2020-08-08

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Łukasz Prokop 238.60  ITAntholz Costa del Colle, Włochy Sigma 10 25 przeglądaj
2 Lukasz Sieminski 231.40  ITAntholz Rasun Anterselva, Włochy Mentor 5 M przeglądaj
3 Iwo Banaś 202.84  ITAntholz Rasen-Antholz, Włochy Mantra M7 S przeglądaj
4 Przemysław Potocki
183.74  ITAntholz Antholz Mittertal, Włochy Queen 2 MS przeglądaj
5 Michał Dudziński 182.26  ITAntholz Rasun Anterselva, Włochy Bonanza 2 S przeglądaj
6 Marcin Chorzępa 180.22  ITAntholz Campo Tures, Włochy Delta 2 MS przeglądaj
7 Adrian Orłowski 178.66  ITAntholz Luson, Włochy Rush 5 ML przeglądaj
8 Łukasz Soboń 172.41  ITAntholz Rasun Anterselva, Włochy Artik 4 25 przeglądaj
9 Janusz Fuzowski 163.15  ITSpeikboden Campo Tures, Włochy Ace XS przeglądaj
10 Michał Adamczuk 162.09  ITAntholz Rasun Anterselva, Włochy Step M przeglądaj
11 Karol Prokorym 161.87  ITAntholz Rasen-Antholz, Włochy Queen 2 MS przeglądaj
12 Grzegorz Fabijaniak 155.02  ITSpeikboden Campo Tures, Włochy Bonanza 2 M przeglądaj
13 Tomasz Szczepański 153.12  ITSpeikboden Campo Tures, Włochy Explorer S przeglądaj
14 Marek Dmochowski 147.27  ITAntholz Rasun Anterselva, Włochy Rook 2 S przeglądaj
15 Rafal Obora 141.67  IEWaterford County Waterford, Irlandia Mantra M7 ML przeglądaj
16 Paweł Wysocki (szybki) 132.63  CZCerna Hora Bogatynia, Polska Delta 2 ML przeglądaj
17 Dominik Kapica
127.82  ATEmberger Alm Greifenburg, Austria Ace XS przeglądaj
18 Przemek Jakubczyk 115.77  ATEmberger Alm Lienz, Austria Nyos RS M przeglądaj
19 Anna Piskozub 113.38  ITSpeikboden Campo Tures, Włochy Delta 3 XS przeglądaj
20 Joanna Kocot
102.55  ATEmberger Alm Greifenburg, Austria Alpina 3 S przeglądaj
21 Wojciech Pomierski 98.67  ITSpeikboden Costa di Tures, Włochy Queen 2 ML przeglądaj
22 Grzegorz Kopyto 90.93  PLSkrzyczne Střítež nad Bečvou, Czechy King S przeglądaj
23 Marcin G. 79.63  ITSpeikboden Dorfl II, Włochy Delta 2 MS przeglądaj
24 Andrzej Piwowar 78.62  SKMartin Martin, Słowacja Delta 2 ML przeglądaj
25 Jakub Zduńczyk 78.08  PLKonopki Borki, Polska Mentor 5 S przeglądaj
26 Maciej Krzesiński 76.71  PLDobrzeń Wielki Sieroszów, Polska Bonanza 2 M przeglądaj
27 Cezary Karol Szymkiewicz 75.38  ITSpeikboden Costa del Colle, Włochy Cure L przeglądaj
28 Wojciech Kocot
74.04  PLSkrzętla Zubrzyca Górna, Polska Maestro M przeglądaj
29 Marcin Białobłocki 72.27  CZCerna Hora Rudník, Czechy Delta 2 ML przeglądaj
30 Robert Kudrys 67.75  ATEmberger Alm Bobojach, Austria Brak skrzydła przeglądaj
31 MaQ 67.45  PLŁęki Kościelne Powiat poddębicki, Polska Iota 2 25 przeglądaj
32 Jarosław Sałek 66.36  PLŁęki Kościelne Ruchenna, Polska Sprint 3 S przeglądaj
33 Mariusz Strzelczyk 60.84  PLMichałków Powiat ostrowski, Polska Sprint 3 M przeglądaj
34 Szymon Struś 59.45  PLBorsk Krosnowo, Polska Mentor 4 S przeglądaj
35 Jacek Ryłko 59.24  PLŁęki Kościelne Powiat kolski, Polska Optic 28 przeglądaj
