2016-05-22

Jesteś tutaj

Pilot Pkt
Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Witosław Girjat 0.00  PLKoniaków Koniaków, Polska Delta 2 L przeglądaj
2 Waldemar Laskowski 0.64  SKKamenicky hrad Potoky, Słowacja Plus 28 przeglądaj
3 Paweł Ruszkiewicz 0.83  PL Mieroszów Kowalowa, Polska Tequila 4 XS przeglądaj
4 Maciek Zalewski 1.14  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Chili 2 S przeglądaj
5 Krzysiek Święcicki 1.29  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Falcon 2009 27 przeglądaj
6 Witosław Girjat 1.41  PLKoniaków Koniaków, Polska Delta 2 L przeglądaj
7 Jakub Socha 1.56  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Chili 2 M przeglądaj
8 Maciek Zalewski 1.83  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Chili 2 S przeglądaj
9 Jarosław Warzecha 1.90  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Tequila M przeglądaj
10 Jarosław Warzecha 2.03  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Tequila M przeglądaj
11 AdamRook2 2.15  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Rook 2 ML przeglądaj
12 Tomasz Mielniczyn 2.36  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Swift L przeglądaj
13 Marek Furman 2.48  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Ellus 2 M przeglądaj
14 Marcin Makuch 2.49  PLŁęki Kościelne kutnowski, Polska Iota 26 przeglądaj
15 Sylwester Kupiński 2.64  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Sigma 7 26 przeglądaj
16 Jakub Rybka 3.15  PLĆwilin Wilczyce, Polska Delta 2 ML przeglądaj
17 Łukasz Janda 3.29  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Bright 5 30 przeglądaj
18 hydraulik 3.33  SKLendak Lendak, Słowacja Arcus 6 24 przeglądaj
19 Łukasz Pazgan 3.36  PLJaworzyna Krynicka Krynica-Zdrój, Polska Rush 3 Xl przeglądaj
20 speedstop 3.82  GBDerbyshire Hope Valley, Wielka Brytania Tequila 2 L przeglądaj
21 Damian Barański 4.04  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Nemo 2 M przeglądaj
22 Sylwester Kupiński 4.18  SKStranik Kotrčiná Lúčka, Słowacja Sigma 7 26 przeglądaj
23 Łukasz Janda 4.37  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Bright 5 30 przeglądaj
24 Marek Cichoń 4.56  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Rush 3 L przeglądaj
25 Tomasz Bojanowski 5.23  PLBorsk Wdzydze Tucholskie, Polska Optic 24 przeglądaj
26 Maciej Piwowar 5.59  PLJaworzyna Krynicka Krynica-Zdrój, Polska Peak 3 27 przeglądaj
27 Marek Dmochowski 5.59  PLKonopki Stupsk, Polska Hook 3 23 przeglądaj
28 leszek krzysztofiak 5.69  SKLendak Lendak, Słowacja Mistral 7 M przeglądaj
29 Paweł Ziółkowski 5.78  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Addict 2 L przeglądaj
30 Darecki-Starry 6.08  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Delta 2 ML przeglądaj
31 Jerzy Krajewski 7.32  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Chili 3 M przeglądaj
32 Jacek Wojtaś 7.72  PLMalinów cieszyński, Polska Vega 2 S przeglądaj
33 Marek Stefanowicz 7.75  PLbiałostocki białostocki, Polska Brak skrzydła przeglądaj
34 Sylwester Kupiński 7.83  SKStranik Zástranie, Słowacja Sigma 7 26 przeglądaj
35 Wojtek Mleczek 7.97  PLĆwilin Kasina Wielka, Polska Brak skrzydła przeglądaj
36 Andrzej Lata 8.31  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Vega 4 M przeglądaj
