2019-06-21

Jesteś tutaj

Pilot Pkt
Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Łukasz Maszner 0.18  PLTrzęsacz Rewal, Polska Rook M przeglądaj
2 Szymon Potaczek 1.92  GBHuddersfield Huddersfield, Wielka Brytania Mentor 3 XS przeglądaj
3 Natalia M 2.52  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Eazy S przeglądaj
4 Magdalena Gracek 3.19  PLTrzęsacz Rewal, Polska Alpha 6 26 przeglądaj
5 Rafał Świętochowski 4.72  PLDębina Ustka, Polska Iota 26 przeglądaj
6 Jeż Leszek 4.73  SILijak , Słowenia Optic 26 przeglądaj
7 Zuzanna Masztalska 4.98  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Epsilon 8 23 przeglądaj
8 Maciej Banasik 4.99  SILijak Šempas, Słowenia Kantega Xc L przeglądaj
9 Grzegorz Otręba 5.49  SIKobala Tolmin, Słowenia Knight MS przeglądaj
10 Michał Tworek 6.15  SILijak , Słowenia Nova Ion 3 M przeglądaj
11 Łukasz Barcewicz 6.81  SILijak Šempas, Słowenia Tequila 5 M przeglądaj
12 Bartosz Bysiecki 7.99  SIKobala Tolmin, Słowenia Pioneer S przeglądaj
13 Zbyszek Deka 8.74  PLRudnik Kowary, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
14 Rafał Świętochowski 8.78  PLDębina Ustka, Polska Iota 26 przeglądaj
15 Paweł Dołomisiewicz 9.57  SILijak Šempas, Słowenia Nova Ion 3 S przeglądaj
16 Michał Rdk 9.80  PLTrzęsacz Trzęsacz, Polska CHILI 4 M przeglądaj
17 Michal Papkowski 9.93  PLTrzęsacz Trzęsacz, Polska Optic 2 30 przeglądaj
18 Filip 10.56  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Buzz Z5 ML przeglądaj
19 Jacek Zakrzewski 11.11  ITCostalunga Crespano del Grappa, Włochy Iota 2 27 przeglądaj
20 Adam Butwin 12.65  PLDębina Dębina, Polska Epic ML przeglądaj
21 Rafał Świętochowski 12.99  PLDębina Ustka, Polska Iota 26 przeglądaj
22 Wojciech Wojciechowski 15.58  SIKobala , Słowenia Atis 3 L przeglądaj
23 Paweł Myszak 15.59  PLDębina Dębina, Polska Mentor 2 M przeglądaj
24 Michał 15.78  SILijak Dobravlje, Słowenia Rook L przeglądaj
25 Michał 15.91  SILijak Šempas, Słowenia Rook L przeglądaj
26 Robert Osiński 16.49  PL Inowrocław Inowrocław, Polska Nucleon 27 przeglądaj
27 Michał Tworek 16.54  SILijak Ajdovščina, Słowenia Nova Ion 3 M przeglądaj
28 Rafał Świętochowski 16.68  PLDębina Ustka, Polska Iota 26 przeglądaj
29 Maciej Bucho 17.28  ATSchmittenhoehe - Zell Am See Uttendorf, Austria Sector M przeglądaj
30 Bogdan Jasiński 17.57  PLPiła Chrustowo, Polska Hadron 28 przeglądaj
31 Grzegorz Sprawka 18.93  SILijak , Słowenia Artik 3 27 przeglądaj
32 Anna Bysiecka 19.77  SIKobala Kobarid, Słowenia Punk XS przeglądaj
33 Joanna Reinert 20.04  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Rush 5 XS przeglądaj
34 Heniek Marian 20.53  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Summit XC3 M przeglądaj
35 Mariusz Kozłowski 20.92  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mentor 4 XS przeglądaj
36 Przemek Jakubczyk 21.61  SILijak Grgar, Słowenia Nyos RS M przeglądaj
37 Marek Dmochowski 23.54  ITBassano Valdobbiadene, Włochy Rook 2 S przeglądaj
38 Marcin 25.07  SILijak , Słowenia Mentor 5 L przeglądaj
39 Artur Szczerbiak 31.60  PLTrzęsacz Śliwin, Polska Artik 4 29 przeglądaj
40 Adrian Orłowski 31.67  ITBassano Valdobbiadene, Włochy Rush 5 ML przeglądaj
41 GrzegoSz 32.36  SIKobala Tolmin, Słowenia Rush 4 ML przeglądaj
42 Jeż Leszek 37.58  SILijak Vipava, Słowenia Optic 26 przeglądaj
43 Marcin 37.96  SILijak Podnanos, Słowenia Mentor 5 L przeglądaj
44 Arkadiusz Marucha 38.48  ATSchmittenhoehe - Zell Am See Schmitten, Austria Alpina 2 MS przeglądaj
45 Przemek Jakubczyk 38.64  SILijak Podnanos, Słowenia Nyos RS M przeglądaj
46 Mariusz Strzelczyk 38.71  SILijak Podnanos, Słowenia Sprint 3 M przeglądaj
47 Wojtek Majewski 39.50  SILijak Podnanos, Słowenia Summit XC4 M przeglądaj
48 Rafał Samsonowicz 42.89  ITCostalunga Marostica, Włochy Mentor 4 S przeglądaj
49 marek mastalerz 42.96  ITCostalunga Bassano del Grappa, Włochy Delta 2 MS przeglądaj
50 Paweł Sułtan Warzybok 43.30  ITCostalunga San Michele, Włochy Rook 2 L przeglądaj
