Marzena Majewska
2.35
Javorovy
11:1211:19
Mamboo M
Maro
76.18
Śnieżnica
07:4512:02
Boomerang 10 M
Mariusz Witlański
36.80
Szybowisko Ustjanowa
09:5511:36
U sport 2 S
Mariusz Wiśniowski
35.19
Żar
10:2212:36
Enzo S
Mariusz Strzelczyk
5.95
Żar
11:4012:16
Delta 2 ML
Mariusz Strzelczyk
7.96
Żar
08:3710:43
Delta 2 ML
Mariusz Strzelczyk
6.52
Żar
13:1114:14
Delta 2 ML
Mariusz Krupa
21.32
Skrzętla
07:4709:22
Stratus Core 2 24
Marek Perkowski
37.96
Michałków
09:5311:30
Delta 2 L
Marek Jagoda
28.42
Śnieżnica
07:4009:09
Peak 2 24
Marek Bader
24.10
Bassano
08:2511:44
Delta 3 L
Marcin Pawlica
42.20
Pyskowice
13:2515:00
Mojito Hy M
Marcin Duszyński
7.61
Śnieżnica
09:1610:08
Rush 3 S
Manuela Warzybok
23.59
Łęki Kościelne
11:1112:45
Hook 3 25
Magdalena Pawlak
46.10
Łęki Kościelne
09:2511:43
Hook 3 23
Maciej Perz
74.34
Chełm (Grybów)
08:1110:43
U Cross M
Maciej Gonciarz
80.72
Chełm (Grybów)
08:1611:14
Delta 2 ML
Maciej Dylski
4.42
Żar
08:2109:01
Sigma 7 31
Maciej Baran
2.75
Szybowisko Ustjanowa
09:1209:28
Delta 2 ML
Łukasz Sarzyński
2.03
Śnieżnica
09:4009:45
Rise L
Łukasz Prokop
66.32
Fajsławice
06:2608:55
UP Trango XC 2 M
Łukasz Czyżewski
50.70
Rybnik
09:1311:45
Cayenne 4 XL
Łukasz Brach
30.01
Chełm (Grybów)
08:1509:32
Sigma 8 29
Lech Piekarski
15.84
Śnieżnica
08:4009:45
Chili 3 M
Kuba Sto
39.75
Skrzyczne
07:0408:57
Delta 2 ML
kszyh
77.25
białostocki
08:1412:07
Lotus L
Krzysztof Żelisko
95.59
Fajsławice
06:5410:26
Delta 2 MS
Krzysztof Wróblewski
29.27
Michałków
09:0510:44
Chili 2 M
Krzysztof Siwek
16.39
Śnieżnica
09:1310:24
U Cross M
Krzysztof Schmidt
24.49
Javorovy
09:3413:33
Mantra 6 L
Krzysztof Orłowski
57.21
Borsk
08:4811:38
Peak 3 27
Krzysztof Mazur
30.79
Śnieżnica
08:4911:29
Lotus M
Krzysztof Litkowski
13.40
Debrzno
11:3912:47
Buzz M
Krzysztof Kajda
2.56
Żar
10:0710:29
Dragon 2 S
Krzysztof Kajda
3.03
Żar
11:5112:01
Dragon 2 S
Krzysztof Kajda
7.04
Żar
07:5809:04
Dragon 2 S
Krzysiek Tokarz
40.79
Śnieżnica
07:3709:44
Mentor 2 S
Krzycha
39.44
Debrzno
10:4513:15
Astral 7 28
Konrad Stefański
4.47
Śnieżnica
09:5110:11
Ion 2 M
kemoT
116.23
Wapno
06:4911:21
Cayenne 3 S
Karol Prokorym
61.22
Borsk
08:2711:48
Artik 3 25
Joanna Jasek
15.40
Skrzyczne
07:5209:13
Rush 3 S
Jigish Gohil
112.92
Billing
03:0507:55
Factor 2 Xs
Jeż Leszek
10.57
Łęki Kościelne
08:5110:47
Optic 26
Jeż Leszek
8.43
Łęki Kościelne
11:4312:19
Optic 26
Jerzy Gajda
9.67
Wapno
06:5808:41
Delta M
Jerzy Gajda
15.15
Wapno
10:4711:42
Delta M
Jarosław Osmólski
5.08
Javorovy
10:4511:45
Vega 2 S
Jarosław Józik
35.43
Żar
07:5810:04
Cayenne 4 XS
Janusz Pałka
46.19
Śnieżnica
08:0312:46
Alpina M