2015-07-04

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Witosław Girjat 141.94  SILajnar Leskovica, Słowenia Delta 2 L przeglądaj
2 Marcin Gorayski 125.98  PLMała Kopa Boguszów-Gorce, Polska Coden 25.5 przeglądaj
3 Grzegorz Walaszek /walery/ 120.83  PLSkrzyczne Zakopane, Polska Mantra 6 ML przeglądaj
4 Dominika Kasieczko 106.68  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Delta 2 MS przeglądaj
5 Maciej Gąsiorek 99.88  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Trango Xc M przeglądaj
6 Mariusz Wiśniowski
91.68  PLSkrzyczne Skawica, Polska Enzo 2 S przeglądaj
7 Maro
86.74  PLŚnieżnica Zakopane, Polska Boomerang 10 M przeglądaj
8 Bogusław Zdrowak 82.03  PLSkrzyczne żywiecki, Polska Icepeak 6 24 przeglądaj
9 Martin Bibko 80.85  CZCerna Hora Lubawka, Polska Venus 2 M przeglądaj
10 Grzegorz Kopyto 80.06  PLSkrzyczne Likavka, Słowacja Mystic 3 M przeglądaj
11 Krzysztof Stanisławski 76.98  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Mentor 3 XS przeglądaj
12 Adam Grzech
73.87  SKCzarna Kopa Šambron, Słowacja Aspen 5 28 przeglądaj
13 Krzysztof Schmidt 68.08  CZCerna Hora Rudník, Czechy Mantra 6 L przeglądaj
14 piotr'sky'antoniak 67.02  CZCerna Hora Nowa Ruda, Polska Brak skrzydła przeglądaj
15 Michał Wimmer
66.69  PLŚnieżnica Mszana Dolna, Polska Boomerang X M przeglądaj
16 Robert Ignasiak 64.17  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Delta 2 L przeglądaj
17 Maciej Nawrot 63.01  PLŚnieżnica Sromowce Niżne, Polska Chili 3 M przeglądaj
18 Bieri 59.95  PLŚnieżnica Sromowce Niżne, Polska U Cross M przeglądaj
19 Robert Skalski 59.83  PLŚnieżnica Zakopane, Polska Sigma 7 31 przeglądaj
20 Jola Bryzek 57.87  PLSkrzyczne Skawica, Polska Mistral 7 XS przeglądaj
21 Grześ Chicago 57.86  PLMała Kopa Kowary, Polska Coden 25.5 przeglądaj
22 GRZERO 57.66  PLŚnieżnica Bukowina Tatrzańska, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
23 Maciej Bucho 55.55  PLSkrzyczne Jeleśnia, Polska Mentor 3 M przeglądaj
24 Mateusz Z 54.79  CH Fiesch Obergesteln, Szwajcaria Comet M przeglądaj
25 Darek Miękuszewski 53.91  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Mystic 3 ML przeglądaj
26 Urszula Rzepecka 53.51  LTBalninkų seniūnija Daugailiai, Litwa Mistral 7 XS przeglądaj
27 Krzysiek Tokarz 53.23  PLŚnieżnica Tatranská Javorina, Słowacja Mentor 2 S przeglądaj
28 Michał Gierlach 51.89  PLŚnieżnica Lipnica Wielka, Polska Enzo 2 M przeglądaj
29 kszyh 51.04  LTBalninkų seniūnija Daugailių seniūnija, Litwa Lotus L przeglądaj
30 Piotr Klimek 50.68  PLŚnieżnica Brzegi, Polska Marvel 27 przeglądaj
31 Dawid Włoch 50.11  PLŚnieżnica Brzegi, Polska Venus 2 S przeglądaj
32 Marcin Białobłocki 48.89  CZCerna Hora Grzędy Górne, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
33 Mikołaj Stańczak 48.57  PLŁęki Kościelne Kowal, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
34 Jacek Miłowski 47.98  CZCerna Hora Nowe Siodło, Polska Omega 7 28 przeglądaj
35 Piotr Mieszczak 46.35  PLSkrzyczne Krzyżowa, Polska Vega 4 M przeglądaj
36 Arkadiusz Marucha 45.59  PLSkrzyczne Sucha Beskidzka, Polska Chili 3 S przeglądaj
37 Paweł Wysocki (szybki) 45.50  CZCerna Hora Rudník, Czechy Sigma 8 27 przeglądaj
