2019-03-31

Jesteś tutaj

Pilot
Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Adam Marciniak 10.69  ITBassano Borso del Grappa, Włochy BGD BASE L przeglądaj
2 Adam Panek 6.48  PLCiecień Wiśniowa, Polska Addict 2 L przeglądaj
3 Adrian Orłowski 15.03  SKKlenovec Tisovec, Słowacja Rush 5 ML przeglądaj
4 Aleš Lundiak 9.23  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Venus 3 M przeglądaj
5 Andrzej Koziej 38.07  PLŻar Zawoja, Polska Cayenne 4 XL przeglądaj
6 Andrzej Kołodziejski 4.15  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Wasp S przeglądaj
7 Andrzej Trebenda 44.41  PLMała Czantoria Glinka, Polska TRITON 2 S przeglądaj
8 Arkadiusz Marucha 100.20  ITSpeikboden Luttach, Włochy Sigma 10 25 przeglądaj
9 Arkadiusz Ślusarczyk
68.02  PLŻar Obidowa, Polska Meru M przeglądaj
10 Artur Szczerbiak 15.09  CZJavorovy Třinec, Czechy Artik 4 29 przeglądaj
11 Bartek Stuchlik 25.14  PLMała Czantoria Čierne, Słowacja Delta 2 ML przeglądaj
12 Bartłomiej Borek 2.45  PLCiecień Wiśniowa, Polska Atlas M przeglądaj
13 Bartłomiej Borek 14.53  PLCiecień Kasina Wielka, Polska Atlas M przeglądaj
14 Bartłomiej Galanty 4.72  PLCiecień Wiśniowa, Polska Mantra 3 S przeglądaj
15 Bartłomiej Nogieć 16.93  PLCiecień Łostówka, Polska Epsilon 6 26 przeglądaj
16 Bogdan Kozłowski 3.05  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Golden 3 30 przeglądaj
17 Bogdan Leja 4.18  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Carrera L przeglądaj
18 Bogdan Leja 5.28  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Carrera L przeglądaj
19 Bogusław Kruczek 33.28  PLChełm (Grybów) gorlicki, Polska Elan 2 26 przeglądaj
20 Daniel Cholewa 3.06  PLCiecień Wiśniowa, Polska Carrera M przeglądaj
21 Daniel Cholewa 4.44  PLCiecień małopolskie, Polska Carrera M przeglądaj
22 Darek Miękuszewski 40.68  PLŻar Rabča, Słowacja Mystic 3 ML przeglądaj
23 dawid kopiczko 3.25  DEBlaichach Immenstadt im Allgäu, Niemcy Chili 3 L przeglądaj
24 dawid kopiczko 6.19  DEBlaichach Blaichach, Niemcy Chili 3 L przeglądaj
25 dawid kopiczko 16.71  DEKirchdorf an der Iller Rot an der Rot, Niemcy Chili 3 L przeglądaj
26 dawid kopiczko 14.78  DEBuxheim Kirchdorf an der Iller, Niemcy Chili 3 L przeglądaj
27 Dawid Krajewski 10.22  PLCiecień Porąbka, Polska Summit XC4 S/M przeglądaj
28 Dawid Olszowy 31.77  PLMała Czantoria Skalité, Słowacja Sprint 3 S przeglądaj
29 Dominik Kapica
9.97  PLŻar Łękawica, Polska Queen 2 ML przeglądaj
30 Dominik Kapica
60.18  PLŻar Chabówka, Polska Queen 2 ML przeglądaj
31 Dominika Kasieczko 46.32  ATGaisberg Hallein, Austria Wild 21 przeglądaj
32 Dorota Borucka 5.52  PLCiecień Wiśniowa, Polska Rook 2 S przeglądaj
33 Grzegorz Fiema 75.53  PLŻar Dzianisz, Polska Tenor S przeglądaj
34 Grzegorz Nowak
30.34  PLSkrzyczne Cisiec, Polska Mentor 6 M przeglądaj
35 Grzegorz Pelikan 5.57  CZJavorovy Třinec, Czechy Vega 5 M przeglądaj
36 GRZERO 22.40  PLŚnieżnica Młyńczyska, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
37 Grzegorz Wawrzkiewicz 113.35  PLChełm (Grybów) Nižný Hrušov, Słowacja Mantra 6 L przeglądaj
38 Grzegorz Wierzba 6.42  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Sigma 8 25 przeglądaj
