2018-05-31

Jesteś tutaj

Pilot
Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Adam Kubiczek 19.85  PLSkrzyczne Górki Małe, Polska Sigma 7 26 przeglądaj
2 Adam Miszczak 16.01  SILijak Ozeljan, Słowenia Elan 24 przeglądaj
3 AdamRook2 17.63  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Rook 2 ML przeglądaj
4 Andrzej Brzozowski 18.29  SILijak Lokavec, Słowenia Dudek Universal 28 przeglądaj
5 Andrzej skwarczyński 107.88  PLKonopki Będzymin, Polska Aspen 5 28 przeglądaj
6 AnT
47.74  PLKonopki Żuromin, Polska Mentor 4 S przeglądaj
7 Anna Anka 55.97  ROClopotiva Ohaba de sub Piatră, Rumunia Sigma 10 25 przeglądaj
8 Anna Zezula 20.67  PLFajsławice Zosin, Polska Mentor 3 XS przeglądaj
9 Bogdan Jasiński 14.66  PLPiła Piła, Polska Hadron 28 przeglądaj
10 Daniel Cholewa 6.36  PLSzczebel Mszana Dolna, Polska Pluto M przeglądaj
11 Dariusz Culak 2.80  PLSzukalowy Garb bieszczadzki, Polska Volt 2 M przeglądaj
12 Dominik Kapica
52.54  ROClopotiva Comuna Pui, Rumunia Rook 2 ML przeglądaj
13 Grzegorz Dudka 53.17  ROClopotiva Comuna Sântămăria - Orlea, Rumunia Aspen 5 28 przeglądaj
14 Grzegorz Fabijaniak 155.53  PLKonopki Toruń, Polska Aspen 5 26 przeglądaj
15 Grzegorz Hali 7.08  PLSrebrna Góra Budzów, Polska Chili 3 M przeglądaj
16 Grzegorz Jamróz 28.97  PLSzczebel Podobin, Polska Enzo S przeglądaj
17 Krzycha
112.59  PLPiła stargardzki, Polska King L przeglądaj
18 Grzegorz Pelikan 26.78  ROClopotiva Comuna Sarmizegetusa, Rumunia Vega 5 M przeglądaj
19 Grzegorz Sprawka 30.22  PLFajsławice Joanin, Polska Artik 3 27 przeglądaj
20 Grzegorz Wierzba 3.51  PLSkrzętla Łyczanka, Polska Sigma 8 25 przeglądaj
21 Ilona Knapik 76.11  PLKonopki Kipichy, Polska Hook 4 23 przeglądaj
22 Jacek Krzyżanowski 51.35  ROClopotiva Comuna Pui, Rumunia Sigma 10 25 przeglądaj
23 Jacek Rojkowski 19.01  PLSkrzyczne Bielsko-Biała, Polska Blacklight S przeglądaj
24 Jacek Wojtaś 15.38  PLSkrzyczne Wilkowice, Polska Vega 2 S przeglądaj
25 Jakub Kwiatkowski 167.03  PLBorsk Białokury, Polska Trango X-Race L przeglądaj
26 Jakub Mendys 11.06  PLCergowa Głojsce, Polska Optic 26 przeglądaj
27 Jakub Rożek 7.00  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Chili 2 M przeglądaj
28 Jan Rentowski
65.39  ROClopotiva Ruși, Rumunia Trango X-Race L przeglądaj
29 Jan Struś 11.27  PLSzczebel Mszana Dolna, Polska Mentor 3 M przeglądaj
30 Jarosław Osmólski 9.80  PLSzczebel małopolskie, Polska Vega 2 S przeglądaj
31 Jerzy Gajda 7.07  PLCergowa Jasionka, Polska UP Trango XC 2 M przeglądaj
32 Jerzy Gryckiewicz 13.85  SILijak Šmihel, Słowenia Atlas L przeglądaj
33 Jeż Leszek 7.12  SILijak Šmihel, Słowenia Optic 26 przeglądaj
34 Joanna Kocot
52.58  ROClopotiva Comuna Pui, Rumunia Explorer XS przeglądaj
35 Karol Murawiec 67.31  PLGdańsk Gdańsk, Polska Report'air 28 przeglądaj
36 Karol Prokorym 141.04  PLBorsk białogardzki, Polska Cayenne 5 XS przeglądaj
37 Konrad Dwojak 47.54  SILijak Lokavec, Słowenia Blacklight S/M przeglądaj
38 Konrad Wybult 1.71  PLBorowa Borowa, Polska Pawn M przeglądaj
39 Konrad Wybult 1.42  PLBorowa Borowa, Polska Pawn M przeglądaj