36 Marcin 59.19  ATEmberger Alm Hopfgarten in Defereggen, Austria Mentor 5 L przeglądaj
37 Maciek Zalewski 58.27  ATEmberger Alm Bezirk Spittal an der Drau, Austria Rook 2 MS przeglądaj
38 Marcin Ślęzak 58.24  ATEmberger Alm Plappergassen, Austria Delta 2 XL przeglądaj
39 Andrzej Zieliński 56.22  SKMartin Bystrička, Słowacja Sycross One XL przeglądaj
40 Marcin Wirski 55.74  PLSzczebel Lachowice, Polska Queen 2 ML przeglądaj
41 Jeż Leszek 52.76  PLŁęki Kościelne Szczkowo, Polska Optic 26 przeglądaj
42 Maciej Piwowar 51.70  SKMartin Abramová, Słowacja Peak 3 27 przeglądaj
43 Plastek 50.86  PLSkrzętla Skomielna Biała, Polska Carrera L przeglądaj
44 Dawid Krajewski 49.64  ESAger Lleida, Hiszpania Summit XC4 S/M przeglądaj
45 Krzysztof Schmidt 48.62  ITPiloni Cuorgnè, Włochy Enzo 3 L przeglądaj
46 Urszula Chodorow 47.74  PLKonopki żuromiński, Polska Dudek Nemo XX 23 przeglądaj
47 Arkadiusz Ślusarczyk
47.48  ITPiloni Cuorgnè, Włochy Meru M przeglądaj
48 Grzegorz Hali 45.73  CZCerna Hora Roztoky u Jilemnice, Czechy CHILI 4 S przeglądaj
49 Robert Bryłka 44.90  PLŁęki Kościelne Powiat kolski, Polska Mentor 3 S przeglądaj
50 Mateusz 44.37  ITRevine Lago Possagno, Włochy Sector M przeglądaj
51 Marek Miłowski 43.65  CZCerna Hora Rudník, Czechy Delta 3 ML przeglądaj
52 Ala 41.65  ATEmberger Alm Berg im Drautal, Austria Makalu 4 XS przeglądaj
53 Mariusz Kłos 41.52  PLSzczebel Zawoja, Polska Mentor 4 M przeglądaj
54 Piotr Besser 40.27  PLKonopki Łomia, Polska Aspen 5 26 przeglądaj
55 Piotr Świderski 38.41  PLSkrzętla Mszana Dolna, Polska Rook 2 MS przeglądaj
56 Justyna Cichoń 37.77  ITSpeikboden Sand in Taufers, Włochy Nemo 4 23 przeglądaj
57 Robert Osiński 37.06  PLPowiat inowrocławski Powiat inowrocławski, Polska Brak skrzydła przeglądaj
58 Krzysztof Martyna 35.10  CZCerna Hora Piechowice, Polska Xchord ML przeglądaj
59 Daveybee 33.20  PLCzeszka Teplice nad Metují, Czechy Iota 2 25 przeglądaj
60 Grzegorz Fedrizzi 33.05  PLcieszyński Powiat cieszyński, Polska Pasat 2 L przeglądaj
61 Marek Cichoń 31.70  ITSpeikboden Sand in Taufers, Włochy BGD BASE ML przeglądaj
62 Paweł Szczepanek 31.58  PLSkrzętla Stróża, Polska GTO 2 S przeglądaj
63 Święty 31.33  ITAntholz Rasun Anterselva, Włochy Queen 2 MS przeglądaj
64 Grzegorz Wierzba 27.56  PLSzczebel Osielec, Polska Sector XS przeglądaj
65 Arkadiusz Gorzynski 27.39  PLPiła Powiat czarnkowsko-trzcianecki, Polska Rush 5 ML przeglądaj
66 Artur Pawlak 26.97  PLBorsk Blachowo, Polska Xi 27 przeglądaj
67 Michał Walkiewicz 25.67  PLMichałków Michałków, Polska Mentor 3 M przeglądaj
68 Piotr Staszak 24.57  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Delta 3 ML przeglądaj
69 Sławomir Wysocki 23.69  PLŁęki Kościelne Powiat łęczycki, Polska Iota 23 przeglądaj
70 Bartłomiej Borek 22.84  PLSzczebel Spytkowice, Polska Atlas M przeglądaj
