2019-03-31

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko
Landing site Skrzydło Link
1 Centerus 8.22  ESAlgodonales Algodonales, Hiszpania Rush 5 L przeglądaj
2 Adam Marciniak 10.69  ITBassano Borso del Grappa, Włochy BGD BASE L przeglądaj
3 Lesław Wirbuł 3.19  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Sigma 8 27 przeglądaj
4 Piotr Nowakowski 59.65  ITBassano Borso del Grappa, Włochy UP Trango XC 3 M przeglądaj
5 dawid kopiczko 3.25  DEBlaichach Immenstadt im Allgäu, Niemcy Chili 3 L przeglądaj
6 dawid kopiczko 6.19  DEBlaichach Blaichach, Niemcy Chili 3 L przeglądaj
7 dawid kopiczko 14.78  DEBuxheim Kirchdorf an der Iller, Niemcy Chili 3 L przeglądaj
8 Mostek 37.87  PLChełm (Grybów) Zborov, Słowacja Queen 2 MS przeglądaj
9 Krzysiek Róg 104.35  PLChełm (Grybów) Myslina, Słowacja Sigma 10 25 przeglądaj
10 Grzegorz Wawrzkiewicz 113.35  PLChełm (Grybów) Nižný Hrušov, Słowacja Mantra 6 L przeglądaj
11 Piotr Świderski 46.55  PLChełm (Grybów) Šarišské Čierne, Słowacja Rook 2 MS przeglądaj
12 Waldemar Laskowski 41.92  PLChełm (Grybów) Šarišské Čierne, Słowacja Hook 4 25 przeglądaj
13 Jakub Bączkowski 14.88  PLChełm (Grybów) Uście Gorlickie, Polska Summit Xc 2 S przeglądaj
14 kemoT 117.48  PLChełm (Grybów) Zemplínske Hámre, Słowacja Sigma 10 25 przeglądaj
15 Bogusław Kruczek 33.28  PLChełm (Grybów) gorlicki, Polska Elan 2 26 przeglądaj
16 Jacek Streich 15.89  PLChełm (Grybów) Uście Gorlickie, Polska Mentor 3 L przeglądaj
17 Maciej Gonciarz 21.63  PLChełm (Grybów) Skwirtne, Polska Delta 2 ML przeglądaj
18 Jerzy Gajda 5.61  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska UP Trango XC 2 M przeglądaj
19 WłoOch 3.25  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
20 Jerzy Gajda 15.06  PLChełm (Grybów) Uście Gorlickie, Polska UP Trango XC 2 M przeglądaj
21 Mietek Grochmal 3.51  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Mentor 2 L przeglądaj
22 Marcin Kafel 2.06  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Queen M przeglądaj
23 Jacek Streich 3.99  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Mentor 3 L przeglądaj
24 Jerzy Adamczyk 5.96  PLChełm (Grybów) Wawrzka, Polska Ion 2 L przeglądaj
25 Tomek Mysliwiec 113.51  PLChełm (Grybów) Nižný Hrušov, Słowacja Mantra 6 ML przeglądaj
26 Maciej Piwowar 46.37  PLChełm (Grybów) Šarišské Čierne, Słowacja Peak 3 27 przeglądaj
27 Krzysztof Szmuc 32.76  PLChełm (Grybów) Vyšná Polianka, Słowacja Mentor 2 M przeglądaj
28 Marcin Kafel 27.45  PLChełm (Grybów) gorlicki, Polska Queen M przeglądaj
29 Łukasz Pazgan 9.64  PLChełm (Grybów) Klimkówka, Polska Queen L przeglądaj
30 Wojtek Andryszczak 2.02  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Epsilon 7 26 przeglądaj
31 Bartłomiej Borek 2.45  PLCiecień Wiśniowa, Polska Atlas M przeglądaj
32 Jan Struś 58.79  PLCiecień Piwniczna-Zdrój, Polska Mentor 4 M przeglądaj
33 Maciej Wojtkowiak
20.46  PLCiecień Słopnice, Polska Iota 26 przeglądaj
34 Daniel Cholewa 3.06  PLCiecień Wiśniowa, Polska Carrera M przeglądaj
35 Bartłomiej Nogieć 16.93  PLCiecień Łostówka, Polska Epsilon 6 26 przeglądaj
