2018-05-31

Jesteś tutaj

Pilot Pkt
Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Mateusz Wasilewski 0.27  ITMt Avena Arten, Włochy Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
2 Bucz 1.22  PLSkrzętla Łyczanka, Polska Sprint Xs przeglądaj
3 Bucz 1.24  PLSkrzętla Łyczanka, Polska Sprint Xs przeglądaj
4 Konrad Wybult 1.42  PLBorowa Borowa, Polska Pawn M przeglądaj
5 Konrad Wybult 1.71  PLBorowa Borowa, Polska Pawn M przeglądaj
6 Mariusz Grzywacz 1.73  PLGrzmiąca Grzmiąca, Polska Alpha 5 26 przeglądaj
7 Paweł Maczel 2.50  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Epsilon 6 28 przeglądaj
8 Dariusz Culak 2.80  PLSzukalowy Garb bieszczadzki, Polska Volt 2 M przeglądaj
9 Łukasz Maszner 3.14  PLŻelisławiec gryfiński, Polska Rook M przeglądaj
10 Maciej Banasik 3.23  SILijak Šmihel, Słowenia Kantega Xc L przeglądaj
11 Maciej Banasik 3.28  SILijak Ozeljan, Słowenia Kantega Xc L przeglądaj
12 Wojciech Chomicz 3.42  SILijak Ozeljan, Słowenia Hook 3 25 przeglądaj
13 Bucz 3.49  PLSkrzętla Łyczanka, Polska Sprint Xs przeglądaj
14 Grzegorz Wierzba 3.51  PLSkrzętla Łyczanka, Polska Sigma 8 25 przeglądaj
15 Łukasz Maszner 3.78  PLŻelisławiec gryfiński, Polska Rook M przeglądaj
16 Mateusz Wasilewski 4.09  ITRevine Lago Tarzo, Włochy Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
17 Mateusz Wasilewski 4.31  ITMt Avena Fonzaso, Włochy Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
18 Paweł Maczel 4.32  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Epsilon 6 28 przeglądaj
19 Seba 4.58  RSNiška Banja Niška Banja, Serbia Queen L przeglądaj
20 Mateusz Gajczewski 5.07  ATKössen Kössen, Austria Sigma 10 25 przeglądaj
21 Łukasz Soboń 5.14  PLSkrzętla Łyczanka, Polska Golden 3 26 przeglądaj
22 Marcin 5.20  GRKoziakas Koziakas, Grecja Atlas L przeglądaj
23 Marek Furman 5.30  RSNiška Banja Niška Banja, Serbia Aspen 4 26 przeglądaj
24 Piotr Szymański 5.98  SILijak , Słowenia Pioneer L przeglądaj
25 Daniel Cholewa 6.36  PLSzczebel Mszana Dolna, Polska Pluto M przeglądaj
26 Jakub Rożek 7.00  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Chili 2 M przeglądaj
27 Jerzy Gajda 7.07  PLCergowa Jasionka, Polska UP Trango XC 2 M przeglądaj
28 Grzegorz Hali 7.08  PLSrebrna Góra Budzów, Polska Chili 3 M przeglądaj
29 Jeż Leszek 7.12  SILijak Šmihel, Słowenia Optic 26 przeglądaj
30 Michał 7.45  PLSzczebel Mszana Dolna, Polska Rook L przeglądaj
31 Szych Tomasz 7.78  NOSolfjellstua Skui, Norwegia Brak skrzydła przeglądaj
32 Krzysztof Kozaczuk 9.38  CHBeatenberg Unterseen, Szwajcaria Iota 2 25 przeglądaj
33 Jarosław Osmólski 9.80  PLSzczebel małopolskie, Polska Vega 2 S przeglądaj
34 Robert Skalski 10.28  ROClopotiva Hobița-Grădiște, Rumunia Queen L przeglądaj
35 Marek Dmochowski 10.58  SIKobala Gabrje, Słowenia Hook 3 23 przeglądaj
36 ZDZISŁAW 10.83  PLSkrzyczne Twardorzeczka, Polska Mentor 2 M przeglądaj
37 Jakub Mendys 11.06  PLCergowa Głojsce, Polska Optic 26 przeglądaj
38 Jan Struś 11.27  PLSzczebel Mszana Dolna, Polska Mentor 3 M przeglądaj
39 Paweł Myszak 11.30  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Mentor 2 M przeglądaj
