2016-07-10

Jesteś tutaj

Pilot
Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Adam Miszczak 4.02  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Rook S przeglądaj
2 Adam Miszczak 2.54  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Rook S przeglądaj
3 Adam Miszczak 3.23  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Rook S przeglądaj
4 Adam Mucha 33.52  PLCiecień Męcina, Polska Ajos 2 L przeglądaj
5 AdamRook2 57.17  SILijak Lokavec, Słowenia Rook 2 ML przeglądaj
6 Adrian Jastrzębski 62.69  SIKobala Gabrje, Słowenia Hook 3 25 przeglądaj
7 Andrzej Koziej 2.11  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Golden 3 30 przeglądaj
8 Andrzej Koziej 2.71  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Golden 3 30 przeglądaj
9 Andrzej Koziej 2.83  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Golden 3 30 przeglądaj
10 Andrzej Piwowar 19.84  PLChełm (Grybów) Nowica, Polska Delta 2 ML przeglądaj
11 Andrzej Piwowar 3.60  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Delta 2 ML przeglądaj
12 Anna Piskozub 2.49  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Ikuma 21 przeglądaj
13 Arkadiusz Garbacz 91.42  SIKobala Gabrje, Słowenia Elan 33 przeglądaj
14 Arkadiusz Ślusarczyk
44.72  SIPoče Studeno, Słowenia Mentor 4 S przeglądaj
15 artur moskal 8.02  SEHammars backar Glemmingebro, Szwecja Sport 4 L przeglądaj
16 artur moskal 13.67  SEHammars backar Glemmingebro, Szwecja Sport 4 L przeglądaj
17 Bartłomiej W. 75.59  SIKobala Gabrje, Słowenia Rush 3 M przeglądaj
18 Baśka 18.44  SIKobala Ladra, Słowenia Nevada 22 przeglądaj
19 Darecki-Starry 18.14  PL Mieroszów Niedźwiedzica, Polska Delta 2 ML przeglądaj
20 Darecki-Starry 15.79  PL Mieroszów Jedlina-Zdrój, Polska Delta 2 ML przeglądaj
21 Dariusz Król 3.01  PLCiecień Wiśniowa, Polska Rush 3 M przeglądaj
22 Dariusz Żabczyński 10.61  CZSkalka Kunčice pod Ondřejníkem, Czechy Sigma 9 27 przeglądaj
23 Dawid Król 103.64  SIKobala Bovec, Słowenia Cayenne 5 M przeglądaj
24 Dominik Kapica
15.36  PL Pińczów buski, Polska Rook 2 ML przeglądaj
25 Dominika Kasieczko 64.92  SIKobala Gabrje, Słowenia Mantra 6 MS przeglądaj
26 Grzegorz Hali 6.27  PLCzermna Lewin Kłodzki, Polska Chili 3 M przeglądaj
27 Krzycha
24.37  MKKrushevo Beranci, Macedonia (BJRM) Lotus XL przeglądaj
28 Grzegorz Mitko 4.34  CZSkalka Kunčice pod Ondřejníkem, Czechy Trango Xc Sm przeglądaj
29 Grzegorz Otręba 6.03  SILijak Šmihel, Słowenia Nemo 2 M przeglądaj
30 Grzegorz Otręba 5.95  SILijak Šmihel, Słowenia Nemo 2 M przeglądaj
31 Grzegorz Szymiczek 100.62  SIKobala Gabrje, Słowenia Elan 26 przeglądaj
32 Grzegorz Walaszek /walery/ 48.56  SILijak Postojna, Słowenia Mantra 6 ML przeglądaj
33 Grzegorz Wierzba 29.53  PLCiecień Mordarka, Polska Sigma 8 25 przeglądaj
34 hydraulik 33.65  PLCiecień Łukowica, Polska Hook 3 23 przeglądaj
35 Ilona Knapik 65.21  SIKobala Gabrje, Słowenia Hook 4 23 przeglądaj
36 Yanky Yankes 88.34  SIKobala Gabrje, Słowenia Rush 4 XL przeglądaj
37 Jacek Miłowski 48.04  PL Mieroszów Tworzyjanów, Polska Omega 8 27 przeglądaj
38 Jacek Miłowski 15.38  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Omega 8 27 przeglądaj
39 JACEK PAŁKA 33.24  PLCiecień Skrzydlna, Polska Rush 4 ML przeglądaj
40 Jacek Streich 1.29  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Mentor 2 M przeglądaj
