Adam Grzech
94.68
Oleśnica
09:2912:33
Orca2 42
Marcin Bortkiewicz
94.30
Klin (Andrzejówka)
07:4311:07
Mentor 3 L
Jacek Miłowski
93.55
Klin (Andrzejówka)
07:0710:44
Omega 7 28
Marcin Gorayski
89.50
Klin (Andrzejówka)
08:1110:48
Tracer Tr2 Xl
Adam Banaś
75.78
Borsk
07:4410:19
Golden 3 24
Krzysztof Drzycimski
72.89
Borsk
07:4710:04
Poison 3 Xl
Tomek Kowalczyk
68.42
Klin (Andrzejówka)
07:2409:33
Mantra 4 L
radosław orłowski
63.51
Borsk
09:2413:02
Astral 7 24
KRZYSZTOF MAKOWSKI
62.53
Klin (Andrzejówka)
10:5912:57
Delta 2 ML
Andrzej Danielewski
54.31
Borsk
07:5109:43
Omega 8 27
pansabina
54.18
Borsk
07:3809:41
Artik 2 27
Henryk Zjawin
51.98
Klin (Andrzejówka)
08:1210:24
Omega 8 27
Adam Zaleski
50.57
Borsk
07:3409:42
Optic 28
Paweł Witkowski
46.88
L'ebaudiaz
11:4914:07
Icepeak 6 26
Maro
45.73
L'ebaudiaz
11:3713:52
Icepeak 7 Pro 24
Tomasz Janikowski
45.42
L'ebaudiaz
11:4313:57
Enzo M
Marcin Wilczak
42.27
Slieve Gullion
09:4812:01
Cayenne 4 M
Marek Oniszko
41.05
Liagardene- Ål
10:3814:02
Delta 2 L
kszyh
40.50
Pogorzałki
08:2010:14
Artik 2 27
Tomasz Szczepański
33.59
Borsk
08:1009:19
Sigma 8 29
Sławek Kędziak
31.47
Konopki
08:3210:09
Delta S
Jakub Zduńczyk
30.30
Konopki
08:3709:49
Rush 3 L
Szymon Struś
29.29
Śnieżnica
08:5011:09
Rush 3 M
Sławek Gut
25.30
Klin (Andrzejówka)
08:4610:17
Optic 28
Sylwester Sumarowski
24.71
Klin (Andrzejówka)
07:1108:17
Vega L
Daria Nowicka
20.75
Borsk
09:5410:46
Epsilon 5 23
GRZERO
19.94
Śnieżnica
08:2410:02
Cayenne 4 M
Kamil Stępień
16.58
Bassano
09:1811:24
Ellus 2 L
Krzysztof Muzzy Wejdman
16.36
Śnieżnica
09:3910:16
Ellus 5 XL
Igor Popik
15.84
Pogorzałki
08:5209:35
Sigma 8 27
Ryszard Jakiel
13.67
Klin (Andrzejówka)
08:5409:39
Hook L
Mateusz Siatka
13.26
Śnieżnica
08:3709:18
Astral 4 24
Krzysztof Martyna
12.20
Lijak
09:3410:23
Chili 3 M
Robert Rajzer
11.95
Slieve Gullion
09:2411:15
Omega 7 26
Maciej Nawrot
9.45
Śnieżnica
08:0209:16
Aspen 2 26
Ciup3k
8.72
Śnieżnica
09:1409:44
Mentor S
Magda Kośmider
8.62
Lijak
09:3410:19
Mescal 3 S
Marek Miłowski
8.45
Klin (Andrzejówka)
11:5414:26
Sigma 7 28
Marek Iwko
8.30
Galty Mountains
09:3311:42
Sigma 8 29
Radoslaw Stachowiak
8.23
Hammars backar
16:1617:29
Buzz Z S
Jola Leoniak
8.19
Lijak
08:2909:57
Hook 3 23
Marcin Białobłocki
8.03
Klin (Andrzejówka)
09:5112:07
Sigma 8 27
Marek Miłowski
7.88
Klin (Andrzejówka)
07:0208:32
Sigma 7 28
Wojciech Gierak
7.42
Klin (Andrzejówka)
07:2108:40
Synergy 4 Xl
Zbyszek Jagodziński
7.04
Klin (Andrzejówka)
07:3408:44
Cayenne M
Marek Miłowski
6.63
Klin (Andrzejówka)
08:5611:21
Sigma 7 28
Artur Sznicer
6.62
Dungavel
13:2414:21
Cayenne 3 L
Jarek Balicki
6.54
Klin (Andrzejówka)
09:4811:24
Sprint M
Marcin Białobłocki
5.80
Klin (Andrzejówka)
13:2415:07
Sigma 8 27
Darecki-Starry
5.72
Klin (Andrzejówka)
09:1611:06
Cayenne 3 M