Krzysztof Martyna
100.30
Oleśnica
09:0214:15
Chili 3 M
Janusz Fuzowski
90.75
Konopki
08:1812:44
Mantra 4 Ml
Krzysztof Ziółkowski
84.60
Skrzyczne
07:3812:57
Coden 25.5
Jakub Zduńczyk
79.07
Łęki Kościelne
08:0011:49
Rush 3 L
Robert Rajzer
76.34
Czoło
07:0210:31
Omega 7 26
Tomek Jabłoński
69.76
Łęki Kościelne
08:3112:07
Rook M
KRZYSZTOF MAKOWSKI
68.51
Emberger Alm
07:4012:34
Delta 2 ML
Marcin Kalamat
65.55
Skrzętla
08:0111:33
Tracer Tr2 M
Kamil Stępień
62.45
Emberger Alm
07:5412:24
Ellus 2 L
Grzegorz Kopyto
60.08
Skrzyczne
09:4613:51
Mystic 3 M
Marek
54.62
Pyskowice
03:0604:48
Alpha 4 25
Daria Nowicka
51.36
Borsk
09:1311:52
Epsilon 5 23
Jarosław Hadaczek
48.15
Konopki
10:2613:12
Rush 3 M
Maciej Perz
47.01
Cergowa
08:2410:34
U Cross M
Paweł Szczepanek
46.74
Skrzętla
07:5811:29
Peak 2 24
Gall Anonim
43.48
Cerna Hora
08:1812:16
Peak 2 26
Mateusz Szewc
42.35
Cerna Hora
08:3310:55
Peak 25
Igor Popik
39.50
Łęki Kościelne
10:2513:13
Sigma 8 27
Maciej Gąsiorek
36.82
Skrzyczne
07:3709:52
Trango Xc M
Piotr Góźdź
36.21
Łęki Kościelne
09:2612:20
Colt 31
GRZERO
34.25
Szczebel
08:0411:21
Cayenne 4 M
Tomasz Belke-Uziałko
30.66
Borsk
08:1811:10
Rook S
Maciej Ziętara
29.42
Szczebel
07:3811:02
VOLT SM
Zbyszek Jagodziński
29.31
Skrzyczne
06:1609:39
Cayenne M
Dawid Włoch
28.72
Szczebel
07:5209:57
Venus 2 S
Jerzy Byrdziak
28.58
Skrzyczne
07:4109:47
Queen L
AnT
28.35
Konopki
12:4814:16
Rush 4 ML
Hubert Białas
28.28
Kobala
09:3112:34
Ellus 3 L
Krzysztof Mazur
27.99
Szczebel
08:3411:34
Tracer Tr2 S
Michał Cieślik
27.25
Cerna Hora
08:3610:05
Synergy 5 L
Górski Jacek
27.07
Szczebel
07:3910:01
Delta 2 L
Krzycha
26.44
Borsk
09:1511:18
Astral 7 28
Tadeusz Mistarz
25.66
Szczebel
09:2811:26
Astral 6 26
Joanna Kocot
25.30
Pińczów
09:5611:51
Optic 22
Lech Piekarski
25.04
Szczebel
07:4509:53
Chili 3 M
Krzysztof Józefowicz
24.10
Cerna Hora
08:4109:44
Artik 2 27
Tomasz Krajewski
23.70
Cerna Hora
08:3609:41
Summit Xc Sm
Przemysław Czerwiński
21.30
Szczebel
07:4810:40
Mistral 7 XL
Janusz Pałka
21.27
Szczebel
07:4910:30
Mentor 2 S
Rafał Dembinski
21.26
Skrzyczne
08:2610:22
Form 3 M
Marek Miłowski
20.29
Skrzyczne
10:5313:19
Sigma 7 28
Ilona Knapik
19.54
Konopki
11:0412:42
Buzz z4 S
Artur Gonera
19.42
Żelisławiec
09:4911:30
Sigma 7 28
Krzysztof Wróblewski
18.92
Oleśnica
09:2410:41
Chili 2 M
Paweł Bielański
18.89
Skrzyczne
08:5111:24
Arcus 6 28
Grzegorz Studziński
18.46
Skrzyczne
07:2709:41
Mystic 3 M
Mariusz Maj
18.18
Skrzyczne
07:3609:27
Artik 3 25
Jeż Leszek
17.72
Łęki Kościelne
09:3611:29
Optic 26
Michał Dudziński
17.44
Szczebel
08:0010:40
Mantra 4 Ml
Michał Walkiewicz
17.43
Oleśnica
09:1510:40
Mentor 3 M
Piotr Klimek
