2020-08-22

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Art 57.59  SIKobala Tolmin, Słowenia Iota 26 przeglądaj
2 Adrian Orłowski 57.10  SIKobala Tolmin, Słowenia Rush 5 ML przeglądaj
3 Wojciech Kocot
56.33  SIKobala Tolmin, Słowenia Maestro M przeglądaj
4 Joanna Kocot
55.83  SIKobala Tolmin, Słowenia Alpina 3 S przeglądaj
5 Dominik Kapica
55.34  SIKobala Tolmin, Słowenia Ace XS przeglądaj
6 Piotr Starczowski 52.27  SKSkalnate Pleso Lendak, Słowacja GTO 2 M przeglądaj
7 Łukasz Kołodziejczak 48.78  PLCiecień Iwkowa, Polska Mentor 4 XS przeglądaj
8 Orłowski Adrian 47.48  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Sigma 10 27 przeglądaj
9 Przemysław Czerwiński 46.92  SIKobala Kobarid, Słowenia Mentor 6 L przeglądaj
10 Grzegorz Przybylski 46.12  SILijak Vipava, Słowenia Epsilon 9 26 przeglądaj
11 Waldemar Janiszewski 44.65  SIKobala Kobarid, Słowenia Cure L przeglądaj
12 Arkadiusz Ślusarczyk
43.96  SIKobala Kobarid, Słowenia Cure M przeglądaj
13 Mateusz Borowy 42.95  PLPrzełęcz między kopami Lendak, Słowacja LM6 S przeglądaj
14 Krzycha
42.52  SIKobala Kobarid, Słowenia Artik 5 28 przeglądaj
15 Jacek Zakrzewski 42.42  SIKobala Kobarid, Słowenia Maestro L przeglądaj
16 Andrzej Szumowski 41.90  SIKobala Kobarid, Słowenia Optic 26 przeglądaj
17 Marek Dmochowski 41.50  SIKobala Kobarid, Słowenia Rook 2 S przeglądaj
18 Tomasz Mariański 40.98  SIZatolmin Tolmin, Słowenia Artik 5 24 przeglądaj
19 Adrian Pedrycz 33.93  PLKlonówka starachowicki, Polska Cure M przeglądaj
20 Grzegorz Skalski 33.60  SIKobala Tolmin, Słowenia Rush 5 MS przeglądaj
21 Maciej Januchta 31.55  PLKlonówka Dąbrowa Górnicza, Polska Carrera L przeglądaj
22 Marek Furman 30.05  SIKobala Tolmin, Słowenia Aspen 4 26 przeglądaj
23 Marek Basiak 26.57  PLKlonówka Radkowice, Polska Peak 25 przeglądaj
24 Marcin G. 26.27  IT Col Rodella Canazei, Włochy Delta 2 MS przeglądaj
25 AnT
24.20  PLKlonówka Bronkowice, Polska Mentor 4 S przeglądaj
26 Szymon Kuhnert 23.82  SILijak Šempas, Słowenia Iota 2 25 przeglądaj
27 SEB 19.52  PLŻar Rzyki, Polska Chili 3 S przeglądaj
28 Mateusz Gajczewski 17.91  SKStranik Stará Bystrica, Słowacja Queen 2 MS przeglądaj
29 GrzegoSz 17.46  SIKobala Tolmin, Słowenia Rush 4 ML przeglądaj
30 Krzysztof Obloza 17.06  SILijak Ajdovščina, Słowenia Iota 2 27 przeglądaj
31 Jarosław Józik 14.72  PLPrzełęcz między kopami Zakopane, Polska Cayenne 4 XS przeglądaj
32 Michal Radzicki 14.19  PLŻar Porąbka, Polska Lynx M przeglądaj
33 Borys Chojnacki 14.01  PLRoztoki Solinka, Polska Volt 2 Superlight SM przeglądaj
34 Piotr Syc 13.14  PLŻar Targanice, Polska Epsilon 8 27 przeglądaj
35 Mariusz Zaborek 12.67  PLKlonówka Zagórze, Polska Synergy 3 L przeglądaj
36 Michał Kocot 12.59  PLCiecień Dobra, Polska Iota 26 przeglądaj
37 Natalia Wróblewska 12.43  SIKobala Tolmin, Słowenia Epic S przeglądaj
38 Zofia Radzicka 11.02  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska BGD BASE S przeglądaj
39 dawid kopiczko 10.87  SKStranik Žilina, Słowacja Delta 2 L przeglądaj
40 Andrzej Paradowski 10.77  SILijak Šempas, Słowenia Bolero 6 L przeglądaj
41 Piotr Bramberger 10.70  PLRoztoki Solinka, Polska VOLT M przeglądaj
42 Adriana Wandzel 10.64  SIKobala Tolmin, Słowenia BGD BASE M przeglądaj
43 Jerzy Gajda 10.35  PLMszana S krośnieński, Polska Summit XC4 S/M przeglądaj
44 Adam Kubiczek 9.80  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Rise 2 M przeglądaj
45 Seba 9.66  SKStranik Žilina, Słowacja Carrera L przeglądaj