40 Krzysiek Róg 24.40  PLCergowa Mytarz, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
41 Krzysiek Święcicki 14.90  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Falcon 2009 27 przeglądaj
42 Krzysztof Jagło 30.34  PL Komprachcice Polska Nowa Wieś, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
43 Krzysztof Kozaczuk 9.38  CHBeatenberg Unterseen, Szwajcaria Iota 2 25 przeglądaj
44 Krzysztof Krężel 125.63  PLKonopki wąbrzeski, Polska Mentor 3 S przeglądaj
45 KRZYSZTOF MAKOWSKI 100.74  PLGrzmiąca Siekierczyn, Polska Cayenne 5 XS przeglądaj
46 Krzysztof Orłowski 23.22  ATKössen Kössen, Austria Trango X-Race L przeglądaj
47 Krzysztof Schmidt 15.39  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja ZENO L przeglądaj
48 Krzysztof Żelisko
28.64  PLFajsławice Zosin, Polska Mantra 6 ML przeglądaj
49 Lukasz Sieminski 129.57  PLKonopki grudziądzki, Polska Mentor 5 M przeglądaj
50 Maciej Bąk 159.34  PLLeszno - Strzyżewice Gorzów Wielkopolski, Polska CHILI 4 S przeglądaj
51 Maciej Banasik 3.28  SILijak Ozeljan, Słowenia Kantega Xc L przeglądaj
52 Maciej Banasik 3.23  SILijak Šmihel, Słowenia Kantega Xc L przeglądaj
53 Marcin 5.20  GRKoziakas Koziakas, Grecja Atlas L przeglądaj
54 Marcin Siekierski 36.88  PLMurowana Goślina Poznański, Polska Alpha 5 28 przeglądaj
55 Marek Dmochowski 10.58  SIKobala Gabrje, Słowenia Hook 3 23 przeglądaj
56 Marek Furman 5.30  RSNiška Banja Niška Banja, Serbia Aspen 4 26 przeglądaj
57 ko-mar 58 12.84  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Rush 3 S przeglądaj
58 Marek Miłowski 83.24  PLGrzmiąca legnicki, Polska Delta 3 ML przeglądaj
59 Mariusz Cybiak 51.04  PLGrzmiąca Chroślice, Polska Mentor 4 M przeglądaj
60 Mariusz Grzywacz 1.73  PLGrzmiąca Grzmiąca, Polska Alpha 5 26 przeglądaj
61 Mariusz Kogut 25.51  PLKonopki Wróblewo, Polska Rook S przeglądaj
62 Mateusz Borowy 15.67  SIKobala Poljubinj, Słowenia Rook S przeglądaj
63 Mateusz Gajczewski 5.07  ATKössen Kössen, Austria Sigma 10 25 przeglądaj
64 Mateusz Gajczewski 28.25  ATKössen Kössen, Austria Queen 2 MS przeglądaj
65 Mateusz Kraszewski 31.12  PLLeszno - Strzyżewice Przemęt, Polska BGD BASE ML przeglądaj
66 Mateusz Petrów 56.33  PLLeszno - Strzyżewice Bojadła, Polska Ikuma 27 przeglądaj
67 Mateusz Wasilewski 4.31  ITMt Avena Fonzaso, Włochy Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
68 Mateusz Wasilewski 0.27  ITMt Avena Arten, Włochy Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
69 Mateusz Wasilewski 4.09  ITRevine Lago Tarzo, Włochy Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
70 Michal Radzicki 34.51  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Cure ML przeglądaj
71 Michał Dudziński 26.27  ROClopotiva Păucinești, Rumunia King S przeglądaj
72 Michał 7.45  PLSzczebel Mszana Dolna, Polska Rook L przeglądaj
73 Michał Kocot 14.81  PLSkrzętla Skrzętla-Rojówka, Polska Icepeak 7 24 przeglądaj
74 Monika Makowska 26.60  PLBorsk Czyczkowy, Polska Delta 3 S przeglądaj
75 Murzyn Roman 46.48  ROClopotiva Ohaba de sub Piatră, Rumunia Delta 3 ML przeglądaj
76 Paweł Lis 46.78  PLFajsławice Sitaniec, Polska Factor 2 L przeglądaj
