Anna Zezula
95.22
Fajsławice
06:3411:10
Mentor 2 Xs
Janusz Pałka
8.12
Śnieżnica
11:3412:37
Mentor 2 S
Dominika Kasieczko
9.37
Śnieżnica
11:0712:31
Mentor 2 S
Janusz Pałka
15.82
Śnieżnica
07:4608:43
Mentor 2 S
Kuchta Jarosław
41.31
Dzikowiec
11:1913:00
Mantra 2 M
Kuchta Jarosław
18.49
Dzikowiec
07:0608:19
Mantra 2 M
Robert Szczur
9.01
Monte Grappa
05:4407:02
Hook 2 27
Benedykt Kroplewski
35.16
Dzikowiec
08:1009:33
Hook 2 27
Robert Szczur
8.56
Monte Grappa
13:4714:15
Hook 2 27
Artur Kulas
12.67
Dzikowiec
08:1208:40
Hook 2 25
Artur Kulas
4.44
Dzikowiec
12:0712:21
Hook 2 25
Robert Wincencik
7.28
Skrzyczne
08:2710:56
Golden 3 28
Mikołaj Walczyk
7.54
Javorovy
07:5509:47
Epsilon 6 26
Daria Nowicka
26.24
Borsk
09:0611:03
Epsilon 5 23
Mariusz Wiśniowski
32.28
Żar
08:3410:26
Enzo S
Tomasz Janikowski
50.68
Azinha
10:1412:51
Enzo M
Marcin Bortkiewicz
56.97
Dzikowiec
08:0310:42
Ellus 4 Xl
Tomasz Klima
4.96
Śnieżnica
08:5309:06
Ellus 4 L
Lech Piekarski
8.28
Śnieżnica
11:2412:33
Ellus 4 L
Paweł Kobiałko
1.60
Dzikowiec
09:5610:07
Ellus 2 M
Paweł Kobiałko
4.25
Dzikowiec
07:2007:50
Ellus 2 M
Michał Romanow
1.46
Wapno
09:5109:56
Eden 3 26
Krzysztof Kajda
12.62
Żar
08:1609:19
Dragon 2 S
Piotr Klimkiewicz
7.53
Koninki (Tobołów)
10:5411:56
Delta L
Piotr Klimkiewicz
2.00
Koninki (Tobołów)
09:1009:28
Delta L
Marek Bader
3.02
lwówecki
10:0410:32
Delta 3 L
Marek Bader
4.08
lwówecki
13:1913:44
Delta 3 L
Gutek
14.51
Dżwiniacz
10:4611:41
Delta 2 L
Gutek
4.95
Dżwiniacz
09:1709:38
Delta 2 L
Marek Oniszko
22.71
Sundvollen
12:5014:24
Delta 2 L
Monika Makowska
17.79
Borsk
06:3707:38
Comet Xs
Jarosław Pawelczuk
5.77
Śnieżnica
11:4512:08
Chili S
Marcin Białobłocki
2.59
Dzikowiec
13:4114:29
Chili M
Marcin Białobłocki
4.62
Dzikowiec
10:5411:16
Chili M
Marcin Białobłocki
5.60
Dzikowiec
08:3509:12
Chili M
Tomasz Wasielewski
12.53
Kössen
07:4310:30
Chili 3 S
Nawrocki Michał
97.97
Fajsławice
06:4010:06
Cayenne 4 M
Witek Ladziński
7.13
Wapno
07:5010:56
Cayenne 3 S
Radoslaw Stachowiak
2.45
Dzikowiec
13:4314:04
Buzz Z S
Krzysztof Litkowski
9.63
Borsk
08:4709:28
Buzz M
Grzegorz Florczak
2.92
Śnieżnica
08:5609:05
Buzz M
Krzysztof Litkowski
8.43
Borsk
10:1711:42
Buzz M
Wojciech Kocot
8.65
Śnieżnica
11:3012:23
Blue M
Grzegorz Fabijaniak
19.68
Mała Kopa
08:2510:53
Avax Xc 2 28
Marcin Kempny
52.99
kędzierzyńsko-kozielski
08:0409:51
Astral 7 26
Stefan Mistarz
7.72
Śnieżnica
11:5012:34
Astral 7 26
Kazimierz Anielak
43.87
Fajsławice
08:0909:50
Astral 6 26
Darek Miękuszewski
10.65
Skrzyczne
10:1210:58
Astral 6 24
Piotr Besser
34.51
Mała Kopa
08:5411:38
Aspen 4 26
Daniel Kędzierski
35.97
kędzierzyńsko-kozielski
07:3909:08
Aspen 3 26