Wojciech Wojciechowski
17.36
Kobala
08:4609:42
Plus 30
Paweł Chlastawa
6.65
Kobala
15:0115:42
Robert Szczur
20.67
Kobala
08:4909:36
Hook 2 27
Wojciech Gierak
8.65
Klin (Andrzejówka)
09:3310:48
Synergy 4 Xl
Marcin Białobłocki
12.44
Klin (Andrzejówka)
06:3107:41
Sigma 8 27
Łukasz Serafin
7.49
Klin (Andrzejówka)
10:5112:22
Ellus 3 M
Marek Miłowski
15.70
Klin (Andrzejówka)
09:3511:38
Sigma 7 28
Tomasz Krajewski
16.75
Klin (Andrzejówka)
08:4111:06
Summit Xc Sm
Paweł Wysocki (szybki)
3.00
Klin (Andrzejówka)
10:5711:55
Sigma 8 27
Gall Anonim
50.60
Klin (Andrzejówka)
08:3913:24
Peak 2 26
Tomek Krupski
21.52
Klin (Andrzejówka)
09:3412:37
Triton 22
Marcin Gorayski
41.37
Klin (Andrzejówka)
08:3611:16
Tracer Tr2 Xl
Sławek Gut
9.97
Klin (Andrzejówka)
11:1212:08
Optic 28
Paweł Wysocki (szybki)
6.51
Klin (Andrzejówka)
06:5507:54
Sigma 8 27
Jacek Miłowski
40.76
Klin (Andrzejówka)
06:3010:16
Omega 7 28
Tomasz Muszyński
0.86
Klin (Andrzejówka)
12:1812:26
Golden 2 30
Kuchta Jarosław
13.25
Klin (Andrzejówka)
09:3810:38
Mantra 2 M
Jerzy Krajewski
5.69
Klin (Andrzejówka)
10:4811:36
Chili 2 L
Łukasz Serafin
9.35
Klin (Andrzejówka)
07:0209:31
Ellus 3 M
Marek Miłowski
16.21
Klin (Andrzejówka)
06:4108:58
Sigma 7 28
KRZYSZTOF MAKOWSKI
40.80
Klin (Andrzejówka)
08:2311:21
Delta 2 ML
piotr'sky'antoniak
22.27
Klin (Andrzejówka)
09:0611:43
Kuchta Jarosław
7.59
Klin (Andrzejówka)
07:5908:33
Mantra 2 M
Marcin Gierak
12.19
Klin (Andrzejówka)
07:4311:09
Cayenne 2 L
Ryszard Jakiel
11.14
Klin (Andrzejówka)
07:3109:30
Hook L
Radoslaw Stachowiak
4.57
Hammars backar
14:2815:51
Buzz Z S
Radoslaw Stachowiak
9.35
Hammars backar
13:3414:19
Buzz Z S
Kazimierz Anielak
4.17
Fajsławice
09:2409:43
Astral 6 26
Łukasz Prokop
35.87
Fajsławice
08:2411:30
UP Trango XC 2 M
Kazimierz Anielak
2.87
Fajsławice
08:1608:27
Astral 6 26
Krzysztof Żelisko
9.16
Fajsławice
10:0210:50
Delta 2 MS
Zbyszek Jagodziński
7.79
Dzikowiec
12:2813:14
Cayenne M
GRZERO
4.38
Ciecień
06:3807:56
Cayenne 4 M
Piotr Klimek
12.12
Ciecień
06:5708:32
Marvel 27
Maciej Nawrot
3.64
Ciecień
06:3507:18
Aspen 2 26
Maciej Nawrot
1.65
Chełm (Grybów)
11:0211:09
Aspen 2 26
Andrzej Piwowar
3.18
Chełm (Grybów)
12:1112:57
Pure L
GRZERO
1.40
Chełm (Grybów)
10:5410:58
Cayenne 4 M
Tomasz Szczepański
6.50
Borsk
12:3312:46
Sigma 8 29
Tomasz Szczepański
6.31
Borsk
10:4911:05
Sigma 8 29
Agnieszka Ruszkowska
5.53
Borsk
09:2709:53
Icaro Wildcat Xs
Paweł Kampczyk
16.60
Baldern (Uetliberg)
12:5915:12
Mentor 2 L
Michal Grabos
8.36
Baldern (Uetliberg)
13:0214:06
Swift 2 M