36 Michał Skalniak 8.57  PLCiecień Porąbka, Polska Mistral 6 26 przeglądaj
37 Adam Panek 6.48  PLCiecień Wiśniowa, Polska Addict 2 L przeglądaj
38 Michał Dziedzic 4.90  PLCiecień Wiśniowa, Polska Sigma 7 28 przeglądaj
39 Daniel Cholewa 4.44  PLCiecień małopolskie, Polska Carrera M przeglądaj
40 Patryk Ślęczka 4.02  PLCiecień Wiśniowa, Polska Nemo XX 28 przeglądaj
41 Bartłomiej Galanty 4.72  PLCiecień Wiśniowa, Polska Mantra 3 S przeglądaj
42 Michał Rdk 4.22  PLCiecień Pogorzany, Polska CHILI 4 M przeglądaj
43 Łukasz Skiba 3.43  PLCiecień Wiśniowa, Polska Rush 4 ML przeglądaj
44 Tomasz Pyś 5.23  PLCiecień Wiśniowa, Polska Epsilon 8 27 przeglądaj
45 Dawid Krajewski 10.22  PLCiecień Porąbka, Polska Summit XC4 S/M przeglądaj
46 Janusz Pałka 12.70  PLCiecień Wola Skrzydlańska, Polska Alpina M przeglądaj
47 Bartłomiej Borek 14.53  PLCiecień Kasina Wielka, Polska Atlas M przeglądaj
48 Piotr Ciesielski 4.43  PLCiecień Wiśniowa, Polska Kali 25 przeglądaj
49 Szymon Struś 14.94  PLCiecień Jurków, Polska Mentor 4 S przeglądaj
50 Łukasz Grabiec 4.11  PLCiecień Wiśniowa, Polska Mentor 3 S przeglądaj
51 Łukasz Olszewski 4.85  PLCiecień Wiśniowa, Polska Pluto 2 M przeglądaj
52 Dorota Borucka 5.52  PLCiecień Wiśniowa, Polska Rook 2 S przeglądaj
53 Krzysztof Siwek 16.86  PLCiecień limanowski, Polska Trango X-Race M przeglądaj
54 Michał Tworek 17.09  PLCzantoria Koniaków, Polska Nova Ion 3 M przeglądaj
55 Dominika Kasieczko 46.32  ATGaisberg Hallein, Austria Wild 21 przeglądaj
56 jaroo 1.69  PLGliwice Gliwice, Polska Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
57 jaroo 1.68  PLGliwice Gliwice, Polska Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
58 Mateusz Z 119.51  CHGorduno Biasca, Szwajcaria Mentor 4 S przeglądaj
59 Ralf 4.73  CZJavorovy Třinec, Czechy Escort 2 41 przeglądaj
60 Krzysztof Schmidt 4.69  CZJavorovy Třinec, Czechy Magnum 2 41 przeglądaj
61 Ralf 3.69  CZJavorovy Třinec, Czechy Escort 2 41 przeglądaj
62 Grzegorz Pelikan 5.57  CZJavorovy Třinec, Czechy Vega 5 M przeglądaj
63 Krzysztof Schmidt 4.60  CZJavorovy Třinec, Czechy Magnum 2 41 przeglądaj
64 Artur Szczerbiak 15.09  CZJavorovy Třinec, Czechy Artik 4 29 przeglądaj
65 Jarosław Osmólski 19.42  CZJavorovy Mosty u Jablunkova, Czechy Vega 5 S przeglądaj
66 Łukasz Czyżewski 14.53  CZJavorovy Třinec, Czechy Cayenne 4 XL przeglądaj
67 Ralf 4.69  CZJavorovy Třinec, Czechy Escort 2 41 przeglądaj
68 dawid kopiczko 16.71  DEKirchdorf an der Iller Rot an der Rot, Niemcy Chili 3 L przeglądaj
69 Adrian Orłowski 15.03  SKKlenovec Tisovec, Słowacja Rush 5 ML przeglądaj
70 Mikołaj Stańczak 3.03  SKKlenovec Poltár, Słowacja Cayenne 4 M przeglądaj
71 Pawel Bedynski 73.93  SKKlenovec Markušovce, Słowacja Cayenne 5 M przeglądaj
72 Bogdan Leja 4.18  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Carrera L przeglądaj
73 Aleš Lundiak 9.23  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Venus 3 M przeglądaj
74 Kuchta Jarosław 5.90  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Evolution X 25 przeglądaj
75 MR 4.22  PLKlin (Andrzejówka) wałbrzyski, Polska Ikuma 27 przeglądaj
