Piotr Bramberger
13.39
Gimba mnt.
09:2010:35
VOLT M
Borys Chojnacki
44.56
Smerek
09:1811:25
U Cross M
Maciej Perz
75.70
Słubica
08:2612:09
U Cross M
Marcin Gorayski
75.00
Mieroszów
09:5712:26
Tracer Tr2 Xl
Krzysztof Mazur
81.74
małopolskie
09:1412:55
Tracer Tr2 S
Marcin Kalamat
92.31
Podobin
09:0513:18
Tracer Tr2 M
eltomek
7.72
Kobala
10:2110:46
Tequila 2 S
Mariusz Krupa
50.37
Kobala
09:2111:58
Summit Xc M
Mariusz Krupa
13.06
Koseč
11:5912:36
Summit Xc M
Pawel Chwiej
3.48
Ciecień
09:5910:15
Summit Xc 2 M
Waldemar Ochal
24.57
Smerek
10:0911:14
Summit 3 L
Jerzy Antosz
21.73
Smerek
10:0811:42
S'pace L
Artur Gonera
102.45
Kobala
09:4615:31
Sigma 7 28
Witosław Girjat
45.91
Speikboden
07:0611:07
Sigma 7 28
Bieri
27.89
Ciecień
08:4610:24
Sigma 7 26
Arkadiusz Zygmunt
64.37
Skalka
09:5013:39
Scenic 2 -
Filip Porzucek
48.80
Speikboden
08:3311:48
Rush 3 M
Szymon Struś
21.84
Kobala
09:4110:45
Rush 3 M
Grzegorz Syska
49.30
Kobala
09:1412:54
Rise M
Łukasz Chołyst
4.54
Borsk
07:2107:33
Plus 30
Łukasz Chołyst
4.82
Borsk
06:1606:27
Plus 30
Alan Lisowiec
41.35
Klonówka
08:2410:35
Peak 29
Wojciech Chyla
142.66
Speikboden
06:2314:02
Optic 28
Wojciech Kocot
47.88
Ciecień
09:3911:32
Optic 26
Marek Samojeden
15.49
Turbia
09:0711:16
Omega 7 28
Arkadiusz Sabat
96.46
Smerek
09:2014:21
Omega 7 26
Krzysztof Siemczyk
32.55
Tereszpol
10:3812:39
Mystic 3 M
Krzysztof Siemczyk
3.83
Tereszpol
08:1608:33
Mystic 3 M
Maciej Wojtyczka
20.19
Żar
10:2612:38
Mystic 2 26
Katarzyna Trzeciak
7.44
Kobala
11:1112:16
Muse 3 24
Paweł Wilk
91.00
Stol
07:5511:50
Mentor 3 S
Anna Zezula
16.49
Fajsławice
08:1409:22
Mentor 2 Xs
Anna Zezula
39.28
Fajsławice
10:4112:58
Mentor 2 Xs
Dominika Kasieczko
34.97
Donovaly
07:4709:47
Mentor 2 S
Lukasz Sieminski
67.46
Stol
08:0411:11
Mentor 2 M
Dawid Krajewski
1.20
Żar
10:3510:42
Infinity S
Robert Szczur
108.14
Stol
08:0513:36
Hook 2 27
Tomasz Muszyński
4.17
Cerna Hora
12:4113:08
Golden 2 30
Andrzej Suszyński
3.74
Żar
12:1612:42
Fides 2 Evo M
Mikołaj Antoniewicz
5.27
Lijak
14:0015:14
Epsilon 7 28
Mariusz Wiśniowski
32.51
Żar
10:2012:18
Enzo S
Hubert Białas
53.84
Kobala
10:5314:52
Ellus 3 L
Tomasz Pyś
1.66
Podobin
10:0110:06
Eden 3 26
Piotr Klimkiewicz
27.13
Ciecień
08:5310:17
Delta L
Cezary Karol Szymkiewicz
119.97
Kobala
09:5015:38
Delta 2 XL
Gutek
50.74
Smerek
10:0912:34
Delta 2 L
Witold Gilarski
44.09
Laszki
09:2112:23
Colt 28.5
Grzegorz Szafrański
60.52
Antholz
06:3108:48
Coden 25.5
Tomasz Wasielewski
6.53
Lijak
13:2915:16
Chili 3 S
Krzysztof Martyna
14.60
Lijak
12:5915:13
Chili 3 M
Paweł Myszak
7.85
Żar
10:0711:12
Chili 2 M
Mrowiec Kamil
50.04
Lendak
09:3012:00
Cayenne 4 XL
Artur Kubiński vel Qbanczyk
5.53
Mieroszów
10:4211:53
Cayenne 4 M
GRZERO
24.07
Ciecień
08:4409:57
Cayenne 4 M
Jarosław Samulak
15.29
Słubica
08:1709:34
Cayenne 4 L
Witek Ladziński
41.31
Słubica
08:1311:17
Cayenne 3 S
Krzysztof Egzmont
36.48
Fajsławice
08:2011:39
Artik S
kszyh
40.15
Słubica
08:0511:03
Artik 2 27
Piotr Żoła
10.82
Kobala
14:4415:46
Arcus 7 28
Kasia Wołek
2.16
Ciecień
10:0510:11
Arcus 6 24
Paweł Cecot
9.53
Kobala
10:1610:50
Arcus 5 24