Janusz Fuzowski
204.96
Konopki
08:1513:18
Mantra 4 Ml
Tomasz Janikowski
129.71
Liddington
10:2314:47
Enzo 2 M
Tomek Kowalczyk
121.26
Czermna
09:0512:42
Mantra 4 Ml
Zbyszek Deka
101.83
Rudnik
10:4914:14
Delta 2 ML
Krzysiek Tokarz
99.99
Ciecień
06:5411:29
Mentor 2 S
Grzegorz Jamróz
89.12
Ciecień
07:1912:30
Sigma 8 27
Krzysztof Ziółkowski
87.01
Żar
08:5511:22
Coden 25.5
Jakub Zduńczyk
86.73
Łęki Kościelne
08:1311:45
Mentor 4 M
Grzegorz Walaszek /walery/
80.72
Żar
08:1112:18
Peak 2 24
Jarosław Samulak
76.11
Ciecień
07:5810:45
Cayenne 4 L
Igor Popik
73.56
Łęki Kościelne
07:2010:47
Summit XC3 M
Marek Mogielnicki
72.77
Liddington
10:4912:55
Delta 2 L
Janusz Pałka
68.24
Śnieżnica
08:1211:37
Alpina M
Krzysztof Żelisko
67.22
Fajsławice
08:0810:00
Cargo 43
Maciej Ziętara
64.28
Śnieżnica
07:4211:41
VOLT SM
Arkadiusz Ślusarczyk
60.72
Śnieżnica
08:4211:07
Mentor 4 S
Michał Kocot
60.02
Śnieżnica
07:2310:46
Boomerang X M
Stanislaw radzikowski
59.10
Ćwilin
04:5512:10
Crossalps 26.5
Dominika Kasieczko
58.33
Śnieżnica
07:3311:22
Delta 2 MS
Paweł Chrząszcz
57.98
Śnieżnica
07:3110:41
Icepeak 7 Pro 23
Marcin Duszyński
57.23
Ciecień
07:1710:09
Rush 3 S
Michał Dziedzic
53.37
Śnieżnica
09:3812:25
Sigma 7 28
Marcin Łącki
53.05
Ciecień
07:1510:13
Ellus 4 Xl
Szymon Struś
52.66
Ciecień
07:1909:29
Rush 3 M
Krzysztof Stanisławski
52.55
Javorovy
07:3310:35
Mentor 3 XS
Paweł Czepiel
51.76
Śnieżnica
09:2912:35
Delta 2 ML
Marek Borkowski
48.44
Łęki Kościelne
07:2809:49
Delta 2 L
Krzysztof Mazur
47.15
Śnieżnica
09:5112:45
Lotus M
Przemysław Czerwiński
46.56
Śnieżnica
09:5412:41
Mentor 4 L
Paweł Szczepanek
42.26
Chełm (Grybów)
07:4309:46
Peak 2 24
Mateusz Szewc
41.26
Radków
09:3710:47
Peak 25
Marcin Kempny
39.24
Rybnik
08:2211:08
Delta 2 ML
Ryszard Jakiel
39.01
Czermna
07:2910:43
Hook L
Adam Cee
37.04
Komprachcice
07:5709:27
P45 Sm
Daniel Kędzierski
36.69
Rybnik
07:4909:10
Cayenne 4 S
Krzysztof Siwek
35.26
Ćwilin
06:4611:34
U Cross M
Piotr Nowakowski
34.03
Żar
08:3709:46
U sport M
Zbyszek Jagodziński
33.54
Czermna
08:2810:28
Cayenne M
Mariusz Witlański
33.20
Śnieżnica
08:3909:47
U sport 2 S
Wacław Warda
32.89
Ciecień
07:4309:14
Cayenne 4 M
Darek Klimas
32.04
Śnieżnica
10:1912:10
Eden 5 26
Gienek
30.13
lubelski
07:4108:47
Koyot 2 24
Tomasz Krajewski
29.70
Czermna
09:1410:16
Summit Xc Sm
Andrzej Piwowar
28.12
Chełm (Grybów)
07:5809:01
Peak 3 27
Krzysztof Rogowski
27.10
Śnieżnica
08:4309:43
Aspen 5 26
Witek Ladziński
27.07
Ciecień
07:3308:50
Cayenne 3 S
Murzyn Roman
26.73
Ciecień
06:4909:07
Arcus 7 28
Murzyn Roman
26.73
Ciecień
06:4909:07
Arcus 7 28
Marcin Waloszek
26.48
Śnieżnica
08:3410:10
Mentor 2 S
JACEK PAŁKA