76 Tomasz Mielniczyn 6.48  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Ikuma 29 przeglądaj
77 Andrzej Kołodziejski 4.15  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Wasp S przeglądaj
78 Bogdan Leja 5.28  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Carrera L przeglądaj
79 Tomasz Zieliński 6.49  PLKlin (Andrzejówka) wałbrzyski, Polska Hook 3 29 przeglądaj
80 Bogdan Kozłowski 3.05  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Golden 3 30 przeglądaj
81 Sławomir Zawojek 6.63  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 4 L przeglądaj
82 Piotr Zawadzki 23.10  PLMała Czantoria Istebna, Polska Queen 2 ML przeglądaj
83 Baczek 28.77  PLMała Czantoria Svrčinovec, Słowacja Lynx ML przeglądaj
84 Bartek Stuchlik 25.14  PLMała Czantoria Čierne, Słowacja Delta 2 ML przeglądaj
85 Dawid Olszowy 31.77  PLMała Czantoria Skalité, Słowacja Sprint 3 S przeglądaj
86 Andrzej Trebenda 44.41  PLMała Czantoria Glinka, Polska TRITON 2 S przeglądaj
87 Waldemar Kwaśniewski 28.76  ITNorma - Latina Sermoneta, Włochy Rook 2 ML przeglądaj
88 Jacek Krzyżanowski 36.66  SIPodgorica Boštanj, Słowenia Sigma 10 25 przeglądaj
89 Joanna Olejnik 5.55  ITSalemi Trapani, Włochy Nemo 4 23 przeglądaj
90 Seba 37.36  PLSkrzyczne Jeleśnia, Polska Carrera L przeglądaj
91 Marek Furman 35.59  PLSkrzyczne Przyborów, Polska Aspen 4 26 przeglądaj
92 Marcin 15.96  PLSkrzyczne Wisła, Polska Mentor 5 L przeglądaj
93 Kuba Sto 67.89  PLSkrzyczne Sedliacka Dubová, Słowacja Queen 2 ML przeglądaj
94 Grzegorz Nowak
30.34  PLSkrzyczne Cisiec, Polska Mentor 6 M przeglądaj
95 Lucjan Tomera 6.25  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Rook L przeglądaj
96 Tomek Stoch 5.45  PLŚnieżnica Wola Skrzydlańska, Polska Atlas 2 M przeglądaj
97 Jarosław Pawelczuk 7.87  PLŚnieżnica Gruszowiec, Polska Chili S przeglądaj
98 GRZERO 22.40  PLŚnieżnica Młyńczyska, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
99 Jacek Hajduk 8.90  PLŚnieżnica Gruszowiec, Polska Mentor 2 M przeglądaj
100 Tomek Wirski 6.05  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Aspen 2 28 przeglądaj
101 Krzysztof Mazur 21.45  PLŚnieżnica Poręba Wielka, Polska Icepeak 7 Pro 23 przeglądaj
102 Sebastian Treter 10.53  PLŚnieżnica Półrzeczki, Polska Chili 3 M przeglądaj
103 Piotr Klimek 16.81  PLŚnieżnica Szczawa, Polska Marvel 27 przeglądaj
104 Wojciech Galica 9.65  PLŚnieżnica Gruszowiec, Polska Summit XC4 M przeglądaj
105 Jan Matoga 16.95  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Delta 2 L przeglądaj
106 Krzysztof Siemczyk 13.97  PLŚnieżnica Gruszowiec, Polska Mystic 3 M przeglądaj
107 Kamil Stępień 144.62  ITSpeikboden Campo Tures, Włochy Mentor 4 M przeglądaj
108 Arkadiusz Marucha 100.20  ITSpeikboden Luttach, Włochy Sigma 10 25 przeglądaj
109 rafal lipa 7.57  NOSundvollen Hole, Norwegia Delta 2 ML przeglądaj
110 Grzegorz Wierzba 6.42  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Sigma 8 25 przeglądaj
111 Leszek Szymański 2.36  PLŻar Porąbka, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
112 Michał 4.67  PLŻar Porąbka, Polska Rook L przeglądaj
113 Krzysztof Stanisławski 107.94  PLŻar Szlachtowa, Polska Iota 26 przeglądaj