39 Hubert Pl-a 19.76  PLŻar Pewel Wielka, Polska Ellus 5 XL przeglądaj
40 Igor Byrski 11.25  PLŻar Łękawica, Polska Mentor 3 S przeglądaj
41 Jacek Antecki 2.75  PLŻar Porąbka, Polska Golden 4 26 przeglądaj
42 Jacek Antecki 14.06  PLŻar Ślemień, Polska Golden 4 26 przeglądaj
43 Jacek Hajduk 8.90  PLŚnieżnica Gruszowiec, Polska Mentor 2 M przeglądaj
44 Jacek Krzyżanowski 36.66  SIPodgorica Boštanj, Słowenia Sigma 10 25 przeglądaj
45 Jacek Streich 3.99  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Mentor 3 L przeglądaj
46 Jacek Streich 15.89  PLChełm (Grybów) Uście Gorlickie, Polska Mentor 3 L przeglądaj
47 Jakub Bączkowski 14.88  PLChełm (Grybów) Uście Gorlickie, Polska Summit Xc 2 S przeglądaj
48 Jakub Rożek 23.16  PLŻar Koszarawa, Polska Nevada 2 28 przeglądaj
49 Jan Matoga 16.95  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Delta 2 L przeglądaj
50 Jan Struś 58.79  PLCiecień Piwniczna-Zdrój, Polska Mentor 4 M przeglądaj
51 Janusz Pałka 12.70  PLCiecień Wola Skrzydlańska, Polska Alpina M przeglądaj
52 jaroo 1.86  PLŻar Porąbka, Polska Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
53 jaroo 1.69  PLGliwice Gliwice, Polska Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
54 jaroo 1.68  PLGliwice Gliwice, Polska Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
55 Jarosław Chmielewski 34.49  PLŻar Krzyżowa, Polska Delta 2 XS przeglądaj
56 Heniek Marian 2.78  PLŻar Porąbka, Polska Aspen 4 26 przeglądaj
57 Jarosław Józik 79.25  PLŻar Witów, Polska Cayenne 4 XS przeglądaj
58 Jarosław Osmólski 19.42  CZJavorovy Mosty u Jablunkova, Czechy Vega 5 S przeglądaj
59 Jarosław Pawelczuk 7.87  PLŚnieżnica Gruszowiec, Polska Chili S przeglądaj
60 Jerzy Adamczyk 5.96  PLChełm (Grybów) Wawrzka, Polska Ion 2 L przeglądaj
61 Jerzy Gajda 5.61  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska UP Trango XC 2 M przeglądaj
62 Jerzy Gajda 15.06  PLChełm (Grybów) Uście Gorlickie, Polska UP Trango XC 2 M przeglądaj
63 Joanna Kocot
66.77  PLŻar Ponice, Polska Explorer XS przeglądaj
64 Joanna Kocot
10.01  PLŻar Łękawica, Polska Explorer XS przeglądaj
65 Joanna Olejnik 5.55  ITSalemi Trapani, Włochy Nemo 4 23 przeglądaj
66 Kamil Stępień 144.62  ITSpeikboden Campo Tures, Włochy Mentor 4 M przeglądaj
67 Krzysiek Róg 104.35  PLChełm (Grybów) Myslina, Słowacja Sigma 10 25 przeglądaj
68 Krzysztof Mazur 21.45  PLŚnieżnica Poręba Wielka, Polska Icepeak 7 Pro 23 przeglądaj
69 Krzysztof Schmidt 4.69  CZJavorovy Třinec, Czechy Magnum 2 41 przeglądaj
70 Krzysztof Schmidt 4.60  CZJavorovy Třinec, Czechy Magnum 2 41 przeglądaj
71 Krzysztof Siemczyk 13.97  PLŚnieżnica Gruszowiec, Polska Mystic 3 M przeglądaj
72 Krzysztof Siwek 16.86  PLCiecień limanowski, Polska Trango X-Race M przeglądaj
73 Krzysztof Stanisławski 107.94  PLŻar Szlachtowa, Polska Iota 26 przeglądaj
74 Krzysztof Szmuc 32.76  PLChełm (Grybów) Vyšná Polianka, Słowacja Mentor 2 M przeglądaj
75 Kuba Sto 67.89  PLSkrzyczne Sedliacka Dubová, Słowacja Queen 2 ML przeglądaj
76 Kuchta Jarosław 5.90  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Evolution X 25 przeglądaj
