Kazimierz Anielak
9.29
Fajsławice
09:0309:41
Astral 6 26
Konrad Dwojak
9.28
Javorovy
11:3513:23
Obsession 2 M
Tomasz Nowak
9.01
Śnieżnica
08:5309:31
Mentor 2 L
Michał Dudziński
7.90
Skrzyczne
08:4909:21
Mantra 4 Ml
Piotr Czekaj
7.89
Oleśnica
09:3309:53
Optic 26
Grzegorz Pawłowski
7.27
Śnieżnica
11:5512:18
Buzz Z S
Kamil Stępień
7.15
Brauneck Toelzerhutte
12:5113:36
Ellus 2 L
Konrad Dwojak
6.72
Javorovy
09:2509:53
Obsession 2 M
Marek Zychowiecki
6.70
Daćbogi
09:0709:47
Cayenne 4 M
Dawid Krajewski
6.49
Skrzyczne
10:4811:19
Infinity S
Krzysztof Żelisko
6.40
Fajsławice
08:2208:54
Delta 2 MS
Marcin Noga
6.30
Chełm (Grybów)
12:5914:51
Mentor M
Artur Kulas
6.19
Oleśnica
09:4810:10
Rush 4 ML
Stanisław Sagan
5.75
Fajsławice
07:4408:10
Mentor 2 M
Zbigniew Kozłowski
5.70
Skrzyczne
10:3712:22
Chinook 2 28
Filip Gawłowski
5.40
Chełm (Grybów)
09:1709:28
Rush 3 L
Sebastian Kontowicz
5.17
Skrzyczne
13:4314:28
Rook M
Kazimierz Anielak
4.99
Fajsławice
07:3307:49
Astral 6 26
Marek Zychowiecki
4.67
Daćbogi
07:5008:12
Cayenne 4 M
Ciup3k
4.48
Śnieżnica
10:3010:53
Mentor S
Damian suski
4.47
Żar
08:3509:17
Artik 2 27
Wojciech Mazur
4.33
Żar
11:1212:27
Pluto 2 M
Michal Grabos
4.19
Zug
10:1710:44
Swift 2 M
Marek Perkowski
4.11
Oleśnica
10:1310:22
Tequila 3 M
Tomasz Giełda
4.01
Oleśnica
07:1807:29
Dragon 2 Xl
Marcus Biesioroff
3.98
Oleśnica
07:1307:21
Tequila 3 L
Robert Kapka
3.88
Czarna Kopa
12:0412:27
Axis 5 28
Marek Perkowski
3.84
Oleśnica
07:3608:09
Tequila 3 M
Mirosław Stocerz
3.79
Javorovy
10:1910:42
Mentor 3 M
Damian Szemainda
3.64
Lijak
09:0709:20
Delta L
Rafał Harchala
3.63
Lijak
09:0909:16
Astral 6 26
Tomasz Klima
3.60
Śnieżnica
10:2310:47
Ellus 4 L
Krzysztof Klepek
3.60
Wetlina
13:5614:44
Rush M
Lutosław Bogusz
3.35
Żar
09:0909:40
Nk1 S
Mrowiec Kamil
3.00
Żar
07:5708:14
Cayenne 4 XL
Krzysztof Krężel
2.91
Łęki Kościelne
08:5709:12
Mentor 3 S
Gregor Centrumparalotniowe.pl
2.77
Lijak
08:2708:31
Pbi6 M
Wojciech Mazur
2.71
Żar
08:5509:04
Pluto 2 M
Michał Skalniak
2.57
Śnieżnica
09:2809:38
Mistral 6 26
Zbigniew Ziarko
2.52
Żar
11:5212:23
Golden 4 26
Bogusław Kruczek
2.40
Chełm (Grybów)
10:5612:32
Sigma 8 27
Marcin Noga
2.40
Chełm (Grybów)
09:4110:05
Mentor M
Robert Skalski
2.32
Pińczów
10:0510:18
Sigma 7 31
Wojciech Mazur
2.30
Żar
07:4407:58
Pluto 2 M
Robert Skalski
2.22
Pińczów
11:3211:42
Sigma 7 31
Robert Kapka
2.14
Czarna Kopa
08:5309:01
Axis 5 28
Zbigniew Ziarko
2.04
Żar
12:2412:30
Golden 4 26
Maciej Bąk
2.01
Leszno - Strzyżewice
08:5609:02
Chili 3 S
Zbigniew Ziarko
1.89
Żar
09:2509:43
Golden 4 26
Magdalena Pawlak
1.87
Łęki Kościelne
07:1507:23
Hook 3 23