38 Laki Lakos 45.16  PLSkrzyczne Bystra, Polska Stratus 7 21 przeglądaj
39 Tomasz Sermak 42.82  PLSkrzyczne Zákamenné, Słowacja Avax Xc 3 26 przeglądaj
40 Tomasz Czaplicki 42.57  PLMała Kopa Kowary, Polska Sigma 8 25 przeglądaj
41 Maciej Wojtyczka 41.14  PLŻar Zawoja, Polska Rook M przeglądaj
42 Mateusz Szewc 40.96  CZCerna Hora Czarny Bór, Polska Peak 25 przeglądaj
43 Jan Rentowski
40.45  PLŚnieżnica Szczawa, Polska Makalu 3 L przeglądaj
44 Kasia Wołek 38.80  PLŚnieżnica Krościenko nad Dunajcem, Polska Kantega XC 2 S przeglądaj
45 Krzysztof Martyna 38.70  PLMała Kopa Karpacz, Polska Lotus L przeglądaj
46 Maciej Piwowar 38.15  FRSaint Hilaire du Touvet Lumbin, Francja Peak 3 27 przeglądaj
47 Marcin Kalamat
37.71  PLŚnieżnica Czarny Potok, Polska Tracer Tr2 M przeglądaj
48 Grzegorz Wierzba 37.34  PLŚnieżnica Frydman, Polska Falcon 2009 26 przeglądaj
49 Marcin Żuwała 37.07  PLŻar Przyborów, Polska Factor 2 M przeglądaj
50 Mateusz Siatka 36.33  PLŚnieżnica Ochotnica Górna, Polska VOLT M przeglądaj
51 Kamil Stępień 35.72  ATKössen Sankt Ulrich am Pillersee, Austria Mentor 4 M przeglądaj
52 Marcin Waloszek 35.35  PLŚnieżnica Ostrowsko, Polska Mentor 2 S przeglądaj
53 Dawid Śliwa 34.81  PLSkrzyczne Jeleśnia, Polska Mystic 3 M przeglądaj
54 Krzysztof Kajda 32.84  PLSkrzyczne Buczkowice, Polska Dragon 2 S przeglądaj
55 Piotr Garbarz 31.40  SKCzarna Kopa Šambron, Słowacja Sigma 7 28 przeglądaj
56 Witold Kawa 29.56  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Mystic 3 M przeglądaj
57 Jakub Rożek 28.66  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Chili 2 M przeglądaj
58 Kamil Dziarek 28.58  PLWołczkowo policki, Polska Aspen 2 26 przeglądaj
59 Filip Porzucek 28.41  PLMała Kopa Piechowice, Polska Rush 4 ML przeglądaj
60 Marek Dmochowski 27.68  PLKonopki Załęże, Polska Hook 3 23 przeglądaj
61 Mariusz Maj 27.29  PLŚnieżnica Ochotnica Górna, Polska Artik 3 25 przeglądaj
62 Kuba Jasek 27.20  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Scorpion 4 27 przeglądaj
63 Mrowiec Kamil 27.00  PLSkrzyczne Targanice, Polska Cayenne 4 XL przeglądaj
64 Grzegorz Florczak 26.23  PLŚnieżnica Wola Piskulina, Polska Mentor 2 L przeglądaj
65 Dorota Borucka 26.21  PLŚnieżnica Zalesie, Polska Hook 3 23 przeglądaj
66 Lutosław Bogusz 25.83  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Mentor 2 S przeglądaj
67 Krzysztof Krężel 25.48  SILijak Šmihel, Słowenia Mentor 3 S przeglądaj
68 Witek Ladziński 25.32  SKCzarna Kopa Bajerovce, Słowacja Cayenne 3 S przeglądaj
69 Krzysztof Muzzy Wejdman 25.21  PLŚnieżnica Ochotnica Górna, Polska Ellus 5 XL przeglądaj
70 Grzegorz Szymiczek 25.19  ATKössen Kössen, Austria Mistral 6 26 przeglądaj
71 AnT
24.22  PLKonopki Dobrogosty, Polska Rush 4 ML przeglądaj
72 Darecki-Starry 23.97  CZCerna Hora Lubawka, Polska Synergy 5 L przeglądaj
73 Tomasz Konieczny 23.80  PLSkrzyczne Godziszka, Polska Scorpion 4 29 przeglądaj
74 Mateusz Brzeszcz 21.22  PLŚnieżnica Szczawa, Polska Zephyr S przeglądaj
75 czazal 20.29  PLSłupsk Siemianice, Polska Synthesis 29 przeglądaj
76 Jakub Zduńczyk 19.89  SILajnar Kneža, Słowenia Mentor 4 M przeglądaj