17.08
Szczebel
07:5610:26
Marvel 27
Kuba Miękuszewski
17.00
Skrzyczne
09:4211:33
Scorpion 4 27
Marek Dmochowski
16.92
Konopki
10:1211:41
Rush 4 MS
Marek Miłowski
16.51
Skrzyczne
08:0410:32
Sigma 7 28
Michał Dziedzic
16.47
Szczebel
07:5610:58
Sigma 7 28
Krzysztof Gaik
16.45
Cerna Hora
08:3310:09
Kantega M
Grzegorz Hali
16.39
Cerna Hora
13:1014:17
Kantega M
Darek Miękuszewski
16.21
Skrzyczne
09:3810:55
Astral 6 26
Mariusz Krupa
16.18
Szczebel
10:3011:59
Summit Xc M
Szczepan Pawluszek
16.18
Pińczów
10:5612:06
Aspen 4 26
Piotr Klimkiewicz
14.63
Szczebel
10:0711:17
Delta L
Pawel Chwiej
14.58
Szczebel
08:1109:58
Summit Xc 2 M
Piotr Stolarczyk
14.16
Skrzyczne
08:3609:36
Mystic 3 ML
Maciej Nawrot
14.12
Szczebel
08:0509:36
Aspen 2 26
Robert Skalski
13.69
Skrzyczne
08:3410:51
Sigma 7 31
Ciup3k
13.58
Szczebel
08:0510:47
Mentor 2 M
Joanna Jasek
12.71
Skrzyczne
09:4710:44
Rush 3 S
Marcin Łącki
12.65
Szczebel
10:0411:11
Ellus 4 Xl
Marek Perkowski
12.63
Cerna Hora
11:0412:20
Tequila 3 M
Kasia Wołek
12.46
Szczebel
08:0909:06
Kantega XC 2 S
Łukasz Kołodziejczak
12.10
Skrzyczne
15:0315:50
Mistral 3 24
Michal Radzicki
11.74
Javorovy
10:1613:01
Astral 7 26
Michał Skalski
11.71
Skrzyczne
08:4110:48
Sport 4 L
Marek Perkowski
11.31
Cerna Hora
08:4709:52
Tequila 3 M
Arkadiusz Ślusarczyk
11.02
Skrzyczne
08:4811:19
Nemo M
Marcin Kempny
10.35
Skrzyczne
08:2509:54
Astral 7 26
Witosław Girjat
9.84
Skrzyczne
09:1609:44
Delta 2 L
bartek wrzesniowski
9.81
Kössen
09:5910:31
Tequila 2 M
Kuba Jasek
9.76
Skrzyczne
09:4810:31
Zephyr S
Michał Olszewski
9.75
Pińczów
07:4408:28
lotnia miękka bezmasztowa
Łukasz Kołodziejczak
9.67
Skrzyczne
10:5412:42
Mistral 3 24
Marcin Pysz
9.37
Skrzyczne
10:2911:22
Blacklight M
Krzysztof Klepek
9.25
Wetlina
05:5407:37
Rush M
Tomasz Szczepański
9.19
Szczebel
07:5009:35
Sigma 8 29
Michał Kocot
9.17
Szczebel
07:3308:47
Boomerang X M
Krzysztof Kajda
8.85
Skrzyczne
07:3308:52
Dragon 2 S
Szczepan Pawluszek
8.55
Pińczów
08:2909:33
Aspen 4 26
Dorota Borucka
8.43
Szczebel
08:1309:18
U Fly S
Krzysztof Żelisko
8.13
Borsk
10:4111:37
Delta 2 MS
Marcin Łącki
8.11
Szczebel
08:0009:07
Ellus 4 Xl
Krzysztof Świdziński
7.88
Skrzyczne
11:4512:38
Thema 2 95
Tomasz Nowak
7.29
Skrzyczne
07:3208:29
Mentor 2 L
Michał Skalniak
6.99
Szczebel
08:4809:21
Mistral 6 26
Mariusz Maj
6.82
Skrzyczne
11:4712:35
Artik 3 25
Jacek Ryłko
6.65
Łęki Kościelne
12:3513:04
Golden 2 30
Asia Żabicka
6.41
Skrzyczne
10:4212:07
Nemo S
Marcin Stachura
6.40
Skrzyczne
11:5312:37
Sport 4 M
Krzysztof Gaik
6.33
Cerna Hora
12:3613:32
Kantega M
Krzysztof Siwek
6.03
Skrzyczne
07:5508:30
Vega 2 M
Marcin Waloszek
5.74
Szczebel
08:0608:38
Mentor 2 S