2018-07-29

Jesteś tutaj

Pilot
Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 ZDZISŁAW 2.63  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Mentor 2 M przeglądaj
2 Zbyszek Jagodziński 24.78  PLKlin (Andrzejówka) Głuszyca Górna, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
3 Zbigniew Ziarko 8.50  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Golden 4 26 przeglądaj
4 WojtasFX 138.73  SIKobala Bovec, Słowenia Knight L przeglądaj
5 Witold Aksamit 3.45  DKBrande Brande, Dania Buzz Z3 Ml przeglądaj
6 Tomek Zmarzły 9.66  PLMała Czantoria Ustroń, Polska Sigma 9 27 przeglądaj
7 Tomasz Sermak 10.06  ATEmberger Alm Gemeinde Mallnitz, Austria Icepeak 7 Pro 23 przeglądaj
8 Tomasz Mielniczyn 4.64  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Buzz z4 XL przeglądaj
9 Stanisław Sagan 111.51  SIKobala Ljubinj, Słowenia Mentor 4 M przeglądaj
10 Seba 6.22  CZJavorovy Třinec, Czechy Carrera L przeglądaj
11 Ryszard Jakiel 11.58  PLKlin (Andrzejówka) Jedlina-Zdrój, Polska Delta 2 ML przeglądaj
12 Ryszard Froń 5.16  PLBorsk kościerski, Polska Iota 2 27 przeglądaj
13 Ryszard Froń 4.49  PLBorsk Karsin, Polska Iota 2 27 przeglądaj
14 Ryszard Froń 4.36  PLBorsk kościerski, Polska Iota 2 27 przeglądaj
15 Przemek Kowal 2.67  SIKriže Novake, Słowenia Tequila 4 M przeglądaj
16 Piotr Zawadzki 2.12  SIKriže Novake, Słowenia Brak skrzydła przeglądaj
17 Piotr Zawadzki 3.73  SIKriže Novake, Słowenia Dudek Nemo XX 25 przeglądaj
18 Piotr Zawadzki 2.00  SIKriže Novake, Słowenia Nemo XX 25 przeglądaj
19 Piotr Zawadzki 10.46  PLMała Czantoria Ustroń, Polska Golden 4 28 przeglądaj
20 Piotr Szymański 7.30  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Chili 3 S przeglądaj
21 Piotr Świderski 1.82  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Rook 2 MS przeglądaj
22 Paweł Ziółkowski 3.02  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Buzz Z L przeglądaj
23 Paweł Kampczyk 97.25  CHRiederalp Leuk, Szwajcaria Iota 28 przeglądaj
24 Paweł Chrząszcz 105.40  FRSeythenex Seythenex, Francja Enzo 3 M przeglądaj
25 Paweł Bielański 10.41  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mentor 2 M przeglądaj
26 Mostek 67.60  ITBassano Romano D'ezzelino, Włochy Queen 2 MS przeglądaj
27 Michał Walkiewicz 101.73  SIKobala Poljubinj, Słowenia Mentor 3 M przeglądaj
28 Michał Szyc 2.75  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Hook 2 25 przeglądaj
29 Michał Marzec 9.89  FRSaint-Étienne-de-Tinée Saint-Étienne-de-Tinée, Francja Base Light ML przeglądaj
30 Michal Radzicki 26.72  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Cure ML przeglądaj
31 Michal Pach 7.33  ITNorma - Latina Norma, Włochy Epsilon 8 27 przeglądaj
32 Mateusz Z 174.34  CHRiederalp Davos, Szwajcaria Mentor 4 S przeglądaj
33 Mateusz Jakubowski 5.45  SILijak Šmihel, Słowenia Golden 3 26 przeglądaj
34 Mateusz Jakubowski 2.76  SILijak Šmihel, Słowenia Golden 3 26 przeglądaj
35 Mariusz Kozłowski 6.83  MKKrushevo Municipality of Kruševo, Macedonia (BJRM) Mentor 4 XS przeglądaj
36 Mariusz Kozłowski 8.01  MKKrushevo Presil, Macedonia (BJRM) Mentor 4 XS przeglądaj
37 Mariusz Grzywacz 4.49  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Alpha 5 26 przeglądaj
38 Marek Miłowski 17.08  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Delta 3 ML przeglądaj
39 Marek Dmochowski 17.99  SIKobala Smast, Słowenia Hook 3 23 przeglądaj
40 Marek Dmochowski 36.07  SIKobala Bovec, Słowenia Hook 3 23 przeglądaj
41 Marcin Białobłocki 83.35  PLKlin (Andrzejówka) Domaszków, Polska Carrera M przeglądaj
42 Maciej Gąsiorek 27.68  ATEmberger Alm Lienz, Austria UP Trango XC 3 S/M przeglądaj
43 Lukasz Sieminski 91.25  SIKobala Bovec, Słowenia Mentor 5 M przeglądaj
44 Krzysztof Stanisławski 31.54  PLŻar Jeleśnia, Polska Iota 26 przeglądaj
