Wojciech Kocot
4.46
Passy
10:2810:39
Optic 26
Witek Ladziński
45.41
Mszana S
07:0410:08
Cayenne 3 S
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
5.23
Borsk
06:0606:24
Zulu L
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
21.41
Borsk
08:3409:30
Epsilon 6 28
Waldemar Janiszewski
36.83
Kobala
09:4113:27
Queen L
Wacław Warda
4.66
Działy
09:4210:22
Cayenne 4 M
Tomek Zmarzły
2.93
Stranik
09:2209:33
Tequila 2 L
Tomasz Somla
2.18
Mieroszów
11:4812:10
Hook 2 25
Szymon Struś
1.75
Podobin
08:0308:13
Rush 3 M
Szymon Struś
15.18
Podobin
10:0310:51
Rush 3 M
Sylwester Sumarowski
22.04
Mieroszów
06:5710:01
Vega L
Stefan Mistarz
16.78
Podobin
09:3010:25
Astral 7 26
Ryszard Zdęba
4.13
Czermna
07:3708:00
Chili M
Ryszard Zdęba
2.08
Czermna
09:0809:35
Chili M
Ryszard Pszenny
2.68
Mszana S
07:5709:19
Discovery 4 29
Ryszard Jakiel
8.47
Mieroszów
07:4409:42
Hook L
Robert Szczur
10.66
Kobala
10:3211:25
Hook 2 27
Robert Skalski
5.34
Klonówka
08:0712:25
Sigma 7 31
Rafał Harchala
6.89
Czermna
07:5009:28
U Cross L
Przemysław Czerwiński
15.91
Podobin
09:5011:06
Mistral 7 XL
Przemysław Baran
5.25
Mszana S
08:4709:23
Mentor 2 M
Piotr Leski
40.67
dębicki
13:5915:28
Action Gt 28
Piotr Czopor
2.95
Mszana S
11:3011:45
Chili 3 XS
Paweł Wysocki (szybki)
22.01
Mieroszów
07:3209:51
Sigma 8 27
Paweł Szczepanek
95.20
Podobin
07:5812:10
Peak 2 24
Paweł Czepiel
1.65
Podobin
09:0509:10
Delta 2 ML
Paweł Czepiel
4.03
Podobin
11:1312:41
Delta 2 ML
Monika Makowska
21.33
Borsk
07:3409:31
Delta 2 XS
Mirosław Mendelewski
3.74
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
08:3108:56
Golden 4 30
Mirosław Mendelewski
2.31
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:4609:51
Golden 4 30
Mirosław Mendelewski
2.42
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
07:4808:02
Golden 4 30
Michal Gajdoš
1.67
Veľká Kýčera
10:5010:56
Nevada 26
Michal Gajdoš
2.00
Veľká Kýčera
09:1309:25
Nevada 26
Michał Dziedzic
24.32
Podobin
08:1709:55
Sigma 7 28
Mateusz Siatka
25.19
Podobin
08:4711:03
VOLT M
Marta Stachowska
2.02
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
08:1408:19
Alpha 5 26
Mariusz Witlański
44.90
Mszana S
08:5010:38
U sport 2 S
Mariusz Strzelczyk
36.80
Bassano
08:4814:15
Delta 2 ML
Mariusz Kozlowski
147.70
Selsley Common
09:3714:45
Cayenne M
Mariusz Ignaciuk
1.85
Klonówka
08:3108:47
Artax S
Marek Samojeden
83.73
Turbia
08:4311:00
Omega 7 28
Marek Friedenberger
2.42
Klonówka
09:4710:26
Discovery 4 29
Maciej Wojtyczka
14.97
Kobala
13:0314:40
Rook M
Kuchta Jarosław
10.36
Mieroszów
07:0708:43
Mantra 2 M
Krzysztof Żelisko
50.41
Fajsławice
09:0311:04
Delta 2 MS
Krzysztof Orłowski
10.98
Mieroszów
07:4108:50
Omega 8 29
Krzysztof Cieślinski
3.07
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
10:1610:35
Golden 4 28
Krzysztof Cieślinski
2.55
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
08:4608:53
Golden 4 28
Krzysiek Telus
23.37
Słubica
09:0310:44
Chili 3 S
Krzysiek Róg
43.42
Mszana S
07:1609:53
Sigma 8 27