41 Jakub Socha 40.28  SILijak Razdrto, Słowenia Chili 2 M przeglądaj
42 Jakub Zduńczyk 111.49  SILajnar Gabrje, Słowenia Mentor 4 M przeglądaj
43 Jan Struś 10.85  PLCiecień Wola Skrzydlańska, Polska Kali 27 przeglądaj
44 Janusz Milej 1.97  PL Pińczów Pińczów, Polska Mustang 2 M przeglądaj
45 Janusz Pałka 44.03  PLCiecień Zasadne, Polska Alpina M przeglądaj
46 Janusz Sobczak 7.01  ATAich Gemeinde Haus, Austria Rush 2 M przeglądaj
47 Janusz Sobczak 30.47  ATAich Aich, Austria Rush 2 M przeglądaj
48 Janusz Wojtyniak 92.67  SIKobala Volarje, Słowenia Artik 4 29 przeglądaj
49 Janusz Zaorski
13.98  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Rook M przeglądaj
50 Jarosław Chmielewski 101.93  SIKobala Poljubinj, Słowenia Delta 2 XS przeglądaj
51 Jarosław Pawelczuk 8.83  PLCiecień Wiśniowa, Polska Chili S przeglądaj
52 Jarosław Warzecha 2.20  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Tequila M przeglądaj
53 Jarosław Warzecha 2.51  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Tequila M przeglądaj
54 Jerzy Gajda 26.97  PLChełm (Grybów) gorlicki, Polska Delta M przeglądaj
55 Kamil Stępień 105.30  SIKobala Gabrje, Słowenia Mentor 4 M przeglądaj
56 Dziobak 59.29  SIKobala Gabrje, Słowenia Emotion 3 M przeglądaj
57 Kasia Wołek 15.37  PLCiecień Dobra, Polska Kantega XC 2 S przeglądaj
58 Konrad Stefański 87.14  SIKobala Volarje, Słowenia SKYMAN HEARTBEAT 25 przeglądaj
59 Krystian Wajs 81.88  SIKobala Gabrje, Słowenia UP Trango XC 2 S przeglądaj
60 Krzysiek Róg 27.17  PLChełm (Grybów) gorlicki, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
61 Krzysiek Tokarz 15.09  PLCiecień Podłopień, Polska Mentor 2 S przeglądaj
62 Krzysiek Ciach 7.80  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Ellus 4 L przeglądaj
63 Krzysztof Krężel 139.74  SILajnar Zgornja Sorica, Słowenia Mentor 3 S przeglądaj
64 KRZYSZTOF MAKOWSKI 7.22  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Delta 2 ML przeglądaj
65 Krzysztof Martyna 91.58  SIKobala Volarje, Słowenia Lotus L przeglądaj
66 Krzysztof Muzzy Wejdman 36.17  PLCiecień Kłodne, Polska Ellus 5 XL przeglądaj
67 Krzysztof Schmidt 44.85  SIPoče Studeno, Słowenia Mantra 6 L przeglądaj
68 Krzysztof Smaga 9.49  PLlimanowski Limanowa, Polska Carrera S przeglądaj
69 Krzysztof Smaga 30.03  PLCiecień Pisarzowa, Polska Carrera S przeglądaj
70 Krzysztof Smaga 0.26  PLGrunwald (Wsołowa) Mszana Dolna, Polska Carrera S przeglądaj
71 Krzysztof Smaga 11.31  PLLimanowa Dobra, Polska Carrera S przeglądaj
72 Kuba Jasek 11.78  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Scorpion 4 27 przeglądaj
73 Lukasz Sieminski 194.37  SILajnar Zgornja Sorica, Słowenia Mentor 4 M przeglądaj
74 Lukasz Winecki 69.95  SILijak Šmihel, Słowenia Mistral 7 M przeglądaj
75 Maciej Gąsiorek 12.22  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Trango Xc M przeglądaj
76 Maciej Gonciarz 29.19  PLChełm (Grybów) gorlicki, Polska Delta 2 ML przeglądaj
77 Maciej Nawrot 24.77  PLCiecień Słopnice, Polska Mantra 4 Ml przeglądaj
78 Magdalena Pawlak 100.20  SIKobala Poljubinj, Słowenia Ikuma 21 przeglądaj
79 Marcin Białobłocki 141.88  PL Mieroszów Domaszowice, Polska Queen M przeglądaj
80 Bieri 12.27  PLCiecień Wiśniowa, Polska U Cross M przeglądaj
81 Marcin Gorayski 20.67  PL Mieroszów Jedlina-Zdrój, Polska Coden 25.5 przeglądaj
82 Marcin Wirski 8.70  PL Pińczów pińczowski, Polska Synergy 5 L przeglądaj
