Zofia Radzicka
5.14
Meduno - Monte Valinis
08:5510:01
Chili 2 Xs
Zbyszek Jagodziński
28.82
Cerna Hora
10:2012:28
Cayenne M
Zbigniew Ziarko
6.15
Żar
11:3912:31
Golden 4 26
Zbigniew Ziarko
2.63
Żar
10:1810:31
Golden 4 26
Wojtek Floriański
2.32
Żar
11:0311:48
Dudek Universal 28
Wojciech Mazur
10.99
Skrzyczne
10:0911:01
Pluto 2 M
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
9.45
Borsk
09:3611:27
Hook 2 27
Waldemar Wójcik
6.13
Laworta
09:4410:17
U Fly M
Waldemar Wójcik
1.58
Dżwiniacz
11:0111:24
U Fly M
Waldemar Wójcik
1.44
Szybowisko Ustjanowa
13:1313:19
U Fly M
Tomek Piwonski
21.74
Montmin Coche-Cabane
11:5413:31
Rush 4 L
Tomasz Klima
2.62
Śnieżnica
09:5009:57
Ellus 4 L
Stanisław Sagan
10.14
Fajsławice
09:3910:52
Mentor 2 M
Stanisław Sagan
12.27
Fajsławice
07:2509:00
Mentor 2 M
Sebastian Zowada
19.13
Komprachcice
11:0313:28
Delta 2 L
Ryszard Ceglarek
2.67
Leszno - Strzyżewice
12:0512:25
Mamboo M
Robert Wincencik
2.11
Inowrocław
08:5208:58
Golden 3 28
Robert Wincencik
8.20
Inowrocław
10:0711:04
Golden 3 28
Robert Mróz
5.75
La Baume
07:4908:06
Plus 26
Robert Mróz
6.74
Draillant
13:1213:38
Plus 26
Rafał Harchala
10.32
Cerna Hora
10:2711:44
U Cross L
Przemysław Czerwiński
24.18
Lijak
09:4512:09
Mistral 7 XL
piotr'sky'antoniak
24.94
Cerna Hora
09:3711:15
Piotr Nowakowski
9.72
Żar
10:0711:26
U sport 2 M
Piotr Bramberger
9.01
Laworta
09:5110:26
VOLT M
Paweł Wysocki (szybki)
20.28
Cerna Hora
08:4011:13
Sigma 8 27
Paweł Myszak
11.56
Skrzyczne
09:5811:34
Mentor 2 M
Monika Makowska
26.60
Borsk
08:0109:35
Delta 2 XS
Mirosław Mendelewski
1.81
Inowrocław
08:2408:40
Golden 4 30
Mikołaj Kocot
15.54
La Palud-sur-Verdon
08:5609:37
Mentor 2 Xs
Michal Radzicki
16.91
Meduno - Monte Valinis
08:3610:59
Astral 7 26
Michał Piotrowski
12.45
Łęki Kościelne
08:4909:33
Orca2 42
Michal Grabos
10.19
Fiesch
09:1209:54
Rush 4 L
Mateusz Ring
15.80
Bassano
09:2712:16
Mentor 2 S
Mateusz Ring
3.55
Bassano
13:2313:35
Mentor 2 S
Mariusz Ignaciuk
14.04
Tumlin-Wykień
14:0114:29
Artax S
Marek Samojeden
2.82
Turbia
08:4508:56
Omega 7 28
Marek Oniszko
21.17
Le Cougulet
09:0610:18
Delta 2 L
Marek Miłowski
18.38
Cerna Hora
08:4412:51
Sigma 7 28
Marcin Białobłocki
13.52
Cerna Hora
10:5613:46
Sigma 8 27
Marcin Białobłocki
10.77
Cerna Hora
08:4809:37
Sigma 8 27
Małgośka Sulkowska
27.38
Lijak
09:5312:14
Hook 3 23
Magdalena Pawlak
33.11
Ponnay
10:4513:58
Hook 3 23
Łukasz Prokop
12.71
Fajsławice
08:3410:34
UP Trango XC 2 M
Łukasz Kołodziejczak
32.70
Ponnay
12:4015:41
Golden 3 24
Łukasz Chołyst
10.64
Borsk
11:2612:29
Plus 30
Łukasz Chołyst
6.64
Borsk
09:1610:08
Plus 30
Leszek Woźniak
19.11
Konchinka
07:2309:12
Artik 2 27
Krzysztof Siemczyk
11.49
Fajsławice
09:2610:24
Mystic 3 M
Krzysztof Muzzy Wejdman
2.34
Śnieżnica
08:3908:46
Ellus 5 XL