Wojciech Kocot
3.08
Ćwilin
07:4107:50
Optic 26
Wojciech Gierak
11.82
Mieroszów
11:3813:35
Synergy 4 Xl
Witold Gilarski
10.76
Laszki
10:0611:09
Colt 28.5
Witek Ladziński
30.49
Mszana S
11:2712:51
Cayenne 3 S
Wacław Warda
3.64
Mszana S
10:5611:19
Cayenne 4 M
Tomasz Solatyński
8.19
Lijak
11:0212:33
Bright 4 26
Tomasz Belke-Uziałko
49.78
Borsk
09:4712:09
Rook S
Stanisław Sagan
45.75
Tereszpol
07:2709:41
Mentor 2 M
Sebastian Kontowicz
9.54
Stranik
08:4210:32
Rook M
Ryszard Hutyra
27.50
Hala Bieguńska
08:3310:20
Omega 8 27
Przemysław Baran
5.59
Smerek
08:4809:16
Mentor 2 M
Pawel Wrobel
1.67
Lendak
09:3309:46
Pioneer M
Paweł Kobiałko
1.03
Mieroszów
12:5513:11
Ellus 2 M
Nawrocki Michał
124.48
Tereszpol
07:1612:07
Cayenne 4 M
Michał Skalski
7.38
Klonówka
11:4313:16
Sport 4 L
Michał Skalniak
1.35
Podobin
08:4508:48
Mistral 6 26
Michał Skalniak
1.59
Podobin
10:4810:58
Mistral 6 26
Michał Janowski
6.32
Mszana S
11:2712:14
Queen M
Michał Janowski
4.07
Mszana S
06:2907:33
Queen M
Mariusz Witlański
52.74
Roztoki
10:0212:59
U sport 2 S
Marek Perkowski
1.81
Mieroszów
07:5408:53
Tequila 3 M
Marcin Łącki
10.46
Ćwilin
07:3008:17
Ellus 4 Xl
Marcin Białobłocki
23.54
Mieroszów
12:4513:45
Sigma 8 27
Marcin Białobłocki
22.83
Mieroszów
07:0411:26
Sigma 8 27
Łukasz Prokop
114.22
Tereszpol
06:2713:21
UP Trango XC 2 M
Łukasz Czyżewski
29.69
Donovaly
08:2310:13
Cayenne 2 L
Kuchta Jarosław
12.04
Mieroszów
06:5208:40
Mantra 2 M
Krzysztof Żelisko
82.19
Tereszpol
07:0611:17
Delta 2 MS
Krzysztof Wróblewski
9.24
Mieroszów
11:4212:54
Chili 2 M
Krzysztof Wróblewski
8.53
Mieroszów
07:4008:26
Chili 2 M
Krzysztof Siemczyk
26.29
Tereszpol
08:1810:25
Mystic 3 M
Krzysztof Mazur
46.02
Ćwilin
08:1910:56
Tracer Tr2 S
Krzycha
12.46
Debrzno
08:4509:15
Astral 7 28
Kazimierz Anielak
48.24
Tereszpol
08:0510:29
Astral 6 26
Jerzy Gajda
3.15
Mszana S
11:2712:15
Delta M
Jarosław Pawelczuk
1.30
Podobin
09:1109:15
Chili S
Jarosław Osmólski
3.87
Stranik
08:5210:23
Vega 2 S
Janusz Zaorski
4.15
Mieroszów
09:3410:03
Rook M
Janusz Zaorski
0.60
Mieroszów
07:5908:01
Rook M
Janusz Zaorski
2.62
Mieroszów
10:4411:11
Rook M
Jacek Zając
1.09
Mszana S
11:3511:44
Grzegorz Kopyto
33.53
Hala Bieguńska
08:2910:21
Mystic 3 M
Grzegorz Fiema
45.44
Ćwilin
07:4110:26
Synergy 5 M
Gienek
17.48
Tereszpol
07:3608:31
Koyot 2 24
Gienek
22.98
Tereszpol
10:1711:41
Koyot 2 24
Dominik Kapica
12.18
Stranik
08:3610:16
Accura 2 90
Dominika Kasieczko
54.61
Skalnate Pleso
07:1911:02
Delta 2 MS
Dariusz
7.95
Kobala
10:5211:15
Sigma 7 28
Darecki-Starry
2.08
Mieroszów
11:4011:59
Cayenne 3 M
Darecki-Starry
1.07
Mieroszów
12:4313:10
Cayenne 3 M