Zbigniew Ziarko
6.15
Żar
11:3912:31
Golden 4 26
Piotr Nowakowski
9.72
Żar
10:0711:26
U sport 2 M
Ciup3k
5.17
Żar
09:5811:10
Mentor 2 M
Zbigniew Ziarko
2.63
Żar
10:1810:31
Golden 4 26
Dorota Borucka
8.09
Żar
10:2411:27
U Fly S
Bartosz Rożeński
3.14
Żar
10:0710:23
Falcon 2009 27
Wojtek Floriański
2.32
Żar
11:0311:48
Dudek Universal 28
Marek Samojeden
2.82
Turbia
08:4508:56
Omega 7 28
Mariusz Ignaciuk
14.04
Tumlin-Wykień
14:0114:29
Artax S
Waldemar Wójcik
1.44
Szybowisko Ustjanowa
13:1313:19
U Fly M
Dominik Kapica
10.23
Sopot
09:5110:53
Accura 2 90
Jarosław Osmólski
5.89
Sopot
10:1210:30
Vega 2 S
Krzysztof Muzzy Wejdman
2.34
Śnieżnica
08:3908:46
Ellus 5 XL
Tomasz Klima
2.62
Śnieżnica
09:5009:57
Ellus 4 L
Joanna Jasek
11.93
Skrzyczne
09:4511:06
Rush 3 S
Paweł Myszak
11.56
Skrzyczne
09:5811:34
Mentor 2 M
Wojciech Mazur
10.99
Skrzyczne
10:0911:01
Pluto 2 M
Łukasz Kołodziejczak
32.70
Ponnay
12:4015:41
Golden 3 24
Magdalena Pawlak
33.11
Ponnay
10:4513:58
Hook 3 23
Krzysiek Telus
29.48
Pendle
10:0313:40
Chili 3 S
Kamila Uchańska-Egzmont
37.30
Nowa Wola
08:5411:04
Hook 2 23
Krzysztof Egzmont
12.71
Nowa Wola
10:1711:45
Artik S
Igor Popik
19.06
Nova Gorica
10:2911:10
Sigma 8 27
Tomek Piwonski
21.74
Montmin Coche-Cabane
11:5413:31
Rush 4 L
Zofia Radzicka
5.14
Meduno - Monte Valinis
08:5510:01
Chili 2 Xs
Michal Radzicki
16.91
Meduno - Monte Valinis
08:3610:59
Astral 7 26
Przemysław Czerwiński
24.18
Lijak
09:4512:09
Mistral 7 XL
Kasia Wołek
13.01
Lijak
09:5511:12
Kantega XC 2 S
Małgośka Sulkowska
27.38
Lijak
09:5312:14
Hook 3 23
Daniel Kasperski
2.04
Leszno - Strzyżewice
11:4511:49
Tequila 4 M
Ryszard Ceglarek
2.67
Leszno - Strzyżewice
12:0512:25
Mamboo M
Daniel Kasperski
4.16
Leszno - Strzyżewice
10:5411:30
Tequila 4 M
Grzegorz Szczerbowicz
3.41
Leszno - Strzyżewice
12:2712:46
Buzz Z Ml
Jeż Leszek
2.59
Łęki Kościelne
10:0810:13
Optic 26
Kasia Bryłka
32.68
Łęki Kościelne
08:5510:36
Sigma 7 23
Janusz Fuzowski
92.00
Łęki Kościelne
09:4713:43
Mantra 4 Ml
Michał Piotrowski
12.45
Łęki Kościelne
08:4909:33
Orca2 42
Jeż Leszek
2.20
Łęki Kościelne
12:0612:11
Optic 26
Marek Oniszko
21.17
Le Cougulet
09:0610:18
Delta 2 L
Waldemar Wójcik
6.13
Laworta
09:4410:17
U Fly M
Piotr Bramberger
9.01
Laworta
09:5110:26
VOLT M
Borys Chojnacki
6.34
Laworta
09:5110:42
U Cross M
Arkadiusz Sabat
4.42
Laworta
10:0011:25
Poison 3 M
Mikołaj Kocot
15.54
La Palud-sur-Verdon
08:5609:37
Mentor 2 Xs
Robert Mróz
5.75
La Baume
07:4908:06
Plus 26
Leszek Woźniak
19.11
Konchinka
07:2309:12
Artik 2 27
Sebastian Zowada
19.13
Komprachcice
11:0313:28
Delta 2 L
Arkadiusz Marucha
2.78
Javorovy
09:1009:25
Mamboo M
Arkadiusz Marucha
2.85
Javorovy
11:1111:20
Mamboo M
Robert Wincencik
8.20
Inowrocław
10:0711:04
Golden 3 28