Krzysztof Caputa
110.77
Antholz
07:1412:48
Cayenne 4 M
Lukasz Sieminski
103.28
Antholz
07:4214:12
Mentor 2 M
Sławek Kędziak
99.63
Antholz
07:5313:58
Delta S
Małgośka Sulkowska
87.08
Cerna Hora
09:0613:27
Hook 3 23
Jacek Atlantyda Zdynowski
83.17
Emberger Alm
08:4212:53
Rook S
Filip Porzucek
78.22
Antholz
07:5512:56
Rush 3 M
Górski Jacek
75.30
Kobala
10:0513:37
Sigma 7 28
Robert Ignasiak
74.02
Kobala
10:0613:33
Cayenne 2 M
Piotr Besser
73.32
Antholz
07:5112:28
Aspen 4 26
piotr'sky'antoniak
62.67
Cerna Hora
09:0514:10
radosław orłowski
56.35
Lijak
11:3914:39
Mistral 5 24
Klaudia Bulgakow
53.55
Kokorovac
09:5113:04
Icepeak 6 23
Marek Jagoda
49.54
Śnieżnica
09:3712:23
Peak 2 24
Igor Popik
41.32
Łęki Kościelne
09:1811:50
Sigma 8 27
Grzegorz Fabijaniak
40.89
Konopki
08:2411:01
Avax Xc 2 28
Mariusz Wiśniowski
40.81
Meduno - Monte Valinis
09:2812:10
Enzo S
Dominika Kasieczko
38.20
Kokorovac
09:5113:11
Mentor 2 S
Michał Wimmer
35.21
Śnieżnica
09:4011:27
Tracer Ml
Mateusz Styrczula
30.93
Cerna Hora
09:1310:54
Nemo 2 L
Anna Zezula
30.54
Fajsławice
08:2810:19
Mentor 2 Xs
Grzegorz Fiema
28.95
Skrzyczne
09:1710:47
Synergy 5 M
Marcin Kempny
25.21
Skrzyczne
08:1609:53
Astral 7 26
Witold Kawa
24.60
Skrzyczne
11:3612:27
Zephyr S
Krzysztof Egzmont
22.90
Skrzyczne
09:3211:18
Artik S
Piotr Stolarczyk
21.57
Skrzyczne
10:4612:06
Mystic 3 ML
Michał Dudziński
20.28
Skrzyczne
10:3212:08
Omega 7 24
Pawel Tomaszewski
18.27
Kokorovac
09:4011:04
U sport L
Pawel Chwiej
17.78
Skrzyczne
10:4512:16
Summit Xc 2 M
Gutek
17.66
Polonina Borzhava
07:0808:28
Delta 2 L
JACEK PAŁKA
17.14
Śnieżnica
10:4311:45
Rush 3 M
Marek Samojeden
16.65
Turbia
10:5811:28
Omega 7 28
Maciej Wojtyczka
15.23
Javorovy
09:5711:46
Mystic 2 26
Jakub Rożek
15.02
Cerna Hora
10:1412:05
Chili 2 M
Roh Bojko
14.72
Polonina Borzhava
07:1708:12
Omega 7 26
Artur Kulas
14.51
Cerna Hora
09:0210:00
Hook 2 25
Mikołaj Walczyk
14.16
Javorovy
10:3011:37
Epsilon 6 26
Krzysztof Mazur
12.59
Śnieżnica
10:5011:41
Tracer Tr2 S
Roh Bojko
12.38
Stoy
13:4814:49
Omega 7 26
Zbigniew Ralski
11.41
Śnieżnica
08:4811:05
Rebel L
Borys Chojnacki
11.30
Polonina Borzhava
07:1608:05
U Cross M
Dorota Borucka
11.23
Śnieżnica
09:2910:59
U Fly S
Marcin Pysz
11.05
Skrzyczne
11:4012:38
Pluto 2 M
Waldemar Wójcik
10.35
Polonina Borzhava
07:1308:24
U Fly M
Piotr Bramberger
9.96
Polonina Borzhava
07:2608:35
VOLT M
Daniel Stradczuk
9.17
Łęki Kościelne
10:2311:04
Arcus 4 26
Łukasz Skiba
9.11
Śnieżnica
10:5011:38
Mirosław Stocerz
8.97
Skrzyczne
11:3312:15
Pluto 2 L
Wojciech Mazur
8.41
Skrzyczne
10:2911:21
Pluto 2 M
Janusz Pałka
8.06
Śnieżnica
10:3011:43
Mentor 2 S
Konrad Waksmundzki
7.38
Śnieżnica
11:0311:40
Summit 2 S
Tomasz Nowak
7.02
Śnieżnica
11:0211:24
Mentor 2 L
Paweł Cecot
6.89
Śnieżnica
10:4511:07
Arcus 5 24
Szymon Struś
6.85
Śnieżnica
10:1410:52
Rush 3 M
Wojciech Wesołowski
6.81
Śnieżnica
09:4810:42
Envy 25
Jeż Leszek
6.41
Lijak
11:0712:12
Optic 26
Przemysław Czerwiński
6.36
Śnieżnica
10:0410:34
Mistral 7 XL
Joanna Kocot
6.35
Gimba mnt.
08:2708:59
Optic 22
Wojciech Kocot
6.27
Gimba mnt.
08:2409:33
Blue M
Krzysztof Litkowski
6.20
Toruń
09:2810:57
Buzz M
Robert Kłos
5.22
Skrzyczne
09:0910:00
Sport 4 M
Urszula Marciniak
4.85
Javorovy
13:4414:23
Element S
bora72
4.44
Skrzyczne
09:0209:43
Sigma 8 27
Łukasz Kołodziejczak
4.39
Łęki Kościelne
09:5910:21
Mistral 3 24
Urszula Marciniak
4.16
Javorovy
10:4911:24
Element S
Marcin Mazurek
3.92
Żar
10:2110:43
Tequila L
Grzegorz Pawłowski
3.06
Żar
12:1912:37
Buzz Z S
Dawid Krajewski
3.02
Żar
12:1812:37
Infinity S
Janusz Milej
2.71
Śnieżnica
08:4209:01
Łukasz Chołyst
2.60
Borsk
05:3005:39
Plus 30
Dawid Krajewski
2.00
Żar
09:4609:54
Infinity S
Jarosław Samulak
1.89
Chełm (Grybów)
10:1410:49
Cayenne 4 L