2018-04-29

Jesteś tutaj

Pilot
Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Adam Kowal 5.71  PLBorsk kościerski, Polska Nyos RS M przeglądaj
2 Adam Miszczak 1.09  PLGołogłowy Gołogłowy, Polska Elan 24 przeglądaj
3 Adrian Pedrycz 3.42  PLKrajno-Parcele Bęczków, Polska Cure M przeglądaj
4 Aleksander Grochal 17.05  RORimetea Colțești, Rumunia Elan 26 przeglądaj
5 Aleksander Hirsztritt 10.60  PLMakosieje ełcki, Polska Rook 2 L przeglądaj
6 Aleksander Hirsztritt 28.09  PLełcki ełcki, Polska Rook 2 L przeglądaj
7 Aleš Lundiak 8.56  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Venus 3 M przeglądaj
8 Andrzej Kołodziejski 14.95  SILijak Šmihel, Słowenia Wasp S przeglądaj
9 Andrzej Trebenda 19.53  RORimetea Râmetea, Rumunia TRITON 2 S przeglądaj
10 Anna Anka 40.47  SIKobala Vrsno, Słowenia CHILI 4 S przeglądaj
11 Anna Piskozub 19.59  RORimetea Râmetea, Rumunia Ikuma 21 przeglądaj
12 Anna Zezula 21.33  RORimetea Râmetea, Rumunia Mentor 3 XS przeglądaj
13 Arkadiusz Marucha 17.62  RORimetea Râmetea, Rumunia Chili 3 XS przeglądaj
14 Arkadiusz Ślusarczyk
55.69  SIKobala Gabrje, Słowenia Cure M przeglądaj
15 Asia Żabicka 6.27  PLKonopki mławski, Polska Tequila 3 Xs przeglądaj
16 Bartek Stuchlik 29.91  SILijak Gradišče pri Vipavi, Słowenia Delta 2 ML przeglądaj
17 Bartłomiej Galanty 4.55  SILajnar Zgornja Sorica, Słowenia Mantra 3 S przeglądaj
18 Baśka 10.47  RORimetea Râmetea, Rumunia Atlas S przeglądaj
19 Dariusz Culak 4.80  PLBezmiechowa leski, Polska Volt 2 M przeglądaj
20 Dawid Krajewski 9.85  RORimetea Râmetea, Rumunia Eden 5 26 przeglądaj
21 Dominik Kapica
65.40  SIKobala Gabrje, Słowenia Rook 2 ML przeglądaj
22 Dominika Kasieczko 14.36  RORimetea Comuna Livezile, Rumunia Alpina 3 S przeglądaj
23 falconwro 1.70  PLBorowa Borowa, Polska Tequila 3 L przeglądaj
24 falconwro 1.78  PLBorowa Borowa, Polska Tequila 3 L przeglądaj
25 Grzegorz Fiema 58.16  SIKobala Gabrje, Słowenia CHILI 4 XS przeglądaj
26 Krzycha
36.31  PLBorsk Lubnia, Polska King L przeglądaj
27 Ilona Knapik 6.94  RORimetea Râmetea, Rumunia Hook 4 23 przeglądaj
28 Jacek Krzyżanowski 54.92  SIKobala Gabrje, Słowenia Sigma 10 25 przeglądaj
29 Jacek Respondek 15.08  ITMonte Grappa Borso del Grappa, Włochy Infinity 3 M przeglądaj
30 Jacek Zakrzewski 16.91  RORimetea Râmetea, Rumunia Iota 2 27 przeglądaj
31 Jakub Mendys 1.01  RORimetea Râmetea, Rumunia Optic 26 przeglądaj
32 Jakub Mendys 12.96  RORimetea Colțești, Rumunia Optic 26 przeglądaj
33 Jakub Socha 27.40  RORimetea Râmetea, Rumunia Mantra 6 MS przeglądaj
34 Jarosław Głowiński 24.18  SIKobala Gabrje, Słowenia Wasp L przeglądaj
35 Joanna Kocot
59.38  SIKobala Gabrje, Słowenia Explorer XS przeglądaj
36 Kamil Stępień 16.14  ATEmberger Alm Greifenburg, Austria Mentor 4 M przeglądaj
37 Kasia Wołek 9.31  RORimetea Râmetea, Rumunia Kantega XC 2 S przeglądaj
38 Kaśka G. 2.52  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Epic S przeglądaj
39 Konrad Kowalewski 18.18  RORimetea Comuna Râmetea, Rumunia Hook 3 27 przeglądaj
40 Konrad Wybult 1.63  PLBorowa Borowa, Polska Pawn M przeglądaj
41 Konrad Wybult 2.04  PLBorowa Borowa, Polska Pawn M przeglądaj
42 Konrad Wybult 2.19  PLBorowa Borowa, Polska Pawn M przeglądaj
43 Konrad Wybult 1.32  PLBorowa Borowa, Polska Pawn M przeglądaj
