piotr'sky'antoniak
62.67
Cerna Hora
09:0514:10
Łukasz Skiba
9.11
Śnieżnica
10:5011:38
Janusz Milej
2.71
Śnieżnica
08:4209:01
Witold Kawa
24.60
Skrzyczne
11:3612:27
Zephyr S
Piotr Bramberger
9.96
Polonina Borzhava
07:2608:35
VOLT M
Pawel Tomaszewski
18.27
Kokorovac
09:4011:04
U sport L
Dorota Borucka
11.23
Śnieżnica
09:2910:59
U Fly S
Waldemar Wójcik
10.35
Polonina Borzhava
07:1308:24
U Fly M
Borys Chojnacki
11.30
Polonina Borzhava
07:1608:05
U Cross M
Krzysztof Mazur
12.59
Śnieżnica
10:5011:41
Tracer Tr2 S
Michał Wimmer
35.21
Śnieżnica
09:4011:27
Tracer Ml
Marcin Mazurek
3.92
Żar
10:2110:43
Tequila L
Grzegorz Fiema
28.95
Skrzyczne
09:1710:47
Synergy 5 M
Pawel Chwiej
17.78
Skrzyczne
10:4512:16
Summit Xc 2 M
Konrad Waksmundzki
7.38
Śnieżnica
11:0311:40
Summit 2 S
Robert Kłos
5.22
Skrzyczne
09:0910:00
Sport 4 M
Igor Popik
41.32
Łęki Kościelne
09:1811:50
Sigma 8 27
bora72
4.44
Skrzyczne
09:0209:43
Sigma 8 27
Górski Jacek
75.30
Kobala
10:0513:37
Sigma 7 28
JACEK PAŁKA
17.14
Śnieżnica
10:4311:45
Rush 3 M
Filip Porzucek
78.22
Antholz
07:5512:56
Rush 3 M
Szymon Struś
6.85
Śnieżnica
10:1410:52
Rush 3 M
Jacek Atlantyda Zdynowski
83.17
Emberger Alm
08:4212:53
Rook S
Zbigniew Ralski
11.41
Śnieżnica
08:4811:05
Rebel L
Wojciech Mazur
8.41
Skrzyczne
10:2911:21
Pluto 2 M
Marcin Pysz
11.05
Skrzyczne
11:4012:38
Pluto 2 M
Mirosław Stocerz
8.97
Skrzyczne
11:3312:15
Pluto 2 L
Łukasz Chołyst
2.60
Borsk
05:3005:39
Plus 30
Marek Jagoda
49.54
Śnieżnica
09:3712:23
Peak 2 24
Jeż Leszek
6.41
Lijak
11:0712:12
Optic 26
Joanna Kocot
6.35
Gimba mnt.
08:2708:59
Optic 22
Marek Samojeden
16.65
Turbia
10:5811:28
Omega 7 28
Roh Bojko
12.38
Stoy
13:4814:49
Omega 7 26
Roh Bojko
14.72
Polonina Borzhava
07:1708:12
Omega 7 26
Michał Dudziński
20.28
Skrzyczne
10:3212:08
Omega 7 24
Mateusz Styrczula
30.93
Cerna Hora
09:1310:54
Nemo 2 L
Piotr Stolarczyk
21.57
Skrzyczne
10:4612:06
Mystic 3 ML
Maciej Wojtyczka
15.23
Javorovy
09:5711:46
Mystic 2 26
Przemysław Czerwiński
6.36
Śnieżnica
10:0410:34
Mistral 7 XL
radosław orłowski
56.35
Lijak
11:3914:39
Mistral 5 24
Łukasz Kołodziejczak
4.39
Łęki Kościelne
09:5910:21
Mistral 3 24
Anna Zezula
30.54
Fajsławice
08:2810:19
Mentor 2 Xs
Dominika Kasieczko
38.20
Kokorovac
09:5113:11
Mentor 2 S
Janusz Pałka
8.06
Śnieżnica
10:3011:43
Mentor 2 S
Lukasz Sieminski
103.28
Antholz
07:4214:12
Mentor 2 M
Tomasz Nowak
7.02
Śnieżnica
11:0211:24
Mentor 2 L
Dawid Krajewski
3.02
Żar
12:1812:37
Infinity S
Dawid Krajewski
2.00
Żar
09:4609:54
Infinity S
Klaudia Bulgakow
53.55
Kokorovac
09:5113:04
Icepeak 6 23
Małgośka Sulkowska
87.08
Cerna Hora
09:0613:27
Hook 3 23