2018-07-08

You are here

Pilot Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Łukasz Prokop 233.39  PLMaciejowice Nowa Grobla, Polska Iota 2 25 view
2 Marcin Chorzępa 146.91  PLŻelisławiec świebodziński, Polska Delta 2 MS view
3 Marcin Wrona 128.55  PLŻar Ilava, Słowacja Mantra 6 ML view
4 Grzegorz Sprawka 117.30  PLMaciejowice Elżbiecin, Polska Artik 3 27 view
5 rafal talarek 98.06  GBCombe Gibbet Poling, Wielka Brytania Brak skrzydła view
6 Adam Cee 84.70  PLMiejsce Bierawa, Polska Queen M view
7 Artur Leskiewicz 81.10  GBCombe Gibbet Petworth, Wielka Brytania Carrera S view
8 marcin minkiewicz 79.76  FRMontclar Saint-Vincent-les-Forts, Francja Explorer L view
9 Marek Miłowski 71.35  PLKlin (Andrzejówka) Bystrzyca Kłodzka, Polska Delta 3 ML view
10 Wojtek Bykowski 67.84  PLBorsk Borsk, Polska Mantra 6 ML view
11 Marcin Perczak 67.54  GBCombe Gibbet Rowlands Castle, Wielka Brytania Delta 2 ML view
12 Grzegorz Szafrański 62.17  PLPiła Piła, Polska Boomerang 10 M view
13 Krzysztof Stanisławski 61.98  PLŻar Hruštín, Słowacja Iota 26 view
14 czazal 60.31  PLpucki pucki, Polska Speedster 26 view
15 Karol Murawiec 60.14  PLGdańsk Gdańsk, Polska Report'air 28 view
16 Krzysztof Drzycimski 52.82  PLPiła Kotuń, Polska Poison 3 Xl view
17 Bogusław Zdrowak 49.03  PLŻar Rycerka Górna, Polska Icepeak 6 24 view
18 Piotr Staszak 45.71  PLŻar Korbielów, Polska Cayenne 4 S view
19 Jakub Kwiatkowski 45.39  PLBorsk Bielawy, Polska Trango X-Race L view
20 Jarosław Józik 44.92  PLŻar Ujsoły, Polska Cayenne 4 XS view
21 Jarosław Janus 44.81  CZJavorovy Koniaków, Polska Boomerang 8 M view
22 Błażej 44.06  PLŻar Rycerka Dolna, Polska X-Alps 3 S view
23 Marcin Duszyński 42.90  FRVergons Le Brusquet, Francja Lhotse S view
24 Krzycha
41.06  PLPiła Piła, Polska King L view
25 Grzegorz Hali 40.70  PLKlin (Andrzejówka) Nowa Ruda, Polska Chili 3 M view
26 Stanisław Sagan 40.44  ITBassano Crespano del Grappa, Włochy Mentor 4 M view
27 Michał Kocot 39.53  PLŚnieżnica Białawoda, Polska Icepeak 7 24 view
28 Jarosław Chmielewski 39.13  PLŻar Sihelné, Słowacja Delta 2 XS view
29 Kazimierz Anielak 38.37  PLFajsławice zamojski, Polska Astral 6 26 view
30 Tomasz Sermak 37.78  PLŻar Zawoja, Polska Icepeak 7 Pro 23 view
31 Rafał Brzeziński 36.36  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Ion 4 L view
32 Szymon Struś 35.59  PLŚnieżnica Maszkowice, Polska Mentor 4 S view
33 Marcin Białobłocki 35.17  PLKlin (Andrzejówka) Martínkovice, Czechy Carrera M view
34 Paweł Szczepanek 34.71  PLŚnieżnica Łętowe, Polska GTO 2 S view
35 Krzysztof Kajda 34.07  PLŻar Milówka, Polska Rise S view
36 Michał Szyc 33.32  PLFajsławice Podstary Zamość, Polska Hook 2 25 view
37 Robert Ignasiak 33.10  PLŻar Rajcza, Polska Delta 2 L view
38 Arkadiusz Marucha 32.48  PLSkrzyczne Rycerka Górna, Polska Alpina 2 MS view
39 Darek Miękuszewski 30.59  PLŻar Radziechowy, Polska Mystic 3 ML view
40 Łukasz Kulis 29.35  PLBorsk Rytel, Polska Rush 3 M view
41 Iwo Banaś 28.88  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Iota 2 23 view
42 Baczek 25.85  PLSkrzyczne żywiecki, Polska Lynx ML view
