2019-06-20

Jesteś tutaj

Pilot Pkt
Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Bartłomiej Borek 1.38  PLGrunwald (Wsołowa) Mszana Górna, Polska Atlas M przeglądaj
2 Paweł Lis 1.77  PLMszana S krośnieński, Polska Factor 2 L przeglądaj
3 Natalia M 2.33  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Eazy S przeglądaj
4 Dominika Kasieczko 2.41  ITValle Aurina San Giovanni, Włochy ZENO S przeglądaj
5 Filip 2.70  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Buzz Z5 ML przeglądaj
6 Natalia M 2.80  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Eazy S przeglądaj
7 Wojtek Gierlotka 3.25  TW明利村 Fenglin Township, Tajwan Atmus One S przeglądaj
8 Konrad Wybult 3.68  PLBorowa Borowa, Polska Epsilon 7 28 przeglądaj
9 Maciej Banasik 3.69  SILijak Nova Gorica, Słowenia Kantega Xc L przeglądaj
10 Monika Mysliwiec 4.56  PLMszana S krośnieński, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
11 Maciej Banasik 5.25  SILijak Šempas, Słowenia Kantega Xc L przeglądaj
12 Paweł Lis 5.40  PLMszana S krośnieński, Polska Factor 2 L przeglądaj
13 Piotr Gorczyca 5.44  PLBorowa Borowa, Polska Pioneer3 L przeglądaj
14 Mietek Grochmal 6.72  ITMonte Panarotta Levico Terme, Włochy TRITON 2 L przeglądaj
15 Marcin 6.90  SIKobala , Słowenia Mentor 5 L przeglądaj
16 Michał Tworek 6.90  SIKobala , Słowenia Nova Ion 3 M przeglądaj
17 Jeż Leszek 7.19  SILijak Nova Gorica, Słowenia Optic 26 przeglądaj
18 Krzysiek Ciach 8.68  PLBorowa Oleśnica, Polska Mentor 4 M przeglądaj
19 Michał 8.78  SIKobala Tolmin, Słowenia Rook L przeglądaj
20 Mariusz Kozłowski 9.17  ITMonte Panarotta Levico Terme, Włochy Mentor 4 XS przeglądaj
21 Grzegorz Otręba 9.43  SILijak Šempas, Słowenia Knight MS przeglądaj
22 Przemek Jakubczyk 10.16  SIStol Kobarid, Słowenia Nyos RS M przeglądaj
23 Jeż Leszek 10.31  SILijak Šempas, Słowenia Optic 26 przeglądaj
24 Grzegorz Sprawka 11.25  SILijak Šempas, Słowenia Takoo 2 42 przeglądaj
25 Bartosz Bysiecki 11.68  SIKobala Tolmin, Słowenia Pioneer S przeglądaj
26 Michał 12.29  SIKobala Tolmin, Słowenia Rook L przeglądaj
27 Michał Tworek 12.68  SIKobala Tolmin, Słowenia Nova Ion 3 M przeglądaj
28 Marek Dmochowski 12.70  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Rook 2 S przeglądaj
29 Wojciech Wojciechowski 18.86  SILijak Ajdovščina, Słowenia Atis 3 L przeglądaj
30 Dominika Kasieczko 20.45  ITPredoi Cadipietra, Włochy ZENO S przeglądaj
31 Paweł Dołomisiewicz 21.34  SILijak Ajdovščina, Słowenia Nova Ion 3 S przeglądaj
32 dawid kopiczko 22.36  SILijak Ajdovščina, Słowenia Chili 3 L przeglądaj
33 Mariusz Strzelczyk 24.50  SILijak Vipava, Słowenia Sprint 3 M przeglądaj
34 Heniek Marian 24.69  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Summit XC3 M przeglądaj
35 Maciej Bucho 25.39  ATWeng Sankt Johann im Pongau, Austria Sector M przeglądaj
36 Robert Wincencik
26.11  SILijak , Słowenia Buzz Z6 ML przeglądaj
37 Krzysztof Martyna 26.54  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy King M przeglądaj
38 Joanna Reinert 26.73  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Rush 5 XS przeglądaj
39 Kamil Stępień 26.96  ATEmberger Alm Dellach im Drautal, Austria Mentor 4 M przeglądaj
40 Daria Nowicka 27.36  ITMonte Panarotta Roncegno, Włochy CHILI 4 XXS przeglądaj
41 Krzysztof Stanisławski 29.74  SILijak Šempas, Słowenia Iota 26 przeglądaj
42 Tomasz Egzmont 31.31  SILijak , Słowenia Artik 5 24 przeglądaj
43 Mateusz Styrczula 31.37  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Artik 4 27 przeglądaj
44 Anna Bysiecka 31.38  SIKobala , Słowenia Punk XS przeglądaj
45 Szymon Struś 32.00  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Mentor 4 S przeglądaj
46 Michal Radzicki 32.04  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Lynx M przeglądaj
47 Paweł Sułtan Warzybok 32.19  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Rook 2 L przeglądaj
48 Rafał Samsonowicz 32.53  ITMonte Panarotta Borgo Valsugana, Włochy Mentor 4 S przeglądaj
