2018-07-29

Jesteś tutaj

Pilot Pkt
Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Artur Śliwa 0.93  ITNorma - Latina Norma, Włochy Iota 2 25 przeglądaj
2 Grzegorz Piechuła 1.05  ITNorma - Latina Norma, Włochy Iota 30 przeglądaj
3 Jakub Mendys 1.53  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Optic 26 przeglądaj
4 Andrzej Galica 1.57  HR Labinci Cerjani, Chorwacja Iota 2 27 przeglądaj
5 Alicja Siermantowska 1.76  PLŻar Porąbka, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
6 Piotr Świderski 1.82  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Rook 2 MS przeglądaj
7 Piotr Zawadzki 2.00  SIKriže Novake, Słowenia Nemo XX 25 przeglądaj
8 Andrzej Kołodziejski 2.05  PLRudnik Kowary, Polska Wasp S przeglądaj
9 Piotr Zawadzki 2.12  SIKriže Novake, Słowenia Brak skrzydła przeglądaj
10 Dawid Olszowy 2.25  PLMała Czantoria Ustroń, Polska Sprint 3 S przeglądaj
11 Dawid Wysakowicz 2.38  SILijak Šmihel, Słowenia Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
12 Adam Rogowski 2.40  SIKriže Golnik, Słowenia Infinity 3 M przeglądaj
13 ZDZISŁAW 2.63  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Mentor 2 M przeglądaj
14 Przemek Kowal 2.67  SIKriže Novake, Słowenia Tequila 4 M przeglądaj
15 Michał Szyc 2.75  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Hook 2 25 przeglądaj
16 Mateusz Jakubowski 2.76  SILijak Šmihel, Słowenia Golden 3 26 przeglądaj
17 Adam Rogowski 2.81  SIKriže Golnik, Słowenia Infinity 3 M przeglądaj
18 Bogdan Kozłowski 2.84  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Golden 3 30 przeglądaj
19 Jarek Buława 2.85  PLŻar Porąbka, Polska Atis 2 M przeglądaj
20 Krzysztof Matuszyk 2.88  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Atlas L przeglądaj
21 Borys Chojnacki 2.93  DEBülgenauel Ruppichteroth, Niemcy Volt 2 Superlight SM przeglądaj
22 Paweł Ziółkowski 3.02  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Buzz Z L przeglądaj
23 Dominik Kapica
3.11  PLŻar Porąbka, Polska Queen 2 ML przeglądaj
24 Krzysztof Matuszyk 3.21  ITBassano Semonzo del Grappa, Włochy Atlas L przeglądaj
25 Witold Aksamit 3.45  DKBrande Brande, Dania Buzz Z3 Ml przeglądaj
26 Kinga Brzeszcz 3.48  CZJavorovy Třinec, Czechy Tequila 4 XS przeglądaj
27 Piotr Zawadzki 3.73  SIKriže Novake, Słowenia Dudek Nemo XX 25 przeglądaj
28 Joanna Kocot
3.90  PLŻar Porąbka, Polska Explorer XS przeglądaj
29 Andrzej Koziej 4.16  CZJavorovy Třinec, Czechy Aspen 4 28 przeglądaj
30 Krzysztof Matuszyk 4.25  ITBassano Semonzo del Grappa, Włochy Atlas L przeglądaj
31 Ryszard Froń 4.36  PLBorsk kościerski, Polska Iota 2 27 przeglądaj
32 Alicja Siermantowska 4.44  PLŻar Porąbka, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
33 Mariusz Grzywacz 4.49  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Alpha 5 26 przeglądaj
34 Ryszard Froń 4.49  PLBorsk Karsin, Polska Iota 2 27 przeglądaj
35 Tomasz Mielniczyn 4.64  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Buzz z4 XL przeglądaj
36 Kaśka G. 4.87  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Epic S przeglądaj
37 Bogdan Kozłowski 5.12  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Golden 3 30 przeglądaj
38 Ryszard Froń 5.16  PLBorsk kościerski, Polska Iota 2 27 przeglądaj
39 Grzegorz Piechuła 5.35  ITNorma - Latina Norma, Włochy Iota 30 przeglądaj
40 Mateusz Jakubowski 5.45  SILijak Šmihel, Słowenia Golden 3 26 przeglądaj
41 Artur Śliwa 6.07  ITNorma - Latina Norma, Włochy Iota 2 25 przeglądaj
42 Seba 6.22  CZJavorovy Třinec, Czechy Carrera L przeglądaj
43 Andrzej Binkowski 6.33  PLŚwiebodzice Świebodzice, Polska lotnia sztywna przeglądaj
44 Mariusz Kozłowski 6.83  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Mentor 4 XS przeglądaj
45 Daniel Cholewa 7.08  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Carrera M przeglądaj
