Flymaster GPS

Jesteś tutaj

XC Portal

info@xcportal.pl

Flymaster GPS

 
zamów
Cena: 
zapytaj o cenę

tabs

Opis

Nagroda w konkursie XCPortal Polska 2013 w klasie Serial.

Flymaster Avionics przdstawia GPS’a, nowe średniozaawansowane urządzenie przeznaczone do latania przelotowego.

GPS posiada wszystkie potrzebne do latania przelotowego funkcje tak jak NAV i LIVE, poza tymi charakterystycznymi do latania zawodniczego i liverackingu. Jest to zupełnie nowe urządzenie stworzone na podstawie maszynki przelotowej użytej do obsługi zawodów Red Bull X-Alps jaką jest Live, po którym odziedziczyło konstrukcję wewnętrzną czyli płytę główną i trwały wyświetlacz z nowym zabezpieczeniem.

Flymaster wyposażył GPS w mapę zakazanych przestrzeni powietrznych, dzięki czemu znacznie wzrasta bezpieczeństwo pilota.

Tak jak w innych naszych produktach, używając prostego w obsłudze programu DESIGNER, każdy użytkownik może stworzyć wiele ekranów o różnym wyglądzie w zależności od własnych potrzeb i preferencji. Teraz możesz mieć na ekranie to co chcesz, w wybranym przez siebie miejscu i rozmiarze. To koniec z narzekaniem na małe cyferki czy wykresy.

Strukturalna konstrukcja obudowy GPS sprawia, że jest on zdecydowanie mocniejszy niż jego poprzednicy. Dzięki niej ekran stał się odporniejszy na zarysowanie i złamania. GPS to urządzenie z tzw. prostą nawigacją, do latania przelotowego i rekreacyjnego, a dzięki swoim unikalnym cechom udowadnia, że jest warte wydanych pieniędzy i jest obecnie najlepszą okazją na rynku.

Dane techniczne

* Pojemność akumulatora (litowo-jonowy) (mA.h) - 2750
* Rozdzielczość wyświetlacza (duży kontrast skali szarości) - 320x240 pikseli
* Interfejs radiowy (zgodny z normami FCC i ETSI na użytkowanie bez licencji w paśmie 315, 433, 868, 915 MHz. (możliwe połączenie bezprzewodowe z zewnętrznymi sondami, np. wiatrowa sonda prędkości, M1-obsługa PPG, obydwa urządzenia)
* Połączenie USB (możliwe połączenie z komputerem w celu zrzucenia lub pobrania danych dot. lotu, danych dot. zakazanej przestrzeni powietrznej (vario nie), itp.)
* Ładowanie akumulatora przez ładowarkę sieciową lub standardowy port USB
* Pełen moduł GSM/GPRS quad-band klasy 10 z transmisją danych i połączeniem głosowym, 50 kanałów/ 4hz
* Uaktualnianie oprogramowania przez USB (darmowe)
* 16 różnych stron/układów ekranu (każdą stronę można stworzyć korzystając z nowego oprogramowania zwanego Designer i zawrzeć na niej dużą ilość elementów ograniczoną jedynie przez ilość miejsca na ekranie)
* 43 konfigurowalne obszary danych ( użytkownik może zmieniać wielkość, obramowanie, nazwę, czcionkę...)
* Zapisywanie/zapamiętywanie lotów w 3D w formacie IGC
* 176 000 punktów tracka
* Możliwość zapisania 248 lotów
* 600 zakazanych stref lotniczych
* Polskie menu i instrukcja obsługi
* Kompatybilny z MAC

Zamów