Przemysław WIATR
31.66
Bassano
09:0412:23
Peak 3 25
Grzegorz Studziński
26.60
Bassano
08:3810:56
Mystic 3 M
Jan Rentowski
25.58
Governador Valadares
14:1216:24
Makalu 3 L
Marcin Gorayski
24.27
Mieroszów
11:3513:19
Tracer Tr2 Xl
Krzysztof Schmidt
22.14
Bassano
09:2112:14
Delta 2 L
piotr'sky'antoniak
20.22
Mieroszów
10:5112:40
Marek Miłowski
19.19
Mieroszów
12:1414:30
Sigma 7 28
Sławek Gut
19.15
Mieroszów
12:3814:16
Optic 28
Marek Miłowski
18.36
Mieroszów
09:4211:50
Sigma 7 28
Marek Perkowski
18.30
Bassano
12:3615:01
Sigma 8 27
Sylwester Sumarowski
17.20
Mieroszów
09:4612:17
Omega 7 28
Darecki-Starry
17.10
Bassano
12:4914:16
Synergy 5 L
Łukasz Czyżewski
16.76
Bassano
12:1714:52
Cayenne 4 XL
Maciej Perz
16.73
Lendak
10:3112:50
U Cross M
Paweł Szczepanek
15.90
Lubogoszcz - Szenderówka
09:4511:53
Peak 2 24
Pawlos
15.61
Mieroszów
11:4713:44
Rush 4 MS
Marek Perkowski
15.39
Bassano
08:5310:07
Sigma 8 27
Łukasz Serafin
15.34
Mieroszów
09:0012:10
Summit XC3 S
Mariusz Cybiak
14.41
Bassano
12:5614:44
Mentor 2 M
Łukasz Czyżewski
14.05
Bassano
09:0310:23
Cayenne 4 XL
Tomek Piwonski
13.17
Sarangkot
06:2407:52
Rush 4 L
Joanna Jasek
13.06
Bassano
09:0210:28
Rush 3 S
Rafał Kubica
12.81
Bassano
09:1810:41
Pasha 4 42
Sławek Gut
12.46
Mieroszów
10:2011:59
Optic 28
Kuchta Jarosław
11.47
Mieroszów
08:3610:51
Evolution X 24
Dawid Śliwa
11.29
Bassano
09:1510:19
Mystic 3 M
Edward Waksmundzki
11.15
Lendak
09:5512:02
Peak 25
Sylwester Sumarowski
10.74
Mieroszów
13:4314:53
Omega 7 28
Andrzej Januchta
10.51
Klonówka
08:4211:39
Sigma 8 29
Mariusz Cybiak
10.50
Bassano
09:0710:59
Mentor 2 M
Darecki-Starry
10.23
Bassano
09:3110:56
Synergy 5 L
Damian suski
9.65
Bassano
09:0009:51
Artik 2 27
Agata Kowalska
9.39
Bassano
09:0910:36
Hook 3 23
Andrzej Piwowar
9.36
Lendak
09:4012:52
Alpina L
Maciej Pigulski
9.01
Bassano
12:5414:34
Tequila 4 S
Michał Dudziński
9.01
Klonówka
11:0013:35
Mantra 4 Ml
Jacek Ślusarczyk
8.95
Lendak
09:4311:00
Chili 3 L
Marek Jagoda
8.82
Lendak
10:2712:09
Peak 2 24
Damian suski
8.60
Bassano
12:4213:33
Artik 2 27
Piotr Klimek
8.36
Lubogoszcz - Szenderówka
10:1811:29
Marvel 27
Alan Lisowiec
8.32
Klonówka
08:3412:19
Peak 27
Agata Kowalska
8.30
Bassano
13:0614:08
Hook 3 23
Paweł Myszak
8.30
Klonówka
10:1212:21
Mentor 2 M
Krzysztof Pedrycz
8.29
Klonówka
10:4412:22
Mantra 3 M
Janusz Pałka
8.16
Lubogoszcz - Szenderówka
10:0711:21
Alpina M
Sebastian Kontowicz
8.02
Donovaly
11:0212:50
Rook M
Robert Skalski
8.00
Klonówka
08:4512:24
Sigma 7 31
Mariusz Maj
7.76
Podobin
09:0811:47
Plus 26
Robert Jacenko
7.69
Mieroszów
13:2314:13
Sigma 7 31
Ryszard Zdęba
