Janusz Fuzowski
212.18
Konopki
07:4513:48
Mantra 4 Ml
Łukasz Prokop
208.06
Konopki
09:4715:00
UP Trango XC 2 M
Tomek Machałowski
207.14
Konopki
07:5913:16
U sport 2 S
Dariusz Perenc
183.22
Przybyszewo
09:0913:22
lotnia miękka bezmasztowa
Sławomir Żydek
134.06
Konopki
08:4612:14
Artik 4 25
Sławek Kędziak
130.58
Konopki
09:1612:38
Aspen 5 24
Grzegorz Szafrański
118.99
Borsk
09:0511:29
Coden 25.5
Krzysztof Kostecki
115.43
Żelisławiec
07:4810:39
Delta 2 XL
Mariusz Kaminski
108.75
Konopki
08:1711:03
Chili 3 L
Sebastian Zowada
87.52
Michałków
07:4110:23
Delta 2 L
Marcin Gorayski
83.55
Bílý Potok
08:5011:51
Coden 25.5
Michał Piotrowski
72.11
Łęki Kościelne
07:3109:54
Delta 2 ML
Piotr Góźdź
71.10
Łęki Kościelne
10:1312:15
Colt 31
Zbyszek Deka
67.11
Wolowa Góra
09:5613:15
Delta 2 ML
Marcin Makuch
56.23
Łęki Kościelne
09:0911:13
Vega 3 M
Robert Szczur
52.62
Łęki Kościelne
10:0111:50
Hook 2 27
Krzysztof Martyna
52.55
Wolowa Góra
07:2210:43
Chili 3 M
Marek Borkowski
50.95
Łęki Kościelne
08:4612:11
Delta 2 L
Maciej Płonczyński
49.80
Raná
08:3312:02
Aspen 4 28
Mikołaj Stańczak
45.51
Łęki Kościelne
08:2610:08
Cayenne 4 M
Maciej Szczypkowski
45.12
Łęki Kościelne
09:3611:09
Hook M
Magdalena Pawlak
35.34
Łęki Kościelne
07:3908:41
Hook 3 23
Grzegorz Mac
33.70
Leszno - Strzyżewice
07:5409:05
Hook 3 25
Krzysztof Gaik
31.80
Rudnik
10:4912:18
Chili 3 M
Marek Oniszko
30.04
Sundvollen
10:5712:19
Delta 2 L
Marcin Kempny
28.30
Michałków
09:4810:34
Delta 2 ML
Piotr Zakrzewski
28.28
Leszno - Strzyżewice
08:3409:30
Chili 3 XS
Ilona Knapik
27.12
Łęki Kościelne
07:5408:48
Buzz z4 S
Mariusz Strzelczyk
26.29
Michałków
08:2009:30
Delta 2 ML
Gall Anonim
24.98
Rudnik
10:4811:57
Peak 2 26
Ilona Knapik
22.86
Łęki Kościelne
11:1712:12
Buzz z4 S
Anna Zezula
20.19
Fajsławice
10:1012:25
Mentor 2 Xs
Łukasz Czyżewski
17.71
Michałków
09:4010:13
Cayenne 4 XL
Tomek Zięba
17.45
Żelisławiec
09:3710:18
Vega 4 M
Szych Tomasz
15.77
Norma - Latina
13:0314:17
Delta 2 XL
Piotr Mazurek
15.39
Ewunin
10:1910:48
Buran Reflex L
Maciej Cieślik
15.34
Klin (Andrzejówka)
08:5509:39
Artik 3 27
Arkadiusz Marucha
14.64
Babadag (Oludeniz)
05:4006:41
Mamboo M
Marcin Bortkiewicz
13.68
Babadag (Oludeniz)
09:3311:16
Mentor 3 L
Kamil Dziarek
12.90
Żelisławiec
08:0508:41
Aspen 2 26
Michał Walkiewicz
12.68
Michałków
09:0109:27
Mentor 3 M
Stanisław Sagan
11.96
Fajsławice
11:0211:56
Mentor 2 M
Szych Tomasz
11.44
Norma - Latina
10:1911:16
Delta 2 XL
Pawlos
11.27
Rudnik
10:5011:23
Rush 4 MS
Krzysztof Żelisko
10.82
Fajsławice
11:3212:23
Cargo 43
Michał Cieślik
10.51
Wolowa Góra
10:0911:36
Synergy 5 L
Tomasz Trębiński
9.87
Klin (Andrzejówka)
11:0413:28
Chili 3 M
Bartosz Rożeński
8.95
Konopki
08:3508:52
Falcon 2009 27
Grzegorz Sprawka
8.68
Fajsławice
12:0912:52
Mentor 2 M
Krzysztof Cieślinski
8.02
Norma - Latina
10:1611:02
Golden 4 28