71 Igor Popik 22.79  PLŁęki Kościelne Powiat kutnowski, Polska Meru M przeglądaj
72 Andrzej Skwarczyński 22.58  PLKonopki Żmijewo-Gaje, Polska Aspen 5 28 przeglądaj
73 Maciej Pigulski 21.65  ITBrescia Villa Carcina, Włochy Sigma 10 23 przeglądaj
74 Maciej Pigulski 20.09  ITBrescia Longavina, Włochy Sigma 10 23 przeglądaj
75 Jarosław Janus 19.91  PLSkrzyczne Kamesznica, Polska Boomerang 11 M przeglądaj
76 Leonia Zając 19.59  CZRokytnice nad Jizerou Rokytnice nad Jizerou, Czechy Ion 5 XXS przeglądaj
77 Krzysztof Ziółkowski 19.18  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Enzo 2 L przeglądaj
78 Heniek Marian 18.56  ATEmberger Alm Bezirk Spittal an der Drau, Austria Summit XC3 L przeglądaj
79 Paweł Lis 17.01  PLSzczebel Małopolskie, Polska Factor 2 L przeglądaj
80 Adam Cee 16.85  PLSrebrna Góra Przyłęk, Polska Delta 3 ML przeglądaj
81 Wojciech Maksimik 16.49  PLBorsk Dziemiany, Polska Hook 4 25 przeglądaj
82 Maciek Stanisławski 16.13  PLSkrzyczne Rybarzowice, Polska Golden 4 30 przeglądaj
83 Krzysiek Święcicki 16.13  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Falcon 2009 27 przeglądaj
84 Seba 15.84  PLPiła Zawada, Polska Chili 3 M przeglądaj
85 Jakub Mamelka 15.16  GBPontypool Pontypool, Wielka Brytania Nova Ion 3 M przeglądaj
86 Mateusz Gajczewski 15.01  ATAndelsbuch Bezau, Austria Queen 2 MS przeglądaj
87 Seba 14.91  PLPiła Piła, Polska Chili 3 M przeglądaj
88 Andrzej 14.56  DEHalblech Halblech, Niemcy lotnia sztywna przeglądaj
89 Daniel Cholewa 14.42  PLSzczebel Małopolskie, Polska Carrera M przeglądaj
90 Szymon Kuhnert 14.27  PLLeszno - Strzyżewice Leszno, Polska Iota 2 25 przeglądaj
91 MARCIN WŁODARCZYK 14.06  PLPiła Piła, Polska Iota 2 25 przeglądaj
92 Krzysztof Cieślinski
13.95  ATEmberger Alm Berg im Drautal, Austria Knight ML przeglądaj
93 Seba 13.53  PLSkrzyczne Buczkowice, Polska Carrera L przeglądaj
94 Grzegorz Skalski 13.10  PLSzczebel Rabka-Zdrój, Polska Rush 5 MS przeglądaj
95 Piotr Zawadzki 13.02  CZJavorovy Třinec, Czechy Mentor 5 M przeglądaj
96 Wojciech Głowacki 12.71  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Cure M przeglądaj
97 Waldemar Laskowski 12.03  SKCzarna Kopa Krásna Lúka, Słowacja Rush 5 MS przeglądaj
98 Mateusz Brzeszcz 11.65  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Nevada 2012 26 przeglądaj
99 Michał Pahl 11.54  PLSzczebel Lubień, Polska Nemo 4 28 przeglądaj
100 Bartosz Grochowina 11.36  PLSzczebel Mszana Dolna, Polska Arcus 6 26 przeglądaj
101 Leszek 11.29  ITMonte Grappa Borso del Grappa, Włochy Funky L przeglądaj
102 Mariusz Janik 11.25  PLsanocki Powiat sanocki, Polska Geronimo L przeglądaj
103 Jacek Respondek 11.18  PLSzczebel Mszana Dolna, Polska CHILI 4 M przeglądaj
104 Tomasz Pyś 11.16  PLSzczebel Małopolskie, Polska Epsilon 8 27 przeglądaj
105 Łukasz Janda 11.07  PLSkrzyczne Powiat żywiecki, Polska Bonanza 2 L przeglądaj