44 Konrad Wybult 1.92  PLBorowa Nieciszów, Polska Pawn M przeglądaj
45 Konrad Wybult 2.86  PLBorowa Borowa, Polska Pawn M przeglądaj
46 Krzysztof Cieślinski
8.94  BGSopot Plovdiv, Bułgaria Hook 4 27 przeglądaj
47 KRZYSZTOF MAKOWSKI 16.49  PL Mieroszów Meziměstí, Czechy Cayenne 5 XS przeglądaj
48 Krzysztof Martyna 42.59  SIKobala Trnovo ob Soči, Słowenia King M przeglądaj
49 Krzysztof Muzzy Wejdman 6.96  RORimetea Râmetea, Rumunia Ellus 5 XL przeglądaj
50 Krzysztof Muzzy Wejdman 0.84  RORimetea Râmetea, Rumunia Ellus 5 XL przeglądaj
51 Krzysztof Schmidt 55.26  SIKobala Gabrje, Słowenia Enzo 3 L przeglądaj
52 Krystof Lak 3.51  PLBorsk Karsin, Polska Cyber 4 M przeglądaj
53 Leszek Ignaszak 8.90  RORimetea Râmetea, Rumunia Summit XC3 M przeglądaj
54 Maciej Bucho 12.14  RORimetea Râmetea, Rumunia Mentor 3 M przeglądaj
55 Magdalena K. 15.51  PLBorsk Zamość, Polska Alpha 6 26 przeglądaj
56 Magdalena Pawlak 18.93  PLKonopki Szydłówek, Polska Ikuma 21 przeglądaj
57 Marcin Chorzępa 54.10  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Delta 2 MS przeglądaj
58 Marcin Siekierski 12.78  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Iota 28 przeglądaj
59 Marcin Spinacz 73.50  SIKobala Gabrje, Słowenia Rook M przeglądaj
60 Marcin Szczęsny 6.51  BGSopot Plovdiv, Bułgaria Buzz Z5 L przeglądaj
61 Marcin Szczęsny 20.73  BGSopot Plovdiv, Bułgaria Buzz Z5 L przeglądaj
62 Marcin Trzciński 5.25  RORimetea Râmetea, Rumunia Golden 3 26 przeglądaj
63 Marcin Wirski 25.51  ITMonte Grappa Fonzaso, Włochy Synergy 5 L przeglądaj
64 Marek Furman 15.09  RORimetea Râmetea, Rumunia Aspen 4 26 przeglądaj
65 Marek Królikowski 55.63  SIKobala Gabrje, Słowenia Delta 2 L przeglądaj
66 Marek Murmyło 11.49  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Epsilon 8 29 przeglądaj
67 Marek Murmyło 42.84  SIKobala Gabrje, Słowenia Epsilon 8 29 przeglądaj
68 Mariusz Karaban 17.67  PLBorsk Zamość, Polska Mentor 4 M przeglądaj
69 Mateusz Gajczewski 18.12  RORimetea Comuna Livezile, Rumunia Chili 3 S przeglądaj
70 Mateusz Gajczewski 7.43  RORimetea Colțești, Rumunia Chili 3 S przeglądaj
71 Mateusz Gawenda 29.64  SIKobala Mlinsko, Słowenia Tequila 4 M przeglądaj
72 Mateusz Jakubowski 4.47  SILijak Šmihel, Słowenia Golden 3 26 przeglądaj
73 Mateusz Jakubowski 6.86  SILijak Šmihel, Słowenia Golden 3 26 przeglądaj
74 Małgorzata Błędowska 9.39  RORimetea Râmetea, Rumunia Hook 4 21 przeglądaj
75 Mirosław Łuczak 1.48  PLBorowa Borowa, Polska Factor 23 przeglądaj
76 Monika Makowska 19.01  PLBorsk Wiele, Polska Delta 3 S przeglądaj
77 Monika Mysliwiec 1.93  SKStaré Staré, Słowacja Mentor 2 Xs przeglądaj
78 Norbert Wietecha 1.37  SKStaré Staré, Słowacja Tequila 4 M przeglądaj
79 Norbert Wietecha 1.08  SKStaré Staré, Słowacja Tequila 4 M przeglądaj
80 Pawel Bedynski 26.77  RORimetea Colțești, Rumunia Cayenne 5 M przeglądaj
81 Paweł Daczkowski 1.38  PLKRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski słupski, Polska Epic M przeglądaj
82 Paweł Myszak 17.36  RORimetea Râmetea, Rumunia Mentor 2 M przeglądaj
83 Piotr Góźdź 25.50  ITNorma - Latina Cisterna di Latina, Włochy Colt 2 30 przeglądaj
84 Piotr Renner 9.78  RORimetea Colțești, Rumunia Mentor 2 S przeglądaj