77 Leszek Szymański 7.99  PLŻar Czernichów, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
78 Leszek Szymański 4.76  PLŻar Porąbka, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
79 Leszek Szymański 2.36  PLŻar Porąbka, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
80 Lesław Wirbuł 3.19  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Sigma 8 27 przeglądaj
81 Lucjan Tomera 6.25  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Rook L przeglądaj
82 Maciej Gonciarz 21.63  PLChełm (Grybów) Skwirtne, Polska Delta 2 ML przeglądaj
83 Maciej Piwowar 46.37  PLChełm (Grybów) Šarišské Čierne, Słowacja Peak 3 27 przeglądaj
84 Maciej Wojtkowiak
20.46  PLCiecień Słopnice, Polska Iota 26 przeglądaj
85 Marcin Duszyński 86.17  PLŻar Zakopane, Polska Cure M przeglądaj
86 Marcin Kafel 2.06  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Queen M przeglądaj
87 Marcin Kafel 27.45  PLChełm (Grybów) gorlicki, Polska Queen M przeglądaj
88 Marcin Kawula 17.72  PLŻar Żywiec, Polska BGD BASE ML przeglądaj
89 Marcin 15.96  PLSkrzyczne Wisła, Polska Mentor 5 L przeglądaj
90 Marek Furman 35.59  PLSkrzyczne Przyborów, Polska Aspen 4 26 przeglądaj
91 ko-mar 58 28.52  PLŻar Stryszawa, Polska Rush 3 S przeglądaj
92 Maro
121.19  PLŻar Piwniczna-Zdrój, Polska Guru L przeglądaj
93 MR 4.22  PLKlin (Andrzejówka) wałbrzyski, Polska Ikuma 27 przeglądaj
94 Mariusz Wiśniowski
130.63  PLŻar Łabowa, Polska Enzo 3 S przeglądaj
95 Mateusz Krzos 2.13  PLŻar Porąbka, Polska Aspen 2 26 przeglądaj
96 Mateusz Siatka 85.26  PLŻar Bukowina Tatrzańska, Polska Alpina 2 L przeglądaj
97 Mateusz Z 119.51  CHGorduno Biasca, Szwajcaria Mentor 4 S przeglądaj
98 Michal Radzicki 48.07  PLŻar Bobrov, Słowacja Lynx M przeglądaj
99 xcmichal 64.74  PLŻar Czarny Dunajec, Polska Mentor 6 M przeglądaj
100 Michał Dziedzic 4.90  PLCiecień Wiśniowa, Polska Sigma 7 28 przeglądaj
101 Michał Jurasz 5.57  PLŻar Porąbka, Polska Rookie L przeglądaj
102 Michał 4.67  PLŻar Porąbka, Polska Rook L przeglądaj
103 Michał 37.58  PLŻar Skawica, Polska Rook L przeglądaj
104 Michał Rdk 4.22  PLCiecień Pogorzany, Polska CHILI 4 M przeglądaj
105 Michał Skalniak 8.57  PLCiecień Porąbka, Polska Mistral 6 26 przeglądaj
106 Michał Tworek 17.09  PLCzantoria Koniaków, Polska Nova Ion 3 M przeglądaj
107 Mietek Grochmal 3.51  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Mentor 2 L przeglądaj
108 Mikołaj Stańczak 3.03  SKKlenovec Poltár, Słowacja Cayenne 4 M przeglądaj
109 Mostek 37.87  PLChełm (Grybów) Zborov, Słowacja Queen 2 MS przeglądaj
110 Patryk Ślęczka 4.02  PLCiecień Wiśniowa, Polska Nemo XX 28 przeglądaj
111 Pawel Bedynski 73.93  SKKlenovec Markušovce, Słowacja Cayenne 5 M przeglądaj
112 Pawel Faron
82.16  PLŻar Ujsoły, Polska Enzo 3 M przeglądaj
113 Paweł Kumorek 117.67  PLŻar Sucha Struga, Polska Enzo 2 S przeglądaj
114 Centerus 8.22  ESAlgodonales Algodonales, Hiszpania Rush 5 L przeglądaj
115 Piotr Ciesielski 4.43  PLCiecień Wiśniowa, Polska Kali 25 przeglądaj
116 Piotr Klimek 16.81  PLŚnieżnica Szczawa, Polska Marvel 27 przeglądaj