37 Tomasz Bojanowski 8.53  PLBorsk kościerski, Polska Optic 24 przeglądaj
38 Artur Śliwa 8.56  PLŻar Kobiernice, Polska Rush 4 ML przeglądaj
39 Adam Mucha 8.63  SKLendak Lendak, Słowacja Ajos 2 L przeglądaj
40 hydraulik 9.23  SKLendak Ždiar, Słowacja Arcus 6 24 przeglądaj
41 Łukasz Soboń 9.37  ITMonte Grappa Borso del Grappa, Włochy Golden 3 26 przeglądaj
42 Artur Szczerbiak 9.40  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Sigma 8 29 przeglądaj
43 Arkadiusz Marucha 10.08  SKLendak Lendak, Słowacja Chili 3 S przeglądaj
44 Marek Furman 10.13  SKStranik Lopušné Pažite, Słowacja Ellus 2 M przeglądaj
45 Wojciech Gierak 10.18  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Golden 2 28 przeglądaj
46 Sebastian Kontowicz 10.45  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Queen M przeglądaj
47 AdamRook2 10.53  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Rook 2 ML przeglądaj
48 Łukasz Soboń 10.69  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Golden 3 26 przeglądaj
49 Stanisław Sagan 11.75  PLFajsławice Zosin, Polska Mentor 2 M przeglądaj
50 Ciup3k 12.26  PLPodobin Kasina Wielka, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
51 Krzysztof Kajda 13.00  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Rise S przeglądaj
52 Jarek Jx TRYFLY.EU 13.15  PLŻar Czaniec, Polska Tequila 4 S przeglądaj
53 Zofia Radzicka 13.59  SIKobala Gabrje, Słowenia Chili 2 Xs przeglądaj
54 Tomek Krupski 13.89  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Rush 4 ML przeglądaj
55 AnT
14.14  PLKonopki Pniewo Wielkie, Polska Rush 4 ML przeglądaj
56 Tomek Krupski 14.52  PL Mieroszów Kowalowa, Polska Rush 4 ML przeglądaj
57 Marek Miłowski 14.64  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
58 Paweł Myszak 14.75  SKLendak Lendak, Słowacja Mentor 2 M przeglądaj
59 Marcin Duszyński 14.86  ITMeduno - Monte Valinis Maniago, Włochy Artik 3 25 przeglądaj
60 Rafał Harchala 15.30  PL Mieroszów Mieroszów, Polska U Cross L przeglądaj
61 Sebastian Kontowicz 15.78  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Queen M przeglądaj
62 Szymon Struś 16.00  PLPodobin limanowski, Polska Rush 3 M przeglądaj
63 Seba 16.59  SKStranik Kysucký Lieskovec, Słowacja Passion M przeglądaj
64 Piotr Renner 16.63  SIKobala Volče, Słowenia Brak skrzydła przeglądaj
65 Marek Miłowski 16.92  PL Mieroszów Meziměstí, Czechy Sigma 8 27 przeglądaj
66 Ryszard Jakiel 17.25  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Hook L przeglądaj
67 Przemek Jakubczyk 17.44  SIKoseč Gabrje, Słowenia Nova Ion 3 S przeglądaj
68 Łukasz Serafin
18.24  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Summit XC3 S przeglądaj
69 Przemek Jakubczyk 18.42  SIKobala Krn, Słowenia Nova Ion 3 S przeglądaj
70 Zbyszek Jagodziński 20.44  PL Mieroszów Czarny Bór, Polska Cayenne M przeglądaj
71 Darecki-Starry 21.23  PL Mieroszów Kowalowa, Polska Delta 2 ML przeglądaj
72 Robert Grubba
21.92  PLGdynia - Orłowo Orłowo, Polska Kantega Xc M przeglądaj
73 Zofia Radzicka 22.75  SIKobala Gmina Kobarid, Słowenia Chili 2 Xs przeglądaj
74 Dominik Kapica
23.06  PLŻar Krzeszów, Polska Rook 2 ML przeglądaj
75 Krzysztof Siwek 23.36  PLPodobin Podłopień, Polska U Cross M przeglądaj