114 Zbigniew Ziarko 14.90  PLŻar Pewel Ślemieńska, Polska Golden 4 26 przeglądaj
115 Tomasz Sermak 26.34  PLŻar Stryszawa, Polska Icepeak 7 Pro 23 przeglądaj
116 Jarosław Józik 79.25  PLŻar Witów, Polska Cayenne 4 XS przeglądaj
117 Mateusz Siatka 85.26  PLŻar Bukowina Tatrzańska, Polska Alpina 2 L przeglądaj
118 Marcin Kawula 17.72  PLŻar Żywiec, Polska BGD BASE ML przeglądaj
119 Marcin Duszyński 86.17  PLŻar Zakopane, Polska Cure M przeglądaj
120 jaroo 1.86  PLŻar Porąbka, Polska Dudek Nemo XX 28 przeglądaj
121 ko-mar 58 28.52  PLŻar Stryszawa, Polska Rush 3 S przeglądaj
122 Dominik Kapica
9.97  PLŻar Łękawica, Polska Queen 2 ML przeglądaj
123 Rafał Kwaśniewski 23.56  PLŻar Koszarawa, Polska BGD BASE ML przeglądaj
124 Heniek Marian 2.78  PLŻar Porąbka, Polska Aspen 4 26 przeglądaj
125 Tomasz Kocemba 47.16  PLŻar Rabča, Słowacja Mentor 4 S przeglądaj
126 Jarosław Chmielewski 34.49  PLŻar Krzyżowa, Polska Delta 2 XS przeglądaj
127 Tomasz Sermak 26.38  PLŻar Międzybrodzie Bialskie, Polska Icepeak 7 Pro 23 przeglądaj
128 Jacek Antecki 2.75  PLŻar Porąbka, Polska Golden 4 26 przeglądaj
129 Maro
121.19  PLŻar Piwniczna-Zdrój, Polska Guru L przeglądaj
130 Joanna Kocot
66.77  PLŻar Ponice, Polska Explorer XS przeglądaj
131 Jakub Rożek 23.16  PLŻar Koszarawa, Polska Nevada 2 28 przeglądaj
132 Wojciech Głowacki 6.40  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Tequila 4 M przeglądaj
133 Mateusz Krzos 2.13  PLŻar Porąbka, Polska Aspen 2 26 przeglądaj
134 Darek Miękuszewski 40.68  PLŻar Rabča, Słowacja Mystic 3 ML przeglądaj
135 Dominik Kapica
60.18  PLŻar Chabówka, Polska Queen 2 ML przeglądaj
136 Leszek Szymański 7.99  PLŻar Czernichów, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
137 Michał Jurasz 5.57  PLŻar Porąbka, Polska Rookie L przeglądaj
138 xcmichal 64.74  PLŻar Czarny Dunajec, Polska Mentor 6 M przeglądaj
139 Jacek Antecki 14.06  PLŻar Ślemień, Polska Golden 4 26 przeglądaj
140 Paweł Kumorek 117.67  PLŻar Sucha Struga, Polska Enzo 2 S przeglądaj
141 Joanna Kocot
10.01  PLŻar Łękawica, Polska Explorer XS przeglądaj
142 Michał 37.58  PLŻar Skawica, Polska Rook L przeglądaj
143 Andrzej Koziej 38.07  PLŻar Zawoja, Polska Cayenne 4 XL przeglądaj
144 Grzegorz Fiema 75.53  PLŻar Dzianisz, Polska Tenor S przeglądaj
145 Robert Ignasiak 81.63  PLŻar Zakopane, Polska Delta 2 L przeglądaj
146 Ruslan Bushchak 39.81  PLŻar Juszczyn, Polska Artik 5 28 przeglądaj
147 Leszek Szymański 4.76  PLŻar Porąbka, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
148 Mariusz Wiśniowski
130.63  PLŻar Łabowa, Polska Enzo 3 S przeglądaj
149 Igor Byrski 11.25  PLŻar Łękawica, Polska Mentor 3 S przeglądaj
150 Michal Radzicki 48.07  PLŻar Bobrov, Słowacja Lynx M przeglądaj
151 Wojciech Głowacki 3.94  PLŻar Porąbka, Polska Tequila 4 M przeglądaj
152 Arkadiusz Ślusarczyk
68.02  PLŻar Obidowa, Polska Meru M przeglądaj
153 Zofia Radzicka 13.36  PLŻar Gilowice, Polska BGD BASE S przeglądaj
154 Hubert Pl-a 19.76  PLŻar Pewel Wielka, Polska Ellus 5 XL przeglądaj
155 Pawel Faron
82.16  PLŻar Ujsoły, Polska Enzo 3 M przeglądaj