117 Piotr Nowakowski 59.65  ITBassano Borso del Grappa, Włochy UP Trango XC 3 M przeglądaj
118 Piotr Świderski 46.55  PLChełm (Grybów) Šarišské Čierne, Słowacja Rook 2 MS przeglądaj
119 Piotr Zawadzki 23.10  PLMała Czantoria Istebna, Polska Queen 2 ML przeglądaj
120 rafal lipa 7.57  NOSundvollen Hole, Norwegia Delta 2 ML przeglądaj
121 Rafał Kwaśniewski 23.56  PLŻar Koszarawa, Polska BGD BASE ML przeglądaj
122 Ralf 4.69  CZJavorovy Třinec, Czechy Escort 2 41 przeglądaj
123 Ralf 4.73  CZJavorovy Třinec, Czechy Escort 2 41 przeglądaj
124 Ralf 3.69  CZJavorovy Třinec, Czechy Escort 2 41 przeglądaj
125 Robert Ignasiak 81.63  PLŻar Zakopane, Polska Delta 2 L przeglądaj
126 Baczek 28.77  PLMała Czantoria Svrčinovec, Słowacja Lynx ML przeglądaj
127 Ruslan Bushchak 39.81  PLŻar Juszczyn, Polska Artik 5 28 przeglądaj
128 Seba 37.36  PLSkrzyczne Jeleśnia, Polska Carrera L przeglądaj
129 Sebastian Treter 10.53  PLŚnieżnica Półrzeczki, Polska Chili 3 M przeglądaj
130 Szymon Struś 14.94  PLCiecień Jurków, Polska Mentor 4 S przeglądaj
131 Sławomir Zawojek 6.63  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 4 L przeglądaj
132 Tomasz Kocemba 47.16  PLŻar Rabča, Słowacja Mentor 4 S przeglądaj
133 Tomasz Mielniczyn 6.48  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Ikuma 29 przeglądaj
134 Tomasz Pyś 5.23  PLCiecień Wiśniowa, Polska Epsilon 8 27 przeglądaj
135 kemoT 117.48  PLChełm (Grybów) Zemplínske Hámre, Słowacja Sigma 10 25 przeglądaj
136 Tomasz Sermak 26.34  PLŻar Stryszawa, Polska Icepeak 7 Pro 23 przeglądaj
137 Tomasz Sermak 26.38  PLŻar Międzybrodzie Bialskie, Polska Icepeak 7 Pro 23 przeglądaj
138 Tomasz Zieliński 6.49  PLKlin (Andrzejówka) wałbrzyski, Polska Hook 3 29 przeglądaj
139 Tomek Mysliwiec 113.51  PLChełm (Grybów) Nižný Hrušov, Słowacja Mantra 6 ML przeglądaj
140 Tomek Stoch 5.45  PLŚnieżnica Wola Skrzydlańska, Polska Atlas 2 M przeglądaj
141 Tomek Wirski 6.05  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Aspen 2 28 przeglądaj
142 Waldemar Kwaśniewski 28.76  ITNorma - Latina Sermoneta, Włochy Rook 2 ML przeglądaj
143 Waldemar Laskowski 41.92  PLChełm (Grybów) Šarišské Čierne, Słowacja Hook 4 25 przeglądaj
144 Wojciech Galica 9.65  PLŚnieżnica Gruszowiec, Polska Summit XC4 M przeglądaj
145 Wojciech Głowacki 3.94  PLŻar Porąbka, Polska Tequila 4 M przeglądaj
146 Wojciech Głowacki 6.40  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Tequila 4 M przeglądaj
147 Wojtek Andryszczak 2.02  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Epsilon 7 26 przeglądaj
148 WłoOch 3.25  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
149 Zbigniew Ziarko 14.90  PLŻar Pewel Ślemieńska, Polska Golden 4 26 przeglądaj
150 Zofia Radzicka 13.36  PLŻar Gilowice, Polska BGD BASE S przeglądaj
151 Łukasz Czyżewski 14.53  CZJavorovy Třinec, Czechy Cayenne 4 XL przeglądaj
152 Łukasz Grabiec 4.11  PLCiecień Wiśniowa, Polska Mentor 3 S przeglądaj
153 Łukasz Olszewski 4.85  PLCiecień Wiśniowa, Polska Pluto 2 M przeglądaj
154 Łukasz Pazgan 9.64  PLChełm (Grybów) Klimkówka, Polska Queen L przeglądaj
155 Łukasz Skiba 3.43  PLCiecień Wiśniowa, Polska Rush 4 ML przeglądaj