83 Marcin Żuwała 24.46  PLŻar Kuków, Polska Factor 2 M przeglądaj
84 Marcus Biesioroff
8.34  PLBorowa Oleśnica, Polska Tequila 3 L przeglądaj
85 Marcus Biesioroff
2.20  PLBorowa Borowa, Polska Tequila 3 L przeglądaj
86 Marek Bader 30.17  ATMaurach Gemeinde Eben am Achensee, Austria Rush 4 L przeglądaj
87 Marek Cichoń 2.06  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Rush 3 L przeglądaj
88 Marek Cichoń 1.93  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Rush 3 L przeglądaj
89 Marek Dmochowski 76.24  SIKobala Gabrje, Słowenia Hook 3 23 przeglądaj
90 Marek Furman 5.50  CZSkalka Kunčice pod Ondřejníkem, Czechy Ellus 2 M przeglądaj
91 Marek Ogrodowy(czeci) 2.76  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Ajos 2 M przeglądaj
92 marek mastalerz 58.28  SIKobala Gabrje, Słowenia Delta 2 MS przeglądaj
93 Marek Miłowski 7.73  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
94 Marek Miłowski 42.31  PL Mieroszów Marcinowice, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
95 Mateusz Brzeszcz 23.87  PLCiecień Makowica, Polska Nevada 2012 26 przeglądaj
96 Mateusz Gajczewski 48.22  ATAich Ennsling, Austria Discovery 5 M przeglądaj
97 Mateusz Gawenda 2.55  PLLeszno - Strzyżewice Leszno, Polska Tequila 4 M przeglądaj
98 Mateusz Gawenda 2.60  PLLeszno - Strzyżewice Leszno, Polska Tequila 4 M przeglądaj
99 Mateusz Gawenda 1.88  PLLeszno - Strzyżewice Leszno, Polska Tequila 4 M przeglądaj
100 Mateusz Gawenda 1.98  PLLeszno - Strzyżewice Leszno, Polska Tequila 4 M przeglądaj
101 Mateusz Z 140.35  CH Fiesch Bad Ragaz, Szwajcaria Mentor 4 S przeglądaj
102 Michał Dziedzic 15.45  PLCiecień Wiśniowa, Polska Sigma 7 28 przeglądaj
103 Michał Kocot 76.58  PLCiecień Zbludza, Polska Boomerang X M przeglądaj
104 Michał Skalniak 37.89  SIKobala Kobarid, Słowenia Mistral 6 26 przeglądaj
105 Michał Tomaszewski 4.11  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Tequila 4 L przeglądaj
106 Mirosław Łuczak 8.01  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Factor 23 przeglądaj
107 Paweł Ciepiela 69.58  SIKobala Bovec, Słowenia Sport 4 L przeglądaj
108 Paweł Myszak 2.83  HR Labinci Cerjani, Chorwacja Mentor 2 M przeglądaj
109 Paweł Myszak 2.07  HR Labinci Cerjani, Chorwacja Mentor 2 M przeglądaj
110 Paweł Puchlik 20.59  SIKobala Smast, Słowenia Karma M przeglądaj
111 Paweł Szczepanek 56.04  PLCiecień Korzenna, Polska X-Alps przeglądaj
112 Paweł Ziółkowski 1.72  PL Mieroszów Kowalowa, Polska Addict 2 L przeglądaj
113 Piotr Besser 132.76  SILajnar Zgornja Sorica, Słowenia Aspen 5 26 przeglądaj
114 Piotr Bugaj 5.25  SILijak Šmihel, Słowenia Brak skrzydła przeglądaj
115 Piotr Ciesielski 4.75  PLCiecień Wiśniowa, Polska Kali 25 przeglądaj
116 Piotr Jasinski 3.64  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Vega 2 L przeglądaj
117 Piotr Renner 38.10  ATAich Liezen, Austria Brak skrzydła przeglądaj
118 Piotr Zemła 1.99  PLBorowa Borowa, Polska Epsilon 6 28 przeglądaj
119 Piotr Zemła 2.60  PLBorowa Borowa, Polska Epsilon 6 28 przeglądaj
120 Piotr Zemła 1.76  PLBorowa Borowa, Polska Epsilon 6 28 przeglądaj
121 Przemek Kowal 7.89  PLCiecień Skrzydlna, Polska Tequila 4 M przeglądaj
122 Radek Kuchta 1.63  PLBiała Podlaska Biała Podlaska, Polska Rush 2 M przeglądaj
123 radosław orłowski 7.72  MKKrushevo Municipality of Krushevo, Macedonia (BJRM) Delta 2 ML przeglądaj
