Krzysztof Martyna
83.77
Lijak
10:3915:14
Chili 3 M
Piotr Kośmider
72.13
Lijak
11:1315:16
Omega 8 25
Gall Anonim
50.60
Klin (Andrzejówka)
08:3913:24
Peak 2 26
Benedykt Kroplewski
47.70
Lijak
10:4413:50
Artik 3 27
Marcin Gorayski
41.37
Klin (Andrzejówka)
08:3611:16
Tracer Tr2 Xl
KRZYSZTOF MAKOWSKI
40.80
Klin (Andrzejówka)
08:2311:21
Delta 2 ML
Jacek Miłowski
40.76
Klin (Andrzejówka)
06:3010:16
Omega 7 28
Łukasz Prokop
35.87
Fajsławice
08:2411:30
UP Trango XC 2 M
Igor Popik
29.18
Pogorzałki
09:1510:21
Sigma 8 27
MK
24.70
Nowa Wieś
14:5416:03
Nucleon 31
Krzysztof Mazur
24.36
Śnieżnica
12:0514:10
Tracer Tr2 S
Janusz Wojtyniak
22.95
Lijak
10:5011:54
Peak 2 28
piotr'sky'antoniak
22.27
Klin (Andrzejówka)
09:0611:43
Tomek Krupski
21.52
Klin (Andrzejówka)
09:3412:37
Triton 22
Robert Szczur
20.67
Kobala
08:4909:36
Hook 2 27
Grzegorz Mac
20.03
Oleśnica
08:5610:03
Hook 3 25
Paweł Kumorek
19.69
Żar
10:3412:21
Icepeak 6 21
Marcin Bortkiewicz
19.15
Stol
07:2809:09
Mentor 3 L
Maro
18.55
Montlambert
09:0510:16
Icepeak 7 Pro 24
Marlena Tęga
18.48
Lijak
12:4414:48
Tequila 3 Xs
Michal Szymanski
17.47
Lijak
10:4111:43
Wojciech Wojciechowski
17.36
Kobala
08:4609:42
Plus 30
Tomasz Krajewski
16.75
Klin (Andrzejówka)
08:4111:06
Summit Xc Sm
Paweł Kampczyk
16.60
Baldern (Uetliberg)
12:5915:12
Mentor 2 L
Marek Miłowski
16.21
Klin (Andrzejówka)
06:4108:58
Sigma 7 28
Marek Miłowski
15.70
Klin (Andrzejówka)
09:3511:38
Sigma 7 28
Rafal Cypcar
15.47
Newhaven Cliffs
10:5712:01
Wasp M
Tomasz Konieczny
13.29
Skrzyczne
12:0713:14
Scorpion 4 29
Kuchta Jarosław
13.25
Klin (Andrzejówka)
09:3810:38
Mantra 2 M
Piotr Czekaj
12.72
Oleśnica
10:2010:59
Optic 26
Jola Leoniak
12.59
Oleśnica
09:4410:22
Hook 3 23
Marcin Białobłocki
12.44
Klin (Andrzejówka)
06:3107:41
Sigma 8 27
Grzegorz Walaszek /walery/
12.42
Żar
08:1610:17
Mantra 4 L
Marcin Gierak
12.19
Klin (Andrzejówka)
07:4311:09
Cayenne 2 L
Piotr Klimek
12.12
Ciecień
06:5708:32
Marvel 27
Ryszard Jakiel
11.14
Klin (Andrzejówka)
07:3109:30
Hook L
Jan Matoga
11.13
Śnieżnica
12:0712:55
Sigma 7 28
Krzysztof Muzzy Wejdman
11.07
Śnieżnica
11:5112:56
Ellus 5 XL
Marcin Żuwała
10.93
Żar
08:1010:48
Factor 2 M
Sławek Gut
9.97
Klin (Andrzejówka)
11:1212:08
Optic 28
Mrowiec Kamil
9.78
Żar
08:4810:50
Cayenne 4 XL
Paweł Witkowski
9.75
Montlambert
08:5410:16
Icepeak 6 26
Zofia Radzicka
9.62
Żar
09:4511:44
Chili 2 Xs
Kamil Stępień
9.57
Kössen
09:1713:14
Ellus 2 L
Radoslaw Stachowiak
9.35
Hammars backar
13:3414:19
Buzz Z S
Łukasz Serafin