45 Krzysztof Matuszyk 2.88  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Atlas L przeglądaj
46 Krzysztof Matuszyk 3.21  ITBassano Semonzo del Grappa, Włochy Atlas L przeglądaj
47 Krzysztof Matuszyk 8.00  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Atlas L przeglądaj
48 Krzysztof Matuszyk 4.25  ITBassano Semonzo del Grappa, Włochy Atlas L przeglądaj
49 KRZYSZTOF MAKOWSKI 96.92  PLKlin (Andrzejówka) Štíty, Czechy Cayenne 5 XS przeglądaj
50 Krzysiek Ciach 15.41  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 4 M przeglądaj
51 Konrad Wybult 8.95  PLBorowa Ligota Mała, Polska Pawn M przeglądaj
52 Kinga Brzeszcz 3.48  CZJavorovy Třinec, Czechy Tequila 4 XS przeglądaj
53 Kaśka G. 4.87  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Epic S przeglądaj
54 Joanna Kocot
3.90  PLŻar Porąbka, Polska Explorer XS przeglądaj
55 Heniek Marian 9.62  PLSkrzyczne żywiecki, Polska Discovery 5 M przeglądaj
56 Jarek Buława 2.85  PLŻar Porąbka, Polska Atis 2 M przeglądaj
57 Janusz Fuzowski 73.83  SIKobala Čezsoča, Słowenia King S przeglądaj
58 Jakub Mendys 1.53  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Optic 26 przeglądaj
59 Jacek Zakrzewski 28.98  ATEmberger Alm Lienz, Austria Iota 2 27 przeglądaj
60 Henryk Boruta 17.34  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Artik L przeglądaj
61 Grzegorz Piechuła 5.35  ITNorma - Latina Norma, Włochy Iota 30 przeglądaj
62 Grzegorz Piechuła 1.05  ITNorma - Latina Norma, Włochy Iota 30 przeglądaj
63 Grzegorz Pawłowski 7.72  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Ellus 4 L przeglądaj
64 Grzegorz Hali 12.42  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Chili 3 M przeglądaj
65 Grzegorz Goraj 65.88  SIKobala Nimis, Włochy Chili M przeglądaj
66 Grzegorz Fabijaniak 18.75  SIKobala Gabrje, Słowenia Aspen 5 26 przeglądaj
67 Dominik Kapica
3.11  PLŻar Porąbka, Polska Queen 2 ML przeglądaj
68 Dawid Wysakowicz 2.38  SILijak Šmihel, Słowenia Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
69 Dawid Olszowy 2.25  PLMała Czantoria Ustroń, Polska Sprint 3 S przeglądaj
70 Daniel Cholewa 7.08  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Carrera M przeglądaj
71 Borys Chojnacki 2.93  DEBülgenauel Ruppichteroth, Niemcy Volt 2 Superlight SM przeglądaj
72 Bogdan Leja 10.56  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Carrera L przeglądaj
73 Bogdan Kozłowski 2.84  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Golden 3 30 przeglądaj
74 Bogdan Kozłowski 5.12  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Golden 3 30 przeglądaj
75 Artur Śliwa 6.07  ITNorma - Latina Norma, Włochy Iota 2 25 przeglądaj
76 Artur Śliwa 0.93  ITNorma - Latina Norma, Włochy Iota 2 25 przeglądaj
77 Arkadiusz Ślusarczyk
20.65  ATGerlitze Annenheim, Austria Cure M przeglądaj
78 Arkadiusz Garbacz 43.46  CHRiederalp Raron, Szwajcaria Elan 33 przeglądaj
79 Anna Zezula 15.40  SIKobala Volarje, Słowenia Mentor 3 XS przeglądaj
80 Anna Piskozub 19.12  PLKlin (Andrzejówka) kłodzki, Polska Ikuma 21 przeglądaj
81 Andrzej Zając 67.52  SIKriže Obrne, Słowenia Coden Pro 20 przeglądaj
82 Andrzej Kołodziejski 2.05  PLRudnik Kowary, Polska Wasp S przeglądaj
83 Andrzej Koziej 4.16  CZJavorovy Třinec, Czechy Aspen 4 28 przeglądaj
84 Andrzej Galica 1.57  HR Labinci Cerjani, Chorwacja Iota 2 27 przeglądaj
85 Andrzej Binkowski 6.33  PLŚwiebodzice Świebodzice, Polska lotnia sztywna przeglądaj
86 Alicja Siermantowska 4.44  PLŻar Porąbka, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
87 Alicja Siermantowska 1.76  PLŻar Porąbka, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
88 Adam Rogowski 2.81  SIKriže Golnik, Słowenia Infinity 3 M przeglądaj
89 Adam Rogowski 2.40  SIKriže Golnik, Słowenia Infinity 3 M przeglądaj