2019-06-21

Jesteś tutaj

Pilot
Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Adam Butwin 12.65  PLDębina Dębina, Polska Epic ML przeglądaj
2 Adrian Orłowski 31.67  ITBassano Valdobbiadene, Włochy Rush 5 ML przeglądaj
3 AnT
124.04  SIKobala Sorica, Słowenia Mentor 4 S przeglądaj
4 Anna Bysiecka 19.77  SIKobala Kobarid, Słowenia Punk XS przeglądaj
5 Anna Piskozub 49.67  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Delta 3 XS przeglądaj
6 Anna Zezula 51.38  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Swift 5 S przeglądaj
7 Arkadiusz Marucha 38.48  ATSchmittenhoehe - Zell Am See Schmitten, Austria Alpina 2 MS przeglądaj
8 Arkadiusz Ślusarczyk
49.70  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Meru M przeglądaj
9 Artur Szczerbiak 31.60  PLTrzęsacz Śliwin, Polska Artik 4 29 przeglądaj
10 Bartosz Bysiecki 7.99  SIKobala Tolmin, Słowenia Pioneer S przeglądaj
11 Bogdan Jasiński 17.57  PLPiła Chrustowo, Polska Hadron 28 przeglądaj
12 Dariusz Mordarski 49.55  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Cure L przeglądaj
13 dawid kopiczko 54.87  SIKobala , Słowenia Chili 3 L przeglądaj
14 Dominik Kapica
49.01  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Queen 2 ML przeglądaj
15 Filip 10.56  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Buzz Z5 ML przeglądaj
16 Grzegorz Dudka 51.88  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Aspen 5 28 przeglądaj
17 Grzegorz Otręba 5.49  SIKobala Tolmin, Słowenia Knight MS przeglądaj
18 Grzegorz Sprawka 18.93  SILijak , Słowenia Artik 3 27 przeglądaj
19 GrzegoSz 32.36  SIKobala Tolmin, Słowenia Rush 4 ML przeglądaj
20 Igor Popik 48.85  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Meru M przeglądaj
21 Jacek Zakrzewski 11.11  ITCostalunga Crespano del Grappa, Włochy Iota 2 27 przeglądaj
22 Jakub Kwiatkowski 49.82  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Trango X-Race L przeglądaj
23 Jakub Socha 49.72  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mantra 6 MS przeglądaj
24 Heniek Marian 20.53  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Summit XC3 M przeglądaj
25 Jeż Leszek 37.58  SILijak Vipava, Słowenia Optic 26 przeglądaj
26 Jeż Leszek 4.73  SILijak , Słowenia Optic 26 przeglądaj
27 Joanna Kocot
48.72  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Explorer XS przeglądaj
28 Joanna Reinert 20.04  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Rush 5 XS przeglądaj
29 Karol Murawiec 73.95  PLGdańsk Gdańsk, Polska Bulldog 38 przeglądaj
30 Karol Witkowski 65.65  ITBassano Molino-mozzi-bittarelli, Włochy Mentor 2 M przeglądaj
31 Krzysztof Egzmont 62.20  SILijak Črniče, Słowenia Artik 3 25 przeglądaj
32 kszyh 49.16  ITCostalunga Romano D'ezzelino, Włochy Meru M przeglądaj
33 Krzysztof Martyna 50.93  ITCostalunga Romano D'ezzelino, Włochy King M przeglądaj
34 Krzysztof Mazur 50.59  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Spectra M przeglądaj
35 Krzysztof Rogowski 48.93  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Aspen 5 26 przeglądaj
36 Krzysztof Stanisławski 69.21  SIKobala , Słowenia Iota 26 przeglądaj
37 Krzysztof Żelisko
49.80  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Meru M przeglądaj
38 Lukasz Sieminski 49.20  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mentor 5 M przeglądaj
39 Maciej Banasik 4.99  SILijak Šempas, Słowenia Kantega Xc L przeglądaj
40 Maciej Bucho 17.28  ATSchmittenhoehe - Zell Am See Uttendorf, Austria Sector M przeglądaj
41 Maciej Pigulski 49.37  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Sigma 10 23 przeglądaj
42 Magdalena Gracek 3.19  PLTrzęsacz Rewal, Polska Alpha 6 26 przeglądaj
43 Marcin 37.96  SILijak Podnanos, Słowenia Mentor 5 L przeglądaj
44 Marcin 25.07  SILijak , Słowenia Mentor 5 L przeglądaj
45 Marcin Makuch 60.58  SILijak Ajdovščina, Słowenia Iota 26 przeglądaj
46 Marek Dmochowski 23.54  ITBassano Valdobbiadene, Włochy Rook 2 S przeglądaj
