Niziolek Robert
159.73
Listulmarken
07:5415:31
Delta 2 ML
Adam Ramczyk
87.34
Krynica Morska
08:5313:29
Plus 26
PrzemekKamon
71.81
Borsk
09:0110:51
Bigolden 3 42
Pawel Faron
70.93
Żar
08:3311:46
Boomerang 10 S
Kuba Sto
64.60
Żar
08:3011:46
Delta 2 ML
Marek Oniszko
62.31
Listulmarken
07:5410:40
Delta 2 L
Paweł Chrząszcz
61.94
Śnieżnica
07:1209:50
Icepeak 7 23
Andrzej Chorab
59.91
Krynica Morska
09:5813:37
Vega 2 L
Marcin Gorayski
56.70
Wolowa Góra
07:4511:08
Coden 25.5
Janusz Pałka
50.17
Ciecień
07:0812:14
Alpina M
Grzegorz Fiema
47.98
Żar
08:5810:53
Queen S
Robert Jacenko
41.72
Wolowa Góra
09:5212:38
Sigma 7 31
Przemysław Czerwiński
39.60
Śnieżnica
08:0810:09
Mentor 4 L
Łukasz Czyżewski
37.97
Rybnik
08:0510:41
Cayenne 4 XL
Paweł Szczepanek
37.77
Ciecień
07:0409:35
Peak 2 24
Mateusz Siatka
34.11
Ciecień
07:0708:54
VOLT M
Mariusz Maj
32.95
Śnieżnica
08:1210:11
Artik 3 25
Pawlos
27.66
Dzikowiec
10:5112:12
Rush 4 MS
Krzysztof Mazur
26.37
Śnieżnica
08:1309:30
Lotus M
Stefan Mistarz
25.70
Ciecień
07:1308:24
Astral 7 26
Grzegorz Wierzba
25.54
Śnieżnica
07:2008:55
Falcon 2009 26
Krzysiek Róg
25.35
Chełm (Grybów)
08:5010:19
Sigma 8 27
Andrzej Danielewski
24.75
Śnieżnica
07:2508:33
Omega 8 27
Paweł Wysocki (szybki)
24.75
Wolowa Góra
09:4712:25
Sigma 8 27
Zbyszek Jagodziński
23.60
Wolowa Góra
09:3311:52
Cayenne M
Witosław Girjat
23.41
Skrzyczne
08:2510:09
Delta 2 L
Wojciech Raś
23.10
Chełm (Grybów)
08:5009:56
Sigma 8 25
Krzysztof Orłowski
22.15
Mała Kopa
08:0409:31
Peak 3 27
Tadeusz Mistarz
22.06
Ciecień
07:1009:28
Astral 6 26
Witek Ladziński
18.59
Chełm (Grybów)
10:1211:23
Cayenne 3 S
Jerzy Gajda
18.45
Chełm (Grybów)
08:4710:02
Delta M
Michał Wimmer
18.17
Ciecień
08:5309:58
Boomerang X M
Szych Tomasz
18.07
Sundvollen
12:5014:24
Delta 2 XL
Krzysztof Rogowski
17.94
Chełm (Grybów)
10:1211:18
Aspen 5 26
tomasz skrabek
17.91
Wolowa Góra
10:1011:38
Ultima 6 Xl
GRZERO
16.71
Śnieżnica
08:3009:28
Cayenne 4 M
Tomasz Szczepański
16.39
Śnieżnica
07:5908:42
Sigma 8 29
Marek Perkowski
16.00
Mała Kopa
09:5111:21
Delta 2 L
Tomasz Trębiński
15.89
Dzikowiec
10:4212:48
Chili 3 M
Piotr Klimek
14.42
Śnieżnica
08:2409:40
Marvel 27
Grzegorz Wawrzkiewicz
14.42
Chełm (Grybów)
08:1508:56
Mantra 3 L
Kuba Jasek
12.37
Skrzyczne
08:1709:27
Scorpion 4 27
Michał Kocot
12.23
Ciecień
08:4109:34
Boomerang X M
Grzegorz Jamróz
11.04
Ciecień
12:0714:38
Sigma 8 27
Krzysztof Muzzy Wejdman
10.93
Śnieżnica
08:1409:13
Ellus 5 XL
Tomasz Nowak
10.71
Śnieżnica
08:3409:18
Mentor 2 L
Grzegorz Sączawa
10.35
Chełm (Grybów)
08:5509:32
Mentor 2 M
Rysiek Gomółka
10.25
Śnieżnica
08:3809:12
Rush 3 M
Łukasz Skiba
10.25
Ciecień
07:1509:02
Zulu S
Jacek Streich
9.79
Chełm (Grybów)
11:1912:10