49 Krzycha
32.61  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Artik 5 28 przeglądaj
50 Anna Zezula 32.61  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Swift 5 S przeglądaj
51 Michal Grabos 32.67  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Alpina 3 L przeglądaj
52 Bartłomiej Galanty 33.27  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Queen 2 MS przeglądaj
53 PrzemekKamon 33.45  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Xi 27 przeglądaj
54 Grzegorz Dudka 34.05  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Aspen 5 28 przeglądaj
55 Wojciech Kocot
34.26  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy CHILI 4 XS przeglądaj
56 Jacek Zakrzewski 34.32  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Iota 2 27 przeglądaj
57 Mateusz Gajczewski 35.46  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Queen 2 MS przeglądaj
58 Anna Piskozub 35.71  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Delta 3 XS przeglądaj
59 Joanna Kocot
36.33  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Explorer XS przeglądaj
60 radosław orłowski 36.62  SIKobala Tolmin, Słowenia Delta 2 ML przeglądaj
61 Monika Makowska 36.97  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Delta 3 S przeglądaj
62 Krzysztof Żelisko
37.16  ITMonte Panarotta Grigno, Włochy Meru M przeglądaj
63 Przemysław Czerwiński 37.59  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Mentor 6 L przeglądaj
64 Arkadiusz Marucha 37.71  ATWeng Eulersberg, Austria Alpina 2 MS przeglądaj
65 Maciej Pigulski 38.09  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Sigma 10 23 przeglądaj
66 Waldemar Janiszewski 38.64  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Cure L przeglądaj
67 Adrian Orłowski 40.99  ITBassano Bassano del Grappa, Włochy Rush 5 ML przeglądaj
68 Jakub Socha 42.31  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Mantra 6 MS przeglądaj
69 marek mastalerz 42.39  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Delta 2 MS przeglądaj
70 Dominik Kapica
42.67  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Queen 2 ML przeglądaj
71 Michał Piotrowski 42.81  ITMonte Panarotta Levico Terme, Włochy Delta 2 ML przeglądaj
72 Marcin Bortkiewicz
42.90  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Artik 5 28 przeglądaj
73 Robert Skalski 43.15  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Queen L przeglądaj
74 Krzysztof Egzmont 43.56  SILijak Šempas, Słowenia Artik 3 25 przeglądaj
75 Grzegorz Fiema 44.06  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Tenor S przeglądaj
76 Marek Kwasecki 44.80  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Iota 2 25 przeglądaj
77 Krzysztof Mazur 44.93  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Spectra M przeglądaj
78 Przemysław Potocki
45.12  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Queen 2 MS przeglądaj
79 Michał Dudziński 45.41  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy King S przeglądaj
80 Rafal Cypcar
45.60  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Mantra M7 ML przeglądaj
81 Przemek Jakubczyk 46.11  SIKobala Breginj, Słowenia Nyos RS M przeglądaj
82 Arkadiusz Ślusarczyk
46.13  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Meru M przeglądaj
83 Jakub Kwiatkowski 46.20  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Trango X-Race L przeglądaj
84 kszyh 46.37  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Meru M przeglądaj
85 Dariusz Mordarski 46.43  ITMonte Panarotta Castelnuovo, Włochy Cure L przeglądaj
86 GrzegoSz 49.99  SILijak Ajdovščina, Słowenia Rush 4 ML przeglądaj
87 Wojtek Majewski 50.09  SIKobala Tolmin, Słowenia Summit XC4 M przeglądaj
88 Paweł Wysocki (szybki) 62.13  PLBorowa ostrowski, Polska Delta 2 ML przeglądaj
89 AnT
66.52  SILijak Šempas, Słowenia Mentor 4 S przeglądaj
90 Marcin Makuch 72.89  SILijak Vipava, Słowenia Iota 26 przeglądaj