2018-07-01

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko
Landing site Skrzydło Link
1 PrzemekKamon 18.58  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Poison 3 M przeglądaj
2 Iwo Banaś 6.69  ITCostalunga Semonzo, Włochy Iota 2 23 przeglądaj
3 Iwo Banaś 18.70  ITCostalunga Fara vicentino, Włochy Iota 2 23 przeglądaj
4 Tomek Machałowski 33.90  ITCostalunga Romano D'ezzelino, Włochy King S przeglądaj
5 Szych Tomasz 43.37  NODrammen- Solbergåsen Vikersund, Norwegia Brak skrzydła przeglądaj
6 Artur Szczerbiak 8.68  CZJavorovy Třinec, Czechy Artik 4 29 przeglądaj
7 Ralf 10.55  CZJavorovy Třinec, Czechy Trango X-Race L przeglądaj
8 Artur Śliwa 5.98  CZJavorovy Třinec, Czechy Iota 2 25 przeglądaj
9 Ireneusz Mitko 5.51  CZJavorovy Třinec, Czechy Effect 2 Xl przeglądaj
10 Paweł Ziółkowski 7.19  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Buzz Z L przeglądaj
11 Tomek Krupski 34.72  PLKlin (Andrzejówka) Wambierzyce, Polska Cure ML przeglądaj
12 Bogdan Leja 19.40  PLKlin (Andrzejówka) Broumov, Czechy Carrera M przeglądaj
13 Mariusz Cybiak 9.85  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 4 M przeglądaj
14 Piotr Jasinski 6.10  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Vega 5 L przeglądaj
15 Marek Miłowski 18.37  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Delta 3 ML przeglądaj
16 Mariusz Grzywacz 6.88  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Alpha 5 26 przeglądaj
17 Mirek Olkowicz 8.05  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 3 M przeglądaj
18 Bogdan Kozłowski 5.62  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Golden 3 30 przeglądaj
19 Grzegorz Pawłowski 7.01  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Ellus 4 L przeglądaj
20 Mariusz Cybiak 6.68  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 4 M przeglądaj
21 Łukasz Serafin
15.64  PLKlin (Andrzejówka) wałbrzyski, Polska Summit XC3 S przeglądaj
22 Krzysztof Jagło 19.95  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
23 Bogdan Kozłowski 3.48  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Golden 3 30 przeglądaj
24 Ryszard Jakiel 50.99  PLKlin (Andrzejówka) Szczytna, Polska Delta 2 ML przeglądaj
25 Tomasz Mielniczyn 13.16  PLKlin (Andrzejówka) wałbrzyski, Polska Buzz z4 XL przeglądaj
26 Dawid Król 37.69  PLKlin (Andrzejówka) Wambierzyce, Polska King M przeglądaj
27 Kaśka G. 4.46  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Epic S przeglądaj
28 Jacek Miłowski 15.56  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Cure ML przeglądaj
29 Kuchta Jarosław 5.72  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Evolution X 25 przeglądaj
30 zw 3.63  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Arcus 5 24 przeglądaj
31 Dariusz Mordarski 45.98  PLKlin (Andrzejówka) Kudowa-Zdrój, Polska Cure L przeglądaj
32 Mariusz Grzywacz 10.11  PLKlin (Andrzejówka) Hynčice, Czechy Alpha 5 26 przeglądaj
33 Bogdan Leja 4.50  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Carrera M przeglądaj
34 Kaśka G. 2.15  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Epic S przeglądaj
35 Jacek Miłowski 14.54  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Cure ML przeglądaj
36 Mateusz K 5.31  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 4 M przeglądaj
37 Marcus Biesioroff
13.01  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Chili 3 L przeglądaj
38 Mirek Olkowicz 8.23  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 3 M przeglądaj