106 Piotr Gliniak 11.03  PLSzczebel Krzeczów, Polska Nemo 4 28 przeglądaj
107 Krzysztof Ziętara 10.92  PLSzczebel Małopolskie, Polska Epsilon 8 27 przeglądaj
108 Łukasz Zieliński 10.84  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Rook 2 MS przeglądaj
109 Jacek Wojtaś 10.80  PLSkrzyczne Buczkowice, Polska Vega 2 S przeglądaj
110 andrzej bernadek 10.46  SKKohut Rožkovany, Słowacja CHILI 4 S przeglądaj
111 Sławek M 9.94  PLSkrzyczne Powiat żywiecki, Polska Infinity 3 L przeglądaj
112 Dariusz Ogrodnik 9.12  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Cruiser 4 S przeglądaj
113 Jarosław Chmielewski 9.02  ITMt Avena Pedavena, Włochy Delta 2 XS przeglądaj
114 Marcin Chudziak 9.00  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Atlas 2 L przeglądaj
115 Mariusz Grzywacz 8.78  PLBorsk Borsk, Polska Elan 28 przeglądaj
116 Jerry 8.45  SKCzarna Kopa Krásna Lúka, Słowacja CHILI 4 M przeglądaj
117 Marek Basiak 8.42  ESEl Palomaret Alicante, Hiszpania Peak 25 przeglądaj
118 Michał Tworek 8.30  ATEmberger Alm Hauzendorf, Austria Nova Ion 3 S przeglądaj
119 Paweł Hyjek 8.18  SIKobala Tolmin, Słowenia Delta 3 L przeglądaj
120 Maciej Wojtyś 8.15  SIKobala Tolmin, Słowenia Ion 5 M przeglądaj
121 Igor Byrski 8.09  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Mentor 3 S przeglądaj
122 Kamil Szkutnik 7.89  ITRevine Lago Tarzo, Włochy Nemo XX 28 przeglądaj
123 Marcin Raszka 7.60  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Rook 2 MS przeglądaj
124 Marcin Hańderek 7.48  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Golden 3 28 przeglądaj
125 Zbyszek B 7.28  CZCerna Hora Rudník, Czechy Tequila 4 M przeglądaj
126 Jakub Rybka 7.14  PLPiła Piła, Polska Rush 4 ML przeglądaj
127 Mateusz Kieliszek 6.99  SIKobala Tolmin, Słowenia Nemo 4 25 przeglądaj
128 Adriana Wandzel 6.97  ITPiloni Cuorgnè, Włochy BGD BASE M przeglądaj
129 Magdalena Gracek 6.95  PLPiła Piła, Polska Alpha 6 26 przeglądaj
130 Roman Augustynowicz 6.91  PLPiła Piła, Polska Cayenne 5 M przeglądaj
131 Robert Dobrowolski 6.55  PLBorsk Borsk, Polska Rook 2 L przeglądaj
132 Łukasz Janda 6.29  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Bonanza 2 L przeglądaj
133 Borys Chojnacki 6.20  DEBülgenauel Hennef (Sieg), Niemcy Volt 2 Superlight SM przeglądaj
134 Dariusz Pałgan 6.19  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Rock 2 L przeglądaj
135 Konrad Rogalski 6.16  SIKobala Tolmin, Słowenia Epsilon 7 28 przeglądaj
136 Damian Babicz 6.15  PLStóg Izerski Świeradów-Zdrój, Polska Rook M przeglądaj
137 Leszek 5.84  ITMt Avena Pedavena, Włochy Funky L przeglądaj
138 Michał Walkiewicz 5.12  PLMichałków Powiat ostrowski, Polska Mentor 3 M przeglądaj
139 Mariusz Grzywacz 4.63  PLBorsk Borsk, Polska Elan 28 przeglądaj
140 Wojciech Maksimik 4.15  PLBorsk Borsk, Polska Hook 4 25 przeglądaj
141 Adrian Witek 3.88  PLSkrzętla Łyczanka, Polska Icaro Wildcat TE S przeglądaj