46 Jarosław Warzecha 8.88  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Aspen 5 26 przeglądaj
47 Arkadiusz Marucha 7.85  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
48 Marcin Wirski 7.29  PLCiecień Wiśniowa, Polska Queen 2 ML przeglądaj
49 ko-mar 58 7.14  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska CHILI 4 XS przeglądaj
50 Marcin Kawula 6.75  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Delta 3 ML przeglądaj
51 Marcin Ząbek 6.58  PLMszana S krośnieński, Polska BGD BASE M przeglądaj
52 Andrzej 6.56  ITMeduno - Monte Valinis Travesio, Włochy lotnia sztywna przeglądaj
53 Andrzej Paradowski 6.42  SILijak Šempas, Słowenia Bolero 6 L przeglądaj
54 Paweł Lis 5.64  PLMszana S krośnieński, Polska Factor 2 L przeglądaj
55 andrzej bernadek 5.61  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja CHILI 4 S przeglądaj
56 Wojciech Dreszler 5.53  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mentor 3 M przeglądaj
57 Artur Starzec 4.80  PLMszana S krośnieński, Polska Mentor 4 S przeglądaj
58 Andrzej Paradowski 4.69  SILijak Šempas, Słowenia Bolero 6 L przeglądaj
59 Bogusław Kruczek 4.47  PLMszana S krośnieński, Polska Elan 2 26 przeglądaj
60 Dawid Olszowy 4.43  SKStranik Žilina, Słowacja Alpina 3 MS przeglądaj
61 Robert Dadak 3.90  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
62 Łukasz Barcewicz 3.73  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Tequila 5 M przeglądaj
63 Krzysztof Rożek 3.37  PLMszana S krośnieński, Polska Artik 3 29 przeglądaj
64 Artur Starzec 3.17  PLMszana S krośnieński, Polska Mentor 4 S przeglądaj
65 Dawid Olszowy 3.17  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Alpina 3 MS przeglądaj
66 Krzysztof Ziętara 3.10  PLCiecień Wiśniowa, Polska Epsilon 8 27 przeglądaj
67 An 3.07  ATSchöckl Graz-Umgebung, Austria Tequila 3 Xs przeglądaj
68 NEWRO 2.93  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Tequila 5 L przeglądaj
69 Dariusz Culak 2.88  PLBezmiechowa leski, Polska Volt 2 M przeglądaj
70 ko-mar 58 2.77  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska CHILI 4 XS przeglądaj
71 Michał Jantas 2.74  SKNižný Tvarožec Petrová, Słowacja Pawn L przeglądaj
72 Dariusz Culak 2.56  PLBezmiechowa leski, Polska Volt 2 M przeglądaj
73 Maciej Wojtyś 2.55  SKDonovaly Donovaly, Słowacja Ion 5 M przeglądaj
74 Adam Kubiczek 2.25  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Rise 2 M przeglądaj
75 Darek Parczewski 2.23  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
76 Piotr Kuźmicz 2.22  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Sir Edmund 23 przeglądaj
77 Artur Starzec 2.17  PLMszana S krośnieński, Polska Mentor 4 S przeglądaj
78 NEWRO 2.06  PLCiecień Wierzbanowa, Polska Tequila 5 L przeglądaj
79 Michał Pahl 2.03  PL Pińczów Pińczów, Polska Nemo 4 28 przeglądaj
80 Wojciech Dreszler 1.94  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mentor 3 M przeglądaj
81 Agnieszka Andryszczak 1.90  SKKamenicky hrad Kamenica, Słowacja Tequila 4 XS przeglądaj
82 Wojciech Andryszczak 1.56  SKKamenicky hrad Kamenica, Słowacja Epsilon 7 28 przeglądaj
83 Dawid Michalak 1.55  PLBezmiechowa leski, Polska Buzz Z5 ML przeglądaj
84 Arkadiusz Antosz 1.32  PLPodobin Podobin, Polska Epsilon 9 26 przeglądaj
85 Dawid Michalak 1.24  PLBezmiechowa leski, Polska Buzz Z5 ML przeglądaj
86 Krzysztof Ziętara 1.17  PLPodobin Podobin, Polska Epsilon 8 27 przeglądaj
87 Piotr Kuźmicz 1.12  SKStranik Žilina, Słowacja Sir Edmund 23 przeglądaj
88 Artur Starzec 0.74  PLMszana S krośnieński, Polska Mentor 4 S przeglądaj