43 Baczek 25.78  PLSkrzyczne żywiecki, Polska Lynx ML view
44 Piotr Mazurek 25.24  PLFajsławice Krasnystaw, Polska Mentor 2 M view
45 Jarosław Hadaczek 25.08  ITBassano Semonzo, Włochy Rush 3 M view
46 Święty 24.96  PLBorsk Malachin, Polska Nexus S view
47 Heniek Marian 24.13  PLSkrzyczne Milówka, Polska Discovery 5 M view
48 Mikołaj Walczyk 23.14  SIKobala Gmina Kobarid, Słowenia Epsilon 6 26 view
49 Ralf 22.83  SIKobala Gmina Kobarid, Słowenia Trango X-Race L view
50 dagmara minkiewicz 22.26  FRMontclar Seyne, Francja Mentor 4 Light XXS view
51 Marek Dmochowski 21.71  ITBassano Crespano del Grappa, Włochy Hook 3 23 view
52 Tomek Wirski 21.18  PLŚnieżnica Zasadne, Polska Aspen 2 28 view
53 pansabina 20.66  PLBorsk kościerski, Polska Sigma 10 25 view
54 Seba 20.45  CZJavorovy Písečná, Czechy Carrera L view
55 Kamil Kamiński 20.45  SIKobala Gmina Kobarid, Słowenia Chili 3 XS view
56 Monika Makowska 19.25  PLBorsk Borsk, Polska Delta 2 XS view
57 Mirek Olkowicz 19.23  PLKlin (Andrzejówka) wałbrzyski, Polska Mentor 3 M view
58 Marcin Bortkiewicz
19.01  SILijak Gmina Ajdovščina, Słowenia Mentor 3 L view
59 Adrian Orłowski 18.89  ITBassano Alano di Piave, Włochy Karisma Medium view
60 Dominika Kasieczko 18.45  ITBassano Borso del Grappa, Włochy ZENO S view
61 Rafał Reinert
18.03  ITMonte Grappa Borso del Grappa, Włochy Sigma 10 27 view
62 Grzegorz Jamróz 17.75  PLĆwilin Zalesie, Polska Pasha 4 42 view
63 Marcin Wirski 17.66  PLŚnieżnica Wola Skrzydlańska, Polska Synergy 5 L view
64 Michał Wimmer
17.53  PLŚnieżnica Lubomierz, Polska Boomerang X M view
65 Adrian Orłowski 17.20  ITMonte Grappa Borso del Grappa, Włochy Karisma Medium view
66 Ryszard Froń 17.07  PLBorsk Zamość, Polska Iota 2 27 view
67 Daniel Cholewa 16.96  PLŚnieżnica Słopnice, Polska Carrera M view
68 Rafał Reinert
15.82  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Sigma 10 27 view
69 Artur Szczerbiak 15.47  CZJavorovy Třinec, Czechy Artik 4 29 view
70 Małgorzata Myk 15.34  PLBorsk Białe Błota, Polska Tequila 4 S view
71 Ryszard Tajl 15.30  PLKrynica Morska Krynica Morska, Polska VOLT SM view
72 Marcin Waloszek 15.19  PLŚnieżnica Dobra, Polska Mentor 2 S view
73 Maciej Szczypkowski 15.10  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Hook 4 27 view
74 Krzysztof Dudziński 15.07  PLZakopane Zakopane, Polska Buran Reflex L view
75 Radosław Świerczyński 14.68  ITBassano Paderno del Grappa, Włochy Dudek Universal 28 view
76 Jakub Rybka 14.40  PLPiła Stara Łubianka, Polska Mentor 4 M view
77 Piotr Assmann 14.24  PLŚnieżnica Chyszówki, Polska Rook 2 MS view
78 Marcin Kawula 13.21  SIKobala Gabrje, Słowenia BGD BASE ML view
79 Jacek Miłowski 12.90  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Cure ML view
80 Zbyszek Jagodziński 12.85  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Cayenne 4 M view
81 Marcin Białobłocki 12.73  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Carrera M view
82 Marek Furman 12.44  CZJavorovy Třinec, Czechy Aspen 4 26 view
83 Andrzej Koziej 12.37  CZJavorovy Třinec, Czechy Aspen 4 28 view
84 Zbyszek Jagodziński 11.70  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Cayenne 4 M view