7.59
Mieroszów
12:3513:14
Mistral 7 L
Szymon Struś
7.57
Podobin
09:5811:28
Rush 3 M
Krzysiek Tokarz
7.47
Podobin
10:1011:27
Mentor 2 S
Jacek Streich
7.33
Lendak
09:5111:48
Arkadiusz Garbacz
7.32
Sarangkot
06:3907:38
Rush 4 XL
Grzegorz Wawrzkiewicz
7.04
Działy
08:5611:03
Mantra 3 L
Wacław Warda
7.02
Działy
11:3112:45
Cayenne 4 M
Kasia Wołek
6.73
Podobin
10:1111:22
Kantega XC 2 S
Zenon Karolewicz
6.57
Schoppernau
13:3713:57
Trango Xc Sm
Krzysiek Róg
6.51
Działy
11:0112:26
Omega 8 25
Krzysztof Siwek
6.35
Lubogoszcz - Szenderówka
10:2911:51
U Cross M
Marcin Cieślik
6.14
Klonówka
11:1014:20
Mistral 6 28
Michał Kocot
6.11
Podobin
11:1911:59
Boomerang X M
Dariusz Boszczyk
6.08
Klonówka
08:5311:27
Poison 2 L
Michał Skalski
6.08
Klonówka
10:4312:22
Sport 4 L
Arkadiusz Zygmunt
6.05
Żar
11:1011:50
Mystic 3 M
Krzysztof Pedrycz
5.92
Klonówka
08:5110:11
Mantra 3 M
Mateusz Siatka
5.76
Podobin
10:1011:53
VOLT M
JACEK PAŁKA
5.63
Podobin
09:5911:18
Rush 3 M
Łukasz Prokop
5.42
Uścimów
13:0013:16
UP Trango XC 2 M
Krzysztof Smaga
5.37
Podobin
09:5010:58
Carrera S
Dariusz Boszczyk
5.13
Klonówka
12:0714:49
Poison 2 L
Krzysztof Gaik
5.08
Mieroszów
12:5414:15
Chili 3 M
Michał Warda
5.04
Mszana S
07:5309:46
Torck S
Łukasz Prokop
4.99
Uścimów
12:0612:25
UP Trango XC 2 M
Mariusz Jakubczyk
4.79
Bassano
09:2910:33
Epsilon 6 28
Krzysiek Róg
4.59
Mszana S
08:0309:04
Omega 8 25
Krzysztof Muzzy Wejdman
4.50
Podobin
10:3311:04
Ellus 5 XL
peter
4.48
Klonówka
10:1310:45
Triton 22
Wojciech Wesołowski
4.39
Lendak
09:3411:16
Envy 25
Łukasz Bartkiewicz
4.34
Klonówka
10:5011:48
Rush M
Łukasz Skiba
4.09
Podobin
10:1310:54
Zulu S
Michał Warda
4.03
Działy
10:4011:56
Torck S
Mariusz Jakubczyk
4.02
Bassano
13:3114:18
Epsilon 6 28
Grzegorz Florczak
3.96
Podobin
09:3610:47
Mentor 2 M
Rafał Harchala
3.94
Kössen
14:0814:24
U Cross L
Łukasz Sarzyński
3.93
Podobin
10:5511:37
Arcus 6 28
Andrzej Januchta
3.83
Klonówka
13:4014:11
Sigma 8 29
Maciej Pigulski
3.77
Bassano
09:3611:26
Tequila 4 S
Marcin Cieślik
3.77
Klonówka
10:0410:25
Mistral 6 28
Tomasz Muszyński
3.68
Mieroszów
13:3514:46
Golden 2 30
Arkadiusz Ślusarczyk
3.64
Żar
12:2613:07
Mentor 4 S
Konrad Stefański
3.58
Podobin
11:0611:43
Ion 2 M
Grzegorz Wierzba
3.54
Podobin
12:2712:55
Falcon 2009 26
Dawid Włoch
3.39
Żar
11:2412:19
Venus 2 S
Maciej Dylski
3.38
Żar
12:3113:01
Sigma 7 31
Adam Miszczak
3.06
Czermna
12:0812:38
Rook S
Karol Bednarski
3.04
Klonówka
12:0712:19
Magus 6 28
Roman Romanowski
3.03
Bezmiechowa
12:0912:24
VOLT M
Marek Jania
3.01
Podobin
10:4212:07
Pluto 2 M
Mietek Grochmal
2.97
Mszana S
08:0008:44
Mentor 2 L