40 Wojciech Fornalik 11.73  SILijak Ozeljan, Słowenia Buzz Z Ml przeglądaj
41 Paweł Szczepanek 12.45  PLSkrzętla Kobyłczyna, Polska GTO 2 S przeglądaj
42 ko-mar 58 12.84  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Rush 3 S przeglądaj
43 Jerzy Gryckiewicz 13.85  SILijak Šmihel, Słowenia Atlas L przeglądaj
44 Bogdan Jasiński 14.66  PLPiła Piła, Polska Hadron 28 przeglądaj
45 Michał Kocot 14.81  PLSkrzętla Skrzętla-Rojówka, Polska Icepeak 7 24 przeglądaj
46 Krzysiek Święcicki 14.90  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Falcon 2009 27 przeglądaj
47 Jacek Wojtaś 15.38  PLSkrzyczne Wilkowice, Polska Vega 2 S przeglądaj
48 Krzysztof Schmidt 15.39  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja ZENO L przeglądaj
49 Mateusz Borowy 15.67  SIKobala Poljubinj, Słowenia Rook S przeglądaj
50 Waldemar Kwaśniewski 15.92  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Rook 2 ML przeglądaj
51 Adam Miszczak 16.01  SILijak Ozeljan, Słowenia Elan 24 przeglądaj
52 Tomasz Sermak 17.52  PLŻar Gilowice, Polska Icepeak 7 Pro 23 przeglądaj
53 AdamRook2 17.63  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Rook 2 ML przeglądaj
54 Andrzej Brzozowski 18.29  SILijak Lokavec, Słowenia Dudek Universal 28 przeglądaj
55 Jacek Rojkowski 19.01  PLSkrzyczne Bielsko-Biała, Polska Blacklight S przeglądaj
56 Witold Kawa 19.31  PLSkrzyczne Wilkowice, Polska Discovery 5 M przeglądaj
57 Adam Kubiczek 19.85  PLSkrzyczne Górki Małe, Polska Sigma 7 26 przeglądaj
58 Anna Zezula 20.67  PLFajsławice Zosin, Polska Mentor 3 XS przeglądaj
59 Zofia Radzicka 21.35  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja BGD BASE S przeglądaj
60 Krzysztof Orłowski 23.22  ATKössen Kössen, Austria Trango X-Race L przeglądaj
61 Tomek Krupski 23.42  PLGrzmiąca Jaczków, Polska Cure ML przeglądaj
62 Krzysiek Róg 24.40  PLCergowa Mytarz, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
63 rav 24.62  PLPiła Piła, Polska Synthesis 29 przeglądaj
64 Mariusz Kogut 25.51  PLKonopki Wróblewo, Polska Rook S przeglądaj
65 Michał Dudziński 26.27  ROClopotiva Păucinești, Rumunia King S przeglądaj
66 Monika Makowska 26.60  PLBorsk Czyczkowy, Polska Delta 3 S przeglądaj
67 Grzegorz Pelikan 26.78  ROClopotiva Comuna Sarmizegetusa, Rumunia Vega 5 M przeglądaj
68 Piotr Góźdź 26.90  ROClopotiva Comuna Sarmizegetusa, Rumunia Colt 2 30 przeglądaj
69 Mateusz Gajczewski 28.25  ATKössen Kössen, Austria Queen 2 MS przeglądaj
70 Krzysztof Żelisko
28.64  PLFajsławice Zosin, Polska Mantra 6 ML przeglądaj
71 Grzegorz Jamróz 28.97  PLSzczebel Podobin, Polska Enzo S przeglądaj
72 Robert Osiński 30.18  PL Inowrocław Inowrocław, Polska Nucleon 27 przeglądaj
73 Grzegorz Sprawka 30.22  PLFajsławice Joanin, Polska Artik 3 27 przeglądaj
74 Krzysztof Jagło 30.34  PL Komprachcice Polska Nowa Wieś, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
75 Władysław Wrzecionko 30.88  PLWisła Wisła, Polska Brak skrzydła przeglądaj
76 Mateusz Kraszewski 31.12  PLLeszno - Strzyżewice Przemęt, Polska BGD BASE ML przeglądaj