142 Ralf 3.81  CZJavorovy Třinec, Czechy Escort 2 41 przeglądaj
143 Bartosz Grochowina 3.73  PLSzczebel Kasinka Mała, Polska Arcus 6 26 przeglądaj
144 Ralf 3.64  CZJavorovy Třinec, Czechy Escort 2 41 przeglądaj
145 Ralf 3.63  CZJavorovy Třinec, Czechy Escort 2 41 przeglądaj
146 Tomi Ka 3.59  PLBorzym Powiat gryfiński, Polska Nevada 28 przeglądaj
147 JG. 3.55  PLŁęki Kościelne Powiat kutnowski, Polska Kibo 2 M przeglądaj
148 Adriana Wandzel 3.53  ITPiloni Cuorgnè, Włochy BGD BASE M przeglądaj
149 Tomi Ka 3.35  PLBorzym Powiat gryfiński, Polska Nevada 28 przeglądaj
150 Konrad Wybult 3.20  PLBorowa Borowa, Polska Bion 2 M przeglądaj
151 Anna Mołdach 3.01  PLBorowa wrocławski, Polska Prion 4 XS przeglądaj
152 Tomi Ka 2.96  PLBorzym Powiat gryfiński, Polska Action 25 przeglądaj
153 Tomi Ka 2.90  PLBorzym Powiat gryfiński, Polska Nevada 28 przeglądaj
154 Dawid Michalak 2.77  PLSzukalowy Garb Daszówka, Polska Buzz Z5 ML przeglądaj
155 Tomi Ka 2.77  PLBorzym Powiat gryfiński, Polska Nevada 28 przeglądaj
156 Andrzej Kołodziejski 2.73  PLStóg Izerski Świeradów-Zdrój, Polska Mentor 4 S przeglądaj
157 Tomi Ka 2.66  PLBorzym Powiat gryfiński, Polska Nevada 28 przeglądaj
158 Andrzej Kołodziejski 2.66  PLStóg Izerski Świeradów-Zdrój, Polska Mentor 4 S przeglądaj
159 Tomi Ka 2.58  PLBorzym Powiat gryfiński, Polska Montana 28 przeglądaj
160 Dariusz Culak 2.49  PLSzukalowy Garb Liskowate, Polska Volt 2 M przeglądaj
161 Andrzej Kołodziejski 2.47  PLStóg Izerski Świeradów-Zdrój, Polska Mentor 4 S przeglądaj
162 Konrad Wybult 2.33  PLBorowa Borowa, Polska Bion 2 M przeglądaj
163 Maciej Banasik 2.33  PLŁęki Kościelne Powiat kutnowski, Polska Iota 2 29 przeglądaj
164 Tomi Ka 2.32  PLBorzym Powiat gryfiński, Polska Nevada 28 przeglądaj
165 Stanisław Gwara 2.28  PLChełmiec Wałbrzych, Polska Geo 5 MS przeglądaj
166 Maciej Banasik 2.19  PLŁęki Kościelne Powiat kutnowski, Polska Iota 2 29 przeglądaj
167 Tomi Ka 2.17  PLBorzym Powiat gryfiński, Polska Nevada 28 przeglądaj
168 Michał Jantas 2.15  PLSkrzętla Łyczanka, Polska Pawn L przeglądaj
169 Michał Woźny 2.11  PLŁęki Kościelne Powiat kutnowski, Polska Nemo 4 28 przeglądaj
170 Michał Woźny 1.77  PLŁęki Kościelne Powiat kutnowski, Polska Nemo 4 28 przeglądaj
171 Ryszard Froń 1.71  PLŁęki Kościelne Powiat kutnowski, Polska Iota 2 27 przeglądaj
172 Tomi Ka 1.67  PLBorzym Powiat gryfiński, Polska Nevada 28 przeglądaj
173 Michał Szmyt 1.63  PLStóg Izerski Świeradów-Zdrój, Polska Funky M przeglądaj
174 Patrycja SA 1.55  PLStóg Izerski Świeradów-Zdrój, Polska Atlas 2 XS przeglądaj
175 Marcinos 1.29  PLSrebrna Góra Powiat ząbkowicki, Polska Hook 4 25 przeglądaj
176 Tomi Ka 1.14  PLBorzym Powiat gryfiński, Polska Nevada 28 przeglądaj
177 Marian Szampera 1.08  PLSrebrna Góra Budzów, Polska Mentor 4 M przeglądaj
178 Tomi Ka 0.51  PLBorzym Powiat gryfiński, Polska Nevada 28 przeglądaj