77 Grzegorz Świdziński 19.49  PLSkrzyczne Żywiec, Polska Chili 3 S przeglądaj
78 Jarosław Hadaczek 19.37  SILijak Loke, Słowenia Rush 3 M przeglądaj
79 Marcin Pawlica 18.89  PLPyskowice gliwicki, Polska Mojito Hy M przeglądaj
80 Stanisław Sagan 18.71  PLFajsławice Dziecinin, Polska Mentor 2 M przeglądaj
81 Joanna Jasek 17.79  PLSkrzyczne Łodygowice, Polska Rush 3 S przeglądaj
82 Krzysztof Gaik
17.77  CZCerna Hora Mladé Buky, Czechy Chili 3 M przeglądaj
83 Kinga Kubica 17.54  PLSkrzyczne Godziszka, Polska Scooter XS przeglądaj
84 Michal Radzicki 17.52  PLŻar żywiecki, Polska Astral 7 26 przeglądaj
85 Konrad Stefański 17.30  PLŚnieżnica Szczawa, Polska Ion 2 M przeglądaj
86 Bronisław Korzec 17.21  PLSkrzyczne Godziszka, Polska Mentor 2 M przeglądaj
87 Wojciech Wesołowski 16.88  PLŚnieżnica Lubomierz, Polska Delta M przeglądaj
88 Grzegorz Sprawka 16.49  PLFajsławice Dziecinin, Polska Mentor 2 M przeglądaj
89 Jarosław Korzec 16.48  PLSkrzyczne Godziszka, Polska Mentor 3 L przeglądaj
90 radekf1981 16.16  LTBalninkų seniūnija Skiemonių seniūnija, Litwa Vega 2 L przeglądaj
91 Jac S 15.87  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Ion 23 przeglądaj
92 Maciej Strzelecki 15.16  PLŁęki Kościelne Skórzewa, Polska Nemo 2 Xl przeglądaj
93 eltomek 15.03  PLŚnieżnica Lubomierz, Polska Tequila 2 S przeglądaj
94 Joanna Kocot
14.82  PL Pińczów Oleszki, Polska Optic 22 przeglądaj
95 Grzegorz Hali 14.64  PLSkrzyczne Wisła, Polska Chili 3 M przeglądaj
96 Daniel Cholewa 14.16  PLŚnieżnica Szczawa, Polska Pluto M przeglądaj
97 Paweł Sułtan Warzybok 13.50  PLŁęki Kościelne Mnich-Południe, Polska Nemo 2 Xl przeglądaj
98 Marcin Łącki 13.46  PLŚnieżnica Półrzeczki, Polska Ellus 4 Xl przeglądaj
99 Kinga Brzeszcz 13.36  PLŚnieżnica Łętowe, Polska Arcus 6 22 przeglądaj
100 Mateusz Petrów 13.35  PLBorowa Solniki Wielkie, Polska Hook 3 27 przeglądaj
101 Marek Jagoda 12.90  PLNosal Zakopane, Polska Peak 2 24 przeglądaj
102 Marek Jagoda 12.90  PLNosal Zakopane, Polska Peak 2 24 przeglądaj
103 Krzysztof Mazur 12.84  PLŚnieżnica Mszana Dolna, Polska Lotus M przeglądaj
104 Marek Perkowski 11.33  CZCerna Hora Pec pod Sněžkou, Czechy Delta 2 L przeglądaj
105 Agata Kowalska 11.01  SKCzarna Kopa Šambron, Słowacja Hook 3 23 przeglądaj
106 Michal Radzicki 10.59  PLŻar Porąbka, Polska Astral 7 26 przeglądaj
107 Michał Walkiewicz 10.14  SILijak Šmihel, Słowenia Mentor 3 M przeglądaj
108 Łukasz Stolarski 9.69  PLBorowa oleśnicki, Polska Tequila 4 S przeglądaj
109 Efendi Zielonepłuco 9.54  CZCerna Hora Rudník, Czechy Synergy 4 L przeglądaj
110 Ryszard Jakiel 9.16  CZCerna Hora Černý Důl, Czechy Hook L przeglądaj
111 Adam Banaś 9.05  PLBorsk Borsk, Polska Golden 3 24 przeglądaj
112 Jeż Leszek 8.85  SILijak Ozeljan, Słowenia Optic 26 przeglądaj
113 Radek Kuchta 8.85  PLBiała Podlaska Biała Podlaska, Polska Rush 2 M przeglądaj
114 Adam Miszczak 8.64  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Rook S przeglądaj
115 Krzysztof Klepek 8.61  PLWetlina Województwo podkarpackie, Polska Mentor 2 M przeglądaj
116 Efendi Zielonepłuco 8.26  CZCerna Hora Rudník, Czechy Synergy 4 L przeglądaj
117 Radek Kuchta 7.98  PLBiała Podlaska Biała Podlaska, Polska Rush 2 M przeglądaj
