piotr'sky'antoniak
24.94
Cerna Hora
09:3711:15
Piotr Bramberger
9.01
Laworta
09:5110:26
VOLT M
Jarosław Osmólski
5.89
Sopot
10:1210:30
Vega 2 S
Piotr Nowakowski
9.72
Żar
10:0711:26
U sport 2 M
Łukasz Prokop
12.71
Fajsławice
08:3410:34
UP Trango XC 2 M
Dorota Borucka
8.09
Żar
10:2411:27
U Fly S
Waldemar Wójcik
1.44
Szybowisko Ustjanowa
13:1313:19
U Fly M
Waldemar Wójcik
1.58
Dżwiniacz
11:0111:24
U Fly M
Waldemar Wójcik
6.13
Laworta
09:4410:17
U Fly M
Borys Chojnacki
6.34
Laworta
09:5110:42
U Cross M
Rafał Harchala
10.32
Cerna Hora
10:2711:44
U Cross L
Anna Piskozub
7.68
Cerna Hora
10:0511:30
Tequila Xxs
Daniel Kasperski
2.04
Leszno - Strzyżewice
11:4511:49
Tequila 4 M
Daniel Kasperski
4.16
Leszno - Strzyżewice
10:5411:30
Tequila 4 M
Marcin Białobłocki
13.52
Cerna Hora
10:5613:46
Sigma 8 27
Marcin Białobłocki
10.77
Cerna Hora
08:4809:37
Sigma 8 27
Paweł Wysocki (szybki)
20.28
Cerna Hora
08:4011:13
Sigma 8 27
Igor Popik
19.06
Nova Gorica
10:2911:10
Sigma 8 27
Marek Miłowski
18.38
Cerna Hora
08:4412:51
Sigma 7 28
Kasia Bryłka
32.68
Łęki Kościelne
08:5510:36
Sigma 7 23
Tomek Piwonski
21.74
Montmin Coche-Cabane
11:5413:31
Rush 4 L
Michal Grabos
10.19
Fiesch
09:1209:54
Rush 4 L
Joanna Jasek
11.93
Skrzyczne
09:4511:06
Rush 3 S
Arkadiusz Sabat
4.42
Laworta
10:0011:25
Poison 3 M
Wojciech Mazur
10.99
Skrzyczne
10:0911:01
Pluto 2 M
Łukasz Chołyst
10.64
Borsk
11:2612:29
Plus 30
Łukasz Chołyst
6.64
Borsk
09:1610:08
Plus 30
Robert Mróz
5.75
La Baume
07:4908:06
Plus 26
Robert Mróz
6.74
Draillant
13:1213:38
Plus 26
Michał Piotrowski
12.45
Łęki Kościelne
08:4909:33
Orca2 42
Jeż Leszek
2.20
Łęki Kościelne
12:0612:11
Optic 26
Jeż Leszek
2.59
Łęki Kościelne
10:0810:13
Optic 26
Marek Samojeden
2.82
Turbia
08:4508:56
Omega 7 28
Jacek Miłowski
20.75
Cerna Hora
08:5013:02
Omega 7 28
Krzysztof Siemczyk
11.49
Fajsławice
09:2610:24
Mystic 3 M
Przemysław Czerwiński
24.18
Lijak
09:4512:09
Mistral 7 XL
Mikołaj Kocot
15.54
La Palud-sur-Verdon
08:5609:37
Mentor 2 Xs
Anna Zezula
17.45
Fajsławice
09:1410:38
Mentor 2 Xs
Mateusz Ring
15.80
Bassano
09:2712:16
Mentor 2 S
Mateusz Ring
3.55
Bassano
13:2313:35
Mentor 2 S
Stanisław Sagan
12.27
Fajsławice
07:2509:00
Mentor 2 M
Stanisław Sagan
10.14
Fajsławice
09:3910:52
Mentor 2 M
Ciup3k
5.17
Żar
09:5811:10
Mentor 2 M
Paweł Myszak
11.56
Skrzyczne
09:5811:34
Mentor 2 M
Janusz Fuzowski
92.00
Łęki Kościelne
09:4713:43
Mantra 4 Ml
Ryszard Ceglarek
2.67
Leszno - Strzyżewice
12:0512:25
Mamboo M
Arkadiusz Marucha
2.85
Javorovy
11:1111:20
Mamboo M
Arkadiusz Marucha
2.78
Javorovy
09:1009:25
Mamboo M
Kasia Wołek
13.01
Lijak
09:5511:12
Kantega XC 2 S
Krzysztof Gaik
10.44
Cerna Hora
09:4211:44
Kantega M