39 Kamil Stępień 25.41  ATKössen Kössen, Austria Mentor 4 M przeglądaj
40 kemoT 49.97  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Delta 2 MS przeglądaj
41 WojtasFX 7.46  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Knight L przeglądaj
42 Adam Zaleski 22.01  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Delta 2 L przeglądaj
43 Jacek Zakrzewski 11.17  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Iota 2 27 przeglądaj
44 Arkadiusz Ślusarczyk
21.51  MKKrushevo Trnovci, Macedonia (BJRM) Cure M przeglądaj
45 Krzysztof Rogowski 17.72  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Aspen 5 26 przeglądaj
46 Urszula Rzepecka 11.50  MKKrushevo Miloshevo, Macedonia (BJRM) Mentor 4 XS przeglądaj
47 Dominik Kapica
45.86  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Queen 2 MS przeglądaj
48 Michał Zawadzki 41.66  MKKrushevo Krivogashtani, Macedonia (BJRM) Sigma 10 25 przeglądaj
49 Przemysław Czerwiński 16.46  MKKrushevo Trnovci, Macedonia (BJRM) Mentor 5 L przeglądaj
50 Wojciech Kocot
17.25  MKKrushevo Trnovci, Macedonia (BJRM) Optic 26 przeglądaj
51 Monika Mysliwiec 7.28  MKKrushevo , Macedonia (BJRM) Mentor 2 Xs przeglądaj
52 Maciej Bąk 26.67  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) CHILI 4 S przeglądaj
53 Wacław Warda 20.69  MKKrushevo Sazhdevo, Macedonia (BJRM) Cayenne 4 M przeglądaj
54 Murzyn Roman 24.02  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Delta 3 ML przeglądaj
55 Michał Janowski 21.12  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Sigma 10 25 przeglądaj
56 Grzegorz Pelikan 24.92  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Vega 5 M przeglądaj
57 Joanna Kocot
43.75  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Explorer XS przeglądaj
58 Michał Częścik 10.30  MKKrushevo Presil, Macedonia (BJRM) Alpha 6 31 przeglądaj
59 Krzysiek Telus 38.95  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Iota 2 25 przeglądaj
60 Piotr Kośmider 30.13  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Sigma 10 23 przeglądaj
61 Jan Rentowski
46.39  MKKrushevo Golemo Konjari, Macedonia (BJRM) Trango X-Race L przeglądaj
62 Baśka 9.16  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Atlas S przeglądaj
63 Jarosław Samulak 10.02  MKKrushevo Krusheva, Macedonia (BJRM) Delta 3 XL przeglądaj
64 Marek Murmyło 3.47  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Epsilon 8 29 przeglądaj
65 Marek Kwasecki 49.61  MKKrushevo Golemo Konjari, Macedonia (BJRM) Iota 2 25 przeglądaj
66 Michal Grabos 15.22  MKKrushevo Miloshevo, Macedonia (BJRM) Alpina 3 L przeglądaj
67 Przemysław Potocki
46.06  MKKrushevo Municipality of Prilep, Macedonia (BJRM) Queen 2 MS przeglądaj
68 Mateusz Gajczewski 37.40  MKKrushevo Topolchani, Macedonia (BJRM) Chili 3 S przeglądaj
69 Krzysztof Martyna 12.01  SILijak Šmihel, Słowenia King M przeglądaj
70 Zenon Karolewicz 13.80  DEMeidelstetten Burladingen, Niemcy Trango Xc Sm przeglądaj
71 Zenon Karolewicz 1.54  DEMeidelstetten Hohenstein, Niemcy Trango Xc Sm przeglądaj
72 Paweł Chrząszcz 58.74  FRMieussy Mieussy, Francja Enzo 3 M przeglądaj
73 marcin minkiewicz 41.10  FRMontmin Coche-Cabane Doussard, Francja Explorer L przeglądaj
74 dagmara minkiewicz 17.66  FRPonnay Doussard, Francja Mentor 4 Light XXS przeglądaj
75 Marek Oniszko 72.62  NOVole - Vågå Vågå, Norwegia Delta 2 L przeglądaj
76 Łukasz Janda 2.55  PLŻar Porąbka, Polska Blacklight L przeglądaj
77 Łukasz Janda 2.20  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Blacklight L przeglądaj