26.33
Śnieżnica
08:0409:54
Rush 3 M
Andrzej Danielewski
26.04
Śnieżnica
07:3809:48
Omega 8 27
Tomasz Trębiński
25.79
Czermna
09:1410:11
Chili 3 M
Ilona Knapik
22.89
Łęki Kościelne
08:5409:50
Buzz z4 S
Sławek Gut
22.70
Czermna
08:4109:52
Optic 28
Grzegorz Sprawka
22.65
Fajsławice
11:3412:25
Mentor 2 M
Wojciech Kocot
22.08
Śnieżnica
10:0610:56
Optic 26
Grzegorz Hali
21.42
Czermna
08:2409:46
Chili 3 M
Michał Walkiewicz
21.28
Konopki
08:3009:16
Mentor 3 M
Michał Wimmer
20.17
Śnieżnica
10:5511:41
Boomerang X M
Janusz Milej
18.97
Śnieżnica
10:5611:50
Mustang 2 M
Mariusz Maj
18.05
Ciecień
07:1908:32
Artik 3 25
Arkadiusz Zygmunt
17.87
Skrzyczne
09:1810:16
Mystic 3 M
Adam Mucha
17.27
Ciecień
07:1008:19
Ajos 2 L
Rysiek Gomółka
16.29
Śnieżnica
11:0512:01
Rush 3 M
Magdalena Pawlak
16.22
Łęki Kościelne
07:0808:08
Hook 3 23
Grzegorz Florczak
16.21
Ciecień
06:5908:22
Mentor 2 L
Rafał Zagórny
13.93
Łęki Kościelne
08:5709:36
Buzz z4 ML
Jacek Miłowski
13.00
Żar
09:1910:39
Omega 7 28
Joanna Kocot
12.60
Śnieżnica
10:2511:16
Optic 22
Jarek Jx TRYFLY.PL
12.49
Wsola
15:1515:55
Synthesis 27
Zbigniew Ziarko
12.42
Żar
09:2511:18
Golden 4 26
Jacek Streich
11.19
Chełm (Grybów)
11:1912:07
Krzysztof Schmidt
11.02
Żar
09:0111:18
Delta 2 L
Łukasz Brach
10.78
Chełm (Grybów)
10:4512:11
Sigma 8 29
Grzegorz Studziński
10.66
Skrzyczne
08:1608:59
Mystic 3 M
Bogusław Włoch
10.41
Śnieżnica
11:3212:18
Syntax S
Marek Miłowski
10.05
Czermna
07:1408:55
Sigma 7 28
Przemysław Czerwiński
9.57
Śnieżnica
07:4308:32
Mentor 4 L
tomasz skrabek
8.42
Rudnik
09:4910:44
Ultima 6 Xl
Bogusław Kruczek
8.37
Ciecień
07:5608:50
Sigma 8 27
Marcin Białobłocki
7.47
Czermna
07:0710:40
Sigma 8 27
Sylwester Sumarowski
7.46
Czermna
07:1810:18
Omega 7 28
Michal Radzicki
7.42
Żar
09:3910:40
Astral 7 26
Marek Miłowski
7.40
Czermna
09:2010:33
Sigma 7 28
AnT
7.14
Konopki
10:1110:34
Rush 4 ML
Michał Dudziński
6.90
Śnieżnica
09:4810:27
Mantra 4 Ml
Piotr Mazurek
6.54
Javorovy
09:1310:12
Artax L
Piotr Żelisko
6.31
Fajsławice
07:4908:18
Zulu L
Jan Rentowski
6.22
Ciecień
13:2614:51
Rise 2 L
Kamil Stępień
6.19
Costalunga
09:2510:46
Mentor 4 M
Konrad Dwojak
6.09
Żar
09:5310:59
Obsession 2 M
Marcin Trzciński
5.89
Costalunga
08:5209:20
Golden 3 26
Jarosław Pawelczuk
5.87
Ciecień
07:5308:36
Chili S
Krzysztof Kajda
5.56
Żar
09:3010:34
Dragon 2 S
Krzysztof Muzzy Wejdman
5.55
Ciecień
08:1709:51
Ellus 5 XL
Asia Klimas
5.42
Śnieżnica
10:2310:39
Tomasz Szczepański
5.22
Śnieżnica
08:4209:04
Sigma 8 29
Krzysztof Schiffner
5.00
Śnieżnica
08:4009:06
Chili 2 S
Piotr Wiśniewski
4.90
Śnieżnica
09:5010:14
Epsilon 6 28
Mariusz Szczygieł
4.89
Chełm (Grybów)
11:1912:35
Golden 2 28