77 Paweł Maczel 2.50  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Epsilon 6 28 przeglądaj
78 Paweł Maczel 4.32  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Epsilon 6 28 przeglądaj
79 Paweł Myszak 11.30  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Mentor 2 M przeglądaj
80 Paweł Sułtan Warzybok 50.08  ROClopotiva Comuna Sălașu de Sus, Rumunia Rook 2 L przeglądaj
81 Paweł Szczepanek 12.45  PLSkrzętla Kobyłczyna, Polska GTO 2 S przeglądaj
82 Piotr Besser 147.58  PLKonopki Grębocin, Polska Aspen 5 26 przeglądaj
83 Bucz 1.22  PLSkrzętla Łyczanka, Polska Sprint Xs przeglądaj
84 Bucz 3.49  PLSkrzętla Łyczanka, Polska Sprint Xs przeglądaj
85 Bucz 1.24  PLSkrzętla Łyczanka, Polska Sprint Xs przeglądaj
86 Piotr Góźdź 26.90  ROClopotiva Comuna Sarmizegetusa, Rumunia Colt 2 30 przeglądaj
87 Piotr Szymański 5.98  SILijak , Słowenia Pioneer L przeglądaj
88 Przemysław Potocki
83.88  PLBorsk Kazimierz, Polska Queen 2 MS przeglądaj
89 Rafal Cypcar
47.01  ROClopotiva Ciopeia, Rumunia Sigma 10 27 przeglądaj
90 rav 24.62  PLPiła Piła, Polska Synthesis 29 przeglądaj
91 Robert Osiński 30.18  PL Inowrocław Inowrocław, Polska Nucleon 27 przeglądaj
92 Robert Osiński 34.44  PL Inowrocław Inowrocław, Polska Nucleon 27 przeglądaj
93 Robert Skalski 10.28  ROClopotiva Hobița-Grădiște, Rumunia Queen L przeglądaj
94 Seba 4.58  RSNiška Banja Niška Banja, Serbia Queen L przeglądaj
95 Szych Tomasz 7.78  NOSolfjellstua Skui, Norwegia Brak skrzydła przeglądaj
96 Sławek Kędziak 51.40  ROClopotiva Ciopeia, Rumunia Aspen 5 24 przeglądaj
97 Tomasz Sermak 17.52  PLŻar Gilowice, Polska Icepeak 7 Pro 23 przeglądaj
98 Tomasz Wesołowski
58.46  SILijak Lokavec, Słowenia Artik 4 25 przeglądaj
99 Tomek Krupski 23.42  PLGrzmiąca Jaczków, Polska Cure ML przeglądaj
100 Tomek Machałowski 98.63  PLKonopki Konojady, Polska King S przeglądaj
101 Urszula Chodorow 33.57  PLŁęki Kościelne Rudniki, Polska Dudek Nemo XX 23 przeglądaj
102 Waldemar Kwaśniewski 15.92  SIKobala Gmina Tolmin, Słowenia Rook 2 ML przeglądaj
103 Witold Kawa 19.31  PLSkrzyczne Wilkowice, Polska Discovery 5 M przeglądaj
104 WojtasFX 68.38  SIKobala Poljubinj, Słowenia Knight L przeglądaj
105 Wojciech Chomicz 3.42  SILijak Ozeljan, Słowenia Hook 3 25 przeglądaj
106 Wojciech Fornalik 11.73  SILijak Ozeljan, Słowenia Buzz Z Ml przeglądaj
107 Wojciech Kocot
54.20  ROClopotiva Ciopeia, Rumunia Optic 26 przeglądaj
108 Wojtek Bykowski 72.32  PLBorsk Kamnica, Polska Mantra 6 ML przeglądaj
109 Władysław Wrzecionko 30.88  PLWisła Wisła, Polska Brak skrzydła przeglądaj
110 ZDZISŁAW 10.83  PLSkrzyczne Twardorzeczka, Polska Mentor 2 M przeglądaj
111 Zofia Radzicka 21.35  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja BGD BASE S przeglądaj
112 Łukasz Kołodziejczak 66.93  PLKonopki Zatorowizna, Polska Mentor 4 XS przeglądaj
113 Łukasz Maszner 3.14  PLŻelisławiec gryfiński, Polska Rook M przeglądaj
114 Łukasz Maszner 3.78  PLŻelisławiec gryfiński, Polska Rook M przeglądaj
115 Łukasz Soboń 5.14  PLSkrzętla Łyczanka, Polska Golden 3 26 przeglądaj