47 Marek Kwasecki 48.52  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Iota 2 25 przeglądaj
48 marek mastalerz 42.96  ITCostalunga Bassano del Grappa, Włochy Delta 2 MS przeglądaj
49 Mariusz Kozłowski 20.92  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mentor 4 XS przeglądaj
50 Mariusz Strzelczyk 75.88  SILijak Vipava, Słowenia Sprint 3 M przeglądaj
51 Mariusz Strzelczyk 38.71  SILijak Podnanos, Słowenia Sprint 3 M przeglądaj
52 Mateusz Gajczewski 43.61  ITCostalunga Marostica, Włochy Queen 2 MS przeglądaj
53 Mateusz Styrczula 49.12  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Artik 4 27 przeglądaj
54 Michal Grabos 49.10  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Alpina 3 L przeglądaj
55 Michal Papkowski 9.93  PLTrzęsacz Trzęsacz, Polska Optic 2 30 przeglądaj
56 Michal Radzicki 49.01  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Lynx M przeglądaj
57 Michał Dudziński 49.08  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy King S przeglądaj
58 Michał 15.78  SILijak Dobravlje, Słowenia Rook L przeglądaj
59 Michał 15.91  SILijak Šempas, Słowenia Rook L przeglądaj
60 Michał Rdk 9.80  PLTrzęsacz Trzęsacz, Polska CHILI 4 M przeglądaj
61 Michał Tworek 16.54  SILijak Ajdovščina, Słowenia Nova Ion 3 M przeglądaj
62 Michał Tworek 6.15  SILijak , Słowenia Nova Ion 3 M przeglądaj
63 Monika Makowska 52.44  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Delta 3 S przeglądaj
64 Natalia M 2.52  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Eazy S przeglądaj
65 Paweł Chrząszcz 45.39  ITCostalunga Bassano del Grappa, Włochy Enzo 3 M przeglądaj
66 Paweł Dołomisiewicz 9.57  SILijak Šempas, Słowenia Nova Ion 3 S przeglądaj
67 Paweł Myszak 15.59  PLDębina Dębina, Polska Mentor 2 M przeglądaj
68 Paweł Sułtan Warzybok 43.30  ITCostalunga San Michele, Włochy Rook 2 L przeglądaj
69 Przemek Jakubczyk 38.64  SILijak Podnanos, Słowenia Nyos RS M przeglądaj
70 Przemek Jakubczyk 21.61  SILijak Grgar, Słowenia Nyos RS M przeglądaj
71 Przemysław Czerwiński 50.85  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mentor 6 L przeglądaj
72 Przemysław Potocki
50.42  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Queen 2 MS przeglądaj
73 radosław orłowski 69.76  SIKobala Kobarid, Słowenia Delta 2 ML przeglądaj
74 Rafal Cypcar
49.70  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mantra M7 ML przeglądaj
75 Rafał Samsonowicz 42.89  ITCostalunga Marostica, Włochy Mentor 4 S przeglądaj
76 Rafał Świętochowski 8.78  PLDębina Ustka, Polska Iota 26 przeglądaj
77 Rafał Świętochowski 4.72  PLDębina Ustka, Polska Iota 26 przeglądaj
78 Rafał Świętochowski 16.68  PLDębina Ustka, Polska Iota 26 przeglądaj
79 Rafał Świętochowski 12.99  PLDębina Ustka, Polska Iota 26 przeglądaj
80 Robert Osiński 16.49  PL Inowrocław Inowrocław, Polska Nucleon 27 przeglądaj
81 Robert Wincencik
51.02  SILijak Ajdovščina, Słowenia Buzz Z6 ML przeglądaj
82 Szymon Potaczek 1.92  GBHuddersfield Huddersfield, Wielka Brytania Mentor 3 XS przeglądaj
83 Szymon Struś 49.98  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mentor 4 S przeglądaj
84 Tomasz Egzmont 65.53  SILijak Šempas, Słowenia Artik 5 24 przeglądaj
85 Waldemar Janiszewski 48.91  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Cure L przeglądaj
86 Wojciech Kocot
49.64  ITCostalunga San Zenone degli Ezzelini, Włochy CHILI 4 XS przeglądaj
87 Wojciech Wojciechowski 15.58  SIKobala , Słowenia Atis 3 L przeglądaj
88 Wojtek Majewski 39.50  SILijak Podnanos, Słowenia Summit XC4 M przeglądaj
89 Zbyszek Deka 8.74  PLRudnik Kowary, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
90 ZDZISŁAW 47.90  SIKobala Tolmin, Słowenia Rook 2 ML przeglądaj
91 Zuzanna Masztalska 4.98  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Epsilon 8 23 przeglądaj
92 Łukasz Barcewicz 6.81  SILijak Šempas, Słowenia Tequila 5 M przeglądaj
93 Łukasz Maszner 0.18  PLTrzęsacz Rewal, Polska Rook M przeglądaj