76 Dawid Duniec 24.20  PLGdynia - Orłowo Orłowo, Polska Rush 2 L przeglądaj
77 karol 24.38  SIKobala Gmina Kobarid, Słowenia Mistral 7 L przeglądaj
78 Jacek Miłowski 24.48  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Omega 8 27 przeglądaj
79 Marcin Białobłocki 24.73  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Queen M przeglądaj
80 Waldemar Kwaśniewski 25.90  PLŁęki Kościelne kutnowski, Polska Rook 2 ML przeglądaj
81 Paweł Wysocki (szybki) 26.95  PL Mieroszów Boguszów-Gorce, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
82 Krzysztof Jagło 26.98  PL Komprachcice Popielów, Polska Cayenne 5 S przeglądaj
83 Piotr Cielecki 27.12  SIKobala Ladra, Słowenia Astral 7 28 przeglądaj
84 Kasia Wołek 27.12  SIKobala Gabrje, Słowenia Kantega XC 2 S przeglądaj
85 Dariusz Żabczyński 29.06  SKStranik Oščadnica, Słowacja Sigma 9 27 przeglądaj
86 Jacek Tatar 30.67  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Nova Ion 3 XS przeglądaj
87 Andrzej Chorab 31.56  PLGdynia - Orłowo Kamienna Góra, Polska Vega 2 L przeglądaj
88 Jakub Kotarski 32.75  PLŁęki Kościelne Antoniewo, Polska Tequila 2 M przeglądaj
89 Marek Borkowski 33.00  PLŁęki Kościelne Antoniewo, Polska Delta 2 L przeglądaj
90 Jan Matoga 36.87  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Delta 2 L przeglądaj
91 Urszula Rzepecka 37.19  SIKobala Poljubinj, Słowenia Mistral 7 XS przeglądaj
92 Michał Wimmer
38.12  PLPodobin Lubomierz, Polska Boomerang X M przeglądaj
93 Wojciech Kocot
38.27  SIKobala Volče, Słowenia Optic 26 przeglądaj
94 Krzysztof Rogowski 38.40  SIKobala Volče, Słowenia Aspen 5 26 przeglądaj
95 Adam Zaleski 39.02  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Hook 3 27 przeglądaj
96 Mateusz Gajczewski 39.13  SIKobala Poljubinj, Słowenia Discovery 5 M przeglądaj
97 Anna Zezula 39.16  SIKobala Volče, Słowenia Mentor 2 Xs przeglądaj
98 Jarek Balicki
39.22  SIKobala Gabrje, Słowenia Delta 2 L przeglądaj
99 Maciej Nawrot 39.23  PLPodobin Stańkowa, Polska Mantra 4 Ml przeglądaj
100 Karol Mitura 40.83  PLŁęki Kościelne gostyniński, Polska Rook 2 ML przeglądaj
101 Daniel Kędzierski 42.02  SKStranik Bukovec, Czechy Cayenne 4 S przeglądaj
102 Dawid Włoch 42.45  PLĆwilin Iwkowa, Polska Venus 2 S przeglądaj
103 Witold Gilarski 42.60  PLLaszki jarosławski, Polska Colt 28.5 przeglądaj
104 Magdalena Brzezińska 43.92  SIKobala Gabrje, Słowenia Mistral 7 XS przeglądaj
105 Waldemar Janiszewski 45.77  SIKobala Volče, Słowenia Queen L przeglądaj
106 Michal Radzicki 49.39  SIKobala Gabrje, Słowenia Tala ML przeglądaj
107 Grzegorz Jamróz 49.56  PLĆwilin Jurków, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
108 Robert Wincencik
50.81  SIKobala Gabrje, Słowenia Aspen 4 26 przeglądaj
109 Przemysław Potocki
52.20  PLBorsk Osieki, Polska Rook L przeglądaj
110 Kamil Stępień 56.75  ATEmberger Alm Greifenburg, Austria Mentor 4 M przeglądaj
111 Marcin Kalamat
58.38  PLPodobin Jurków, Polska Icepeak 7 Pro 23 przeglądaj
112 ko-mar 58 60.98  SKStranik Pietrzykowice, Polska Rush 3 M przeglądaj
113 Sławomir Żydek 64.45  SIKobala Gabrje, Słowenia Artik 4 25 przeglądaj
114 marek mastalerz 64.72  SIKobala Gabrje, Słowenia Delta 2 MS przeglądaj
115 Krzysztof Żelisko
64.86  SIKobala Gabrje, Słowenia Mantra 6 ML przeglądaj