85 ZDZISŁAW 11.04  PLSkrzyczne Radziechowy, Polska Mentor 2 M view
86 Rafał Reinert
10.88  ITMonte Grappa Borso del Grappa, Włochy Sigma 10 27 view
87 karol 10.46  PLŚnieżnica Jurków, Polska Nyos RS L view
88 Kuchta Jarosław 10.41  PLKlin (Andrzejówka) wałbrzyski, Polska Evolution X 25 view
89 An 10.11  PLSobieski Niewiarowo, Polska Tequila 3 Xs view
90 Grzegorz Wierzba 9.93  PLŚnieżnica Wilczyce, Polska Sigma 8 25 view
91 Marcin Ząbek 9.90  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska BGD BASE M view
92 Piotr Świderski 9.84  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Rook 2 MS view
93 Tomasz Mielniczyn 9.76  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Buzz z4 XL view
94 Grzegorz Szafrański 9.70  PLPiła Zawada, Polska Boomerang 10 M view
95 Paweł Mergist 9.65  PLKlin (Andrzejówka) Grzmiąca, Polska Mentor 5 M view
96 Małgorzata Błędowska 9.04  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Hook 4 21 view
97 Jakub Mendys 8.96  CZJavorovy Třinec, Czechy Optic 26 view
98 Krzychu Latawica 8.44  ITProvincia di Trento Molveno, Włochy Atlas L view
99 Pawel Lukaszewicz 8.37  CZJavorovy Třinec, Czechy Discovery 5 M view
100 Mateusz Kraszewski 8.10  PLKlin (Andrzejówka) Mieroszów, Polska Mentor 4 M view
101 Mirek Olkowicz 7.97  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 3 M view
102 Waldemar Laskowski 7.92  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Hook 4 25 view
103 Dawid Olszowy 7.62  PLMała Czantoria Goleszów, Polska Sprint 3 S view
104 Mirek Olkowicz 7.32  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 3 M view
105 Adam Kubiczek 7.26  PLMała Czantoria Ustroń, Polska Sigma 7 26 view
106 Wojciech Dreszler 6.73  PLBorsk Borsk, Polska Golden 3 28 view
107 Marcin 6.72  CZJavorovy Třinec, Czechy Atlas L view
108 Grzegorz Wierzba 6.54  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Sigma 8 25 view
109 Seba 6.48  CZJavorovy Třinec, Czechy Carrera L view
110 Gonzo 6.30  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Chili 3 M view
111 Przemek Kowal 6.23  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Tequila 4 M view
112 Mirek Olkowicz 6.16  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 3 M view
113 Michal Radzicki 5.98  PLŻar Porąbka, Polska Cure ML view
114 Bartłomiej Borek 5.19  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Atlas M view
115 Michał 5.10  CZJavorovy Třinec, Czechy Rook L view
116 Jacek Starak 5.04  PLRudnik Kowary, Polska Artik 3 27 view
117 Ryszard Froń 4.96  PLBorsk Borsk, Polska Iota 2 27 view
118 Marek Furman 4.82  CZJavorovy Třinec, Czechy Aspen 4 26 view
119 Rafał Zagórny 4.81  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Buzz z4 ML view
120 Rafał Świętochowski 4.77  PLBorsk Borsk, Polska Epsilon 5 28 view
121 Krzysztof Cieślinski
4.74  PLBorsk Borsk, Polska Hook 4 27 view
122 Krzysztof Drzycimski 4.73  PLPiła Piła, Polska Poison 3 Xl view
123 Azulian 4.48  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Epsilon 8 27 view
124 Jacek Streich 4.42  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Mentor 3 L view
