Co u nas? Ostatni miesiąc na XCPortalu (17 czerwca - 14 lipca)

Jesteś tutaj

XC Portal

info@xcportal.pl

Co u nas? Ostatni miesiąc na XCPortalu (17 czerwca - 14 lipca)

W ostatnim miesiącu sporo się u nas działo :)

  • od 1 lipca 2013 XCPortal został oficjalnie podłączony do serwerów WXC/FAI i loguje loty polskich pilotów do rankingu światowego (tutaj szczegóły)
  • firma Dudek Paragliders została sponsorem generalnym platformy XCPortal - z tej okazji uruchomiliśmy nowe klasyfikacje z nagrodami

Od połowy czerwca zgłosiliście 525 nowych lotów wykonanych z 90-ciu różnych startowisk w 14 krajach (ale aż 330 w Polsce!) Najpopularniejszymi miejscówkami okazały się słoweńskie: Lijak i Kobala, a u nas: Skrzyczne, Szczebel, Śnieżnica i Dzikowiec.

Najwyżej punktowane loty wykonali ostatnio Michał Bujnowski na 777 Rook, Paweł Kampczyk na Nova Mentor, Jacek Profus i Dariusz Chrobak (z Kasprowego!) - obaj na Dudek Coden:

W sumie zgłosiliście prawie 40 lotów powyżej 100 kilometrów. Poniżej kilka najlepszych w Polsce:

i za granicą:

Serdeczne gratulacje!

W naszych rankingach (serial) prowadzi obecnie Dariusz Chrobak (na Dudek Coden) a za nim, w różnej kolejności w rankingu polskim i światowym, są Michał Gielach i Paweł Faron (obaj na Ozone enzo).

Cały czas pojawiają się nowi użytkownicy (w ostatnim miesiącu średnio 1 dziennie) i jest z nami już ponad 400-tu pilotów.

Dziękujemy za wszelkie uwagi i spostrzeżenia które dostajemy drogą mailową - staramy się w miarę możliwości na bieżąco usprawniać nasz portal więc wszelkie sugestie są mile widziane.

Pozdrawiamy!

XCPortal Team