Janusz Fuzowski
92.00
Łęki Kościelne
09:4713:43
Mantra 4 Ml
Kamil Stępień
56.91
Fiesch
09:0113:06
Ellus 2 L
Kamila Uchańska-Egzmont
37.30
Nowa Wola
08:5411:04
Hook 2 23
Magdalena Pawlak
33.11
Ponnay
10:4513:58
Hook 3 23
Łukasz Kołodziejczak
32.70
Ponnay
12:4015:41
Golden 3 24
Kasia Bryłka
32.68
Łęki Kościelne
08:5510:36
Sigma 7 23
Krzysiek Telus
29.48
Pendle
10:0313:40
Chili 3 S
Zbyszek Jagodziński
28.82
Cerna Hora
10:2012:28
Cayenne M
Małgośka Sulkowska
27.38
Lijak
09:5312:14
Hook 3 23
Monika Makowska
26.60
Borsk
08:0109:35
Delta 2 XS
piotr'sky'antoniak
24.94
Cerna Hora
09:3711:15
Przemysław Czerwiński
24.18
Lijak
09:4512:09
Mistral 7 XL
Tomek Piwonski
21.74
Montmin Coche-Cabane
11:5413:31
Rush 4 L
Marek Oniszko
21.17
Le Cougulet
09:0610:18
Delta 2 L
Jacek Miłowski
20.75
Cerna Hora
08:5013:02
Omega 7 28
Paweł Wysocki (szybki)
20.28
Cerna Hora
08:4011:13
Sigma 8 27
Sebastian Zowada
19.13
Komprachcice
11:0313:28
Delta 2 L
Leszek Woźniak
19.11
Konchinka
07:2309:12
Artik 2 27
Igor Popik
19.06
Nova Gorica
10:2911:10
Sigma 8 27
Marek Miłowski
18.38
Cerna Hora
08:4412:51
Sigma 7 28
Anna Zezula
17.45
Fajsławice
09:1410:38
Mentor 2 Xs
Michal Radzicki
16.91
Meduno - Monte Valinis
08:3610:59
Astral 7 26
Mateusz Ring
15.80
Bassano
09:2712:16
Mentor 2 S
Mikołaj Kocot
15.54
La Palud-sur-Verdon
08:5609:37
Mentor 2 Xs
Mariusz Ignaciuk
14.04
Tumlin-Wykień
14:0114:29
Artax S
Marcin Białobłocki
13.52
Cerna Hora
10:5613:46
Sigma 8 27
Kasia Wołek
13.01
Lijak
09:5511:12
Kantega XC 2 S
Krzysztof Egzmont
12.71
Nowa Wola
10:1711:45
Artik S
Łukasz Prokop
12.71
Fajsławice
08:3410:34
UP Trango XC 2 M
Michał Piotrowski
12.45
Łęki Kościelne
08:4909:33
Orca2 42
Andrzej Suszyński
12.31
Col Rodella
07:0608:29
Fides 2 Evo M
Stanisław Sagan
12.27
Fajsławice
07:2509:00
Mentor 2 M
Joanna Jasek
11.93
Skrzyczne
09:4511:06
Rush 3 S
Paweł Myszak
11.56
Skrzyczne
09:5811:34
Mentor 2 M
Krzysztof Siemczyk
11.49
Fajsławice
09:2610:24
Mystic 3 M
Wojciech Mazur
10.99
Skrzyczne
10:0911:01
Pluto 2 M
Marcin Białobłocki
10.77
Cerna Hora
08:4809:37
Sigma 8 27
Łukasz Chołyst
10.64
Borsk
11:2612:29
Plus 30
Krzysztof Gaik
10.44
Cerna Hora
09:4211:44
Kantega M
Rafał Harchala
10.32
Cerna Hora
10:2711:44
U Cross L
Dominik Kapica
10.23
Sopot
09:5110:53
Accura 2 90
Michal Grabos
10.19
Fiesch
09:1209:54
Rush 4 L
Stanisław Sagan
10.14
Fajsławice
09:3910:52
Mentor 2 M
Piotr Nowakowski
9.72
Żar
10:0711:26
U sport 2 M
Darecki-Starry
9.46
Cerna Hora
10:1512:23
Cayenne 3 M
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda
9.45
Borsk
09:3611:27
Hook 2 27
Piotr Bramberger
9.01
Laworta
09:5110:26
VOLT M
Krzycha
8.84
Inowrocław
09:5910:52
Astral 7 28
Robert Wincencik
8.20
Inowrocław
10:0711:04
Golden 3 28
Dorota Borucka
8.09
Żar
10:2411:27
U Fly S