124 Rafał Harchala 18.07  ATSalvenberg Söll, Austria U Cross L przeglądaj
125 Ralf 44.03  SILijak Hrašče, Słowenia Delta 2 XL przeglądaj
126 Rafał Turczyński 28.12  ITSpeikboden Villa Santa Caterina, Włochy Delta 2 ML przeglądaj
127 Rafał Zagórny 65.28  SIKobala Gabrje, Słowenia Buzz z4 ML przeglądaj
128 Robert Ciupka 8.48  SIKobala Gabrje, Słowenia Sigma 8 27 przeglądaj
129 Robert Ciupka 20.61  SIKobala Idrsko, Słowenia Sigma 8 27 przeglądaj
130 Azulian 1.95  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Tequila 2 S przeglądaj
131 Robert Mróz 62.82  FRMontmin Coche-Cabane Talloires-Montmin, Francja Swift M przeglądaj
132 Robert Szczur 150.14  SILajnar Studeno, Słowenia Rook 2 ML przeglądaj
133 Robert Wincencik
6.02  MKKrushevo Municipality of Krushevo, Macedonia (BJRM) Aspen 4 26 przeglądaj
134 Robert Wincencik
8.94  MKKrushevo Vrboec, Macedonia (BJRM) Aspen 4 26 przeglądaj
135 Ryszard Jakiel 5.09  PLBorowa oleśnicki, Polska Hook L przeglądaj
136 Seba 8.33  CZSkalka Čeladná, Czechy Passion M przeglądaj
137 Szymon Struś 90.59  SIKobala Volarje, Słowenia Rush 3 M przeglądaj
138 Sławek Gut 21.31  PL Mieroszów Jugowice, Polska Optic 28 przeglądaj
139 Tomasz Klima 3.10  PLCiecień Wiśniowa, Polska Ellus 4 L przeglądaj
140 Tomasz Mielniczyn 1.93  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Swift L przeglądaj
141 Tomasz Muszyński 11.70  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Golden 2 30 przeglądaj
142 Tomasz Pyś 3.17  PLCiecień Wiśniowa, Polska Eden 3 26 przeglądaj
143 Tomek Kidawa 21.07  SILijak Šmihel, Słowenia Mistral 7 M przeglądaj
144 Tomek Krupski 50.20  PL Mieroszów Mysłaków, Polska Rush 4 ML przeglądaj
145 Tomek Machałowski 190.66  SILajnar Zgornja Sorica, Słowenia U sport 2 S przeglądaj
146 Tomek Mysliwiec 85.93  PLChełm (Grybów) sanocki, Polska Mantra 6 ML przeglądaj
147 Tomek Wirski 39.99  PL Pińczów Dobrów, Polska Aspen 2 28 przeglądaj
148 Witek Ladziński 50.65  PLChełm (Grybów) Leśniówka, Polska Vega 5 S przeglądaj
149 Witold Gilarski 14.62  AMAghveran Karashamb, Armenia Colt 28.5 przeglądaj
150 Witold Gilarski 8.29  AMAghveran Buzhakan, Armenia Colt 28.5 przeglądaj
151 Witold Kawa 7.75  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Discovery 5 M przeglądaj
152 Witosław Girjat 15.83  PLSkrzyczne Bierna, Polska Delta 2 L przeglądaj
153 Wojciech Chmiel 3.51  PL Pińczów Pińczów, Polska Vega M przeglądaj
154 Wojciech Galica 1.74  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Tequila 4 L przeglądaj
155 Wojciech Galica 2.14  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Tequila 4 L przeglądaj
156 Wojciech Gęgotek 8.75  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Omega 6 29 przeglądaj
157 Wojciech Kocot
29.04  SIPoče Murave, Słowenia Optic 26 przeglądaj
158 Zbyszek Deka 16.88  CZProseč pod Ještědem Proseč pod Ještědem, Czechy Delta 2 ML przeglądaj
159 Zbyszek Jagodziński 3.58  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
160 Zbyszek Jagodziński 3.06  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
161 Łukasz Janda 1.76  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Geronimo L przeglądaj
162 Łukasz Janda 2.29  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Geronimo L przeglądaj
163 Łukasz Skiba 24.91  PLCiecień limanowski, Polska Zulu S przeglądaj