116 Krzysztof Schmidt 65.02  SIKobala Gabrje, Słowenia Mantra 6 L przeglądaj
117 Janusz Wojtyniak 65.07  SIKobala Gabrje, Słowenia Artik 4 29 przeglądaj
118 Robert Ignasiak 65.48  SIKobala Gabrje, Słowenia Delta 2 L przeglądaj
119 Sławek Kędziak 65.59  SIKobala Gabrje, Słowenia Aspen 5 24 przeglądaj
120 Magdalena Pawlak 65.67  SIKobala Gabrje, Słowenia Ikuma 21 przeglądaj
121 Jan Rentowski
65.75  SIKobala Gabrje, Słowenia Elan 30 przeglądaj
122 Paweł Chrząszcz 65.95  SIKobala Gabrje, Słowenia Brak skrzydła przeglądaj
123 Piotr Góźdź 66.03  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Colt 31 przeglądaj
124 Mateusz Styrczula 66.05  SIKobala Gabrje, Słowenia Artik 4 27 przeglądaj
125 Krzysztof Ziółkowski 66.13  SIKobala Gabrje, Słowenia Coden 25.5 przeglądaj
126 Mariusz Wiśniowski
66.18  SIKobala Gabrje, Słowenia Enzo 2 S przeglądaj
127 Krzysztof Mazur 66.25  SIKobala Gabrje, Słowenia Lotus M przeglądaj
128 Dominika Kasieczko 66.40  SIKobala Gabrje, Słowenia Mantra 6 MS przeglądaj
129 Krzysztof Caputa 66.42  SIKobala Gabrje, Słowenia Cayenne 5 S przeglądaj
130 kszyh 66.48  SIKobala Gabrje, Słowenia Lotus L przeglądaj
131 Michał Dudziński 66.50  SIKobala Gabrje, Słowenia King S przeglądaj
132 Marcin Bortkiewicz
66.66  SIKobala Gabrje, Słowenia Mentor 3 L przeglądaj
133 Tomek Kowalczyk 66.70  SIKobala Gabrje, Słowenia Mantra 6 MS przeglądaj
134 Rafał Pachulski 66.71  SIKobala Gabrje, Słowenia Coden 25.5 przeglądaj
135 Arkadiusz Garbacz 66.74  SIKobala Gabrje, Słowenia Elan 33 przeglądaj
136 Grzegorz Szymiczek 66.91  SIKobala Gabrje, Słowenia Elan 26 przeglądaj
137 Monika Makowska 67.00  SIKobala Gabrje, Słowenia Delta 2 XS przeglądaj
138 Arkadiusz Ślusarczyk
67.13  SIKobala Gabrje, Słowenia Mentor 4 S przeglądaj
139 Marek Perkowski 67.32  SIKobala Gabrje, Słowenia Elan 28 przeglądaj
140 radosław orłowski 67.36  SIKobala Gabrje, Słowenia Delta 2 ML przeglądaj
141 Lukasz Sieminski 67.43  SIKobala Gabrje, Słowenia Mentor 4 M przeglądaj
142 Mariusz Kozlowski 67.57  SIKobala Gabrje, Słowenia Cayenne M przeglądaj
143 Przemysław Czerwiński 67.64  SIKobala Gabrje, Słowenia Mentor 4 L przeglądaj
144 Krzycha
68.19  SIKobala Gabrje, Słowenia Lotus XL przeglądaj
145 KRZYSZTOF MAKOWSKI 69.58  SIKobala Gabrje, Słowenia Delta 2 ML przeglądaj
146 Agata Kowalska 70.41  SIKobala Gabrje, Słowenia Rook 2 S przeglądaj
147 Grzegorz Dudka 73.55  SIKobala Gabrje, Słowenia Aspen 5 28 przeglądaj
148 Krzysztof Martyna 76.91  SIKobala Gabrje, Słowenia Lotus L przeglądaj
149 Andrzej Trebenda 77.94  SKStranik Zbytków, Polska Obsession M przeglądaj
150 Michal Glinski 82.97  SKStranik Bąków, Polska Bigolden 3 42 przeglądaj
151 Grzegorz Fabijaniak 83.03  PLKonopki Niedanowo, Polska Aspen 5 26 przeglądaj
152 Zbigniew Kawa 98.28  SIKobala Gabrje, Słowenia Mantra 4 L przeglądaj
153 Tomek Mysliwiec 100.35  SIKobala Gabrje, Słowenia Mantra 6 ML przeglądaj
154 Karol Prokorym 102.81  PLBorsk słupski, Polska Artik 3 25 przeglądaj
155 pansabina 104.39  PLBorsk słupski, Polska Sigma 9 25 przeglądaj
156 Marcin Bortlik 115.67  SKStranik Czerwionka-Leszczyny, Polska Alpina L przeglądaj
157 Janusz Fuzowski 123.49  PLKonopki ostródzki, Polska Mantra 4 Ml przeglądaj
158 Paweł Sułtan Warzybok 147.44  PLŁęki Kościelne Chrusty, Polska Colt 31 przeglądaj