51 Mateusz Gajczewski 43.61  ITCostalunga Marostica, Włochy Queen 2 MS przeglądaj
52 Paweł Chrząszcz 45.39  ITCostalunga Bassano del Grappa, Włochy Enzo 3 M przeglądaj
53 ZDZISŁAW 47.90  SIKobala Tolmin, Słowenia Rook 2 ML przeglądaj
54 Marek Kwasecki 48.52  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Iota 2 25 przeglądaj
55 Joanna Kocot
48.72  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Explorer XS przeglądaj
56 Igor Popik 48.85  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Meru M przeglądaj
57 Waldemar Janiszewski 48.91  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Cure L przeglądaj
58 Krzysztof Rogowski 48.93  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Aspen 5 26 przeglądaj
59 Michal Radzicki 49.01  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Lynx M przeglądaj
60 Dominik Kapica
49.01  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Queen 2 ML przeglądaj
61 Michał Dudziński 49.08  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy King S przeglądaj
62 Michal Grabos 49.10  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Alpina 3 L przeglądaj
63 Mateusz Styrczula 49.12  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Artik 4 27 przeglądaj
64 kszyh 49.16  ITCostalunga Romano D'ezzelino, Włochy Meru M przeglądaj
65 Lukasz Sieminski 49.20  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mentor 5 M przeglądaj
66 Maciej Pigulski 49.37  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Sigma 10 23 przeglądaj
67 Dariusz Mordarski 49.55  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Cure L przeglądaj
68 Wojciech Kocot
49.64  ITCostalunga San Zenone degli Ezzelini, Włochy CHILI 4 XS przeglądaj
69 Anna Piskozub 49.67  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Delta 3 XS przeglądaj
70 Rafal Cypcar
49.70  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mantra M7 ML przeglądaj
71 Arkadiusz Ślusarczyk
49.70  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Meru M przeglądaj
72 Jakub Socha 49.72  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mantra 6 MS przeglądaj
73 Krzysztof Żelisko
49.80  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Meru M przeglądaj
74 Jakub Kwiatkowski 49.82  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Trango X-Race L przeglądaj
75 Szymon Struś 49.98  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mentor 4 S przeglądaj
76 Przemysław Potocki
50.42  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Queen 2 MS przeglądaj
77 Krzysztof Mazur 50.59  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Spectra M przeglądaj
78 Przemysław Czerwiński 50.85  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mentor 6 L przeglądaj
79 Krzysztof Martyna 50.93  ITCostalunga Romano D'ezzelino, Włochy King M przeglądaj
80 Robert Wincencik
51.02  SILijak Ajdovščina, Słowenia Buzz Z6 ML przeglądaj
81 Anna Zezula 51.38  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Swift 5 S przeglądaj
82 Grzegorz Dudka 51.88  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Aspen 5 28 przeglądaj
83 Monika Makowska 52.44  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Delta 3 S przeglądaj
84 dawid kopiczko 54.87  SIKobala , Słowenia Chili 3 L przeglądaj
85 Marcin Makuch 60.58  SILijak Ajdovščina, Słowenia Iota 26 przeglądaj
86 Krzysztof Egzmont 62.20  SILijak Črniče, Słowenia Artik 3 25 przeglądaj
87 Tomasz Egzmont 65.53  SILijak Šempas, Słowenia Artik 5 24 przeglądaj
88 Karol Witkowski 65.65  ITBassano Molino-mozzi-bittarelli, Włochy Mentor 2 M przeglądaj
89 Krzysztof Stanisławski 69.21  SIKobala , Słowenia Iota 26 przeglądaj
90 radosław orłowski 69.76  SIKobala Kobarid, Słowenia Delta 2 ML przeglądaj
91 Karol Murawiec 73.95  PLGdańsk Gdańsk, Polska Bulldog 38 przeglądaj
92 Mariusz Strzelczyk 75.88  SILijak Vipava, Słowenia Sprint 3 M przeglądaj
93 AnT
124.04  SIKobala Sorica, Słowenia Mentor 4 S przeglądaj