Michał Skalniak
2.31
Śnieżnica
10:1510:24
Zephyr M
Piotr Bramberger
1.92
Laworta
08:5809:05
VOLT M
Piotr Bramberger
32.40
Dżwiniacz
11:4012:56
VOLT M
Dawid Włoch
14.44
Vogel
12:1814:39
Venus 2 S
Mariusz Szczygieł
39.85
Śnieżnica
09:1212:24
Vega S
Krzysiek Telus
30.44
Antholz
07:2509:29
Up Kantega XC 2 M
Dorota Borucka
21.75
Śnieżnica
09:5111:35
U Fly S
Borys Chojnacki
47.87
Laworta
08:5510:52
U Cross M
Marcin Gorayski
139.17
Cerna Hora
06:1612:31
Tracer Tr2 Xl
Krzysztof Mazur
12.13
Śnieżnica
08:4009:17
Tracer Tr2 S
Marcin Kalamat
44.77
Śnieżnica
09:4812:36
Tracer Tr2 M
Michał Wimmer
38.57
Śnieżnica
09:1012:20
Tracer Ml
Krzysztof Świdziński
5.22
Skrzyczne
09:2510:07
Thema 2 95
Marcin Mazurek
10.66
Skrzyczne
09:5210:55
Tequila L
Witold Ossera
12.51
Meduno - Monte Valinis
13:0615:52
Tequila 2 M
Grzegorz Fiema
60.34
Śnieżnica
07:5012:18
Synergy 5 M
Jerzy Antosz
26.87
Laworta
08:5910:21
S'pace L
Michał Dziedzic
14.81
Śnieżnica
09:2410:50
Sigma 7 28
Witosław Girjat
50.32
Speikboden
08:0111:37
Sigma 7 28
Jan Matoga
40.77
Śnieżnica
09:2812:19
Sigma 7 28
Bieri
5.36
Śnieżnica
08:0408:36
Sigma 7 26
Bieri
26.46
Śnieżnica
10:3512:15
Sigma 7 26
Kasia Bryłka
47.25
Łęki Kościelne
07:4509:43
Sigma 7 23
Krzysztof Klepek
4.58
Wetlina
12:2012:45
Rush M
JACEK PAŁKA
33.60
Śnieżnica
10:0612:33
Rush 3 M
Filip Porzucek
15.45
Antholz
07:4108:34
Rush 3 M
Krzysztof Ziętara
37.88
Fiesch
08:0210:11
Rush 2 M
xcmichal
5.01
Skrzyczne
10:3111:05
Rook M
xcmichal
10.68
Skrzyczne
06:3006:51
Rook M
Maciej Gonciarz
35.55
Śnieżnica
09:2813:22
Pure M
Mirosław Stocerz
6.56
Skrzyczne
09:2809:56
Pluto 2 L
Krzysztof Wróblewski
24.93
Oleśnica
07:4809:10
Plus 28
Krzysztof Wróblewski
3.43
Oleśnica
11:2411:40
Plus 28
Janusz Wojtyniak
25.23
Meduno - Monte Valinis
08:4512:27
Peak 2 28
Paweł Szczepanek
16.77
Śnieżnica
10:3711:29
Peak 2 24
Marek Jagoda
41.13
Śnieżnica
09:2112:06
Peak 2 24
Wojciech Chyla
63.46
Antholz
06:4210:08
Optic 28
Krzysiek Pelcner
7.63
Meduno - Monte Valinis
13:2914:07
Optic 26
Krzysiek Pelcner
9.32
Meduno - Monte Valinis
09:2810:35
Optic 26
Marek Samojeden
108.53
Turbia
07:1011:35
Omega 7 28
Arkadiusz Sabat
29.60
Laworta
08:5610:08
Omega 7 26
Mateusz Styrczula
18.50
Meduno - Monte Valinis
09:0710:38
Nemo 2 L
Mateusz Styrczula
18.65
Meduno - Monte Valinis
11:3813:17
Nemo 2 L
Grzegorz Studziński
7.92
Skrzyczne
08:2709:40
Mystic 3 ML
Maciej Wojtyczka
27.59
Żar
08:5710:55
Mystic 2 26
Katarzyna Trzeciak
7.68
Emberger Alm
12:4113:10
Muse 3 24
Przemysław Czerwiński
13.27
Śnieżnica
09:2310:29
Mistral 7 XL
Bogusław Kruczek
1.78
Wapno
11:5712:13
Mentor M
Anna Zezula
80.36
Fajsławice
07:3411:29
Mentor 2 Xs
Dominika Kasieczko
83.40
Dobrostan
08:1611:31
Mentor 2 S