85 Piotr Świderski 18.72  RORimetea Râmetea, Rumunia Rook 2 MS przeglądaj
86 Piotr Szymański 2.76  PLKRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski słupski, Polska Chili 3 S przeglądaj
87 Piotr Szymański 1.55  PLKRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski słupski, Polska Chili 3 S przeglądaj
88 Piotr Szymański 1.84  PLKRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski słupski, Polska Chili 3 S przeglądaj
89 Piotr Szymański 2.31  PLKRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski słupski, Polska Chili 3 S przeglądaj
90 Piotr Żabicki 9.70  PLKonopki mławski, Polska Hook 3 27 przeglądaj
91 Piotr Żoła 10.69  SILijak Šmihel, Słowenia Arcus 7 28 przeglądaj
92 Piotr Żoła 9.67  SILijak Šmihel, Słowenia Arcus 7 28 przeglądaj
93 Przemysław Czerwiński 58.88  SIKobala Gabrje, Słowenia Mentor 5 L przeglądaj
94 radosław orłowski 101.47  SIKobala Gabrje, Słowenia Delta 2 ML przeglądaj
95 Rafał- RALF 22.95  HRTribalj Drivenik, Chorwacja Trango X-Race L przeglądaj
96 Robert Osiński 33.67  PL Inowrocław Inowrocław, Polska Nucleon 27 przeglądaj
97 Robert Osiński 43.70  PL Inowrocław Inowrocław, Polska Nucleon 27 przeglądaj
98 Robert Wincencik
19.36  BGSopot Plovdiv, Bułgaria Aspen 4 26 przeglądaj
99 Roman Augustynowicz 20.52  PLBorsk Malary, Polska Cayenne 5 M przeglądaj
100 Baczek 9.83  HRTribalj Drivenik, Chorwacja Cure L przeglądaj
101 Ryszard Ceglarek 2.60  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Tequila 4 M przeglądaj
102 Ryszard Ceglarek 2.69  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Tequila 4 M przeglądaj
103 Ryszard Jakiel 12.22  ITMeduno - Monte Valinis Travesio, Włochy Delta 2 ML przeglądaj
104 Ryszard Pszenny 1.64  PLBezmiechowa leski, Polska Rush 3 M przeglądaj
105 Ryszard Tajl 15.71  BGSopot Plovdiv, Bułgaria VOLT SM przeglądaj
106 Ryszard Zdęba 1.98  PLBorowa Borowa, Polska Mistral 7 L przeglądaj
107 Ryszard Zdęba 2.10  PLBorowa Borowa, Polska Mistral 7 L przeglądaj
108 sebakrawiec 4.34  PLBezmiechowa Bezmiechowa Górna, Polska Brak skrzydła przeglądaj
109 Sebastian Treter 25.66  ITMonte Grappa Feltre, Włochy Chili 3 S przeglądaj
110 Szych Tomasz 6.53  NODrammen- Solbergåsen Krokstadelva, Norwegia Brak skrzydła przeglądaj
111 Szymon Struś 10.03  RORimetea Râmetea, Rumunia Mentor 4 S przeglądaj
112 Tomasz Mariański 28.67  PLbiałostocki Łyski, Polska Optic 26 przeglądaj
113 Tomasz Muszyński 1.56  PL Mieroszów Kowalowa, Polska Aspen 5 28 przeglądaj
114 Tomasz Zieliński 12.68  RORimetea Râmetea, Rumunia Hook 3 29 przeglądaj
115 Tomek Wirski 10.24  ITMonte Grappa Possagno, Włochy Aspen 2 28 przeglądaj
116 Tomek Wirski 11.43  ITMonte Grappa Borso del Grappa, Włochy Aspen 2 28 przeglądaj
117 Urszula Rzepecka 13.63  RORimetea Râmetea, Rumunia Mistral 7 XS przeglądaj
118 Waldemar Wójcik 3.71  PLBezmiechowa Bezmiechowa Górna, Polska Rise 3 S przeglądaj
119 Wojciech Kocot
63.45  SIKobala Gabrje, Słowenia Optic 26 przeglądaj
120 Wojtek Bykowski 24.73  PLBorsk Rybaki, Polska Mantra 6 ML przeglądaj
121 Łukasz Kulis 20.10  PLBorsk Łąg-Kolonia, Polska Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
122 Łukasz Zakrzewski 4.94  PLbiałostocki białostocki, Polska Optic 26 przeglądaj
123 Łukasz Zakrzewski 4.54  PLbiałostocki białostocki, Polska Optic 26 przeglądaj