118 Artur Kubiński vel Qbanczyk 7.74  PLMała Kopa Karpacz, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
119 Dawid Duniec 6.78  PLBorsk Borsk, Polska Rush 2 L przeglądaj
120 Ralf 6.44  CZCerna Hora Rudník, Czechy Sigma 7 31 przeglądaj
121 Tomasz Pyś 6.19  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Eden 3 26 przeglądaj
122 Andrzej Szuwarski 5.98  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Vega 3 Xl przeglądaj
123 Krzysztof Cieślinski
5.83  PLBorsk Borsk, Polska Golden 4 28 przeglądaj
124 Artur Szczerbiak 5.63  CZCerna Hora Rudník, Czechy Sigma 8 29 przeglądaj
125 Jan Struś 5.63  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Kali 27 przeglądaj
126 Marzena Majewska 5.12  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Mamboo M przeglądaj
127 Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda 5.08  PLBorsk Borsk, Polska Hook 2 27 przeglądaj
128 Zenon Karolewicz 4.93  ATGemeinde Tannheim Gemeinde Tannheim, Austria Trango Xc Sm przeglądaj
129 Marcin Duszyński 4.88  LTBalninkų seniūnija Klabiniai, Litwa Rush 3 S przeglądaj
130 Anna Piskozub 4.75  CZCerna Hora Rudník, Czechy Hook 3 21 przeglądaj
131 Piotr Zemła 4.62  PLBorowa Borowa, Polska Epsilon 6 28 przeglądaj
132 Artur Śliwa 4.62  CZCerna Hora Rudník, Czechy Rush 4 ML przeglądaj
133 Bogdan Kozłowski 4.61  CZCerna Hora Rudník, Czechy Golden 2 30 przeglądaj
134 Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda 4.59  PLBorsk Borsk, Polska Hook 2 27 przeglądaj
135 Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda 4.47  PLBorsk Borsk, Polska Hook 2 27 przeglądaj
136 Arkadiusz Sabat 4.12  PLSzybowisko Ustjanowa Ustjanowa Górna, Polska Poison 3 M przeglądaj
137 karol 4.11  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Ellus 3 L przeglądaj
138 Radek Kuchta 4.08  PLBiała Podlaska Wólka Plebańska, Polska Epsilon 5 25 przeglądaj
139 Waldemar Wójcik 4.08  UAGimba mnt. Mizhhirs'kyi district, Ukraina Rook S przeglądaj
140 Dawid Duniec 3.73  PLBorsk Borsk, Polska Rush 2 L przeglądaj
141 Marcin Duszyński 3.72  LTBalninkų seniūnija Alantos seniūnija, Litwa Rush 3 S przeglądaj
142 Rafał Samsonowicz 3.69  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Ion 2 S przeglądaj
143 Krzysztof Cieślinski
3.64  PLBorsk Borsk, Polska Golden 4 28 przeglądaj
144 Janusz Zaorski
3.42  PLPrzylep Nowe Miasto, Polska Rook M przeglądaj
145 Jarek Jx TRYFLY.EU 3.22  CZCerna Hora Rudník, Czechy Tequila 4 S przeglądaj
146 Marcin Duszyński 3.05  LTBalninkų seniūnija Libertava, Litwa Rush 3 S przeglądaj
147 Krzysztof Muzzy Wejdman 2.67  PLŚnieżnica Wola Skrzydlańska, Polska Ellus 5 XL przeglądaj
148 Radek Kuchta 2.58  PLBiała Podlaska Biała Podlaska, Polska Rush 2 M przeglądaj
149 Janusz Zaorski
2.26  PLPrzylep Nowe Miasto, Polska Rook M przeglądaj
150 Janusz Zaorski
2.18  PLŁężyca Nowe Miasto, Polska Rook M przeglądaj
151 Marcin Kawula 2.11  PL Pińczów Pińczów, Polska Eden 5 28 przeglądaj
152 Waldemar Wójcik 1.94  UAGimba mnt. Svalyavs'kyi district, Ukraina Rook S przeglądaj
153 Janusz Zaorski
1.71  PLPrzylep Nowe Miasto, Polska Rook M przeglądaj
154 Waldemar Wójcik 1.19  UAGimba mnt. Mizhhirs'kyi district, Ukraina Rook S przeglądaj