9.35
Klin (Andrzejówka)
07:0209:31
Ellus 3 M
Michal Radzicki
9.32
Żar
08:1811:24
Astral 7 26
Krzysztof Żelisko
9.16
Fajsławice
10:0210:50
Delta 2 MS
Sebastian Kontowicz
8.88
Żar
09:3011:46
Rook M
Piotr Nowakowski
8.87
Żar
10:5711:47
U sport M
Przemysław Czerwiński
8.84
Śnieżnica
12:0212:43
Mistral 7 XL
Piotr Nowakowski
8.79
Żar
13:5514:22
U Fly 2 M
Wojciech Gierak
8.65
Klin (Andrzejówka)
09:3310:48
Synergy 4 Xl
Piotr Żoła
8.43
Skrzyczne
12:0612:33
Arcus 7 28
Michal Grabos
8.36
Baldern (Uetliberg)
13:0214:06
Swift 2 M
Arkadiusz Zygmunt
8.31
Skrzyczne
09:3511:05
Mystic 3 M
Ryszard Hutyra
7.99
Żar
08:2210:38
Omega 8 27
Zbyszek Jagodziński
7.79
Dzikowiec
12:2813:14
Cayenne M
Kuchta Jarosław
7.59
Klin (Andrzejówka)
07:5908:33
Mantra 2 M
Łukasz Serafin
7.49
Klin (Andrzejówka)
10:5112:22
Ellus 3 M
Kuba Jasek
7.21
Skrzyczne
11:0711:30
Zephyr S
Damian suski
7.08
Żar
08:3510:13
Artik 2 27
Paweł Bielański
6.76
Żar
08:2212:00
Arcus 6 28
Paweł Chlastawa
6.65
Kobala
15:0115:42
Paweł Chlastawa
6.65
Kobala
15:0115:42
Paweł Wysocki (szybki)
6.51
Klin (Andrzejówka)
06:5507:54
Sigma 8 27
Tomasz Szczepański
6.50
Borsk
12:3312:46
Sigma 8 29
Tomasz Szczepański
6.31
Borsk
10:4911:05
Sigma 8 29
Darecki-Starry
6.29
Żar
11:2212:31
Cayenne 3 M
Magda Kośmider
6.05
Lijak
12:3215:10
Mescal 3 S
Jerzy Krajewski
5.69
Klin (Andrzejówka)
10:4811:36
Chili 2 L
Agnieszka Ruszkowska
5.53
Borsk
09:2709:53
Icaro Wildcat Xs
Tomasz Król
5.23
Skrzyczne
09:2709:56
Ion 27
Radoslaw Stachowiak
4.57
Hammars backar
14:2815:51
Buzz Z S
Piotr Czekaj
4.54
Oleśnica
09:1609:28
Optic 26
Zbigniew Ziarko
4.45
Żar
10:2812:25
Golden 4 26
GRZERO
4.38
Ciecień
06:3807:56
Cayenne 4 M
Kazimierz Anielak
4.17
Fajsławice
09:2409:43
Astral 6 26
Maciej Nawrot
3.64
Ciecień
06:3507:18
Aspen 2 26
Mrowiec Kamil
3.55
Żar
12:0712:31
Cayenne 4 XL
Michał Cieślik
3.44
Rudnik
06:4807:02
Synergy 5 L
Jac S
3.26
Skrzyczne
10:0810:21
Ion 23
Zofia Radzicka
3.20
Żar
08:2309:00
Chili 2 Xs
Andrzej Piwowar
3.18
Chełm (Grybów)
12:1112:57
Pure L
Paweł Wysocki (szybki)
3.00
Klin (Andrzejówka)
10:5711:55
Sigma 8 27
Kazimierz Anielak
2.87
Fajsławice
08:1608:27
Astral 6 26
GRZERO
1.86
Skrzętla
13:1713:22
Cayenne 4 M
Maciej Nawrot
1.65
Chełm (Grybów)
11:0211:09
Aspen 2 26
Darek Parczewski
1.64
Żar
06:5106:57
GRZERO
1.40
Chełm (Grybów)
10:5410:58
Cayenne 4 M
Tomasz Muszyński
0.86
Klin (Andrzejówka)
12:1812:26
Golden 2 30
Adam Miszczak
0.58
Nowa Ruda
11:3211:34
Vox 27
Adam Miszczak
0.00
Nowa Ruda
11:0511:06
Nemo 2 S