Marcin Cieślik
3.77
Klonówka
10:0410:25
Mistral 6 28
Marcin Cieślik
6.14
Klonówka
11:1014:20
Mistral 6 28
Maciej Pigulski
3.77
Bassano
09:3611:26
Tequila 4 S
Maciej Pigulski
9.01
Bassano
12:5414:34
Tequila 4 S
Maciej Perz
16.73
Lendak
10:3112:50
U Cross M
Maciej Dylski
3.38
Żar
12:3113:01
Sigma 7 31
Łukasz Skiba
4.09
Podobin
10:1310:54
Zulu S
Łukasz Serafin
15.34
Mieroszów
09:0012:10
Summit XC3 S
Łukasz Sarzyński
3.93
Podobin
10:5511:37
Arcus 6 28
Łukasz Prokop
4.99
Uścimów
12:0612:25
UP Trango XC 2 M
Łukasz Prokop
5.42
Uścimów
13:0013:16
UP Trango XC 2 M
Łukasz Czyżewski
14.05
Bassano
09:0310:23
Cayenne 4 XL
Łukasz Czyżewski
16.76
Bassano
12:1714:52
Cayenne 4 XL
Łukasz Bartkiewicz
4.34
Klonówka
10:5011:48
Rush M
Kuchta Jarosław
11.47
Mieroszów
08:3610:51
Evolution X 24
Krzysztof Szmuc
2.01
Działy
12:1512:53
Sport 4 M
Krzysztof Smaga
5.37
Podobin
09:5010:58
Carrera S
Krzysztof Siwek
6.35
Lubogoszcz - Szenderówka
10:2911:51
U Cross M
Krzysztof Schmidt
22.14
Bassano
09:2112:14
Delta 2 L
Krzysztof Pedrycz
5.92
Klonówka
08:5110:11
Mantra 3 M
Krzysztof Pedrycz
8.29
Klonówka
10:4412:22
Mantra 3 M
Krzysztof Muzzy Wejdman
4.50
Podobin
10:3311:04
Ellus 5 XL
Krzysztof Gaik
5.08
Mieroszów
12:5414:15
Chili 3 M
Krzysztof Drzycimski
2.21
Wiąg
09:0909:34
Trango 2 Xl
Krzysiek Tokarz
7.47
Podobin
10:1011:27
Mentor 2 S
Krzysiek Róg
6.51
Działy
11:0112:26
Omega 8 25
Krzysiek Róg
4.59
Mszana S
08:0309:04
Omega 8 25
Konrad Stefański
3.58
Podobin
11:0611:43
Ion 2 M
Kasia Wołek
6.73
Podobin
10:1111:22
Kantega XC 2 S
Karol Bednarski
3.04
Klonówka
12:0712:19
Magus 6 28
Kamil Jarosz
2.80
Klonówka
10:3011:37
Rush M
Joanna Jasek
13.06
Bassano
09:0210:28
Rush 3 S
Janusz Pałka
8.16
Lubogoszcz - Szenderówka
10:0711:21
Alpina M
Jan Rentowski
25.58
Governador Valadares
14:1216:24
Makalu 3 L
Jakub Bączkowski
1.55
Działy
11:4712:28
Mistral 3 22
Jakub Bączkowski
2.05
Mszana S
08:1008:46
Mistral 3 22
Jacek Zając
2.15
Mszana S
11:2811:59
Mistral 5 24
Jacek Streich
7.33
Lendak
09:5111:48
Jacek Ślusarczyk
8.95
Lendak
09:4311:00
Chili 3 L
JACEK PAŁKA
5.63
Podobin
09:5911:18
Rush 3 M
Grzegorz Wierzba
2.68
Podobin
09:1611:21
Falcon 2009 26
Grzegorz Wierzba
3.54
Podobin
12:2712:55
Falcon 2009 26
Grzegorz Wawrzkiewicz
7.04
Działy
08:5611:03
Mantra 3 L
Grzegorz Studziński
26.60
Bassano
08:3810:56
Mystic 3 M
Grzegorz Jamróz
2.90
Ćwilin
11:2711:33
Sigma 8 27
Grzegorz Florczak
3.96
Podobin
09:3610:47
Mentor 2 M
Edward Waksmundzki
11.15
Lendak
09:5512:02
Peak 25
Dorota Borucka
1.93
Podobin
11:1112:16
Hook 3 23
Dawid Włoch
3.39
Żar
11:2412:19
Venus 2 S
Dawid Śliwa
11.29
Bassano
09:1510:19
Mystic 3 M