15  ATKössen Unkenberg, Austria Rush 3 S przeglądaj
139 Krzysztof Schmidt 28.23  CZJavorovy Třinec, Czechy Delta 2 L przeglądaj
140 Andrzej Chorab 29.79  PLKrynica Morska Sztutowo, Polska Vega 2 L przeglądaj
141 Grzegorz /walery/Walaszek 32.57  PLŻar Cięcina, Polska Peak 2 24 przeglądaj
142 Sławomir Żydek 33.25  PLKonopki Wólka Łukowska, Polska Artik 4 25 przeglądaj
143 Robert Ignasiak 33.47  PLŻar Godziszka, Polska Delta 2 L przeglądaj
144 Krzysztof Stanisławski 33.60  PLŻar Cisiec, Polska Mentor 3 XS przeglądaj
145 Łukasz Prokop 34.02  PLBorsk Ocypel, Polska UP Trango XC 2 M przeglądaj
146 Michal Radzicki 34.73  PLŻar Nieledwia, Polska Astral 7 26 przeglądaj
147 Sylwester Sumarowski 36.48  PLDzikowiec Kudowa-Zdrój, Polska Omega 7 28 przeglądaj
148 Grzegorz Hali 36.83  PLSkrzyczne Podzávoz, Słowacja Chili 3 M przeglądaj
149 Przemek Licznerski 37.08  ITMt Avena Arten, Włochy Coden 25.5 przeglądaj
150 Grześ Chicago 37.49  PLBorsk Wielki Bukowiec, Polska Coden 25.5 przeglądaj
151 Stanisław Sagan 37.80  PLFajsławice zamojski, Polska Mentor 2 M przeglądaj
152 kszyh 38.12  PLbiałostocki białostocki, Polska Lotus L przeglądaj
153 Tomasz Janikowski 38.98  GBMilk hill Tetbury, Wielka Brytania Enzo 2 M przeglądaj
154 Jan Rentowski
41.64  ATKössen Kössen, Austria Eden 5 30 przeglądaj
155 Marcin Gorayski 44.68  PLWolowa Góra Milków, Polska Coden 25.5 przeglądaj
156 Mariusz Wiśniowski
45.72  ITMt Avena Teven, Włochy Enzo 2 S przeglądaj
157 Grzegorz Dudka 46.14  DEAltes Lager Falkenberg, Niemcy Aspen 5 28 przeglądaj
158 Grzegorz Szafrański 54.52  PLBorsk Lipinki, Polska Coden 25.5 przeglądaj
159 Maro
55.73  ITMt Avena Anzù, Włochy Boomerang 10 M przeglądaj
160 Górski Jacek 55.79  PLŻar Bobrov, Słowacja GTO 2 L przeglądaj
161 radosław orłowski 66.37  ATSchmittenhoehe - Zell Am See Gemeinde Bramberg am Wildkogel, Austria Delta 2 ML przeglądaj
162 Pawlos 70.90  PLDzikowiec Hradec Králové, Czechy Rush 4 MS przeglądaj
163 Krzysztof Żelisko
93.37  PLFajsławice Lubycza Królewska, Polska Delta 2 MS przeglądaj
164 Anna Zezula 93.79  PLFajsławice Lubycza Królewska, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
165 Adam Grzech
160.57  PLBorsk Adamowo, Polska Aspen 5 28 przeglądaj