125 Marcin G. 4.36  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Delta 2 MS view
126 Bogdan Kozłowski 4.29  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Golden 3 30 view
127 Piotr Kuźmicz 4.28  CZJavorovy Třinec, Czechy Eden 4 30 view
128 Jacek Wojtaś 4.28  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Vega 2 S view
129 Tomasz Pyś 4.22  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Epsilon 8 27 view
130 Daniel Cholewa 4.16  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Carrera M view
131 Piotr Kuźmicz 4.09  CZJavorovy Třinec, Czechy Eden 4 30 view
132 Małgorzata Myk 4.08  PLBorsk Borsk, Polska Tequila 4 S view
133 Pawel Szemla 4.02  PLRudnik Kowary, Polska Alpha 5 26 view
134 Kaśka G. 3.97  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Epic S view
135 Niedźwiedź 3.88  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Kali 27 view
136 Mostek 3.86  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Queen 2 MS view
137 Igor Byrski 3.79  PLŻar Porąbka, Polska Mojo S view
138 Andrzej Koziej 3.74  CZJavorovy Třinec, Czechy Aspen 4 28 view
139 ZDZISŁAW 3.70  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Mentor 2 M view
140 Marcin Spinacz 3.69  PLŻelisławiec gryfiński, Polska Rook M view
141 Łukasz Kulis 3.67  PLBorsk Borsk, Polska Rush 3 M view
142 Mirosław Łuczak 3.61  PLBorowa wrocławski, Polska Factor 23 view
143 Artur Fiedosiuk 3.50  PLbielski bielski, Polska Chili 2 M view
144 Marcin Spinacz 3.45  PLŻelisławiec gryfiński, Polska Rook M view
145 Konrad Konaszewski 3.38  ITBassano Borso del Grappa, Włochy CHILI 4 L view
146 GrzegoSz 3.36  CZJavorovy Třinec, Czechy CHILI 4 S view
147 Adrian Jastrzębski 3.20  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Hook 3 25 view
148 Kaśka G. 3.01  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Epic S view
149 Szymon Kuhnert 2.88  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Tequila 4 S view
150 Emil Patelski 2.84  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Alpha 5 28 view
151 Marcinos 2.82  CZJavorovy Třinec, Czechy Mentor 2 M view
152 Kaśka G. 2.82  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Epic S view
153 Joanna Reinert 2.81  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Epsilon 8 23 view
154 Ireneusz Mitko 2.76  CZJavorovy Třinec, Czechy Effect 2 Xl view
155 Lucjan Tomera 2.70  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Rook L view
156 GrzegoSz 2.65  CZJavorovy Třinec, Czechy CHILI 4 S view
157 Mirosław Łuczak 2.36  PLBorowa wrocławski, Polska Factor 23 view
158 Jacek Hajduk 2.25  PLŚnieżnica Porąbka, Polska Mentor 2 M view
159 Łukasz Chalcarz 2.16  PLŚnieżnica Gruszowiec, Polska Montana 28 view
160 Krzysztof Drzycimski 2.01  PLPiła Piła, Polska Poison 3 Xl view
161 Artur Leskiewicz 0.84  GBCombe Gibbet Hungerford, Wielka Brytania Carrera S view
162 Artur Leskiewicz 0.84  GBCombe Gibbet Hungerford, Wielka Brytania Carrera S view
163 Artur Leskiewicz 0.42  GBCombe Gibbet Hungerford, Wielka Brytania Carrera S view
164 Ireneusz Mitko 0.34  CZJavorovy Třinec, Czechy Effect 2 Xl view
165 Ireneusz Mitko 0.19  CZJavorovy Třinec, Czechy Effect 2 Xl view