77 Urszula Chodorow 33.57  PLŁęki Kościelne Rudniki, Polska Dudek Nemo XX 23 przeglądaj
78 Robert Osiński 34.44  PL Inowrocław Inowrocław, Polska Nucleon 27 przeglądaj
79 Michal Radzicki 34.51  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Cure ML przeglądaj
80 Marcin Siekierski 36.88  PLMurowana Goślina Poznański, Polska Alpha 5 28 przeglądaj
81 Murzyn Roman 46.48  ROClopotiva Ohaba de sub Piatră, Rumunia Delta 3 ML przeglądaj
82 Paweł Lis 46.78  PLFajsławice Sitaniec, Polska Factor 2 L przeglądaj
83 Rafal Cypcar
47.01  ROClopotiva Ciopeia, Rumunia Sigma 10 27 przeglądaj
84 Konrad Dwojak 47.54  SILijak Lokavec, Słowenia Blacklight S/M przeglądaj
85 AnT
47.74  PLKonopki Żuromin, Polska Mentor 4 S przeglądaj
86 Paweł Sułtan Warzybok 50.08  ROClopotiva Comuna Sălașu de Sus, Rumunia Rook 2 L przeglądaj
87 Mariusz Cybiak 51.04  PLGrzmiąca Chroślice, Polska Mentor 4 M przeglądaj
88 Jacek Krzyżanowski 51.35  ROClopotiva Comuna Pui, Rumunia Sigma 10 25 przeglądaj
89 Sławek Kędziak 51.40  ROClopotiva Ciopeia, Rumunia Aspen 5 24 przeglądaj
90 Dominik Kapica
52.54  ROClopotiva Comuna Pui, Rumunia Rook 2 ML przeglądaj
91 Joanna Kocot
52.58  ROClopotiva Comuna Pui, Rumunia Explorer XS przeglądaj
92 Grzegorz Dudka 53.17  ROClopotiva Comuna Sântămăria - Orlea, Rumunia Aspen 5 28 przeglądaj
93 Wojciech Kocot
54.20  ROClopotiva Ciopeia, Rumunia Optic 26 przeglądaj
94 Anna Anka 55.97  ROClopotiva Ohaba de sub Piatră, Rumunia Sigma 10 25 przeglądaj
95 Mateusz Petrów 56.33  PLLeszno - Strzyżewice Bojadła, Polska Ikuma 27 przeglądaj
96 Tomasz Wesołowski
58.46  SILijak Lokavec, Słowenia Artik 4 25 przeglądaj
97 Jan Rentowski
65.39  ROClopotiva Ruși, Rumunia Trango X-Race L przeglądaj
98 Łukasz Kołodziejczak 66.93  PLKonopki Zatorowizna, Polska Mentor 4 XS przeglądaj
99 Karol Murawiec 67.31  PLGdańsk Gdańsk, Polska Report'air 28 przeglądaj
100 WojtasFX 68.38  SIKobala Poljubinj, Słowenia Knight L przeglądaj
101 Wojtek Bykowski 72.32  PLBorsk Kamnica, Polska Mantra 6 ML przeglądaj
102 Ilona Knapik 76.11  PLKonopki Kipichy, Polska Hook 4 23 przeglądaj
103 Marek Miłowski 83.24  PLGrzmiąca legnicki, Polska Delta 3 ML przeglądaj
104 Przemysław Potocki
83.88  PLBorsk Kazimierz, Polska Queen 2 MS przeglądaj
105 Tomek Machałowski 98.63  PLKonopki Konojady, Polska King S przeglądaj
106 KRZYSZTOF MAKOWSKI 100.74  PLGrzmiąca Siekierczyn, Polska Cayenne 5 XS przeglądaj
107 Andrzej skwarczyński 107.88  PLKonopki Będzymin, Polska Aspen 5 28 przeglądaj
108 Krzycha
112.59  PLPiła stargardzki, Polska King L przeglądaj
109 Krzysztof Krężel 125.63  PLKonopki wąbrzeski, Polska Mentor 3 S przeglądaj
110 Lukasz Sieminski 129.57  PLKonopki grudziądzki, Polska Mentor 5 M przeglądaj
111 Karol Prokorym 141.04  PLBorsk białogardzki, Polska Cayenne 5 XS przeglądaj
112 Piotr Besser 147.58  PLKonopki Grębocin, Polska Aspen 5 26 przeglądaj
113 Grzegorz Fabijaniak 155.53  PLKonopki Toruń, Polska Aspen 5 26 przeglądaj
114 Maciej Bąk 159.34  PLLeszno - Strzyżewice Gorzów Wielkopolski, Polska CHILI 4 S przeglądaj
115 Jakub Kwiatkowski 167.03  PLBorsk Białokury, Polska Trango X-Race L przeglądaj