Mariusz Kuzka
8.89
Monte Grappa
04:1904:38
Chili M
Mikołaj Kocot
8.88
Montmin Coche-Cabane
11:5613:19
Mentor 2 Xs
Artur Kuziora
8.46
Turbia
07:4408:11
Sigma 6 31
Dominik Kapica
8.42
Col Rodella
12:2813:33
Accura 2 90
Grzegorz Sączawa
8.34
Bassano
08:1309:49
Kantega 2 M
Maciej Bąk
8.20
Aiguille du Midi
09:2209:50
Chili 3 S
Maciej Wojtyczka
8.03
Kasprowy Wierch
09:5911:51
Rook M
Magda Kośmider
7.75
Aiguille du Midi
09:0809:51
Mescal 3 S
Krzycha
7.70
Starogród
10:0311:04
Astral 7 28
Edward Waksmundzki
7.33
Przełęcz między kopami
09:2911:14
Boomerang 5 L
Piotr Żoła
7.27
Col Rodella
12:1814:02
Arcus 7 28
Daniel Kasperski
7.27
Aiguille du Midi
09:5510:13
Tequila 4 M
Mirosław Mendelewski
6.87
Bassano
08:5710:38
Golden 4 30
Mikołaj Antoniewicz
6.55
Aiguille du Midi
09:2609:48
Epsilon 7 28
Robert Wincencik
6.38
Starogród
10:0911:41
Golden 3 28
Grzegorz Hali
6.18
Col Rodella
11:4413:16
Kantega M
Anna Zezula
6.12
Fajsławice
10:4211:15
Mentor 2 Xs
Krzycha
6.08
Starogród
06:3507:17
Astral 7 28
Krzysztof Siemczyk
6.03
Fajsławice
08:0308:31
Mystic 3 M
Emil Patelski
5.74
Aiguille du Midi
10:1110:24
Alpha 5 28
Krzysztof Krężel
5.71
Col Rodella
10:0910:53
Mentor 3 S
Piotr Żoła
5.33
Col Rodella
08:4309:17
Arcus 7 28
Artur Kubiński vel Qbanczyk
5.23
Cerna Hora
10:3211:52
Cayenne 4 M
Marek Samojeden
4.92
Turbia
07:1907:44
Omega 7 28
Paweł Myszak
4.41
Gocław
08:1908:31
Mentor 2 M
Arkadiusz Sabat
4.35
Smerek
10:1610:24
Poison 3 M
Agata Kowalska
4.05
Col Rodella
09:4509:58
Hook 3 23
Darecki-Starry
3.92
Cerna Hora
09:5910:27
Cayenne 3 M
Mirosław Mendelewski
3.91
Bassano
13:2513:35
Golden 4 30
Krzysztof Szmuc
3.87
Bassano
08:1509:06
Sport 4 M
Kamil Stępień
3.60
Col Rodella
08:1108:37
Ellus 2 L
Jarek Balicki
3.56
Col Rodella
09:5910:11
Sprint M
Artur Kuziora
3.45
Turbia
10:2010:31
Sigma 6 31
Darecki-Starry
3.34
Cerna Hora
12:4312:53
Cayenne 3 M
Krzysztof Szmuc
3.22
Bassano
08:2908:46
Sport 4 M
Robert Jacenko
3.22
Cerna Hora
10:5311:10
Kantega M
Krzysztof Szmuc
3.18
Bassano
10:1210:37
Sport 4 M
Jarosław Osmólski
3.07
Stranik
11:2311:43
Vega 2 S
Piotr Jasinski
3.06
Cerna Hora
10:2410:41
Wave L
Marek Miłowski
3.06
Col Rodella
08:5009:24
Sigma 7 28
Tomasz Muszyński
2.79
Cerna Hora
12:2212:32
Golden 2 30
Szczepan Pawluszek
2.78
Pińczów
09:2409:30
Aspen 4 26
Maciej Nawrot
2.69
Ciecień
09:1009:23
Mantra 4 Ml
Piotr Jasinski
2.68
Cerna Hora
12:2912:37
Wave L
Efendi Zielonepłuco
2.53
Cerna Hora
12:1312:24
Synergy 4 L
Jan Rentowski
2.46
Ciecień
09:1409:21
Makalu 3 L
Krzysztof Muzzy Wejdman
2.08
Ciecień
09:0709:37
Ellus 5 XL
Efendi Zielonepłuco
2.06
Cerna Hora
10:2110:39
Synergy 4 L
PrzemekKamon
2.03
Starogród
10:1910:36
Bigolden 2 42
Mariusz Zięcina
1.72
Żar
11:1511:20
Vox 27