46 Piotr Szymański 7.30  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Chili 3 S przeglądaj
47 Michal Pach 7.33  ITNorma - Latina Norma, Włochy Epsilon 8 27 przeglądaj
48 Grzegorz Pawłowski 7.72  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Ellus 4 L przeglądaj
49 Krzysztof Matuszyk 8.00  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Atlas L przeglądaj
50 Mariusz Kozłowski 8.01  MKKrushevo Presil, Macedonia (BJRM) Mentor 4 XS przeglądaj
51 Zbigniew Ziarko 8.50  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Golden 4 26 przeglądaj
52 Konrad Wybult 8.95  PLBorowa Ligota Mała, Polska Pawn M przeglądaj
53 Heniek Marian 9.62  PLSkrzyczne żywiecki, Polska Discovery 5 M przeglądaj
54 Tomek Zmarzły 9.66  PLMała Czantoria Ustroń, Polska Sigma 9 27 przeglądaj
55 Michał Marzec 9.89  FRSaint-Étienne-de-Tinée Saint-Étienne-de-Tinée, Francja Base Light ML przeglądaj
56 Tomasz Sermak 10.06  ATEmberger Alm Gemeinde Mallnitz, Austria Icepeak 7 Pro 23 przeglądaj
57 Paweł Bielański 10.41  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mentor 2 M przeglądaj
58 Piotr Zawadzki 10.46  PLMała Czantoria Ustroń, Polska Golden 4 28 przeglądaj
59 Bogdan Leja 10.56  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Carrera L przeglądaj
60 Ryszard Jakiel 11.58  PLKlin (Andrzejówka) Jedlina-Zdrój, Polska Delta 2 ML przeglądaj
61 Grzegorz Hali 12.42  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Chili 3 M przeglądaj
62 Anna Zezula 15.40  SIKobala Volarje, Słowenia Mentor 3 XS przeglądaj
63 Krzysiek Ciach 15.41  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 4 M przeglądaj
64 Marek Miłowski 17.08  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Delta 3 ML przeglądaj
65 Henryk Boruta 17.34  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Artik L przeglądaj
66 Marek Dmochowski 17.99  SIKobala Smast, Słowenia Hook 3 23 przeglądaj
67 Grzegorz Fabijaniak 18.75  SIKobala Gabrje, Słowenia Aspen 5 26 przeglądaj
68 Anna Piskozub 19.12  PLKlin (Andrzejówka) kłodzki, Polska Ikuma 21 przeglądaj
69 Arkadiusz Ślusarczyk
20.65  ATGerlitze Annenheim, Austria Cure M przeglądaj
70 Zbyszek Jagodziński 24.78  PLKlin (Andrzejówka) Głuszyca Górna, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
71 Michal Radzicki 26.72  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Cure ML przeglądaj
72 Maciej Gąsiorek 27.68  ATEmberger Alm Lienz, Austria UP Trango XC 3 S/M przeglądaj
73 Jacek Zakrzewski 28.98  ATEmberger Alm Lienz, Austria Iota 2 27 przeglądaj
74 Krzysztof Stanisławski 31.54  PLŻar Jeleśnia, Polska Iota 26 przeglądaj
75 Marek Dmochowski 36.07  SIKobala Bovec, Słowenia Hook 3 23 przeglądaj
76 Arkadiusz Garbacz 43.46  CHRiederalp Raron, Szwajcaria Elan 33 przeglądaj
77 Grzegorz Goraj 65.88  SIKobala Nimis, Włochy Chili M przeglądaj
78 Andrzej Zając 67.52  SIKriže Obrne, Słowenia Coden Pro 20 przeglądaj
79 Mostek 67.60  ITBassano Romano D'ezzelino, Włochy Queen 2 MS przeglądaj
80 Janusz Fuzowski 73.83  SIKobala Čezsoča, Słowenia King S przeglądaj
81 Marcin Białobłocki 83.35  PLKlin (Andrzejówka) Domaszków, Polska Carrera M przeglądaj
82 Lukasz Sieminski 91.25  SIKobala Bovec, Słowenia Mentor 5 M przeglądaj
83 KRZYSZTOF MAKOWSKI 96.92  PLKlin (Andrzejówka) Štíty, Czechy Cayenne 5 XS przeglądaj
84 Paweł Kampczyk 97.25  CHRiederalp Leuk, Szwajcaria Iota 28 przeglądaj
85 Michał Walkiewicz 101.73  SIKobala Poljubinj, Słowenia Mentor 3 M przeglądaj
86 Paweł Chrząszcz 105.40  FRSeythenex Seythenex, Francja Enzo 3 M przeglądaj
87 Stanisław Sagan 111.51  SIKobala Ljubinj, Słowenia Mentor 4 M przeglądaj
88 WojtasFX 138.73  SIKobala Bovec, Słowenia Knight L przeglądaj
89 Mateusz Z 174.34  CHRiederalp Davos, Szwajcaria Mentor 4 S przeglądaj